HERBALİFE KİLO VERME KADINLAR İÇİN 5 YÖNTEM

HERBALİFE KİLO VERME KADINLAR İÇİN 5 YÖNTEM

HERBALİFE KİLO VERME KADINLAR İÇİN 5 YÖNTEM

 

Herbalife kilo verme elimizdeki besinleri değerlendirmek anlamına geliyor.Kadınlar için güncel bilgiler sunmaya devam ediyoruz.Kadın ve erkek vücudunun birbirinden farklı yönleri var.Kadınlar erkeklere göre hızlı kilo verme konusunu daha fazla önemsiyor. 

 

Aslında bu bir tercih meselesi.Patates kızartması, yağlı tost,renkli çikolatalar,hamur işleri,asitli içecekler vb…Yaşadığımız hayatın vazgeçilmezi değildir.

 

Herbalife hayata bakış açısı,beslenme alışkanlıkları gibi konularda sizlere rehberlik edebilir.Yaş geçtikçe kilo vermenin zorlaştığına inanıyor olabilirsiniz.O zaman kilo verme yolları hakkında bilgilerinizi tekrar ele alalım.Bu defa olacak.

 

 

Demişler ki; inanmak başarmanın yarısıdır.Şimdi hemen bedeninizdeki yağlardan kurtulalım.Kilo yönetimi her yaştaki kadınlar için önemlidir.Hayatınızı zorlaştıran ne varsa ortadan kaldıralım.Psikolojik olarak baskı mı hissediyorsunuz hemen egzersize başlayın.

 

Egzersiz bütün kadınlar için Psikolojik zorlukları aşmanın anahtarıdır.Yaşınıza bağlı olarak metabolizma hızınız ortaya çıkar.Bazen vücut kalori yakma konusunda cimri davranabilir.

 

Evet şimdi bu cimriyi çalıştırmaya başlayalım.Asla kendinizi kıyaslamayın.Çünkü yaşamak için tekbir bedeniniz var.Çevrenizdeki kadınlar ile aynı koşulda olmayabilirsiniz.Sizin için en hızlı kilo verme yöntemleri burada.

HERBALİFE KİLO VERME KADINLAR İÇİN 5 YÖNTEM en hizli kilo verme

 

Sadece başarı için iç sesi dinlemeyi bırakın.Diyet yapan başarısız olan Kadınlara bi bakın.Hepsinin ortak özelliği aceleci olmalarıdır.Örnek olarak bir yılda aldığı kiloları bir ayda vermeye çalışan bir kadın elbette hayal kırıklığına uğrar.

 

Sizi bu insanlardan ayıran nedir?.Bunu iyice düşünün.Her şeyin bir başlangıcı ve sonu vardır ve sonunda mutlu olmak varsa neden olmasın.Her kadın için kilo verme yöntemleri aynı sürede sonuç verecek diye bir kaide yok.

 

Kilo verdiğinizde yaptığınız değişikliğin ne kadar iyi duyguları yaşatacağını bilirsiniz.Sağlığa yatırım yapmak konusunda istekli olmanız gerekiyor.Evet zamanı geldi!. Herbalife kilo verme kadınlar için 5 yöntem sunuyoruz.

 

1-Sağlıklı kilo verme;yemek düzeni oluşturun

 

Bir şehir efsanesi spor yap kilo verirsin.Peki yediklerimiz içtiklerimiz ne olacak?.Beslenme fark yaratmaktır.Evet kilo verme egzersiz ile bütünlük içindedir.Ancak sabah kahvaltısı her gün vücudu yeniden besleyen tek öğün olma özelliğindedir.

 

Peki sizler her gün sabah kahvaltısı ediyor musunuz?. 

 

Sabah kahvaltıları,öğle yemekleri,akşam yemekleri tam bir rutin içinde gitmelidir.Hızlı kilo verme yolları bu ana öğün planı içinden geçiyor.Herbalife yaşam koçu ile öğün planı yapmanız gerekebilir.

HERBALİFE KİLO VERME KADINLAR İÇİN 5 YÖNTEM Hizli kilo verme yollari

 

Aralarda kaçamak yapmak istemiyorsanız öğleden önce ve öğleden sonra bir adet herbalife thermo tablet iyi gider.Tabii bitmeyen bir açlık var ise bunu da ayrıca görüşmek gerekir.

 

Herbalife beslenme planları kişiye göre esneklik gösterebilir.Günde 6 porsiyona kadar bölünmüş ana ve ara öğün bireysel olarak değişebilir.

 

Sağlıklı kilo verme bir süreçtir.Psikolojik olarak açlığı bastırmak ve sindirimi istediğiniz düzeye getirmek bazen zaman alabilir.

 

Kalori yakmak için ne yediğimiz,neleri yemediğimiz çok önemlidir.Meyve ve sebzelerin hızlı kilo verme yöntemleri üzerindeki olumlu katkılarını unutmayalım.Çünkü meyve ve sebzeler kalori bakımından düşük,besleyici özellikleri vardır.

 

Öğünlerinizi planlarken uyanık olmanız gerekiyor.Hamburger,pizza,kızartma gibi tuzakları aradan çıkaralım.Unutmayın 3 beyaz kuralı her zaman çalışır. 

 

Her gün aynı miktarda kalori almak demek aynı kiloda olmanızı sağlayacaktır.1 ayda 10 kilo verme hedefiniz mi var?.İşte o zaman İşler değişir.Kalori kontrolü sizin 1 aylık kilo verme serüveninizin başlangıcıdır.

 

Her gün yaptığınızı yapmaya devam ederseniz;2 öğün düşük kalori,ideal bir porsiyon öğle yemeği.İşte hedefimize götürecek yöntem budur.

HERBALİFE KİLO VERME KADINLAR İÇİN 5 YÖNTEM dusuk kalori

Bazı kadınlar yüzden kilo verme endişesiyle fazla kalori alır.Halihazırda herbalife kullananlar bu durumun böyle olmadığını çok iyi bilirler.Herbalife vücudun bütün bölgelerinde eşit şekilde kilo verilmesini sağlayan bir ürün.

 

Burada yapmanız gereken şey çok basit.Günlük ne kadar kalori almanız gerekiyor bilmeniz gerekiyor.Bunu herbalife yaşam koçunuz ile konuşmanız gerekiyor.

 

2-Kilo verme yöntemi;Herbalife gıda takviyelerinden faydalanın

 

 

Herbalife gıda takviyelerini en doğal yöntemlerle bir araya getiriyor.Kilonuz ile ilgili yaptığınız temel diyet listesinde bir çok gıda takviyesi alabilirsiniz.

 

Fazla kilolarla başa çıkmak imkansız değildir.Herbalife omega 3 balık yağı,herbalife xtra call,vitamin mineral kompleks kadınlar için özel üretilmiştir.

 

Basit yöntemleri kullanarak cildinizin ve bedensel olarak iyi görünmenin mümkün olduğu bir süreç başlatmak ister misiniz?. 

 

5 kilo verme bacaklarınız ve ayak bilekleriniz üzerinden 50 kiloluk bir baskıyı atar.Bu bile sizi heyecanlandırır.Salt kilo verme hedefleriniz birçok amaca hizmet eder.Sağlıklı kemik yapınız bozulmadan,sırt ağrısı yaşamadan,bel ve bacak ağrısı ile vedalaşmak mümkün.

 

Kendiniz için yeni bir formül aramanıza gerek yok.Herbalife formül 1 besleyici shake karışımı kanıtlanmış başarının eseridir.

HERBALİFE KİLO VERME KADINLAR İÇİN 5 YÖNTEM Herbalife formul 1 Shake lider beslenme

Doğru beslenme çok yemek anlamına gelmiyor.Baştan konuşalım ve anlaşalım.2 haftada en hızlı kilo verme yada daima fit kalmak hangisi daha kalıcı bir çözüm olur?.

 

Elbette her gün formunu koruyarak yürümek!.Neler neler duyuyoruz;limonlu suyla hiç yemek yemeden ve kilo vermeyi uman kadınlar var.Eğer böyle bir yöntem uyguluyor iseniz hatırlatalım hemen.Dengeli beslenme bitki tohumlarından elde edilen gıda takviyeleri ile desteklenmelidir.

 

Mesela herbalife multi fiber elma ve yulaf özleri içeriyor.Yüksek lifli bir gıda takviyesidir.Lif doğal metabolizmanın harekete geçirici gücüdür.

 

Limon suyu ile daha fazla mide asidi üretmeniz kaçınılmaz.Peki mide asidi nelere yol açar bilen var mı?.Şimdi hanımlar hızlı kilo verme diyeti diyerek limonu tek başına kullanırsanız mide asidi çoğaldıkça daha fazla yeme ihtiyacı doğar.

 

3-Hızlı kilo verme diyetleri uykusuz olmaz

 

 

Size bir sır verelim.Uyku metabolik faaliyetleri hızlandırmak için kullanılır.Peki ya nasıl?.Çocukları gözlemleyin oyun-uyku-yemek üçlüsüyle büyür ve gelişirler.Yetişkin bir kadın için uyku; hormon ve metabolizma hızını belirler.

HERBALİFE KİLO VERME KADINLAR İÇİN 5 YÖNTEM uyku liderbeslenme

Yeterli uyku için verilen saat aralığı 7-8 saattir.Düzenli uyku kilo verme program yapılırken dikkate alınır ise neler olur?.Yavaş ve bitkin bedeniniz harekete geçer.Daha fazla yağ yakar.Gün boyunca enerjiniz düşmez.

 

Yeteri kadar dinlendiğimiz zamanlar,sağlıksız ama hızlı kilo verme karmaşasından bizleri uzak tutar.Bir de çok fazla uyuyan kadınlar var.Uykunun fazlası da kilo yapabilir.Her şeyi kararlaştırıldığı gibi yapmalısınız.

 

Metabolizmanın büyüsünü çözmek çok basit.Eğerki az uyuyan bir kişiyseniz metabolizma yağ depolamaya başlar çünkü dinlemediniz ve enerjiniz düşük seyrediyor.

 

Diyelim ki çok uyuyorsunuz;evde göbek eritme gibi bir hayale kapılmayın.8 saatten fazla uyuyor iseniz metabolizma sindirimi yavaşlatır ve yine yakmaya fırsatı olmadığı için fazla kalorileri yağ olarak stoklar.

 

Ne gariptir ki;uykunun azlığı da çokluğu da kadın bedenini yoruyor.Daha fazla stres hormonu üretiliyor.Bilirsiniz stres sürekli yeme dürtüsü yaratır.

 

Özellikle doğumdan sonra kilo verme hevesinizi kırmak istemeyiz ama uyku düzeni çok önemli.Yeni doğum yapmış bir kadın için gerekli beslenme düzeni herbalife sayesinde artık daha kolay şekil alıyor.

HERBALİFE KİLO VERME KADINLAR İÇİN 5 YÖNTEM evde egzersiz mi denemekten korkma

4-Kilo verme diyetleri için küçük egzersizler

 

İdeal kilonuzu yakalamak için yüksek hedefler koymayın.Dağa tırmanmak gibi düşünün adım adım ilerleyin.Kilo verme diyeti yapan kadınlarla konuşuyoruz.

 

Herbalife bir yaşam tarzı.Hayatın bütünü ile ilgili.Başarılı olma konusunda istekli olmanız gerekiyor.Yaşınız ve günlük hareket oranınız birbiriyle uyumlu olmalı.Egzersizler sizi birkaç gün zorlayabilir.Düşersiniz ve kalkarsınız.

 

Kendi bedeniniz için yapacağınız birçok yatırım var.Size düşen görev kendi beden yapınız ile uyumlu egzersizi sürekli yapmaktır.

 

Mesela bölgesel incelme istiyorsanız mutlaka güçlü bacaklar için çalışın.Çünkü tüm egzersizler güçlü bacaklardan destek alır.

 

Her ne yapıyorsanız bedeninizdeki olumlu etkileri görmeden yavaşlamayın.Yağ yakma,diyet tutarlılıktan hoşlanır.Tutarlı olun ve devamlı yapın.

 

Evet biliyoruz kadın vücudu hassastır.Ancak herbalife kilo kaybı sürecine girdikten sonra vazgeçmek olmaz.Küçük ama etkili adımlarla ilerleyebiliriz.Haftada sadece 3 gün yada 4-5 gün bu size kalmış.

 

5-Herbalife hızlı kilo verme yöntemi rutini korumayı bırakın

 

Söz konusu kilo verme olduğu zaman kadınların belirli rutinleri vardır.Sosyal medya,5 Çayı,abur cubur şenlikleri,kız kıza dedikodu,tv dizileri,çocuklar,makyaj,alışveriş….

HERBALİFE KİLO VERME KADINLAR İÇİN 5 YÖNTEM 18 soruda herbalife kilo verme ve horbilayf zayiflama

Evet sizi yolunuzdan alıkoyan ne varsa yazının altına yorum bırakabilirsiniz.Rutinlerden vazgeçmek bazen zordur.İmkansız da değildir.Yapmanız gerekeni yaptırmayan her şey vurdumduymazlık değil mecburiyet halini almış rutinlerdir.

 

10 Kilo verme hedefiniz varken arkadaşlar yürüyüşe,siz sosyal medyaya dalmış iseniz bu bir rutindir.Tabiki sağlıklı kilo kaybı hikayeleri rutin alışkanlıkları değiştirmekten geçiyor.

 

Herbalife sloganı kır kalıpları diyor.Size kilo kontrol programları içinde en güvenli yöntemleri sunuyoruz.

 

Herbalife kilo kontrolü diyetleri doğru besin tercihleri

 

Peki birçok kadın neden Herbalife kullanıyor?.Herbalife kullananlar arasında en yaygın tüketilen gıdalar nelerdir?.Biraz anlatalım.Her dönem modası geçmeyen diyetler vardır.Birde sadece en hızlı bölgesel ilcelme yöntemleri gibi yüksek sükseli iddialar.

 

Sağlıklı ve uygun bir programla yola devam etmek hepimizin işine gelir.Aç kalarak kilo verdiren diyetler verilen kiloları hızlı bir şekilde geri almanıza neden olur.

 

Biz Herbalife bakış açısından konuşuyor ve yazıyoruz. Uzun vadede başarılı sonuçlar elde etmek, beslenme kayıpları yaşamadan yolunuza devam etmenizi istiyoruz.Beslenme kayıpları ne olabilir?.

HERBALİFE KAS YAPMA İÇİN 5 YÖNTEM

 

Geri getirilemez kas kaybı,sindirim ve metabolik problemler yaşamayı kimse istemez değil mi?.Herbalife beslenme ilkelerini tekrar hatırlayalım.

 

 

 • Siz kolay kilo verme konusunda ciddiyseniz gerisi kolay.Sizin için uygun olan su miktarını yaşam koçu ile birlikte belirleyin.Su içmek,güne suyla başlamak hayati bir öneme sahiptir.

 

 • Sabahları egzersiz mi yapıyorsunuz?.Enerji veren egzersizler öncesi 1 tane pişmiş yumurta iyi gelir.Protein alımına destek olur.Protein yağlar gibi değildir.Vejeteryan olanlara herbalife tri blend öneriyoruz.

 

 • Sıcak yaz günleri için soğuk kahve tüketebilirsiniz.Herbalife kahvesi tam 15 gr protein içeriyor.Yağ yakmaya yardımcı olabilir.Spor yapmadan kilo verme düşünceniz var ise protein ağırlıklı beslenin.

 

 • Binlerce yıllık bir hikayenin parçasıdır Herbalife çay.Zengin harmanı yeşil ve siyah çay ekstresi içerir.Evde diyetsiz kilo verme fikri kulağa hoş geliyor değil mi?.Herbalife yeşil çay yağ yakmanıza ve enerji veren metabolik faaliyetlere yardımcıdır.

 

 • Herbalife sağlıklı yağlar ile beslenmenin önemli olduğunu savunur.Margarin ve facefood yiyecekler sağlıksız yağ kaynaklarıdır.Hayatınızda ne kadar az ise o kadar iyidir. 

herbalife bitkisel konsantre çay

 

 • Size 1 ayda kilo verme hızınızı 2 ye katlayacak bir formül verelim.Şeker ve vücudun şekere çevirme potansiyeli yüksek olan nişastalı gıdalardan uzak durun yeter.

 

 • Kadınlar için yiyerek kilo verme unlu yiyeceklerle mümkün olmayabilir.Ancak karma bir diyet size ve ihtiyacınız olan besinlere ulaşmanızda kolaylıklar sağlar.Herbalife diyet örneği sevdiğin yiyeceklere göre şekil alıyor.

 

 • 1 Ayda 20 kilo verme hedefi olan bir kadın danışmanım.Sizler için bir sırrını paylaştı.Her gün sabahtan başını yastığa koyduğu saate kadar ne yerse fotoğraflıyor ve bizimle paylaşıyor sizde aynı çalışmayı herbalife yaşam koçunuz ile yapabilirsiniz.

 

 • Açlık krizleriniz mi var?.Bu kötü bir kilo kontrolü motivasyonu tuzağıdır.Üstesinden gelmek için humus,meyve,sebze ve pratik Herbalife atıştırmalıklar işinize yarayabilir.

 

 • Acı çekmeden,zahmetsiz olur mu?.Yani diyette kilo verme durursa ne yapmalıyız hepinizin ortak endişedir.Bu gibi durumlarla başa çıkmanın yolu çok basit.En başta ne yapıyorsanız hepsini gözden geçirin.Arada tartışmaya mahal veren şeyleri mutlaka tespit edebilirsiniz.

herbalife diyet kaçamakları

 

 • Her yaşta kilo kaybı süreci farklı hızda ilerler.Başkaları ile kıyaslama yapmadan önce Herbalife yaşam koçu ile planlı aksiyon yaratın.

 

 • Kadınların erkek bedenine göre hassas bir kas yapısı vardır.Sizde yağdan kilo verme diyeti uygulamak için daha fazla protein içeren gıdaları tercih edin.

 

 • Herbalife heartwell gibi lifli gıda takviyeleri lif açığını önleyebilir.Lifli gıdalar kilo kontrol çalışmanıza hız katar.Ayrıca kabızlık için yardımcı olur. 

 

 • Herbalife danışma kurulu üyesi Profesör İsmet TAMER bir konuyu çok önemsiyor.Porsiyon boyutu ve yemek masasında geçirilen zaman.Demek oluyor ki yeteri kadar çiğnemek yemek masasında doyma hissini güçlendiriyor. 

 

 • Doktor Luigi Gratton beslenme konusunda herbalife ürünlerine güvenmenizi tavsiye ediyor.Çünkü kadınlar için kilo verme uygulaması herbalife programlarında kişiye özel geliştiriliyor.

 

 • Uzun yıllardır beslenme konusunda,sağlıklı kilo kaybı yöntemleri konusunda eğitim veren bir çok herbalife doktor yorumlarını bizzat dinledik ve uyguladık.Yemek-Uyku-Egzersiz-Su-Motivasyon beşlisi bir aradayken başarı çabuk geliyor.

 

HERBALİFE KİLO VERME KADINLAR İÇİN 5 YÖNTEM Kisiye ozel beslenme

 

 • Sıvı içecekler konusu var.En kolay kilo verme yöntemleri arasında yüksek kalorili sıvılardan kurtulmak sayılıyor.Bu içecekler besleyici olmadıkları gibi gizli kalori depoları olarak görülür. 

 

 • Son ve en önemli olanı ise size stres veren ne varsa hepsini bir anda ortadan kaldırmak mümkün olmayabilir.Beslenme şekliniz ile alakalı olarak zaman içinde stres düzeyiniz de azalabilir.

 

 

Kilo verme yöntemleri her denemede başarılı bir kalori düşürme eğrisi içermektedir.Arzu edilen gıdalarla diyete başlamak başarı şansını artırır.

 

Herbalife diyet uygulamaları düşük kaliteli karbonhidratlar yerine yüksek kaliteli kompleks karbonhidrat tercihleri üzerine kurulur.

 

İnsanların farklı görüşte olmalarına saygı duyarız.Daha az yemek yemek belki bir dönem kalori açığı ortaya çıkarır.Ancak tam kontrol sağlamak için uzun vadeli bir plan gerekir. 

 

Açıklamaları okuduktan sonra umuyoruz öğün atlamak size ne kadar zarar veriyor daha iyi anladınız.

 

Kadınlarda kilo verme durdu şikayetleri geçici kilo kaybı rehavetleri neticesinde gelişir.İşte bu noktadan sonra yağlı yiyecekleri tekrar tekrar tüketenler yeniden kilo alma süreci içine girer.

HERBALİFE KİLO VERME KADINLAR İÇİN 5 YÖNTEM makarna lider beslenme

Makarnayı düşman ilan eden bir yapıda değiliz.Ancak yiyecekleri sağlıklı hale getirmek çok zor değil.Bilinçli gıda tüketimi için lütfen yeni bilgilere açık olun.

 

Kilo kaybı ile hızlı ve etkili adımlar atmak mı istiyorsunuz?.Herkesten önce kendinize sabır göstermeniz gerekiyor.Sadece 10 gün yada 45 güne kadar mı sabrımız var?.

 

Kalori kontrollü bir programa uyum sağlamak kişinin özverisiyle bütünleşir.Yani başla-bırak diyetlerden sıkıldıysanız mutlaka herbalife yaşam koçuyla program yapmanız gerekiyor sizi takip eden ve her dönemeçte size yeni taktikler veren.

 

Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.