HERBALİFE XTRA-CAL

HERBALİFE XTRA-CAL

HERBALİFE XTRA-CAL

 

HERBALİFE XTRA-CAL KADIN-ERKEK HEDEFİNE ODAKLAN

 

 

Kadınlar ve Erkekler günümüz beslenme koşulları değerlendirildiğinde beslenme ve diyet alışkanlıklarını değiştirmek için ihtiyaç hissediyorlar.

 

Çeşitli vitamin takviyeleri satın alarak diyet programlarına entegre ediyorlar. Sizde hedefinize odaklanmak ve daha sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmek istiyorsanız günü birlik beslenme çözümleri ile yolunuza devam etmek yerine sağlam temeller üzerine atılmış beslenme ve diyet çözümlerini üretmek mümkün.

 

 

Herbalife ürünleri sayesinde hedefinize odaklanarak başarabilirsiniz.Kadınlar için vitamin ve mineral takviyelerinin önemini biliyorsunuz.

 

 

Doğum yapan her bir anne için vitamin ve minerallerin önemi doğum yaptıktan sonra bazı eksikliklerin ortaya çıkması ile daha belirgin hale geliyor.

 

 

Çünkü her bir yaşanan hamilelik ve doğum sonrası dünyaya gelen her bir yeni bebek, anneden bir takım vücut yapı taşlarını alarak dünyaya geliyor doğal habitat gerekliği sonucunda bebeğin anneden aldığı,anneden eksilen vitamin ve mineralleri takviye etmezsek zaman içerisinde belli başlı problemler ile karşılaşma ihtimalimiz yükseliyor.

HERBALİFE XTRA-CAL iskelet sistemi

Örneğin İskelet sisteminin temel yapı taşı olan kalsiyum ;kadınlar için önemli bir mineraldir öyle ki dişlerin sağlığı, kalp ritim düzeninin ;bir düzen içerisinde devam etmesi için gereken ihtiyacı kalsiyumdan karşılanıyor, kasların kasılması gibi, sinir ve hormon fonksiyonlarının etkin çalışmasında da etkili bir mineraldir.

 

 

 

Zaman içerisinde dengeli bir diyet uygulanmadığı takdirde omurgada görülen hasarlar şiddetli sırt ve boyun ağrılarına neden olabilir en küçük darbede; zaten hassas olan kadın bedeni hasarlara açık bir hale gelebilir.Kalsiyum eksikliklerinin müzmin seyrettiği durumlarda, boy kısalması ve kamburluk gelişebilir.

 

 

Kalsiyum eksikliğini doğal yollardan en başta süt olmak üzere; kuru yemiş ,yeşil yapraklı sebzeler gibi kaynaklardan karşılayabilirsiniz ama; bu sıraladığımız yiyecekleri belirli bir düzende tüketemiyor ve kendinize zaman ayırmıyor iseniz Herbalife Xtra-Cal sizin için yardımcı olabilir.

 

HERBALİFE XTRA-CAL Erkekler

Kadınlarda olduğu kadar Erkekler için de belli koşullar zaman içerisinde Kalsiyum, Magnezyum ve D  vitamini gibi eksik kalan temel argümanların giderilmesini gerektirebilir.

 

 

Vücudun toparlanması ;genel olarak bedensel postürün istenilen seviyeye gelmesi için basit egzersizler size iyi gelecektir.

 

 

Erkeklerde çalışma koşulları, ağır işler, elbette yetersiz beslenme nedeniyle D vitamini ,Magnezyum eksikliği ,yüksek oranda Sodyum içeren ;Tuz,Ketçap,Hardal,Soya sosu,Salata sosları,Hamburger,Patates kızartması,Pizza gibi yiyecekleri tüketilmesi  sonucu insanlarda Kalsiyum eksikliği görülmektedir.

 

 

Fosfor gibi etkenler ,çeşitli böbrek rahatsızlıkları ve bazı tiroid fonksiyon bozuklukları gibi nedenlerle ,kalsiyumun depolanmış olduğu kemiklerde; biriken stokların kullanılarak vücudun çatı yapısı olan kemikler ve İskelet sisteminin bütünselliğine zarar verebilir.

HERBALİFE XTRA-CAL FAYDALARI

 

Herbalife Xtra-Cal faydaları ;Kadın ya da Erkek hedefine odaklan! Sloganı ile yola çıkıyoruz.Kadınlarda ;Kalsiyum,Magnezyum eksikliklerinin ve E vitamini eksikliklerini gidermek sağlıklı dişler, sağlıklı kemikler ve genel cilt bakımı için gereklidir.

 

 

Kimi insanlar beslenme ve diyet programlarında yeteri derecede kalsiyum alamıyor oldukları için Herbalife Xtra-Cal dışarıdan takviye edilen Vitamin ve Mineral takviyelerini sizlere sunuyor.

 

 

Herbalife Xtra-Cal temel faydaları; Kadınlarda Osteoporozun önlenmesine veya genel olarak iyi duruma getirilmesine yardımcı olabilir.

 

HERBALİFE XTRA-CAL Kalsiyum

Herbalife Xtra-Cal daha iyi Kalsiyum emilimi sağlanabilmesi için Magnezyum ve D vitamini içeren güçlü ve yeterli derecede sağlıklı kemiklerin yapısını koruyan Kalsiyum takviyesi sağlayabilir.

 

 

 

Temel’de Kalsiyum,Magnezyum ve D vitamini farklı argümanlar olarak algılanabilir ,ancak bu saymış olduğumuz Vitamin ve Mineral grubunda zengin besin maddeleri kemiklerin ve dişlerin korunmasında ciddi faydaları olan besin maddeleridir.

 

 

İnsanların özellikle; Kadınların ilerleyen yaşlarda menopoz öncesi ve menopoz sonrasında vücudun ahengini yakalaması için önerilen miktarlar için; Herbalife Xtra-Cal , vücuda zengin Kalsiyum kaynağı, D vitamini ve Magnezyum kaynağı olarak hizmet etmeye odaklı olması düşünülen doğal besin takviyesidir.Normal olarak önerilen Kalsiyum günlük tüketim miktarı 800 miligramdır.

 

 

Bu gibi durumlarda Herbalife Xtra-Cal sizden günlük kullanımda yeterli miktarları karşılaya bilmeniz için gereken miktarları sağlayacak çıtanın; 800 miligram miktarında gıda desteği olarak rutin bir şekilde karşılayabileceğiniz beslenme miktarını size sağlıyor.

 

HERBALİFE XTRA-CAL sut ve sut urunleri

Herbalife Xtra-Cal süt ve süt ürünleri tüketenler için dengeyi sağlamakta yardımcı olacak doğal bir aparattır.İnsan vücudu yaşlandıkça Kalsiyum emilim oranı azalabilir bu nedenle Herbalife Xtra-Cal zengin içeriği, D Vitamini ve Magnezyum ile özel formüle edilmiş yapısı sayesinde Kalsiyum emiliminin yükselmesi ve vücudun sağlıklı iskelet ve kemik,diş yapısını korumak için yardımcı olmaya devam ediyor.

 

HERBALİFE XTRA-CAL KULLANIMI

 

Herbalife Xtra-Cal tüketim oranı her bir kullanıcı için rutin bir düzende günde 3 defa 1 tablet alınması avantaj sağlayan, 1 gün boyunca tüketilecek miktarlar için; Herbalife Xtra-Cal günde 3 kez tok karna 1 tablet alınması Herbalife uzmanları tarafından önerilen kullanım miktarlarıdır.

 

 

Herbalife uzmanları tarafından önerilen kullanım miktarlarının aşılması kullanıcılar için herhangi bir ek avantajı yoktur.

 

 

Çünkü önerilen kullanım miktarlarının aşılması;günlük kullanımda bütün Vitamin ve Mineral takviyelerinin belli bir oranının vücutta kullanıldığı, ihtiyaç oranı nispetinde kullanın miktarın fazlasının vücuttan atıldığı bilgisini paylaşıyoruz.

 

 

Bu nedenle Herbalife Xtra-Cal önerilen miktarları aşmanız durumunda herhangi bir şekilde vücuda fayda sağlamayacaktır. Herbalife Xtra-Cal ürünümüzden en yüksek verimi elde edebilmek istiyorsanız Herbalife beslenme uzmanları tarafından önerilen dozları aşmayınız.

 

 

Birçok insanın Herbalife Xtra-Cal için; kullanıcı yorumları vardır.

 

Herbalife Xtra-Cal

 

Ancak düzenli kullanımda yaşlandıkça azalan vücut bütünlüğünü sarsan; kemik yapısını destekleyen Mineral eksikliklerini desteklemek üzere Kalsiyum ve D vitamini ile formüle edilmiş Herbalife Xtra-Cal ,vücudu desteklemek ve vücut postürünü ayakta tutan iskelet sistemini beslemek için özel olarak tasarlanmış, bilimin ve beslenmenin aynı noktada çakıştığı aktif bir üründür.

 

 

 

Herbalife ürünleri hiç bir zaman herhangi bir ilacın yerini tutamaz.Bu nedenle bizler de Herbalife ürünleri ile beslenme ve kişisel deneyimlerimiz üzerinden insanlara Herbalife ürünleri hakkında deneyimlerimizi ve kazandığımız;pozitif ürün geri dönüşlerini paylaşmaktayız.

 

 

Bizler Herbalife ürünlerini kullanan ve bireysel deneyimlerini paylaşan Herbalife Resmi Üyeleriyiz ürünler hakkında herhangi bir ilaç ile kıyaslama yapmıyoruz.

 

 

 

Yaşadığımız deneyimlerimizi insanlarla paylaşarak insanların beslenme kültürlerinin gelişmesi için katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

 

 

Daha mutlu ve daha güzel bir dünya için beslenme farkındalığı üzerine çalışmalar yapmaktayız.Umarız tanıdığımız, tanımadığımız bütün insanların beslenme alışkanlıkları üzerinde olumlu etkilerimiz ve daha sağlıklı mutlu bir hayat için verdikleri mücadelede küçük de olsa katkılarımız bulunur.

 

HERBALİFE XTRA-CAL Herbalife Xtra Cal advantage

Bu durum bizim en büyük kazancımız olacaktır. Herbalife Xtra-Cal çeşitli avantajları ile sizlere ayrıcalık tanıyor hiç bir şekilde yapay tatlandırıcı ve tatlandırıcı maddeler içermediğinden doğal olarak oluşan Mineral ve Titanyum di oksit gibi bileşenler ile renklendirilir.

 

 

Herbalife Xtra-Cal vejeteryan grubunda yer alan insanlar olsun,isterse genel beslenme literatürüne uyan kimseler üzerinde her bir kullanıcı için ayrı ayrı deneyimleme ve ürün kullanımı hayat tarzı olarak Kadınların ya da Erkeklerin beslenmelerine özel destek sağlar.

 

 

 

Vejeteryan beslenmesi yapan insanlarda lakto ovo, ova ve lak-tu diye adlandırılan bir dizi vejeteryan sınıflandırması için gereken besin desteğini sağlar.

 

 

Vejeteryan beslenme grubunda olan insanlar için 3 farklı ana grup söz konusudur bütün bu beslenme tarzını benimseyen insanlara ;Herbalife Xtra-Cal ürününun uygunluğu söz konusudur.

 

 

Günlük kullanımda istenilen fayda sağlamaktadır bizim paylaştığımız bilgiler tamamen bireysel ve Herbalife Resmi Üyelerinin bire bir bizlerle paylaştığı kendi deneyimleridir.Bunlar size bir yol gösterici kılavuz olabilir.Beslenme ve diyet alışkanlıklarınızı her ne kadar farklı gibi görseniz de vücudun temel ihtiyaçlarını karşılayacak

 

HERBALİFE XTRA-CAL Herbalife Resmi Uyeleri

 

;Magnezyum,Kalsiyum,D vitamini,D3 vitamini,E vitamini gibi önemi ve içeriği ötelenmez gıda materyallerinin bir arada sunulduğu Herbalife Xtra-Cal ,insanların beslenme ve diyet alanında yeni bir çığır oluşturmaları için gereken yardımı sağlayabilir.

 

 

Herbalife xtra cal merak edilenler;

 

herbalife xtra-cal kullanıcı yorumları neden farklı?

 

Şimdi bazı reklamlarda orman meyveleri ile hazırlanmış ürünlerden bahsediliyor.İnsanlar bu ürünleri aldıkları zaman yüksek beklenti içinde oluyor.Gel gör ki aldığı ürün için beklentisi karşılanmadığı zaman hüsrana uğruyor.

 

Biz herbalife ürün bilgilerini paylaşırken xtra cal ürünümüz de dahil olmak üzere bir mucize vaat etmiyoruz.Sizlere komik gelebilir.Ama internetten ucuza ürün alan insanlar yanılıyor.Çünkü bir danışman olmadan hangi ürün ne işe yarıyor nerden bilsinler. 

 

Güzel şimdi elinizde bir ürün var.Nasıl kullanılacağı konusunda hiçbir fikriniz yok.Sabah öğle akşam 3 defa mı içilecek?..Yoksa aç karnına mı tavsiye edilmiş?..

 

Bakın gördüğünüz gibi detaylar açıldıkça neler çıkıyor ortaya.Kim derdi ki tansiyon ilacı gibi şıp diye işe yarasın.İşte tam bu noktada bizim derdimiz de budur.İnsanların doğru ürünler ile  doğru sonuçları alması.

HERBALİFE XTRA-CAL

Tuhaf ama gerçek; xtra cal herbalife ne işe yarar?.. Deneyim; herbalife yaşam koçlarının işidir.Geride kalan mesafeyi kapatmak size kalmış.Onun için kullanıcı yorumlarında olumlu oylar sürekli yükseliyor.

 

herbalife xtra-cal d vitamini ne işe yarar

 

Geldik en çok merak edilen konunun cevabına.Ürünü anlattığımız tüm insanlara şunu söyleriz.Herbalife ürünleri herhangi bir hastalığa çare olur kastımız olmaz.Bu ürünlerin bütünü Gıda takviyesidir.

 

Beslenmenizde yer alması gereken kalsiyum eksikliklerini tamamlamak için optimize edilmiştir.Burada xtra cal herbalife içerisine eklenen D vitamini normal D vitamini ihtiyacınızı karşılamak için eklenmiyor.

 

Sindirim sisteminde kalsiyumun emilimine yardımcı olarak ekleniyor.Diğer magnezyum ise kalsiyumun kemiklerde yer tutmasına yardımcı ögedir.Umarım açıklamamız gayet net olmuştur. 

 

Herhangi bir şekilde Doktorunuz tarafından sizlere D vitamini takviyesi almanız gerektiği söylenmiş ise;xtra-cal 90 tablet yerine erkek yada kadın vitamini kullanmanızı tavsiye ederiz.Çünkü formül 2 Herbalife vitamin yeterince D vitamini ile sizi destekleyebilir.

 

herbalife xtra-cal kilo aldırır mı 

 

Özellikle genç arkadaşlarım bu soruyu çok fazla sormuş.Sevgili gençler Herbalife ürünleri temel beslenme gerekliliklerini karşılamak üzere size her alanda yardımcı olabilir.

HERBALİFE XTRA-CAL

Belki de diğer ülkelerde ürünü xtra cal advanced olarak konumlandırmaları bu nedenledir.Yani bir beslenme ürünü kullanırken ileri derecede kendiniz için hassasiyet göstermelisiniz.

 

Kontrol daima sizin ellerinizde olmalı.Biz bu durumu şu şekilde değerlendiriyoruz.Beslenme alışkanlıkları tıpkı psikolojik davranış kalıpları gibidir.Çocuk yetişkin farkı gözetmeden psikolojik tutamlar 15-20 gün içinde değişebilir.

 

Peki söz konusu olan beslenme ise ne yapılabilir?..Yine en az ürün kadar etkili bir terminolojiden bahsedelim.Xtra cal advanced herbalife beneficios denilmiş.Yani gelişmiş herbalife avantajları anlamında bir yaşam koçunun desteği olabilir.

 

Olayların doğaçlama gelişmesini beklemek,sizden tek isteğimiz.Bu durumda ne oluyor?..En az 21 gün geçtikten sonra psikolojik davranışlar gibi beslenme alışkanlıkları değişiyor.Yani doğrudan etkiden çok, genel beslenmenize bakmak gerekiyor.

 

herbalife xtra-cal zayıflatır mı

 

Doğru sorular ile yola çıkarsak zaten başarı kaçınılmaz.Şöyle sahile,denize doğru bir baksanız insanlar önünüzden gelip geçiyor.

 

Peki siz şimdi bu kalabalığın neresindesiniz?..Sadece meraklı olmak yetmiyor.Kendi kilonuzu kontrol etmek için harekete geçmek şart.Deneyim sahibi herbalife xtra cal kullananlar çok iyi bilirler ki ;bizim hiç bir ürünümüz zayıflatma ürünü değildir.

HERBALİFE XTRA-CAL

En kaliteli kaynaklardan elde edilmiş.Yüksek standartlarla beslenmenize destek olan ürünlerden bahsediyoruz.

 

herbalife xtra-cal yan etkileri 

 

Arkadaşlar supplementler konusunda birçok yanlış anlamayı bu satırlardan düzeltiyoruz.Besin takviyelerinin hiçbirisi kontrolsüz kullanılmamalı.

 

Verimli bir çalışma; yatarak kazanç getirmez.İlgi duyduğunuz alanda biraz merak sahibi olmanız gerekiyor.Bugün sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde tam 55000 gıda takviyesi üreticisi var.Dünyadaki sayıyı siz varın hesap edin.

 

Sadece Herbalife gibi firmalar yok bu mecrada.Bizim edindiğimiz bilgiler xtra-cal yan etkileri var yada yok gibi kısıtlı bir alana sıkışıp kalmıyor.

 

Çünkü insan beslenmesine hizmet eden bir firmada çalışıyoruz.Yani konuya geniş ölçekte bakan uzman bir kadrodan düzenli eğitimler alarak bu noktaya geldik.Yeni bilgiler ile kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. 

 

Bu noktada içiniz rahat edebilir.Her gıda üreticisi aynı standartları sunar diye kaide yok.Herbalife xtra cal içeriği belki siz kullanana kadar yüzlerce defa kontrol ediliyor.Bizler firmamıza sonuna kadar güven duyuyoruz.

 

Ancak şu var ki bazı insanlar ısrarla bir danışmandan yardım almak istemiyor.Adana’da büyük bir firmanın yetkilisi olduğunu belirten ve bizimle iletişime geçen arkadaşımız gibi.Herbalife ayrıcalıklı müşteri olup bir çay dahi alsam bana yardımcı olurmusunuz dedi.

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay 100 gr

Elbette cevabını alınca çok şaşırdı de görüşmeyi sonlandırdı.Çünkü dışarıdaki hayat böyle ilerlemiyor.Kendisini hak vermiyor değiliz.Nereden bilsin xtra cal yan etkileri var mı yok mu?..Ancak biz insanların maddi gücünden ziyade yüreklerine talibiz.

 

herbalife xtra-cal kilo verdirir mi

 

En sevdiğimiz şey insanların ihtiyaçlarına cevap veren kişiler olmak.Sorular bize güç veriyor.Almanyadan bir arkadaşımız; xtra cal ne işe yarar bunu bir arkadaş önerdi kullansam zayıflamaya yardım eder mi demişti. 

 

Siz zannetmeyin sadece bu sorular burada Türkiye’de soruluyor.İnsan her yerde insandır.Ortak noktalarımız hep aynı.Kilo kontrolü küresel ölçekte insanların baş etmeye çalıştığı bir konu.Mesele sadece kilo almak ya da kilo vermek gibi dar alanda paslaşma olmamalı diye düşünüyoruz.

 

İşte tam da anlatmaya çalıştığımız şey budur.Beslenme kaynaklı olarak yaşadığınız problemler sizi buraya getirdi.Tek bir üründen sonuç almak istiyorsunuz. Bu çok güzel, demek ki 1 Herbalife yaşam koçunuz yok. Yardıma ihtiyacınız var.Çekinmeyin sadece arayın 05314079994.Merak ettiğiniz konularda cevap vermekten onur duyarız.

 

 

Lider Beslenme Herbalife Nutrition Bağımsız Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.