HERBALİFE ÇAY NE İŞE YARAR-05314079994 

herbali̇fe çay ne i̇şe yarar-05314079994 

HERBALİFE ÇAY NE İŞE YARAR-05314079994 

 

 

Herbalife çay ne işe yarar?.Kilo kontrolü programlarının bir parçasıdır.Unutmayın herbalife sonuçlar kişiler arası değişiklik gösterir.Kilo yönetimi her bir insanda farklı gelişir.

 

 

Çayla ilgili sorunun cevabı çok basit.Binlerce yıldır Asya kültürü çay ile harman olmuştur.Burada yaşayan insanlar çayın uzun ömür ile ilişkili olduğunu iddia ederler.

 

 

Herbalife dünya çapında beslenme takviyeleri üzerine çalışmaktadır.Bu uzun soluklu çalışmanın karşılığında kilo kontrolünde dünyanın tercihi haline gelmiştir.

 

 

 Herbalife kilo kontrolü programlarında siyah çay ve yeşil çaydan oluşan bu özel harman ile beslenme programlarının bakış açısını değiştirmiştir.

 

 

Çayın içinde bulunan flavonoidler faydalıdır.Çayın insan vücudu üzerinde birçok faydası vardır.Diyabet ve çeşitli kronik rahatsızlıklara karşı koruyucu olduğu biliniyor.

 

 

Renkli ve çeşitli bir beslenme planı içerisinde çayın insan vücudunu dinlendirdiği ve enerji metabolizmasını harekete geçirdiği düşünülmektedir.Bu özellikler siyah ve yeşil çay ile ilgilidir.

 

 

Herbalife bitkisel konsantre çay gün boyunca güvenle tüketilebilir.

 

herbalife bitkisel konsantre çay 100 gr

Herbalife çay tek başına yeterli mi,sorusu ile sık sık karşılaşıyoruz.Meseleyi sadece kilo kontrolü üzerinden değerlendirmek yanlış olurdu.

 

 

Bu arada yeşil çayın binlerce yıldır tüketildiğini hatırlatmak isteriz.Batı kültürü henüz çayı tanımadan uzakdoğu ve Asya kültürü çayın insan vücudu üzerindeki olumlu etkilerini çok uzun süre öncesinden keşfetmiş.

 

 

Özellikle yeşil çay kalori yakmada ve vücut yağları üzerinde etkisi uzun süredir biliniyor.Çayın içerisindeki bileşikler farklı etkilere sahip etken maddelerden oluşuyor.

 

 

Çayın etken maddelerinden olan kateşinler vücudumuz için faydalı birçok faaliyete yardımcı oluyor.

 

 

Herbalife çayları 4 farklı aroma ile sizin de ilginizi çekebilir. Demleme zahmetine katlanmadan,her demde taze olarak tüketebileceğiniz bu çaylar soğuk ya da sıcak tercih edilebilir. Yapılması gereken tek şey suya karıştırıp bu özel konsantre içeceğin keyfini sürmek. 

 

 

Sadece kilo yönetimi için odaklanmak ve kendinizi bir üst mertebeye hazırlamak için Herbalife yaşam koçundan yardım alabilirsiniz.

 

Yapılan çalışmalar istikrar ile sürdürülürse;başarı çok yakın olabilir.Kilo kontrolü için bir araya gelelim.Küçük bir grup üzerinde gözlemler yapalım.

 

 

Egzersiz,yeterli hidrasyon ve kalori kontrolü ile neler olur?.Vücut yağlarının kolayca vücuttan atıldığı görülebilir.

 

 

Herbalife çay da siyah çayın ve yeşil çayın özelliklerini içinde barındırmaktadır.Bu nedenle kateşinlerin vücutta yağ tabakası üzerinde uyarıcı özellikte bir antioksidan olduğunu hatırlatalım.

 

 

Şimdi size vücudumuzda yağ olarak biriken gıdalardan kısaca bahsedelim.Bilirsiniz kızartmalar ve hamur işleri biz istemeden vücudumuzda depolanan yiyeceklerdir.Tüketim sıklığı kilo kontrolüne etki eder.

 

 

Özellikle alkol tüketimi yüksek olan insanlarda karaciğer yağlanması,karın yağlanması gibi olaylarla siz de karşılaşmışsınızdır.Mesele sadece alkol de değildir.Alkol ile tüketilen yiyecekler de var.Soslu çerezler mesela.

 

 

Bu ürünler yüzlerce kez kullanılan yağlarda kızartılır.Bolca işlem gören mezeleri saymıyorum bile.

 

 

Günümüzde yapay tatlandırıcılar ile sıfır şeker iddiası sizleri yanıltmasın!.Bu tarz yiyecekler daha fazla yağlanmaya neden olmaktadır.

 

 

Gençlik arasında Gazlı içecekler çok yaygın tüketilmektedir. Türkiye’de 18-35 yaş arasında birçok insanın sıklıkla gazlı içeceklere yöneldiğini bilirsiniz.Eminiz çevrenizde tüketenler vardır.

 

Gün boyunca işlenmiş hamur işi tükettiklerine de şahit olabilirsiniz.Bu nedenle de;abur cubur tabir edilen bisküvi,kraker, soslanmış yiyecekler gibi glisemik indeks değeri yüksek yiyeceklerin karın yağlanmasını tetiklediğini biliyoruz.

 

 

 

Aslında bu kısır döngüyü birçok yazımızda hatırlatıyoruz.Buna rağmen yinelemekten geri kalmıyoruz.Kilo kontrolü içerisinde yasaklı görülen yiyeceklerde var.

 

 

İşlenmiş et,sosis ve bitkisel yağlar gibi yüksek kalorili yiyeceklerin;kilo yönetimi haricinde bir sağlık tehdidi olarak görülmesini daha doğru buluyoruz.

 

 

Yediklerimiz vücudumuzda depolanmak için olmamalı.Bu daha çok sağlık sıhhat ve pozitif enerji olarak vücudumuza hizmet ediyor olmalıdır.Bu kısa hatırlatmayı yaptıktan sonra eminim sizler de uyarımızı dikkate alacaksınız.

 

 

Herbalife çay içerisinde siyah çay bulunmaktadır.Siyah çayın polifenol özelliğinden kısaca bahsedelim.Polifenoller bağırsaklarda yeniden bir canlanma ve metabolizmanın hızlanmasını sağlayan faydalı bakterileri güçlendirirler.

 

 

Bağırsaklarımızda trilyonlarca bakteri yaşamaktadır.İyi bakteriler ile kötü bakteriler arasında sürekli bir alan mücadelesi bulunmaktadır.

 

 

Bu mücadele sırasında biraz önce belirtmiş olduğumuz bazı gıdaları azaltmanın ya da hiç tüketmemeniz sağlık kalitenizi arttıracaktır.

 

 

Bu alanda yapılan çalışmalar birçok gerçeği de gözler önüne seriyor.Siyah çayın metabolizma üzerindeki bu olumlu etkileri sizin de ilginizi çekebilir.

 

 

Siyah çay ve yeşil çayın özleri Probiyotik adı verilen iyi bakterilerin çoğalmasını tetikleyebilir.Bu sayede kalıcı beslenme planları yapabilirsiniz.

 

 

 

Herbalife ürünleri kilo kontrolü alanında birbiriyle bağlantılı ürünlerden meydana gelmiştir.Herbalife çay da tek başına bir mucize yaratmıyor.

 

 

Ancak,renkli ve çeşitli bir beslenme planı içerisinde siyah çay ile yeşil çay ortak özelliklerini göz ardı etmeyelim.Günlük diyetinizde herbalife çayı da tercih edebilirsiniz.

 

 

Herbalife çay ve öğün yerine Herbalife Shake tüketerek uyumlu bir program oluşturulabilir.Tabii ki program içerisinde kişisel olarak ilaveler yapılabilmektedir.Unutmayın Herbalife program kişiye özel olarak düzenlenir.

 

 

Herbalife şirket olarak beslenme alanında çalışır.İnsanların yaşam tarzı haline getirebilecekleri diyet mümkün.Diyeti ve kilo kontrolünü kolaylaştıracak bir dizi beslenme programları oluşturmaktadır.

 

 

Bunu yaparken şunu unutmayınız!.Kilo kontrolü ya da kilo yönetimi uzun vadeli bir maratondur.Ömrümüzün zinde geçmesi için bazı alışkanlıkların sistematik olarak değiştirilmesini de teşvik etmektedir.

 

pozi̇ti̇f düşünce tarzi hayal deği̇l mutluluk bedenden yükselsi̇n

Bunlar arasında düzenli su içme alışkanlığı,yeterli miktarda uyku gibi basit yöntemleri sıralayabiliriz.

 

 

Bize ulaşan insanlar genelde ne istedikleri konusunda hemfikir. Ancak daha çok şikayetlerinden bahsediyorlar.Yani günlük hayatta yaşadıkları problemlerden.

 

 

Fazla kilolu olmaktan,çabuk yorulmaktan ve de sık sık acıkmak gibi problemlerden bahsediyorlar.Aslında günlük yaşantıyı kolay ya da zor hale getiren birtakım beslenme alışkanlıklarıdır.

 

 

Madem ki günlük hayatı çekilmez hale getiren bir takım problemler ile baş etmekte zorlananlar var!.Mutlaka yardım almalısınız.

 

 

Herbalife çay binlerce yıldır gelen çay kültürünün bir parçasıdır. Türk halkının da çay ile arası pek iyidir.Fakat son dönemde soğuk çay tüketimi ya da meyveli çay tüketimi eskiye nazaran çoğaldı.Bu çaylarda da yüksek şeker ilavesi var.Yüksek kalorili olduğunu hatırlatmaktan geri kalmıyoruz.

 

 

Vücudumuzun su ile etkileşime geçtiğini biliyoruz.Bedensel atık temizliğini su ile yaptığını biliyoruz.Çayın tüketilme nedeni de bazen suyun yerine geçmektedir.Ancak bu küçük yanılsama sizi sıkı bir siyah çay bağımlısı ve hatta şekerli çay içiyorsanız sıkı bir şeker bağımlısı haline getirebilir.

 

Besinlerden maksimum faydalanmak için mutlaka suyu zamanlı uygun bir şekilde içmemiz gerekiyor.Elbette çay tüketiminin yeterli miktarda yapılması genel sağlık kalitesi açısından yardımcı olabilir.

 

 

Fakat bedensel ve zihinsel sağlık;yeterli beslenme,egzersiz ve düzenli su tüketimi gibi alışkanlıkların ortak bir faydası olarak görülmelidir.

 

 

Obezitenin sağlık kalitesi üzerine araştırmalar yapılıyor.Beslenme alışkanlıklarının genel olarak beyin sağlığını etkilediği,neticede zihinsel fonksiyonların gerilediği görülmüştür.

 

 

Beslenme alışkanlıklarının 20’li yaşlardan itibaren genç insanların sadece görüntüsünü değil,aynı zamanda genel yaşam kalitesini de düşürdüğü tespit edilmiş.

 

 

Sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde genç nüfus üzerinde yapılan araştırmalar,her 5 kişiden 3 kişinin kısa ve uzun vadede zihinsel rahatsızlıklar yaşayabileceğini ortaya koymuş.

 

 

Toplumsal sağlık problemlerinin ciddi bir ekonomik açık ortaya çıkardığı görülmüş.İnsanların sağlık kalitesini etkileyen kötü beslenme alışkanlıklarının;sadece kilo problemleri ortaya çıkarmadığı,bununla birlikte çoklu iç organ ve beyin rahatsızlıklarına neden olduğu gözlemlenmiş.

 

 

Bu gibi çalışmalar bazı gerçekleri ortaya çıkarıyor.Araştırmaya katılan insanların;sağlıksız,yüksek kalorili,işlenmiş gıdaları tükettikleri gözlemlenmiş.

 

Büyük bir çoğunlukta ise kötü beslenme yanında egzersiz ve spor faaliyetlerinin neredeyse hiç yapılmadığı gözlemlenmiş.

 

 

Fast food yiyecek tüketimi var birde.Bu sadece İstanbul,İzmir,Ankara gibi şehirleri mi etkiliyor?.Yoksa en uzak noktada olan Hakkari,Mardin,Şırnak gibi illerde yaşayan insanları etkilenmiyor mu?.

 

 

Tipik olarak farklı şehirlerde yaşayan insanların hikayelerinin benzerliğini gözlemliyoruz.Genel anlamda stresin insan sağlığı üzerinde farklı şikayetler yaratabileceğini bilirsiniz.

 

 

Farklı şehirlerde yaşayan insanlardan dinliyoruz.Ancak kötü beslenme vücutta görsel olarak göze çarpıyor.Fakat asıl mesele stresle birlikte vücudumuzda kortizol üretimi artıyor.

 

 

Bu da ilerleyen dönemlerde zihinsel performansı ve beynin fonksiyonlarını etkiliyor.Hafıza zayıflıyor,stresle birlikte vücudun formu bozuluyor.Egzersiz yapmayan insanlarda bu durum 2 ve üçe katlanabilir.

 

 

Hani asıl mesele Herbalife çay ne işe yarar sorusu ile başladı. Bir çay içimlik vakitte,günlük yaşamda sizlerden bize yansıyan izlenimlerin sonucu sizlere hatırlatmak istediğimiz insan hikayelerinin parçalarıdır.

 

 

Çay ve kahvenin zihin sağlığı ve hafıza üzerinde etkileri yüksektir.Beslenmenin geneline bakıldığı zaman;sadece genel postür üzerinde etkisi yoktur.Besinlerin aynı zamanda zihinsel sağlık ve hafıza üzerinde önemli etkileri vardır.

 

 

Beslenmemiz vücudumuz üzerinde doğrudan etkiye sahiptir. Beyin sağlığı vücudun bütününü etkilemektedir.Üst bedende yer alan bütün organların aynı bir saatin parçaları gibi birbiri ile etkileşimde olduğunu hatırlayalım.

 

 

Beyin,mide,kalp,bağırsak,safra kesesi,böbrekler hepsi uyum içinde çalıştığı zaman;tıpkı bir orkestra gibi uyumlu bir ahenk ortaya çıkacaktır.

 

 

Beslenme üzerine birçok makale okudunuz.Örneğin;eskiden unutkanlık sadece ihtiyar insanlar için geçerli bir kuraldı.Şimdilerde gençlerde de unutkanlık çoğalıyor ve bunun beslenme ile %100 alakalı olduğu düşünülüyor.

 

 

Odaklanma problemi yaşayan insanlarda sağlık uzmanları beslenme üzerine çalışmalar yapıyor.Yapılan çalışmalar neticesinde yediklerimizin unutkanlık üzerinde ciddi bir etkisi olduğu tespit edilmiş.

 

 

Peki bu kadar beslenme uzmanı yanılıyor olabilir mi?. Düşünsenize vücudumuz büyük bir öğütücü.Birçok gıdadan hormonlar üretiyor.Yediklerimiz sayesinde kanı temizliyor.En küçük hücreye kadar birçok faaliyeti gerçekleştiriyor.

 

 

Sizce olaya sadece kilo problemi üzerinden bakmak yeterli mi?. Genel sağlık kalitesini etkileyen faktörleri görmezden gelebilir miyiz?.

 

 

Antioksidanlar;stres üzerinde ve beynin çalışması açısından önemlidir.Her şey bir dizi negatif üzerinden başlar ve birbirini tetikler.

 

 

B vitamini A-C-D-E vitaminleri gibi vitaminler beynin bilinç düzeyini arttırır.Eğer siz kötü besleniyorsanız elbette bir takım problem yaşayabilirsiniz.

 

 

Omega 3 gibi sağlıklı yağlar.Doğal yolla elde edilen zeytinyağı. Fındık gibi kaliteli besinler adaptojen etki göstermektedir.Bu da beynin stres ve yorgunluğa karşı daha aktif bir şekilde vücudu bütünüyle etkilemesinin yolunu açmaktadır.

 

 

Bu durum stres üzerinde olumlu yönde baskı yaratmaktadır.Genellikle kuruyemiş,yumurta,meyve,yağlı tohumlar ve yeşillikler bu yönden adaptojen gıda vasfını taşımaktadır.

 

 

Hafıza ve beyin konusunu bu kadar önemli hale getiren nedir?. Stresin bir anda ortaya çıkan bir durum olmadığını bilirsiniz.

 

 

Anlaşılan o ki stresin yan etkisi kilo problemi,vücutta yağlanma işte ne bileyim karaciğerde yağlanma ya da aşırı zayıflık gibi birçok konu üzerinde etkili olduğunu bilmeliyiz.

 

 

Genel sağlık kalitenizin aslında birebir diyetiniz ile alakalı olduğunu öğrendiniz.Yüksek ihtimalle de biraz önce bahsetmiş olduğumuz;yüksek yağlı,şekerli gıdalar ile yakından ilişkili olduğunu tahmin edebilirsiniz.Bu bilgiler bulunduğunuz durumu değerlendirmeniz açısından daha faydalı olacaktır.

 


Kim bilir belki de bu yiyecekleri diyetinizden elemek gerekiyor.Bu fırsatı kaçırmadan kendiniz için odaklanabilirsiniz.Çevrenizde bu gibi sorunlarla boğuşan birçok insanın olduğunu sizler de gözlemliyor olabilirsiniz.Tabii İnsanlar bazen içine düştüğü durumdan haberdar olmayabilir.

 

 

Hafıza ve bilinç düzeyini tetikleyen gıdaları tekrar edebiliriz.Bitki tohumlarına örnek olarak;keten tohumu,kahve,yaban mersini, balık gibi gıdalar tercih edilebilir.

 

 

İnsanların beslenme tercihleri genelde maddiyat üzerine kuruludur.Fakat sınırları zorlamak kişisel zevklerden vazgeçmek gerekebilir.

 

 

Mesela 2 saat televizyon izlemek yerine;1 saat tempolu yürüyüş yapmak.Herhangi bir maliyet getirmeyecektir.Lüks bir mekanda bir fincan kahve içmek yerine;evde keyif kahvesinin maliyeti daha düşük olacaktır.Bu gibi örnekler çoğaltılabilir.

 

 

Siyah çay ve yeşil çayın antioksidan özelliklerini düşünelim. Sağlıklı beslenmenin bir parçası olarak tüketilmesi gerekmektedir. 

 

 

Antioksidanların vücudun toksinleri temizlemesinde olumlu etkileri söz konusudur.Birde meyveler ve sebzeler bitkisel gıda kaynağı olarak; vitamin ve antioksidan deposu olarak bilinmektedir.

 

meyve

Hatırı sayılır bir şekilde her diyette bir miktar antioksidan gıda takviyesi de kullanılabilir.

 

 

Aslında kilo yönetimi ile yeşil çayın aynı çizgide sunulmasının sebebi nedir?.Bitkisel antioksidan açısından zengin olması ve polifenol özellikle oluşudur.

 

 

Yeşil çayın bu özellikleri yağ yakmak açısından dengeli bir diyette faydalı olabilir.Fakat metabolizma hızını sadece çaya bağlamak konuyu biraz hafife almak gibi görülebilir. 

 

 

Çünkü;gerçekte,kararlı bir insanın kilo kontrolü yaparken birçok değişkeni de basit kurallara oturtarak takip etmesi gerekiyor.

 

 

Mesela yüksek kolesterol ile başa çıkmak için mutlaka yüksek lifli gıdaları ve tam tahılları diyetinize eklemeniz gerekebilir.

 

 

Bitkisel çayların insan metabolizması üzerinde etkili olduğu, meyve ve sebzeler ile antioksidan beslenme tarzının seçilmesi tekrarlanıyor olsa bile;

 

“Günlük hayatta yüksek kalorili yiyeceklerden ve yağlı yiyeceklerden uzak durmayan bir insanın kilo kontrolü ya da sağlıklı bir uyku rutini olması düşünülemez”

 

 

Çünkü bu yiyecekler vücutta toksin birikmesi ve vücudun yağlanması olayını tetikleyen yiyeceklerdir.

 

toksi̇n nedi̇r toksi̇nlerden arinma yollari nelerdi̇r 

Bilindiği gibi demlenen çayın en fazla 15 dakika içerisinde antioksidan özelliği ortadan kayboluyor.Bu nedenle aldığınız tedbirler en az Herbalife çay kadar etkili,aynı zamanda şekersiz, kalorisi düşük olmalıdır.

 

 

 

HERBALİFE ÇAY

 

 

Herbalife çay,ideal kilo kontrol programları içerisinde tüketime hazır;yeşil çay ve siyah çay bir miktar kafein içeren bitkisel bir karışımdır.

 

 

Herbalife çay ve bitki ekstreli aromalı içecek tozu;

 

 • kakule

 

 • yeşil çay 

 

 • siyah çay 

 

 • ebegümeci 

 

 • bamya çiçeği 

 

 

gibi bitki özleri ile hazırlanmıştır.Klasik ve meyveli tatları mevcuttur.Bunun yanında Herbalife bitki çayı 4 temel aromadan oluşmaktadır.

 

 • limon 

 

 • ahududu 

 

 • şeftali 

 

 • klasik 

 

Hani bazen hanımlar soruyor.Acaba hangisini tüketmem gerekiyor?.Şimdi damak tadı kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Bazı insanlar şeftali aromasını severken,bazı insanlar klasik çay keyfini kaçırmak istemiyor.Tercih size kalmış.

 

Bildiğiniz gibi yeşil çay vücutta iltihap oluşmasını engelleyen, yüksek antioksidan özellikle bir çaydır.Yeşil çayın vücudumuzda toksin oluşumunu engellediği,zararlı toksinlerin vücuttan atılması için yardımcı olduğunu bilmekteyiz.

 

 

Bu durumda yeşil çay tüketiminin genel sağlık kalitesini artırdığı bilgisini tekrar hatırlatmış olalım.

 

 

Bitkisel çayların antioksidan etkisi;vücutta hafif bir gevşeme ve rahatlama hissi uyandırır.Stres ve zihinsel yorgunluğa karşı önerilen bitkisel çaylar yeterli miktarda tüketildiği zaman besinlerin hazmedilmesi ve yağ yakmayı hızlandırabilir.

 

 

Herbalife çay ile ilgili birçok kullanıcının farklı tarz ve deneyimlerini paylaştığı,Herbalife çay kullanıcı yorumları ile karşılaşarak sayfamıza gelmiş olabilirsiniz.

 

 

Genel sağlık kalitesini artırmak için herhangi bir mucize beklemenizi tavsiye etmiyoruz.Daha çok beslenmenize odaklanmak gibi bir farkındalık yaratmak istiyoruz.

 

 

Derseniz ki;Herbalife çayı farklı kılan nedir?.

 

 

Evet çayımızın muadili bile olmayan birçok farklı ürün denemiş olabilirsiniz.Veya aktardan aldığınız belli çayları karışım yaparak demlemiş ve bir dönem bu çaylarla yol almak istemiş olabilirsiniz.

 

herbalife bitkisel konsantre çay ahududu 50 g

Herbalife çayın farkı emsalsiz bir hazırlık sürecine sahip olmasıdır.

 

 

Bizim çayımızı farklı kılan binlerce yıldır çay üretimi yapılan çay tarlalarından son tüketiciye kadar güvenle oluşturulan bir üretim zinciri.

 

 

Üretim ve buna bağlı olarak ürüne verilen hassasiyet nedeniyle tam 41 yıldır aynı kalitede bir çay ortaya çıkmıştır.

 

 

Biraz önce de bahsetmiş olduğumuz gibi hazır demlik poşetinde, ya da kıyılmış şekilde paketli çayların demlenmesi ve demlendikten sonra 15-20 dakika içinde tüketilmesi gerekmektedir.

 

 

Bu şu anlama gelmektedir.Taze tüketilmeyen yeşil çay,siyah çay ya da her ikisinin bir arada sunulduğu demleme usulü ile tüketilen çaylar.

 

 

Bir noktadan sonra yararlı etkilerini kaybederek koyulaşıyor.Bu koyulaşma da yani renkteki değişim;aslında çayın özelliğini yitirdiğini bize bildiriyor.

 

 

Peki,Herbalife çay özelliğini yitirmeden nasıl muhafaza ediliyor?.Nasıl tüketime sunuluyor?.Bu başlı başına bir güven zincirinden oluşuyor.

 

 

Çünkü çay yetiştiği tarladan,son tüketiciye hazır hale getirilene kadar;zamanla yarışılıyor.Çay burada mücadele ile karşı karşıyadır.Hani tazeliğini koruyabilmesi için kısa bir zaman içerisinde işlenmiş ve doğal halini korumuş olması gerekiyor.

 

Herbalife çay bitkileri toz haline getirilerek.Klasik yöntemlerle yani binlerce yıllık konsantre teknikleri ile hazırlandığını bilmeniz;normal çaylardan daha fazla özen gösterildiğini ve farkın nerede ortaya çıktığını anlamamız açısından önemlidir.

 

 

Çayın en doğal halini işlemek ve herhangi bir kayıp yaşamadan tüketime sunmak önemlidir.Aksi takdirde demleme çaylardan bir farkı da kalmayacaktır.

 

 

Herbalife çayın normal çaylara göre farklı olmasının bir diğer nedeni de;ilave herhangi bir şeker içermiyor olmasıdır.Diyet planlarında ne vardır?.

 

 

Çeşitlilikten yararlanılır değil mi?.Herbalife sizin diyetinizi de destekleyen özellikleri sunuyor.Farklı herbalife ürünleri olmasının amacı da budur.

 

 

Bilirsiniz normal çayları insanlar genellikle şekerli tüketirler.Şeker kilo problemlerine yol açmaktadır.Ya da soğuk çayları ele alacak olursak;elbette bunlar da fruktoz şurubu kullanılmaktadır.

 

 

Fruktoz şurubu bildiğiniz gibi kilo yönetimi için bir risk olarak görülebilir.

 

 

Herbalife çay,içerik yönünden kalitesini ve kaliteyi sağlarken de çalışmasını asla şansa bırakmaz.Çünkü çayın özelliklerini yitirmeden konsantre hale getirilmesi,çayın içerisindeki antioksidanların zarar görmeden süreci tamamlaması gerekmektedir.

 

Bu kaliteyi ortaya koymak ve standart haline getirmek bir dizi çalışmayı gerektirir.

 

 

Bütün bu çalışmaların tek bir merkezden hızlı bir şekilde yönetilmesi gerekiyor.Sonuçta ortaya çıkan ürün piyasadaki benzer ürünlere kıyasla çok daha üst sınıfta bir çay olacaktır.

 

 

Sonuçta insanların yeşil çaydan beklentisi farklı farklıdır.Farklı hedefleri olabilir.Ancak mesele basit ve sürdürülebilir bir diyet olmalıdır.

 

 

Herbalife çay dengeli beslenme tarzını destekleyen,Herbalife ürünleri ile birlikte tüketilebilecek,basit hazırlanması sayesinde günlük yaşamda diyetinize entegre edilebilecek kaliteli bir içecek sunar.

 

 

Yazımızda;hidrasyon,beslenmeden,genel alışkanlıklardan bahsettik.Ancak insanların alışkanlıklarını değiştirmesi zaman alacaktır.

 

 

Neticede değişimin başladığı yer zihninizdir.Zihnimizi hızlı bir şekilde adapte etmek istiyorsak abur cubur yiyeceklerden uzak durmamız gerekiyor.

 

 

Sonuçta vücudun susuz kalmasını istemeyiz!.Ancak susuzluğu gidermek için şekerli ya da gazlı içeceklerden de uzak durmak gerek.

 

herbalife-bitkisel-konsantre-cay-seftali-50-g

Bunlara alternatif 4 farklı aroması ile Herbalife çay gibi kalorisi düşük içecekleri tercih edebiliriz.Genel beslenme düzeninin değişmesi uzun vadede sağlık yararları ile karşınıza çıkacaktır.

 

 

 

HERBALİFE ÇAY VE HERBALİFE BESLENME TAKTİKLERİ

 

 

 

Temel bilgilerimizi gözden geçirelim.Herbalife çay ne işe yarar?.Sorunlara odaklanmayı bırakın.Hep birlikte çözümü arayalım.Kendimize has özelliklerimiz var.Bir bardak çay insanı sakinleştirir.Peki neden?.Çayın içindeki tein kafein ile aynı etkileri sürdürür.

 

 

Herbalife çay bitki şöleni gibi.Herkes kendine has rahatlatan formüller arar.Kilo yönetim biçimi de farklıdır.Kontrol mekanizmamız var hepimizin.Açlık tokluk gibi…Yapmak istediklerimiz farklı olabilir.

 

 

Bazen stresle başa çıkmak zordur.Bu durumda en iyisi yardım almaktır.Bu insana cesaret verir.

 

 

Herbalife çay 100 gr benim tercihim.Formülündeki özen,kendine has rengi ve kokusu severek tüketmeme neden oluyor.

 

 

Bitki çayı doğadan gelen bir davet.İçilen her yudum çayın aynı kıvamı sağlaması da ilginç.Benim yaşadıklarım kendi deneyimlerim.

 

 

Kalori kontrollü bir diyet farklı olarak algılanıyor.Herbalife çay kaç kalori olabilir ki!.Üstelik şeker de yok.Hadi tahmin edin?.Bir kupa çay 6 kalori.Sizce hangisi gerçek?.Sürekli şekerli bir şeyler içmek mi?.Yoksa kontrolü elde tutmak mı?.

 

 

Herbalife çay kullananlar iyi bilirler.Tiryakilik budur,soğuk sıcak pek fark etmez.

 

 

Aslında yaşam tarzıdır,insanı dengede tutan.Kilo kontrolü gibi bir problemle yaşamak daha üzücü.Herbalife ürünleri bir bütünü temsil eder.Shake,çay,aloe gibi..

 

 

Herbalife çay sipariş etmek başka şey,tarzını yaratmak başka!.

 

 

Bu nasıl oluyor?.Tarzınızı ortaya koymak için çalışın.Herbalife yaşam koçundan yardım alın.

 

 

İşinizi önemsersiniz değil mi?.Peki evde hayat nasıl akıyor.Biraz düşünün ve samimi olun.Bakın,bir emek nasıl istikrar getirmiş?.

 

 

Bitki ekstresi denilince altındaki emeği görün.Bu bitkileri elde etmek oldukça zahmetli bir iş.Çay ve bitkilerin işlenmesi kolay değil.Peki insanın davranış kalıplarından kurtulması kolay mı?

 

 

Sıralama çok önemli.Ya farklı bir insan olacak,yada kalabalıkların içinde kalacaksınız.Su gibi düşünün.Bir damla ne kadar önemsiz gibi.Değil mi?.

 

 

Peki yokluğunda ne oluyor.Hayatımız alt üst oluyor.Bulaşık ve çamaşır her şey alt üst oluyor.Peki ya bedenimiz ne olacak?.Evet su içmemiz gerekiyor.

 

 

Bu hayatın doğal döngüsüdür.Vücut su ile hayat bulur.Rutini korumak için sadece 2 litre.Ancak kime göre,neye göre diye sormazlar mı adama!.İnsan hareketli olunca daha fazlasına ihtiyaç duyuyor.

 

 

Çekinceniz olmasın.Sıvı kontrolü için kıyaslama yapın.Kaç kilosunuz ve ne kadar su içiyor olabilirsiniz.Ölçünüz olmalı. Herbalife çay veya aloe vera ile hidrasyon yapmaya başlayın.Günlük ne kadar sıvı tüketiyorsunuz bir kenara not edin.

 

 

Hadi bir gün kaçırdınız diyelim.Diğer günler gözleme devam edin.Şimdi de yetersiz su içen insanlara bir bakın.Bu insanlar yorgundur.Cildi sönük ve vücudu susuz bıraktıkları için baş ağrısı gibi şikayetlerini anlatırlar.

 

 

Öğünler ve yemeklerimiz çok değişti.İnsanlar her gün;benzer, yüksek kalorili,basit gıdalarla beslenirler.

 

 

Bahaneler telafi etmez yaşananları.Kalorili ve sağlıksız. 

 

 

Türkiye’de vatandaşların büyük bir bölümünün obezite riski taşıdığı ortada.Mısır şurubu üzerine yapılan araştırmalarda bu yönde bilgileri doğruluyor. 

 

Tabii ki içecekler de hayatın bir parçası.Peki neden daha masum bir yol bulmuyoruz.

 

 

 

Şeker yerine alternatif malzemelerin kullanıldığı söyleniyor. Bilirsiniz Mısır şerbeti nişasta bazlı şekerdir.

 

 

Herbalife çay zararlı mı gibi sorular da gelmiyor değil.

 

 

Biraz önce birçok yiyecekten ve içecekten bahsettik.Karar sizindir.Bağımsız birçok kaynak doğrudan doğruya çayımız hakkında bilgiler veriyor.

 

 

 

Masadaki önemli mesele;beslenmeyi bir bütün olarak ele almak. Yoksa her şey kendi kendine gelişmiyor.

 

 

 

Besinlerin besleyici özelliğini yitirdiği tartışılıyor.Botanik bilimci insanlar araştırıyor bunları.Peki sizin bu konuda fikriniz var mı?. Düşüncelerinizi bizimle paylaşmak ister misiniz?.

 

 

 

Mesela yabancı kaynaklarda nişasta bazlı şekerin çok farklı etkilerinin olduğu anlatılıyor.

 

 

 

 

İnsan bilmediği konularda endişelerini dile getirir.Fakat kilo problemi gelip geçici bir şey değildir.

 

 

 

Bilirsiniz sadece kıyafet giymek ya da rahat hareket etmek birçok insan için bir dizi zorluk getiriyor.

 

 

 

Herbalife çay kullanımı konusunda farklı sorular geliyor. Hayatın içinden farklı noktalardan bilgilere yer veriyoruz.

 

 

 

Çünkü bu bir yaşam tarzıdır.Nasıl ki veganlık güncel bir konu. Herbalife de bir yaşam tarzıdır.

 

 

 

İnsan bir diyete başlamaya görsün.Çevresinde bir diyetisyen ordusu ile karşı karşıya kalıyor.

 

 

 

Peki bu tavsiyeler işe yarıyor mu?.Basmakalıp hep aynı cümleler. Ekmeği kesmek,tatlı yememek,aç kalarak kilo kontrolü daha neler!.

 

 

 

Evet sosyal medyada konuşulanlar var.Sizin de ilginizi çekmiş olabilir.Bir kere başarmak istiyorsak mutlaka yolumuzda engeller olacaktır.

 

 

 

Bu engelleri aşmak ancak beslenme düzeni ile değişir ve gelişir.Ele avuca sığmaz bir insan olabilirsiniz.Niyetimiz sizi standart bir kalıp ya da çerçeveye oturtmak değil.Herbalife de beslenme alışkanlıkları düşünülmüş.

 

 

 

Her insanın belli bir karakteri vardır.Farklı bir yaşam tarzınız da olabilir.

 

 

Herbalife çay içeriği birden çok malzemeden oluşuyor.Her biri farklı karakteristik bitki özelliklerini taşıyor.Tıpkı İnsanların farklı özellikleri gibi düşünebilirsiniz.

 

 

 

Evet dikkatinizi çekmek istediğimiz hususlar var.Bunlar kimi zaman doğal beslenme.Bazen de yeterli miktarda dinlenmek gibi.

 

 

 

Bazen insanlar kötü beslenebiliyor.İstemediğimiz sonuçlar bu zamanlarda ortaya çıkıyor.Mesela yüksek şeker,kolesterol gibi problemler.

 

 

 

Beslenme kargaşası ortadan kalkmadan olmaz.Herbalife çay yorumları okumak da bir işe yaramaz.Belki de bu sadece kendinizi ertelemeye sebep olabilir.

 

 

 

Hayatta her şey belli bir disipline bağlıdır.Nefes almak,uyku uyumak,yemek yemek gibi.

 

 

 

Bazen insanlar sadece yiyecekleri sorumlu tutar.Yaşadığımız hayat aldığımız kararlara bağlıdır.Siz de karar verip bir adım atabilirsiniz.

 

 

 

Mesela yeterli miktarda su içebilirsiniz.Bu biraz zaman alabilir. Kendinizi Herbalife çay gibi temel Herbalife ürünleri ile destekleyebilirsiniz.

 

 

 

Susuz bir dünya düşünebiliyor musunuz?.Peki susuz bir beden düşünebiliyor musunuz?.Çevremizde her şey bir uyum üzerinde. Bitkiler,hayvanlar ve yaşadığımız doğal güzellikler.

 

 

 

İnsan vücudu da bu dünyanın bir parçası.Tamam siyah çay bizim için bir tutku.Fakat her şeyin ölçülü olanı gerekiyor.

 

 

 

Demleme çay,kahve ve meşrubatlar gündelik hayatın bir parçasıdır.Beton gibi kalıplaşmış davranışlarımız vardır.Ayrı takımları tutsak bile genelde aynı davranışları sergileriz.

 

 

 

Yaptığımız her şeyde basit bir formülümüz olmalı.Böylece hayat daha kolay ilerler.

 

 

 

Çay her zaman ilgimizi çeken bir bitki.Farklı kültürlerde demleme şekilleri değişkenlik gösterir.Günümüzde bitki çaylarının Herbalife çay çeşitleri ile karşılaştırıldığını da görüyoruz. Burada bir nokta koyalım.

 

 

 

Amacımız sadece fiziksel görüntümüz değil.Bilirsiniz her diyet her insanda işe yaramaz.Evet yeşil çayın muhteşem etkileri var.

 

 

 

Fakat bir diyete başlamadan önce neler yapmalıyız?.Öncelikle kendimizi tanımamız gerekiyor.Hangi yiyecekler bize dokunuyor. Hangi yiyecekler bizim için çok daha faydalı.

 

 

 

Vücudumuzun herhangi bir şeye alerjisi var mı?.Eğer alerjiniz varsa bunlar hangi gıdalar?.Mesela Herbalife diyeti yapmak isteyenler için küçük bir tavsiyem var.

 

 

 

Mutlaka bir danışman ile birlikte yol almalısınız.Bu sizin için yüksek maliyet getiren bir durumda değil.Herbalife yaşam koçları insanlara ücretsiz hizmet veriyor.

 

 

 

Üstelik ayrıcalıklı müşteri olanlar muhteşem hediyeler kazanıyor.

 

 

 

Bir de akşam sabah yemekten içmekten çekinenler var.Bu insanlar kilo kontrolü için hızlı çözümler ürettiği kanaatinde. Peki gerçekten siz buna inanıyor musunuz?.Aç kalarak kilo kontrolü olur mu?.

 

 

 

Metabolizma kullandığımız mekanik ve elektronik cihazlar gibidir. İnsan vücudu tıpkı makineler gibi.Bilirsiniz çalışmadıkları zaman pas tutar,elektronik olanların devreleri bozulur.

 

 

 

Metabolizma birbiri ile uyumlu çalışan organların ortak ürünüdür. Mesela su içmeyen birisi ciddi manada sıkıntılar yaşar.Baş ağrısı,böbrek problemleri,kabızlık ve daha birçok örnek vermek gerekebilir.

 

 

 

Aç karnına birçok farklı yöntemi deneyen insanlar var.Sadece enerjisini yükseltmek için.Tıpkı bir arabanın deposuna yakıt bırakmadan yolda ilerlemesini beklemek gibi bir şey.

 

 

 

Şaka yapmıyoruz!.Bunlar gerçekler.Yeşil çayın Herbalife içerisinde bulunması gerçekten güzel bir haber.

 

 

 

Dengeli,renkli,çeşitli bir beslenme planı her zaman işe yarayacaktır.Bu kişiden kişiye farklı etki gösteren bir diyet.

 

 

 

Besinlerle uyumlu olmak zaman alabilir.Bu başarılamaz bir durumda değildir.

 

 

 

Herkes aynı derecede aktif olmak için çabalamalı.Evet bunu yaparken de yardım alabilirsiniz.Herbalife yaşam koçları aktif yaşam hakkında size birçok sır verebilir.

 

 

 

Mesela Herbalife çay içindekiler konusunu ben çok da merak etmiyorum.Çünkü yaşadıklarım,kazandığım deneyimler bana iyi geldi.

 

 

 

Aslında sizi anlayabiliyorum.Evet yanılmıyorsunuz.Ben de en az sizin kadar sınırlı bilgi ile başlamıştım.Ama inanın mükemmel bir etki gördüm. 

 

 

 

Sağlıklı beslenme insanı olduğundan daha iyi hissettiriyor. Rejim ya da diyet kelimesini pek dikkate almıyorum.Bir bardak çay hazırlayıp keyfini sürüyorum.

 

 

Sizlere de tavsiye ederim.Gün boyunca enerjim hiç düşmüyor. Bütün bunların benim için bir karşılığı var.Bir sağlık çalışanı değilim.

 

 

 

Herbalife sayesinde defalarca eğitim aldım.Her eğitim farklı bir bakış açısı sunuyor.Beslenme gerçekleri hayatın büyük bir alanını kaplıyor.

 

 

 

Yeme içme alışkanlıklarım değişti.Tercih ettiğim yiyecekler artık daha sağlıklı ve doyurucu basit şeyler oluyor.

 

 

 

Dışarıdan yemek siparişi vermiyorum.Suyu ihtiyacım olduğu kadar içiyorum.Kalori yakmak için daha az şekerli tüketmek ve bazen de besleyici atıştırmalıklar yapıyorum.

 

 

 

Kendi tarzınızı birlikte belirleyelim.Kim bilir?.Benim gibi Herbalife Çay 50 gram ile başlayabilirsiniz.

 

 

 

İnsan diyete başlamak için ne yapar?.Ona destek olan birilerini arar.Evet siz de yapabilirsiniz.Bazen de tam tersi olur.Herkes yaptığınız diyete karşı çıkar.

 

 

 

Asla vazgeçmeyin!.Kişisel deneyimler zaman içerisinde olgunlaşır.Kendinizi tanımanız çok önemli.Mesela 60 yaşından sonra su içme alışkanlığı kazanmak gibi.

 

 

 

Hayallerinizin peşinden koşmaktan vazgeçmeyin.Zihinsel performansınız beslenmeden ilham alır.Denemekten korkmayın. Basit planları tercih edin.

 

herbali̇fe aloe vera suyu nedi̇r 

 

Mesela daha fazla sıvı için;Herbalife çay,aloe vera ikilisi mükemmeldir.İnsan yarını düşünmek için zaman harcadığı anda kaybediyor.

 

 

 

Neyi kaybediyor?.Bilinçaltına sürekli kaygı veriyor.Böylece yaptığı diyette başarısız oluyor.Bu tanıdık gelmiş olabilir size.

 

 

 

Örneğin bamya sevmiyor olabilirsiniz.Ya da hayvansal gıdalar ile aranız iyi olmayabilir.Fakat geç kalmış değilsiniz.Alternatif gıdalara yönelebilirsiniz.

 

 

 

Ben danışanlarım ile birebir çalışmayı severim.Çünkü her insan özeldir.Kendine has farklılıkları vardır.Farklı amaçları vardır.

 

 

 

Bazı kadınlar yağ yakıcı bir şeyler arayışındadır.Bazıları da sadece fit kalmak için pratik yöntemler tercih eder.Ama ne yaparsak yapalım bunu bir oyun gibi eğlenceli hale getirelim.

 

 

 

Sizce de öyle değil mi.Herkes fikrini açık açık belirtmeli.Samimi olup ne yapmak istediğine karar vermeli.Mesela bir baharatçı 200 gramlık paketler halinde karışımlar satıyor.

 

 

 

Bir paket karışımdan yüzlerce fayda sağlamayı vaat ediyor.Sizin için de inandırıcı geldi mi?.

 

 

 

Karar sizin.Herbalife çay etkileri hakkında konuşmak yerine, günlük yaşamda nelerden korunabiliriz bunları konuşalım. Herbalife kullananlar bir yaşam koçu ile gün boyu temas halinde kalıyor.

 

 

 

Çünkü her insanda olduğu gibi zayıf ve güçlü yönlerimizi bulmalıyız.Yeni alışkanlıklar edinebiliriz.Beslenme düzenimizi değiştirebiliriz.Herbalife program farklılıkları gözetebilir.

 

 

 

Bu herkes için işe yarayabilir.Sağlıklı beslenme herkesin hakkıdır.Emek verdiğimiz her şeyin karşılığını alabiliriz.

 

 

 

Şu anda en büyük problem nedir?.Toplumsal olarak koşar adım obezite ve şişmanlık ile yüzleşiyor olmamız.Bu hepimiz için ortak bir problem.

 

 

 

Aslında olup bitenleri hepimiz biliyoruz.Ama yine de ısrarcılık edenler de olmuyor değil.

 

 

 

Mesela yarım saatlik egzersizi çok görenler var.Bir de kendisini başkaları ile kıyaslama hastalığımız.Unutmayalım her çocuk okula gidiyor.Ancak her çocuk kendine has özellikleri ile yaşıyor.

 

 

 

Zaman çok hızlı akıp gidiyor.Geri gelmesi ise imkansız.Yani 5. sınıftan 3.sınıfa tekrar geri dönüş söz konusu değil.Elimizdekileri iyi değerlendirmemiz gerekiyor.

 

 

 

Gelin kendiniz için erişebilir hedefler seçelim.Bu nasıl olabilir?. Mesela güne su ile başlamak gibi.Gün boyunca yeterli miktarda suyu tüketmek gibi.Bunu sadece 10 gün boyunca sürdürün. Bakın erişilebilir bir hedefiniz oldu.

 

 

 

 

 1. 10 günlük planda ise beslenme düzeni için çalışalım.Mesela Herbalife Shake ile kahvaltı yapabiliriz.Günümüzde insanlar genellikle ya geç kahvaltı ediyor,ya da hiç kahvaltı etmiyor.

 

 

 

 1. 10 günlük planda ise küçük egzersizler yapalım.Belki de bu zamana kadar hiç spor yapmayan bir insansınız.Olsun hiçbir şey için geç kalmış değilsiniz.

 

 

 

Sindirim sistemi organları mutlu olduğu zaman ne olur?.İnsan daha fazla performans için gereken enerjiyi kendinde buluyor.

Gördüğünüz gibi Herbalife ürünleri farklı amaçlara hizmet ediyor.Beslenme denilince insanın ulaşılabilir hedefleri olmalı.

 

 

 

Tam olarak ne istediğimizi biliyorsak nasıl gideceğimizi de öğrenebiliriz.Öğrenmeye açık olmamız hayatımızı değiştirebilir. Öğrenmenin yaşı yoktur.

 

 

 

Soğuk kış günlerinde hayatın normal akışında genelde yağlı yiyecekler tüketilir.Çünkü vücudumuzun soğuktan korunması gerekiyor.Biz bunu bozmadan devam edersek mevsimler boyu aynı görünümü korumak mümkün olabilir.

 

 

 

Mesela Herbalife çay günde kaç kez içilir?.Eğer mevsim yaz ise ve sıvı ihtiyacımız daha fazla olduğu ortadayken bu miktar değişebilir.

 

 

 

Vücudumuz her mevsimde biraz yardımla mucizeler getirebilir. Günlük beslenme planı her kişide farklı ilerler.Kalori ihtiyacımız birbirinden farklıdır.

 

 

 

Yaşımız,cinsiyetimiz,kaç kilo olduğumuz bizim günlük metabolizma hızımızı belirler.Her şeyden önemlisi yaşam tarzımız 7’den 77’ye hepimizi etkiliyor.

 

 

Herbalife Çay,dengeli beslenmeyle birlikte sunulan zindeliğiniz için lezzetli ve yeni bir alternatiftir.Tabi deneyenler bilir,çayın ne olduğunu ve Herbalife Çayı içmenin farklarını herbalife yaşam koçunuzdan öğrenin!

 

Yeşil çay sağlık yararları için yüzyıllardır kullanılmaktadır. Bitkisel çayın enerji seviyelerini yükseltmeye, vücudu temizlemeye, sindirimi ve metabolizmayı iyileştirmeye, stresi azaltmaya ve hatta bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olabileceği kabul edilir.

 

Herbalife çay ne işe yarar; çeşitli,kaliteli bitki ve herbalife uzmanlığı ile yapılan klasik yöntemlerle hazırlanmış bitkisel bazlı bir sıvı takviyesidir. 

 

Herbalife ürünleri temel vitamin ve minerallerin yanı sıra antioksidanlar, amino asitler ve Omega-3 yağ asitleri gibi sağlığı destekleyen diğer bileşikleri sağlamak için tasarlanmıştır.

 

Herbalife Çayı birden çok aromada mevcuttur, bu da onu genel damak tadınıza uygun hale getiriyor.Evet kişisel tercihler farklıdır.

 

Herbalife çay çeşitleri her damak tadına alternatif sağlayabilecek keyifli bir içecek seçimi sunuyor sizlere.

 

Herbalife çay nedir ve ne işe yarar? Herbalife Çay, bitkisel infüzyonların güçlü bir karışımından oluşan esansiyel bir takviyedir.

 

Bitkisel çayın içeriği her insanda farklı deneyimler sunar.Bu nedenle sizde sıvı takviyesi olarak gün içinde tüketebilirsiniz.

 

Sıvı takviyesi düzenli takip edilirse; metabolizmanızı artırmak ve yağ yakmanıza yardımcı olacak yeni gelişmelere şahit olabilirsiniz.

 

Kişisel aktif kalma sözünüz olmalı.Aktif olmanız bir takım reaksiyonlara sebep olur.Her şey bir bardak çay ile başlar ve her gün aynı heyecanla devam edersiniz.Bu sizin kilo kontrolü sürecinize destek sağlayabilir.

 

Herbalife çay kullananlar detoks, stres atma ve sindirim sistemini desteklemek için yeterli miktarda mineral, vitamin ve bitkisel yöntemleri dikkate alıyor.

 

Bitki özleri içerden dışa doğru bedeni temizliyor.Beslenmenizde sizde mevsimsel tercihleriniz ile fark yaratın.

 

Herbalife bitkisel çay yetişkin bireyler arasında popüler bir içecektir.Yetişkin yaş gruplarının kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. 

 

Herbalife çayla birlikte günlük hayatta yapılan değişimler enerjinizin düzenli bir şekilde artmasına yardımcı olur.Dinamik kalmanız vücuda bazı faydalar sağlar. 

 

Mesela yeterli miktarda lif alarak bağırsakları rahatlatabilirsin.İshal yada kabızlık için bunu bir kenara not edin.

 

Lifler sindirimde rahatlama ve tokluk etkisi sağlar. Kolesterol seviyesini dengeleyerek vücuttaki genel sağlık kalitesini artırabilirsiniz.

 

Herbalife yaşam tarzı, genel olarak dayanıklılık, bağışıklık sisteminin güçlenmesi ve vücudun daha verimli çalışması için tasarlanmış kişisel planlardan  oluşur. 

 

Herbalife çay ne işe yarar sorusunu yanıtladık.Beslenmenizde eksiklikleri tamamlamada etkili olan yöntemler için herbalife yaşam koçu yardımcı olur.Tecrübesiyle size de yeni bir tarz sunar. 

 

Çay, lif, antioksidanlar ve mineral,vitamin gibi besinsel değerleri yüksek alternatifleri kullanarak vücuttaki fiziksel ve ruhsal gelişimi sizde görünür hale getirmek ister misiniz?.Evet şimdi tam zamanı başlamak için bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Kilo kontrolüne yönelik bütün referanslar, diğer hususların yanı sıra dengeli beslenme, düzenli egzersiz, yeterli günlük sıvı alımı, gereken zamanlarda yapılacak besin takviyesi ve yeterli dinlenme de dahil olmak üzere Herbalife Nutrition Kilo Yönetimi Programı ile ilgilidirler. Ferdi sonuçlar değişiklik gösterecektir.

 

Bu ürünün herhangi bir hastalığı teşhis veya tedavi etmesi veya iyileştirmesi öngörülmemektedir.

 

 “Ticari Markalar, tasarımlar ve diğer Fikri Mülkiyet hakları, Herbalife International, Inc. kuruluşuna veya lisansörlerine aittir. Herbalife Nutrition’ın verdiği izne istinaden kullanılmaktadırlar.”

 

Gönül DEMİR Herbalife Bağımsız Üyesi

4 thoughts on “HERBALİFE ÇAY NE İŞE YARAR-05314079994 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.