HERBALİFE DİYETİ VE 1 GÜNLÜK DİYET LİSTESİ

HERBALİFE DİYETİ VE 1GÜNLÜK DİYET LİSTESİ

HERBALİFE DİYETİ VE 1 GÜNLÜK DİYET LİSTESİ 05314079994

 

Müsamaha denilince; genelde büyük insanların küçük çocuklara göstermiş olduğu sabır ve toleranslı davranışlar akla gelir.

 

Bugün diyet konusuna sizlerle birlikte farklı bir pencereden bakalım istiyoruz. Herbalife diyeti denildiği zaman bayağı havalı bir cümle kuruyor muyuz?..

 

Gerçek anlamda Herbalife bir diyet midir?..Değil midir?.. Tam olarak farklı görüşlere sahip bir sürü insan var.

Başlangıçta dediğimiz gibi küçük çocuklara gösterdiğimiz tolerans neden kendimiz de çalışmıyor.

 

Bazen insan diyet hataları yapar.İşte tam bu noktada öğrenmemiz gerekeni konuşalım.Herbalife sağlıklı beslenme hareketli yaşam tarzının mükemmel bir kombinasyonu.Belki de diyetlerin daha fazlası.

HERBALİFE DİYETİ VE 1 GÜNLÜK DİYET LİSTESİ herbalife diyeti nasil yapilir lider beslenme

HERBALİFE DİYETİ NASIL YAPILIR

 

İsterseniz birlikte konuyu biraz derinlemesine konuşalım.Genel anlamda Herbalife diyeti nasıl yapılır?..

 

Herkes için bir kural var.Dengeli beslenme,aktif yaşam gün boyunca iyi temeller üzerine oturtulmuş kurallarımız vardır.

 

Herbalife diyetisyen yorumları ne ifade ediyor bilemiyoruz.Ürünlerinin seçimini Herbalife yaşam koçu olmadan yaptığımız takdirde Herbalife diyeti baştan başarısız olma ihtimali yüksek olabilir.

 

Ürün net.Herkes için farklı farklı deneyim yaşanmasına neden olur.Ama ürünleri hiç bilmeyen bir insanın bilmeden kullanması çok daha zor bir durum.

 

Peki ne yapmalıyız?..

 

Temel üç unsur var dedik.Burada yapmamız gereken sağlıklı,dengeli, beslenme çalışmalarını kendi kendimize baltalamayın yöntemi öğrenelim bu en doğrusu.

 

Daha iyisi için gereken adımları atmaya çalışalım.Kaç kilo fazlanız olduğu çok önemli değil.İnsan kendisine hedef koymalı.Bir kere çıktığın yolda zaman ve zayıflama konusunu üst üste koymamalıyız.

 

HERBALİFE DİYETİ YENİ DEĞİL SEN YENİSİN

 

Evet yanlış duymadınız!Herbalife tam 40 yıldır faaliyet gösteriyor.Onu  bilen milyonlarca insan tam 40 yıldır Herbalife ürünleri ile zaten besleniyor. 

 

Sorun şu ki Herbalife diyeti yeni değil, yeni olan sizsiniz. Sadece kuralı çalıştırmak için bir Herbalife yaşam koçuna ihtiyacımız var.

 

Herbalife yaşam koçlarının kilo vermek isteyenler üzerinde inanılmaz emeklileri söz konusu. 

 

Ürün tavsiye bir yana,Koçtan yardım almak normal bir diyetin daha fazlası.Buna emin olabilirsiniz.Çünkü Ayşe Hanım gece saat 2 sularında kustuğu zaman; diyetisyeni yatağından kaldıramaz, yaşam koçunu arayabilir.

 

Sizce de güzel bir etkileşim değil mi?..Doğrusu Herbalife bir diyet değil.Aslında iletişimin Doruk noktası desek daha doğru olur.İletişim arttıkça yaşam koçunuz alışkanlıklarınızı iyileştirmekte yardımcı olabilir.

HERBALİFE DİYETİ VE 1 GÜNLÜK DİYET LİSTESİ HERBALIFE DIYETI HAREKETE GEC LIDER BESLENME

HERBALİFE DİYETİ HAREKETE GEÇ 

 

Şimdi internetten yazıp çizen insanlar var.En önemli  soruyu burada cevaplayalım.Hanımlar diyor ki Herbalife diyeti listesi aldım.

 

Ama hala kilo veremiyorum.Neden kilo veremiyorum?.. Veryansın ediyorlar.Sevgili arkadaşlar burada dengeli bir diyet oluşturmak; yanı sıra yürüyüş, yoga, pilates yada neyi seviyorsak.

 

Onuda hayatımıza eklememiz gerekiyor.Yeterince su içtiniz mi?..Ya da fiziksel hareket denildiği zaman ben sadece masa başı çalışıyorum.Hareket edemem biliyorsunuz.

 

Evet ama biz tek başımıza bir mucize yaratmıyoruz. Şimdi size 100 tane diyet listesi göndersek diyet listelerini okumadıktan sonra.

 

Onları hayata geçirmedikten sonra.Siz nasıl kilo vermeyi düşünüyorsunuz?..

 

En başta fiziksel hareket bütün vücudun canlanmasını, kasların daha iyi çalışmasını,hatta vücudun yeniden toparlanma sürecinde oksijen ihtiyacının yükselmesine sebep oluyor yani nefesiniz açılıyor.

 

Vücudunuz çalışıyor ve kilo verme hızınız artıyor.Yani burada bir diyet listesinden daha fazlası olmalı.Doğru değil mi?..

 

Evet biliyorum yazıyı okurken bile acele ediyoruz. Hemen bir küçük hatırlatma ile devam ediyoruz. Herbalife bir yaşam biçimi.

 

Biz bu hayata bir daha gelmeyeceğiz neden daha iyisini yapmayalım.Diyetisyenlik saygın bir meslek dalı.Onu en iyi bilen insanlardan bir tanesi Herbalife ile birlikte çalışıyor uzman Diyetisyen Berrin Yiğit.

 

Hep şunu söylüyor aceleci olmak diyette sürekli hata yapmaya neden oluyor.O zaman acele etmeden adet olduğu üzere sizleri 1 günlük herbalife diyet örneği verelim.

 

1 GÜNLÜK HERBALİFE DİYET ÖRNEĞİ  

 

Biz insanlara müşteri demeyi pek uygun bulmuyoruz.Çünkü güncel tanımlama ile Herbalife diyeti yapanlar yani birlikte sonuç için yol aldığımız arkadaşlarımız var.

 

Evet Herbalife beslenme listeleri kişiden kişiye değişiklik gösteriyor.Ama burada fikir edinmeniz için birkaç nüansı paylaşmaya çalışacağım.

 

Kesinlikle zor bir diyet mi?..Asla zor bir diyet değil. Çünkü gerçekten basit,uygulaması kolay bilgiler paylaşıyoruz.Sadece her şeyi basit tutmak aslolan.Hayatı akışına yaşamak gerekiyor. 

 

Herbalife Sabah Kahvaltısı

Herbalife Herbal Aloe Konsantre İçecek

Arkadaşlar güne Su ile başlıyoruz.Tabi ki herbal aloe eklediğimiz suyu içebiliriz.Metabolizmanın daha iyi çalışması için su içiyoruz.Herbalife yaşam koçumuz ne kadar önem veriyorsa siz de önem vermelisiniz.

Herbalife Formül 1 Shake İle Sonbaharda Kilo Vermek

Protein kilo vermenizi kolaylaştıran vücutta temel denge unsurudur.Suyu içtikten sonra 350-400 mililitre yarım yağlı süt ile Herbalife pro-boost ve Herbalife Shake ile sabah kahvaltımızı hazırlamak sadece 30 saniye sürer. Bu keyfi yaşamaya değer.

 

Size önerilen program dışına çıkmadan dilerseniz, sabah shake içine kuru meyve ve müsli etkisi yaratması için heartwell bile ekleyebilirsiniz. 

 

Herbalife Çay Saati 

 

Şimdi aramızda Herbalife diyeti nasıl yapılır diye düşünen,öğrenmek istiyorum diyen bir sürü arkadaşım var. 

 

Baştan sona sıralamayı takip etmek belki de sizin işinize yarayabilir.Herbalife Shake içtikten sonra,ortalama yarım saat 45 dakika geçti mi sıcak veya soğuk çay içmeye başlayabilirsiniz.

 

Herbalife çayın 4 farklı tadı var.Klasik, ahududu, şeftali, limon hangisini tercih ediyorsanız birlikte başlayalım.

 

Herbalife Thermo Tablet Zamanı 

 

Arkadaşlar;birlikte yola çıkacaksak kurallara da uymanızı istiyoruz.Bir kere sabah erken kalkmak gerekiyor. Metabolizma sabah erken kalktığımız saatlerde mükemmel yağ yakıyor.

HERBALİFE THERMO COMPLETE TABLET NEDİR

Shake içtikten ortalama 2 saat sonra Herbalife Thermo tablet içebiliriz.Bu ürünün bileşenleri yağları parçalamak için bize yardımcı olabilir.

 

Herbalife Diyeti Öğle Yemeği

 

Şimdi öğle yemeğinde ballı kaymaklı ne varsa hepsini götürün demiyoruz. Herbalife diyet seti aldım öğle yemeğinde ne yemem gerekiyor eminim araştırıyorsunuz.Şaka bir yana dursun öğle yemeği için tercihlerimiz çok önemli.

HERBALİFE DİYETİ VE 1 GÜNLÜK DİYET LİSTESİ herbalife ogle yemegi lider beslenme

Herkes için ayrı damak tadı var.Bu kişiden kişiye değişen bir program.Herbalife yaşam koçu nasıl sizin beslenme alışkanlıklarınızı ve damak tadınızı öğreniyor.

 

İşte o zaman daha başarılı olmak için şansımız yükselir. 

 

Öğle yemeklerinde tavsiyemiz; kuru bakliyatlar, yağsız kırmızı et, hindi ve tavuk gibi protein kaynağı gıdaları bulgur pilavı salata gibi yiyecekler ile zenginleştirmek.Tercih size kalmış. 

 

Öğleden Sonra Herbalife Diyeti Atıştırmalık Zamanı

 

Yaşam koçu ile yaptığınız programın en önemli noktasına geldik.Herbalife diyetinde ara öğün uygulaması tüm insanları kapsamıyor.

 

O yüzden daha bilinçli olmak istiyorsanız yanlışlıkla kilo alma riskini tamamen devreden çıkarmanız gerekiyor.

Herbalife Protein Bar

Çünkü herbalife ara öğün,sadece ihtiyaç olan insanlarda işe yarıyor.Yanlışlıkla kilo almanıza neden olacak atıştırmalıklardan uzak durmayı ve daha bilinçli hareket etmeyi tavsiye ederiz.

 

Ancak diyet ara öğün yapması gereken insanların 1 adet meyve ya da Herbalife protein bar ile ara öğün yapmasını tavsiye ediyoruz.

 

Herbalife Diyeti Akşam Yemek Planı 

 

Akşam yemeği en çok şikayet aldığımız durumlardan bir tanesi.Evde eşler arasında birlikte yemek yeme konusu problem oluyor.Eğer evin Hanımı diyet yapıyorsa erkekler tavır alıyor.

 

Bu konuyu açık yürekli olarak buradan paylaşalım.Şayet eşiniz Herbalife diyeti yapıyor ise lütfen kendisine en büyük desteği Siz verin.

HERBALİFE DİYETİ VE 1 GÜNLÜK DİYET LİSTESİ Restorant lider beslenme

Çünkü akşam yemekleri genelde mükellef sofralardan oluşuyor.Restorant gibi olayı abartmadan bu durumla başa çıkmak için en kısa formu sizlerle paylaşıyorum.

 

Formül 1 Besleyici Shake Karışımı Ahududu ve Beyaz Çikolata Aromalı
Formül 1 Besleyici Shake Karışımı Ahududu ve Beyaz Çikolata Aromalı

 

Akşam yemekleri; Herbalife Shake ile en hafif şekli ile doyurucu bir yemek,kalorisi az, besleyici,bir rutin haline gelebilir.

 

 

Sonuç;

 

Bu kadar yazıldı çizildi peki insanların tepkisi nasıl oluyor?..Herbalife bitkisel konsantre çay kaç kalori?..Evet aslında yanlış duymadınız açıklamalar yapıyoruz.Küçük detaylara çakılan çiviler sizi tökezletir.Herbalife bitkisel konsantre çay 6 kalori. 

 

Kendinize inandığınız zaman doğru yöntemlerle kilo verilebilir.Elbette kilo vermek için her gün ne yemek yenilir, nasıl yenilir,hangi diyet planı kullanılır?..Kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. 

 

Örnek verelim; ramada plaza antalya ve civarında bilinen bir nokta.Buraya yakın bir noktada danışan bir arkadaşımız var.Adını hiç duymadığım bir marka ile protein diyeti yapmaya çalıştığını, yüksek protein ile kilo vermenin mümkün olabileceğini ya da bunun mümkün olmayacağını soruyordu bize.  

 

Doğrusunu söylemek gerekirse bir diyet yaparken sadece protein odaklı olmak da bizim tercih ettiğiniz bir nokta değil.Evet çok yüksek fiyatla satılan protein tozu markaları var.Ancak protein vücudun yapı taşıdır.Peki geriye kalan ğıdaları nasıl tamamlayacağız. 

 

Sizin için yeterince protein almak önemli.Her insanın protein ihtiyacı farklıdır.Neler ilave edebiliriz?..Sağlıklı yağlar ile devam edebiliriz.Sağlıklı yağlar denince; balık ve bitkisel yağ kaynakları bizim için değerli yardımcılardır. 

 

Karbonhidratlar yeterince enerji sağlamak için tercih sebebidir.Belki de bir uyarı yapmamız gerekiyor.Protein ve karbonhidrat ne kadar fazla alınırsa vücut bunları tekrar yağ olarak depolamaya devam eder bunu da bilmeniz gerekiyor. 

 

Doğru yöntemleri keşfetmek beslenme dönüşümünü yeniden oluşturmak için önemlidir.Diyet yaparken dengenizi sağlıklı bir şekilde değiştirmek; kilo vermek ya da kilo almak gibi dar bir alanda kalmamalı.

 

Tabii sorular sorular sorular…Ah bu aceleci olma halleri.Herbalife Shake zayıflamak için nasıl kullanılır,Bu durumda daha fazla hareketli olmak ve egzersiz yapmak için bir sebebimiz var mı?..Sakın yanlış anlaşılmasın.Soruya soruyla cevap vermiyoruz, sadece kişisel olarak hedeflerinizi anlamak ve yardımcı olmak istiyoruz.

 

Şimdi sorarsanız Herbalife Bir protein diyeti midir?.. derseniz protein bazlı bir beslenme önerimiz yok.Karma bir beslenme taraftarıyız.Önemli noktaları paylaşıyoruz  beslenme,hareket,davranış değişikliği…Hepinize teşekkürler.

 

 

 

Lider Beslenme Herbalife Nutrition Bağımsız Üyesi 

Check our bestsellers!

+
Stokta yok

Herbalife Shaker ve Suluklar

Herbalife Tritan Suluk 730 ml

65,00

Herbalife Shaker ve Suluklar

Herbalife Shaker

30,00

Herbalife Sporcu Beslenmesi

Herbalife CR7 Drive

85,00

Herbalife Takviye Edici Gıdalar

Herbalife Xtra-Cal

59,00

Herbalife Shake Besleyici Karışım

Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Karışımı

148,00

Herbalife Shaker ve Suluklar

CR7 Drive Su Matarası 500 mL

35,00

Herbalife Shaker ve Suluklar

Herbalife H24 Siyah Suluk 750 ml

59,90

Herbalife Shaker ve Suluklar

Herbalife H24 Süper Shaker

79,90
215,00
681,00

Herbalife Shaker ve Suluklar

Herbalife Chiller 450 ml

25,00

Herbalife Shake Besleyici Karışım

Herbalife Formül 1 Paket 7 adet 26 gr

49,90

Herbalife Kişisel Bakım

Herbalife Mini 7 Günde Sonuç Seti

189,90
87,90

Herbalife Kişisel Bakım

Herbalife Çizgi Azaltıcı Serum 50 ml

285,00
209,90
169,90
175,00
89,90

Herbalife Kişisel Bakım

Herbalife Besleyici Gece Kremi 50 ml

215,00
215,00
55,00

Herbalife Kişisel Bakım

Herbal Aloe El ve Vücut Sabunu

35,00

Herbalife Kişisel Bakım

Herbal Aloe Rahatlatıcı Jel 200 ml

55,00
55,00

Herbalife Kişisel Bakım

Herbal Aloe Saç Kremi 250 ml

55,00

Herbalife Kişisel Bakım

Herbal Aloe El ve Vücut Losyonu 200 ml

55,00

Herbalife Takviye Edici Gıdalar

Herbalife Niteworks

269,90

Herbalife Shaker ve Suluklar

Herbalife Süper Shaker

79,90

Herbalife Shaker ve Suluklar

Herbalife Neon Shaker

79,90

Herbalife Atıştırmalıklar

Herbalife Protein Bar 14’lü paket

103,00110,00

Herbalife Atıştırmalıklar

Herbalife Gurme Domates Çorbası

149,00
179,90

Herbalife Sporcu Beslenmesi

Herbalife H24 Rebuild Endurance 1000 g

249,90

Herbalife Sporcu Beslenmesi

Herbalife H24 Prolong 900 g

209,90

Herbalife Takviye Edici Gıdalar

Herbalife Herbalifeline Max 30 kapsül

115,00

Herbalife Takviye Edici Gıdalar

LiftOff Efervesan İçecek Portakal

95,00

Herbalife Takviye Edici Gıdalar

Herbalife Liftoff Efervesan İçecek

95,00

Herbalife Takviye Edici Gıdalar

Herbalife Thermo Complete

167,00

HERBALİFE İÇECEKLER

Herbalife Heartwell 229 g

184,30
143,00

HERBALİFE İÇECEKLER

Herbalife Tri Blend Select 600 gr

276,79
120,00
120,00
120,00
529,90
379,90
30,00
300,00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.