KİLO VEREMİYORUM 7 HERBALİFE TÜYOSU

KİLO VEREMİYORUM 7 HERBALİFE TÜYOSU

KİLO VEREMİYORUM 7 HERBALİFE TÜYOSU

 

7 Herbalife tüyosu ve bu tüyolar ne ile alakalı açıklıyorum.Kilo veremiyorum,Neden kilo veremiyorum?.

 

Ya da herhangi bir diyete başlamış ve kilo vermem durdu diyen insanlar vardır.Acaba tekrar diyete mi başlasam,acaba kilo verebilir miyim?.Zayıflayabilir miyim?.

 

Diye düşünen bütün insanların aklında dönüp duran soruların altında yatan nedenleri bu vermiş olduğum tüyolarda açıklamış olacağım.

 

Düşündüğünüz soruların cevabını bu makale içerisinde bulacaksınız.Verdiğim tüyoların uygulanması sizde müthiş sonuçlara neden olabilir. 

 

Yani kilo vermek dert halinden çıkabilir.Kilo vermek bir serüvendir.Mutlaka riayet ettiğiniz kurallar vardır. 1 günlük yaşamda bir günü yaşarken;bir gün sabahtan akşama kadar olan zaman içerisinde dolu dolu yapabileceğiniz yeni ataklar olabilir.

 

1.KİLO VEREMİYORUM HERBALİFE TÜYOSU ALIŞKANLIKLAR

 

 

Kilo vermem durdu,ya da kilo veremiyorum diye düşünen insanların çoğunluğu sabah kahvaltılarını pas geçer.

 

İnsan alışkanlıklarını değiştirmek te zorlanıyor.Peki sabah kahvaltısı yapmayan bir insan kilo verebilir mi?.Kesinlikle kilo veremez.Sabah 06.00 ile 09.00 arasında mutlaka sabah kahvaltısını yapmış olmanız gerekiyor. 

 

KİLO VEREMİYORUM 7 HERBALİFE TÜYOSU Saglikli kahvalti tabagi

Besleyici,doyurucu bir öğün ile başlamanız gerekiyor.Neden?.Çünkü metabolizma bunu istiyor. Sabahleyin kalktığınız zaman metabolizma ilk önce su,ikincisi mükellef bir kahvaltı istiyor.

 

Yok ben mükellef bir kahvaltı yapamıyorum!. Diyorsanız çözümü kolay.Herbalife Shake 250-300 kalori ile mükellef bir sofra dan alabileceğiniz bütün bu gıdaları size sağlayabilir.

 

 

2.KİLO VEREMİYORUM HERBALİFE TÜYOSU ŞEKERLİ GIDALAR

 

İkinci tüyomuz nedir?.Çok basit aslında.En çok soru Aldığınız noktalardan bir tanesi;emziren anneler,yeni doğum yapmış anneler Herbalife kullanabilir mi?.

 

Emziren annelere özel bilgiler için tıklayın

 

Neden kilo veremiyorum?.Dedik ya genelde yeni doğum yapmış anneler,emziren anneler şuna çok kapılıyor.Bu hatayı düzeltmeden kilo vermekte zorlanacaktır.

 

Önce bunu düzene koymak gerekiyor.Neden böyle söylüyoruz?.Her yeni doğum yapmış annenin başına gelen şey sizin de başınıza gelmiş olabilir.Çevreden gelen baskı,süt baskısıdır.

 

Çevreden gelen baskıyı ortadan kaldırmak için önümüze ne konursa onu tüketiyoruz.Tüketmiş olduğunuz şeylerin aslında süt ile hiç alakası yok.Birkaç basit örnek verelim.Birincisi şekerli gıdalar, ikincisi hamur işleri,üçüncüsü ise meyveler.

MEYVELERİN DİYETTEKİ ROLÜ NEDİR?

Meyvelerde de yüksek şeker olabiliyor.Öyle oluyor ki  bir portakalda neredeyse hiç tahmin etmeyeceğiniz kadar şeker olabiliyor.Yumruğunuzu geçen her bir meyve ekstra kalori demektir.

 

 

Bir porsiyon meyve bir yumruğu geçmemeli.Bu kavun da olabilir,bu karpuz da olabilir.Kesinlikle sütünüz çoğalacak diye şekerli gıdalara çok dikkat etmeniz gerekiyor.

 

Çünkü bu tüyoyu günlük hayatımızda uyguladığımız zaman;herbalife shake, herbalife aloe vera gibi pratik ürünler ile siz de kilo vermeye başlayabilirsiniz.

 

3.KİLO VEREMİYORUM HERBALİFE TÜYOSU ÖĞÜN ATLAMAK

 

3.Tüyomuz nedir?.Öğün atlamak.Hani sabah kahvaltısı dedik ya;sadece sabah kahvaltısı yapıp öğle yemeğini pas geçip,Akşam yemeğini pas geçip gece geç saatlere kadar hiçbir şey yemeden günü bitiren insanlar var.

 

Tabii ki gece geç saatlerde ne oluyor?.Vücudu fazlasıyla aç bıraktığı için daha fazla tüketim yolunu seçiyor.Bu tüketim de yapılan bütün diyetleri baltalıyor.

 

Gerçekten diyet yapmak istiyorsanız,gerçekten sonuç almak istiyorsanız,mutlaka bir Herbalife yaşam koçundan yardım almanızı öneriyorum.Bu konuda endişe etmeyin.Herbalife yaşam koçları sizden para almıyor.

KİLO VEREMİYORUM 7 HERBALİFE TÜYOSU En kolay diyet

Nasıl kilo verilir?.Nasıl kilo kontrolü yapılır?.Verdiği kiloyu tekrar yeniden almadan hayata nasıl devam edilir?.Herbalife yaşam koçlarında bütün soruların cevabı mevcut.Yapmanız gereken basit bir adım ve bunun sonrası mutlaka gelecektir.

 

4.KİLO VEREMİYORUM HERBALİFE TÜYOSU PROTEİN

 

4.Tüyomuz protein temelli  beslenme.Herbalife yaşam koçlarının hiçbirisi bu konuyu pas geçmez.Mesela 1 günlük program yaparken,1 aylık program yaparken mutlaka bizim öğünlerimiz de proteine yer verir. 

 

Protein neden bu kadar önemli?.Hani neden kilo veremiyorum?.Zayıflayamıyorum,kilo vermem neden durdu?.

 

Diyorsunuz ya; işte protein burada çok önemli.Şayet sürekli hamur işi,basit karbonhidrat,makarna,beyaz pirinç gibi gıdalar ile beslenirseniz bu sizin vücudunuzun bütün dengesini bozar. 

 

Hangi diyeti yaparsanız yapın bu söylemiş olduğum gıdaları fazla tüketiyor iseniz mutlaka kilo vermeniz bir noktadan sonra durur.

 

Hani çoğu insan Herbalife konusunda sorular sorarken genelleme yapıyor.Biz genelleme yapmıyoruz.Biz kişiye özel beslenme programı hazırlıyoruz.Bu programı uygulayan insanlar da gerçekten çok başarılı oluyor. 

KİLO VEREMİYORUM 7 HERBALİFE TÜYOSU su lider beslenme

 

5.KİLO VEREMİYORUM HERBALİFE TÜYOSU SU İÇMEK

 

5.Tüyo su içmek.Çoğu insan şu konuyu kaçırıyor belki. Herbalife kullanıyor,belki bir diyetisyenden yardım alıyor.Günlük tüketmiş bulduğu suyu kontrol etmiyor.

 

Su bizim herşeyimiz.Vücudu temizliyor,idrar yolu ile yağların atılmasını kolaylaştırır,kabızlığı önlüyor.Şimdi su içmeyen bir insan çok zor kilo verir.Bura da anlaşalım.

 

6.KİLO VEREMİYORUM HERBALİFE TÜYOSU SPOR YAPMAK

 

6.Tüyo spor yapmak.Şimdi çoğunluk için konuşuyoruz. Spor yaparım kilo veririm,spor yaparım kilo veririm!. Spor kalıcı ise; şayet özellikle kadınlar için konuşuyoruz.

 

Protein dedik,sudan bahsettik,şunu gözden kaçırıyoruz. Bir kadının vücudu bir erkek ile eşit değildir.Kas yapısı düşüktür.Hele ki proteinden uzak besleniyor ise;spor yapan bir kadın için evde yürüyüş bandında zayıflamak çok zor bir şey değildir.

 

Ancak verdiği kiloları tekrar almak kaçınılmazdır. Herbalife felsefesinde şunu dengede tutmamızı sağlıyor.Bir hedefimiz var.Koyduğumuz hedefe ulaştıktan sonra tekrar kilo almamak yani önlenebilir bir yaşam tarzı.

 

Bu da nedir?.Tekrar kilo almamak tekrar şişmanlamamak için yapabileceğiniz basit tüyolar.Spor yaparım kilo veririm üstünde bir şey var.

ŞİŞMAN YAPAN YİYECEKLER DEĞİL ALIŞKANLIKTIR

 

Beslenme.Beslenmeyi atlayan bütün insanlarda spor kısadır.Bir buçuk iki ay süre içerisinde 8-10 kilo,11 kilo kaybı yaşayan insanları biliyoruz.Ama beslenmesine dikkat etmediği için daha fazla kilo almaya devam ediyorlar.Üzücü bir durum ancak,bunlar da hayatın gerçekleri.

 

7.KİLO VEREMİYORUM HERBALİFE TÜYOSU TARTILMAK

 

7.Tüyo tartılma.Sevgili arkadaşlar bütün danışanlarıma şunu tavsiye ediyorum;tartılmak bu işin ciddiyeti.Çoğu insan tartıdan kaçıyor.Neden kaçıyor?.Bunu bir düşünün.

 

Demek ki bir gün öncesinde ya da birkaç saat öncesinde yapılan pasif bir hata var.Bu pasif hataIar insanı daha fazla kötü bir yere götürür.Bu kötü yere gitmektense neden kendimizle yüzleşmeyelim.

 

Düzenli bir şekilde Herbalife yaşam koçu ile çalışıyor iseniz bu sizin en büyük avantajınız mutlaka.Düzenli tartılmak,haftanın belirli günleri tartılmak, kendini kontrol takip açısından çok önemli.

 

Bu noktada konuyu toparlamış olalım.Öğün atlamıyoruz. Sabah kahvaltılarını pas geçmiyoruz.Suyu mutlaka içiyoruz.Spor ile birlikte beslenmeye çok dikkat ediyoruz.En son olarak da ne dedik kilo veremiyorum bu konunun üstüne takip dedik.

KİLO VEREMİYORUM NE YAPMALIYIM

Yani ne kadar kilo verdiğimizi mutlaka takip etmemiz gerekiyor.Yeri geldiği zaman mezura ile yeri geldiği zaman da düzenli bir şekilde haftalık bir veya iki defa tartı ile kendimizle yüzleşeceğiz.Yüzleşemediğimiz bir gerçekle başa çıkamayız arkadaşlar. 

 

Lider Beslenme Herbalife Yaşam Koçu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.