HERBALİFE ÜRÜNLERİ

HERBALİFE ÜRÜNLERİ

HERBALİFE ÜRÜNLERİ-05314079994

 

Gıda takviyesi ve şehir hayatı arasında çok sıkı bir ilişki var.Günümüzde 45-50 yıl öncesinin temiz pürü pak gıdaları nerede o eski günler dedirtecek kadar uzakta.

 

Artık insanlar en iyi gıda takviyesi markaları, nereden alınır onu düşünüyor.Doğrusu herbalife bu konuda da yeni bir çığır açtı dersek tam isabet olur.Herbalife ayrıcalıklı müşteri programı her gün yenilenen yüzü ile toplam satışın % oranında çift rakamlı hanelerini yakalamış durumda.

 

Günümüzde insanlar artık şunu çok iyi biliyor.Yemek yoluyla doğru beslenme,sağlıklı bir yaşam koşulunu oluşturmak için bazı gereksinimler doğuyor.

 

Gıda takviyesi nedir?..Derseniz yaşam şartlarına göre çok hızlı gelişen dünyanın yeni beslenme standartları olarak görülüyor.

 

 

İnsanlar olduğundan daha fazla yemeye devam ettiği müddetçe; kilo almak gibi farklı zorluklar ile karşılaşmaya hazır olmalıdır.

 

Eskiden bütün beslenme alışkanlıkları vücudun ihtiyacını karşılayacak derecede orantılı idi.Günümüzde bu gereksinimler artık dışarıdan karşılanacak hale geldi.Peki bunun en güvenli yolu nedir derseniz de herbalife size büyük bir örnek olarak gösterilebilir. 

Artık besin takviyesi pazarı o kadar büyüdü ki;kolajen gıda takviyesi,düzen destekleyici gıda takviyesi gibi ismini bile duymadığınız ürünler var Türkiye’de.

 

Toparlamak gerekirse vücudu destekleyen ihtiyaç duyduğu bütün gereksinimleri karşılayacak kadar vitamin ve mineral kapsaya bilmektedir.

 

Gıda takviyesi ürünleri konusunda sağlıklı bir iletişim çok önemlidir.Artık günümüzde doktorlar bile kendi hastalarına gıda takviyesi kullanmaları konusunda telkin verebiliyor.

 

Doğrusu da bu olacaktır.Tabiat bize birçok kaynak ile yardımcı oluyor ki her şeyi ihtiyaçlarımıza göre planlamak ve gerektiğinde yardım almak gerekir.

 

Günümüzde internet dünyası her bilgiye ulaşma olanağı  veriyor.Bitkisel gıda takviyeleri konusunda herbalife kendini hep bir adım öne taşıyor.Peki bunu nasıl yapıyor?..Elbette bilime yatırım yaparak araştırmayı ve geliştirmeyi önde tutarak.

 

İnsanlar genelde kilo alma hikayesini pek paylaşmaz ve içe kapanıktır.İllaki etrafımızda kilo alanlar duygusal depresyonlar sayesinde kilo almıştır gibi bir iddiamız olamaz.

 

Sağlıklı yaşam tarzı bir takım gerekliliklere işaret eder. İnsanların kendini bir şeylere adaması ve yolunda gitmeyen bütün işleri kendiliğinden toparlaması beklenemez.

 

O zaman yanlış olan nedir diye kendinizi sorgulamadan önce doğru kaynaklara yöneldiğinizden emin olun.Herbalife yaşam koçları pazarlama ve satış elemanı gibi çalışmaz.Bu nedenle doğru koçla çalışmanız size bir çok konuda yardımcı olabilir.

Örneğin;   

 

 • Gıda takviyesi mama değildir.Hem hangi insan gıda takviyesini evde blendırdan geçirdiği çorbadan farklı olarak mama diye adlandırır.Zaten bu ürünler sizi şişmanlatacak kadar yüksek kaloriye neden olan yağlara da sahip değildir.

 

 

 • Tokluk hissi veren gıda takviyesi deniliyor.Bu kavram çok sahici gelmiyor doğrusu.Herbalife Shake tokluk hissini bir tık öteye taşıyor.Bunu ancak yaşayan ve herbalife kullanan insanlar anlayabilir.

 

 

 • Neden gıda takviyesi kullanmalıyız derseniz de gıda takviyeleri artık günümüzün gerçeği.Bunu yaparken de güvenli yöntemleri seçmek, doğru takvimi belirlemek, ancak bir Herbalife yaşam koçu desteği ile olabilir. 

 

   

HERBALİFE  SHAKE NASIL HAZIRLANIYOR?

 

Herbalife formül 1 Shake tohumdan soframıza gelene kadar kalite güvencesi  ve uluslararası gıda kodeksine uygun olarak hazırlanmıştır.

 

Kalite kontrol önceliği ,araştırma ve geliştirme çalışmalarının sürekli geliştirilerek her an ürünlerin stabil şekilde üretimine önem verildiği modern üretim merkezlerinde üretilmektedir.

 

 

Herbalife formül 1 Shake karışımları bir öğünde alınması gereken bitkisel protein ,karbonhidrat ,vitamin, mineral dengesini koruyor.

 

 

Herbalife Shake faydalarını maksimum seviyeye çıkarmanız için deneyimli danışmanlar tarafından kişisel kullanımınıza yönelik Herbalife Shake kullanımı konusunda sizleri destekliyoruz.

 

 

Kilo kontrolü konusunda dünyada bir numara Herbalife Shake içerikleri her bir porsiyon da Protein,Karbonhidrat,Lif ,Vitamin ve Minerallerin yeteri derecede beslenme gereksinimlerinizi karşılayacağından emin olabilirsiniz.

 

 

Sağlıklı dengeli bir diyet için Herbalife Shake içeriği sizin tüm ihtiyacınızı karşılayacak kadar güçlüdür.

 

 

Yeni bir güne hazırlanmak bu kadar kolay olmamıştı.Kilo kontrolü için günde iki defa Herbalife Shake yemeniz yeterlidir.Formunuzu korumak için günde bir defa Herbalife Shake içmeniz önerilir.

 

 

Herbalife Shake İçeriği:

 

 • Protein : Vücuttaki her hücrenin onarım ve gelişimi için gereklidir.

 

 • A Vitamini: Sağlıklı görüş, kemik gelişimi ve büyümesi için gereklidir.

 

 • D Vitamini:Güçlü kemiklere ve dişlere sahip olmak için vücudun kalsiyum ve fosfor kullanımına yardımcı olmaktadır.

 

 • E Vitamini: Kalp, dolaşım, sinir sistemi, kaslar ve kırmızı kan hücreleri için önem taşıyan, antioksidan işlevli bir vitamindir.

 

 • C Vitamini: Bir antioksidandır; enfeksiyonlara karşı mücadelede etkinlik sağlar. Sağlıklı bir cilde sahip olamk ve demirin metabolizma tarafından etkin şekilde absorbe edilebilmesi için gereklidir.

 

 • B Vitamini Kompleksi: Aldığımız karbonhidratların içerdiği enerjinin serbest bırakılması bakımından önemli işleve sahiptir. Sinir sisteminin sağlıklı şekilde işlev göstermesine yardımcı olur.

 

 • B2 Vitamini: Görüş yeteneği bakımından yararlıdır. Proteinlerin, yağların ve karbonhidratların enerjiye dönüştürülmesi için gereklidir.

 

 • Niasin: Hücrelerdeki enerjinin serbest bırakılması bakımından yaşamsal öneme sahiptir. Sinir sisteminin ve sindirim sisteminin sağlıklı şekilde işleyişine yardımcı olmaktadır.

 

 • B6 Vitamini: Cildin ve sinir sisteminin sağlığı açısından yararlıdır. Protein metabolizması açısından önemlidir.

 

 • Folik Asit: Hücrelerin gelişimi ve çoğalması bakımından temel öneme sahiptir. Homosistinin normal düzeylerde tutulmasına yardımcı olmaktadır. Hamile kalma yaşındaki kadınların metabolizmalarının desteklenmesi bakımından önemlidir.

 

 • B12 Vitamini: Esansiyel mineral elementleri içermektedir. Kırmızı kan hücrelerinin üretimi için gereklidir.

 

 • Biyotin: Yağların ve protienlerin metabolizması için temel niteliktedir.

 

 • Pantotenik Asit : Aldığımız gıdalarda bulunan enerjinin serbest bırakılması bakımından temel niteliktedir. Enfeksiyonlara karşı mücadelede destek sağlar.

 

 • Kalsiyum: Kemiklerin ve dişlerin sağlığının korunması için gereklidir. Ayrıca, sağlıklı sinir sistemine ve kaslara sahip olmak için gereklidir.

 

 • Demir: Kırmızı kan hücreleri olan hemoglobinler aracılığıyla oksijenin iletimi bakımından temel öneme sahiptir.

 

 • Fosfor: Vicuttaki her hücre içinde mevcuttur. Normal kemik ve diş yapısı için gereklidir.

 

 • Magnezyum: Kas ve sinir fonksiyonları, enerjinin serbest bırakılması, sağlıklı hücre çoğalması ve gelişimi ile bağışıklık sistemleri için temel niteliktedir.

 

 • Çinko: Sağlıklı hücre çoğalması ve bağışıklık sistemleri ile doku onarımı ve yenilenmesi için gereklidir.

 

 • İyot: Tiroid fonksiyonunun sürdürülmesine yardımcı olur.

 

 • Potasyum: Sinir fonksiyonları bakımından önemli temel bir makro-mineraldir. Vücudun doğal su korunmasına yardımcı olmaktadır.

 

 • Bakır: Melanin oluşumu ve demir metabolizması için gereklidir.

 

 • Selenyum: Serbest radikalleri nötralize eden etkinliğe sahip bir antioksidan olarak işlev görerek E vitamini ile birlikte işlev gösterir.

 

 • Manganez: Sağlıklı kemikler ve sinir sistemi için gereklidir.

 

 • Yulaf Lifi: Sağlıklı kan dolaşımını desteklemeye yardımcı olduğu araştırmalarla gösterilmiş olan çözünebilir lifler bakımından zengindir.

 

 

HERBALİFE SHAKE FAYDALARI

 

 

Herbalife Shake bazı avantajları size beklediğinizden çabuk sunuyor.

 

 

Bu nasıl mı oluyor mesela yağlar enerji kaynaklarıdır,elbette vücuda direnç sağlayan enerjinin bir kısmını yediğimiz çeşitli yağlardan alıyoruz.

 

Takdir edildiği üzere her şeyin fazlası zarardır bu nedenle yüksek yağlı bir yemek yerine Herbalife Shake tercih ederseniz düzenli kullanımda yüksek kolesterol değerlerine karşı yeni bir yol keşfetmiş olacaksınız ve bunu her gün yeniden tekrarlarsanız kilo kontrolünde başarılı olacaksınız.

 

 

Herbalife Shake hücresel beslenme odaklı olarak hazırlanmıştır.Besinlerin direkt olarak hücrelere aktarımı sayesinde vücudun daha çabuk toparlanması ve adaptasyon süresinin kısalmasını sağlayablir.

 

 

Dengeli beslenen insanların bağışıklık sistemine katkıda bulunarak daha güçlü bir yapıya kavuşmasına yardımcı oluyor.

 

 

HERBALİFE ÇAY İÇERİĞİ

 

herbalife çay

Herbalife çay içeriği tarımın ilk safhalarından bu yana çay üretimi yapılan yüksek kalitesi ispatlanmış her demde aynı kaliteyi sunan çay yetiştirme sahalarından harmanlanarak saflığı ve doğallığı test edilerek Herbalife Nutrıtıon tesislerinde özenle üretilerek sizlerin tüketimine sunuluyor.

 

 

Herbalife çayları yeşil çay ve siyah çayın en verimli hasatların dan harmanlanarak; doğal bitki içerikleri ile sizlerin metabolizma hızınızı arttırıyor.

 

Sıvı alımını destekliyor, vücutta biriken toksinleri atarak daha canlı ve daha zinde kalmanızı sağlıyor.

 

Bu ferahlığı için sıcak ya da soğuk .Meyvelerden gelen aromalar ile ahududu,limon,şeftali ve klasik herbalife çay keyfinize yeni lezzetler ekliyor.

 

 

Gün boyu tüketilen şekerli ve gazlı soğuk yada sıcak içeceklere karşı sizin yeni alternatifiniz Herbalife Çaylarını deneyiniz.

 

 

Herbalife Çay ,çeşitli bitki ve şifalı otlarla hazırlanan seçkin bir karışım içerir.

 

Bu seçkin kombinasyonu yaşam kalitenizi artırmak ve bedensel faaliyetlerinizi iyileştirmek ve korumanıza olanak sağlayan enerjiyi vücutta biriken yağları yakmanıza yardım ederek üretir.

 

 

Doğal yollardan zindelik düzeyinizi destekleyen, düşük kalorili, ideal ve canlandırıcı bir içecektir.Anında etkinlik sağlayan beş doğal botanik bileşenin bir harmanı olan, zindeliğinizi artırıcı, düşük kalorili ve lezzetli bir içecektir.

 

 

Yeşil çay ve siyah çay ekstresi, limon kabuğu ekstresi, kakule tohumu ekstresi, ebegümeci ekstresi, orange pekoe ekstresi ve toz hibiskus çiçeği içerir.

 

 

Hazır Bitkisel içeceği düzenli olarak içmek vücudunuzun yağ yakma yeteneğini güçlendirir.

HERBALİFE THERMO COMPLETE 

 

 

Kilo kontrolüne destek sağlayan gıda takviyesidir.

 

 

Beslenme dengesini sağlamak için tasarlanmış formülündeki bitki bazlı bileşenlerin sinerjisi sayesinde kilo kontrolünde karşılaşacağınız zorluklarla başa çıkmanıza yardım edebilir.

 

HERBALİFE THERMO COMPLETE TABLET NEDİR

Herbalife Thermo Complete, beslenme dengesini sağlamak için özenle seçilmiş bitki özlü bileşenler içerir. Bu bileşenler, vücutta arzu edilen enerji düzeyinin yaratılmasına yönelik olarak etki gösterirler.

 

 

Vücudun aldığı gıdalardan iyi bir şekilde yararlanmasını sağlayan mikro besinler ve bitkiler içermektedirler. Bu ürün hem atıştırma isteğini kesiyor hem de metabolizmayı hızlandırarak vücuttaki yağların yakılmasını sağlıyor.

 

 

Ürünleri kullananlar bu ürünlere “vücudun heykel traşı” diyor. Çünkü fazlalıkları eritiyor ve bölgesel incelme sağlıyor. Çayın daha yoğun formu diyebiliriz.

 

 

Özellikleri:

 

Herbalife Thermo Complete, tablet formunda bir yağ eriticidir.

 

Vücudunuzdaki hücrelere enerji veren ve gıdaların en verimli ölçüde yararlanmanıza imkan veren mikro besinler ve bitkiler içerir.Katılaşmış yağların parçalanmasını sağlar.

 

 

Bitki özlü tabletler,canlılık veren bir etkiye sahiptir ve dengeli bir beslenme ile birlikte alındığında fiziksel aktivitenin desteklenmesine yardımcı olur.

 

 

Katılaşmış yağların enerjiye dönüşümü için kullanılır.Dört farklı kaynaktan edinilen doğal kafein içerir, bu kaynaklar, yeşil çay, kafein tozu Yerba Mate ve Kakao tozudur.

 

 

İçeriği: Yeşil Çay, Yerba Mate, Zencefil, Rezene Tohumu, Tarçın Kabuğu

 

 

HERBALİFE LİFTOFF EFERVESAN İÇECEK

 

Taurin, guarana ve kafein’den oluşan özel formül. B ve C vitaminlerinin tavsiye edilen günlük dozunun %100’ünü içerir.

 

BENZERSİZ EFERVESAN İÇECEK!..

GÜN İÇİNDE HERKESİN LİFTOFF İÇMEK İÇİN BİR SEBEBİ VAR!

-Yoğun mesai sonrası yorgun düşen çalışanlar

 

-Aktif yaşam tarzını benimsemiş kişiler

 

 

-Üniversite öğrencileri

 

-Çalışan anne-babalar

 

Herbalife Liftoff Enerji

-Sporcular

 

-Enerji metabolizması üzerinde faktör olabilen B2 Vitaminine ek olarak, B12 vitamini, guarana, taurin ve C Vitamini içerir

 

 

-Gün içerisinde daha az enerjik olduğumuz ve dikkatimizin dağıldığı anlar olabilir

 

 

-Liftoff B ve C vitaminlerinin önerilen günlük miktarının %100’ünü içerir

 

-Liftoff etkili bir antioksidan kaynağıdır

 

-İçerdiği 0 kalori, 0 şeker ve sadece 1 karbonhidrat ile kahve ve gazlı içeceklerin yerini doldurabilecek besleyici bir içecektir

 

 

-B ve C vitaminleri ile Brezilya kakaosu ve taurin içeren tescilli bir karışımdır

 

-Ferahlatıcı içecek her zaman her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz, kullanımı kolay bir ürün

 

 

Hani derler ya insan faktörü.Herbalife yaşam koçu olarak çalışıyoruz.Ancak ne var?..İnsanların gördükleri gel/al gibi.Sadece bugün 20 insan ile görüştüm.Yüz yüze ve telefonla.Ne ilginç değil mi?..İsim vermeyenler var.İletişimi hiçe sayanlar var.

 

Bizler market çalışanı değiliz.Raftan ürün pazarlayan.Ancak insanları takip ederek başarılı olabiliriz.Bunları neden söylüyorum?..Vücudunuzun kontrolünü ele almak istiyorsanız!!.Herbalife yaşam koçu ile çalışmanız gerekiyor.

 

Bu önemli bir konu.Herbalife ürünleri bakkal rafında bekleyen makarna mı?..Dök sıcak suya hazırla.Hemen her şey ayağına gelsin.Alışveriş siteleri sadece satıcıdır.Danışman desteği verecek bir yapısı yoktur.Buralardan ürünleri alırken 2 defa düşünmeli.

 

Hadi diyelim kabız oldunuz.Müşteri hizmetlerine; ben kabız oldum diyebilir misiniz?..Yada ürün açık vaziyette iade alırlar mı?..Asla almazlar.Ama Herbalife Türkiye öylemi ?..90 dan fazla ülkede olduğu gibidir.Müşterilerini korur.Yasal boşlukları kullananların da firmayla ilişiği kesilir.

 

Bizim bakış açımızdan görün istiyoruz.Samsun‘dan bir Muhammet bey diyor ki;ilaç mı?..Hayır ürünler ilaç değil.Burada söz konusu beslenme.Muhammet bu ilaçlara neden mahkum olmuş.

 

Kendisinden dinledim hikayesini.Yağlı ve tuzlu pek bi severmiş.Tabi 15 yıl olmuş tansiyon ilaçlarına başlayalı.117 Kiloyum diyor.Kolay değil.Herbalife ürünleri ne işe yarar dedi.Hani malum ev eczane gibi dedi.Zannediyor ki ürünler ilaçtır.

 

Yaş 50 yi geçeli artık zorlanır oldum diyor.Apartmanda asansör de yok diyor.4.Kata çıkana kadar canım çıkıyor.Ne yapacağım ben diyor.Peki dedim günlük ne kadar su içersiniz?..Su mu?..Dedi ve durakladı.Anladım ki hiç su içen bir insan değil.

 

Umarım vermeye çalıştığımız mesajlar alındı.Hani sadece su yok.Daha birçok etken var.Bununla ilgili ayrıca bir yazı kaleme almayı isterim.

 

Mersin’den bir genç aradı bizi.Ben acilen kilo almak istiyorum.Yardım edermisiniz?..Elbette yardımcı olabiliriz dedim.Konuyu biraz konuştuk.Sigara var,alkol var ve henüz 23 yaşında.Acilen kilo almam lazım diyor.Hani insan beslenmeyi düzenlemeden nasıl olur?..

 

Bir günlük plan nasıl yapılır?..Sabah kahvaltılarını pas geçiyor.Kilo almak istiyor!.Önce kendisini ikna etmesi gerekiyor.Olumlama yapmalı.Daha iyisini yapabilirim!.Demeden önce kötü alışkanlıkları düşünmeli.Evet bunun gibi örnekler çok.Milyonların içinde gizliden düşünüyor.Ne yapabilirim?..

 

Konuya biraz açıklık getirelim.Siz ne kadar ciddi yaklaşırsanız.Kilo kontrolü de size yaklaşır.Artık dönem değişti.Ürünlere erişim çok kolay.Nasıl mı?..Ayrıcalıklı müşteri olun.Planı yapalım.yola çıkın. 

 

Herbalife ürünleri ve fiyatları ayrıcalıklı müşteriler için özel.Ne kolay bir yöntem gel/al yapmıyoruz.Ürünleriniz ayağınıza kadar geliyor.Herbalife yaşam koçu da sizinle ilgileniyor.Geriye en önemli nokta kalıyor.Peki nedir o?..

 

Elbette en başa dönüyoruz.Hani demiştik ya.İnsan faktörü.Mahmut Tuncer misali.Un burada,şeker burada,yağ da burada.Hadi helva yapsana diyor ya.Dahası 2 uzman insan,her konuda aydınlatıyor sizi.

 

Kim dersiniz?..Profesör Dr.İsmet Tamer.Uzman Diyetisyen Berrin Yiğit.Düzenli olarak beslenme eğitimleri.Bundan iyisi Şam’da kayısı.

 

Bu aralar insanlar tam kapanmadan bahsediyor.Bir eşikteyiz yani.Kendinizi daha fazla ertelemeyin.Herbalife ürünleri kullanımı basittir.Fırsatlardan mutlaka yararlanın.Fit maraton var evden çıkmadan yapılan.Online takip var evden çıkmadan.Hep söylüyoruz insan faktörü.

 

Mesela 1 aylık yemeğinizi aldınız diyelim.Ne kadar tutuyor bir liste yapın.Üst üste yazınca ne kadar çıkıyor?..Hangi market veresiye satıyor?.. Hepsi peşin değil mi?..

 

Birde insanlar herbalife kapıda ödeme istiyor.Bakınız herbalife bir dünya markası.Kapıda ödeme, sadece küçük esnafın kullandığı bir yöntem.O da ağır aksak bir sistem.Esnaf bile bu konudan muzdarip.Yani hangi devirde yaşıyoruz.Kimin kartı yok?..

 

Bugün her insanın cebinde 3-5 kart var.Herbalife güvenli ödeme sunulmuş.Ayrıca firma ürünlerin hepsinin arkasında.Şahitsiz bir şekilde, şartsız bir şekilde iade var.

 

Israr bazı şeyleri geri teptirir.Nedir bu ısrar?..Örnek verelim hemen.Kimdir,nedir bilinmez.Açık kaynak sitelerde yazıyor bu insanlar.Herbalife ürünleri zararlı mı?..Yani devlet güvencesinde olan bir firma.Dava bile açılabilir bu konuda.

 

Sizce bu bilgileri neden paylaşıyoruz?..Bizler herbalife distribütörleri prim vermeyiz.Böyle sulandırılmış kimselere.Otorite kimdir?..Devlet değil mi?..Bugüne kadar bize yansıyan bir bilgi yok.Bu kimselerde bir resmi kanıt var mı?..Olsa idi ortalıkta arzı endam ederlerdi.

Haklı olarak bazı insanlarda demoralize oluyor.Ama merak etmeyin.Herbalife ürünleri en ucuz kaynaktan sağlıyor.Nedir o kaynak?..Tabiki de my herbalife.Bazı tepkilerin yükselmesi bundandır.Hani derler ya üreten insanlar.Evet meyve veren ağaç taşlanır.

 

 

Lider Beslenme Herbalife Official Member

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.