HERBALİFE KİLO VERME İLE AÇLIK ARASINDAKİ 3 FARK

HERBALİFE KİLO VERME İLE AÇLIK ARASINDAKİ 3 FARK

HERBALİFE KİLO VERME İLE AÇLIK ARASINDAKİ 3 FARK

 

Kontrollü bir şekilde diyet yaptığınızda inanıyorsunuz.Neye inanıyoruz?.Kilo verme bir hayal değil!.Açım ben kilo veremiyorum deme ihtimalini ortadan kaldıralım o zaman.Kilo verme ile açlık arasındaki 3 fark sizi değiştirebilir.

 

İnsan öğün atlamamaya rağmen neden açlık yaşar?.Bir kere de değil.Gün boyunca gözünü de gönlünü de doyuracak bir şeyler ister.

 

Herbalife kullananlar yada başlamak isteyenler bu uyarımız sizlere örnek olabilir.Bu detaylı anlatım sizlere gelsin.Her gün sabah kahvaltısı,öğle yemeği,akşam öğünü yediniz.Ancak halen ters giden bir şeyler mi var?.

 

Durmadan açlık ve hep daha büyük porsiyonlar mı sizi yanıltıyor.Acıkmak hissi kötüdür.Aynı hızda beklentinizi karşılayacak yemekler olmalı.Kilo vermek açlık hissini ve yeme isteğini çözümleyerek gelişir. 

 

 

Kilo verme; kontrolü ele alın kendinizi tanıyın

 

Açlık hissi ile başa çıkmak için yönetilebilir bir diyet size yardım edebilir.Kontrolü ele alın.Kahvaltı yada yemek sonrası halen bir yeme isteği varsa bu normal değil.

HERBALİFE KİLO VERME İLE AÇLIK ARASINDAKİ 3 FARK kalori kontrollu bir diyet

 

Yolunda gitmeyen bir şeyler var demektir.Tokluk olmadığı zamanlar da neler yapmanız gerektiğini öğrenelim.Önce kendinizi dinleyin buna gerçekten ihtiyacınız olacak.Herbalife yaşam koçu olarak çok farklı insanlar ile çalışıyoruz.

 

Kimin neye ihtiyacı olduğunu öğrenerek başlarız hep.Önce kişisel olarak kilo vermenin yolları nelerdir belirleriz.Ağır yemekler açlığı tetikler,serpme kahvaltı şeker tuzağıdır,cips ve asitli içecekleri hatırlatırız.

 

Size açlık veren ne varsa hepsini sorgularız.Herbalife beslenme programı böyle başlar.Yeme içme alışkanlıklarınızı sizde not edebilirsiniz.Böylece kontrol sizde olur.

 

Örneğin Deniz hanım tam 95 kilo ve yağ oranı çok yüksek.Sabah kahvaltıdan hemen sonra mesai içinde saat 10.00 da mutlaka kantine uğrayanlardan.

 

Kendisiyle konuşurken soruyoruz kahvaltıda ne yediniz?.Çikolata ekmek ve bir bardak çay dedi.Elbet her gün aynı olmuyor diye de ekliyor.Reçel ve bal favorimdir aslında diyor.

 

Özüne bakılırsa bu tarz yiyecekler insanı çok çabuk acıktırır.Çünkü sabah yeterli miktarda protein alımı insanı daha uzun süre tok tutar.

 

Kendinize bir bakın,aynadaki sen mutlu ise problem yok.Yanıtlar ne kadar samimi ise kilo verme yolları da o kadar güvenilir olur.

HERBALİFE KİLO VERME İLE AÇLIK ARASINDAKİ 3 FARK 18 soruda herbalife kilo verme ve horbilayf zayiflama

 

Neden kilo veremiyorum demek yerine;size hep aynı hataları yaptıran yiyecekleri öğrenelim.

 

Yaptığımız bu basit kontrol bile her şeyi özetleyebilir.Bu sayede daha doğru gıdalarla beslenmek mümkün.Yedikleriniz kaderiniz olmasın.

 

Duygular ile hareket ederiz.Yeme alışkanlığı edindiğimiz yiyecekler bize ne verebilir?.Kilo vermek ile açlık arasındaki farkı buldunuz.İşte bir adım yol aldık bile.

 

Herbalife kalori açığa çıkarmak ve yağ yakmak için denenmiş yöntemlerle hayatı kolay hale getirir.  

 

Farkı siz yaratın kilo vermek için açlık çözüm değil

 

 

İnsan aç olduğunu nasıl tanımlar?.Kilo verme yöntemleri arasında en önemli adıma geldik.

 

Burada önemli olan açlık hissini yaşatan engelleri ortadan kaldırmak.Fazla yemek ile açlık arasında çok büyük bir bağlantı var.

 

Mesela canınız bir elma ya da muz yemek istiyorsa;bu gayet doğal bir durum olabilir.Ucuz ama basit bir yöntem.Bir meyve yemek açlığı ortadan kaldırıyor.

 

Gerçek açlık ile sahte açlık arasında bir fark var.Sahte açlık hep duygulara yöneliktir.Bu hep hata yapmanıza neden olur.Farkı siz yaratın.

gıdalar

 

Nasıl yapılır?.Sadece bir şeyler yeme isteği ile başlayan…Yağlı hamur işleri,şeker yüklü gıdalar sizi daha fazla duygusal ve kırılgan yapar.Bu bitmeyen açlığı açıklamak için yeterlidir.

 

İşte tam da bu nedenle vücudun ihtiyacı ile gerçek orantıda yüzleşmek gerekir.Duygusal olarak şişmanlamayı mı yoksa fit ve özgüven dolu bir insan mı?.Farkı siz yaratın.

 

Stres yüklü olmak her şeyi etkiler.Oysa dengeli beslenme fiziksel özgürlüğü getiriyor.Bu nedenle duygusal olarak bağımsızlıklık elde etmek daha kolay olacaktır.

 

Bir şeylerin değişmesini istiyorsanız önce sizin değişmeniz gerekiyor.Her gün sabah geç kalkmak; tatlı yağlı ve yüksek kalori için iştah kabartmanıza neden olabilir.İşte tüm bu olup bitenlere seyirci kalmayın.

 

Günler haftalar boyu hep açım diyerek neye çare olabilirsiniz.Elbette koca bir sıfır.Demek ki neymiş?.Kilo vermek istiyorum bir niyetten ileri gitmeli.Gereksiz yeme ile başa çıkmanın yolu nedir?.

 

Daha sağlıklı ve iştah kesici yiyecekleri işlevsel olarak kullanmak.Herbalife bu besin kaynaklarından ilham alarak üretiliyor.Protein ve lifler size özel üretiliyor.

Herbalife Multi-Fiber Lifli ve Aromalı İçecek Tozu Elma 204 g

 

Örneğin herbalife multi fiber elma ve yulaf içeriyor.Farklı olarak liflerin ne işe yaradığını anlattığımız blog gönderilerini takip edebilirsiniz.Ara öğün tarifleri ile tokluk veren proteinli kaçamaklarda yapabilirsiniz.

 

 

Tabii ki hayattan uzak bir ütopyada yaşamıyoruz.Sadece stres ile başa çıkmak için yemeye gerek yok.Çevrenizdeki insanların neler yaptığını da gözlemleyin.

 

Uygun olan etkinliklere katılabilirsiniz.Açlık ile başa çıkmak için konfor alanından uzaklaşın.

 

Kilo vermek için daha iyi beslen 

 

 

İyi beslenmek denildiği zaman biraz düşünmek gerek.Abur cubur herkesin ilgisini çeker.Bu sebeple her gün doğru yemekleri tercih edin.

 

Yeterli ve dengeli beslenmenin avantajı nedir?.Açlık hissinden kurtulmak doğru gıdalarla maksimum kilo kontrolü sağlamaktır.

 

Sağlıklı ve daha mutlu olmak istiyorsunuz,gerekli yiyecekleri ve uygun miktarları belirlemekte zorlanıyor musunuz?.Herbalife yaşam koçu ile başlayın.

 

Evet kilo vermek için diyet yapıyorsunuz.Çoğu diyetisyen küçük porsiyonlar yapmanın pankreas ve mideye ek yük getirdiği fikrini savunur.

HERBALİFE ÜRÜNLERİ VE BİLİME ADANMIŞLIK 

 

Peki ya birçok yöntemi deneyen ve sonuç alamamış insanların durumu neden karmaşık.Herbalife ile normal diyetlerin farkı budur.Küçük porsiyonlar ve besleyici gıdalar.Hayal ürünü falan değil gerçeğin ta kendisi.Yıllar içinde oturmuş bir sistem var burada.

 

Aynı yöntemle günler ve haftalar boyu hiç aç kalmadan kilo verme fikri gayet güzel.Zaten diyet denilince sürdürülebilir bir beslenme akla gelmelidir.

 

Korunaklı hissetmek ve her öğünde aynı hazzı yaşamak ister misiniz?.Herbalife diyet listenizi birlikte oluşturalım.Kişisel olarak düzenlenen listeler her zaman işe yarar.

 

Hem böylece daha kolay kilo kontrolü yapmak mümkün.Kadınlarda kilo verme ana ve ara öğün dengesiyle erkekler kadar başarılı olabilir.Sabahtan öğleye kadar arada bir küçük ara öğün,öğleden akşama kadar küçük bir ara öğün.

 

Hani hep aynı şeylerle diyet yapmak gibi bir durumda yok.Her lokma ayrı bir heyecan verir.Yeter ki neler yediğinizden emin olun.Bu arada kilo vermem durdu derseniz de başladığınız yere tekrar dönün diyebiliriz.

10 YENİ HERBALİFE DİYET ÖNERİSİ

 

Gerçekçi olursanız işiniz daha kolay olur.Hakikaten açlık yaşadığınız anlar olabilir.Bu size suyu hatırlatsın.Bilinenin aksine su açlık hissine iyi gelir.

 

Yeterli ve dengeli beslenmenin yanında hareketli olduğunuzu kanıtlayın.Herbalife kilo verme diyeti sistemli egzersizleri de içermektedir.

 

Hareket aynı zamanda kilo verme programı içinde 2.bir sıçrama tahtası gibidir.Toparlayacak olursak;bu 3 yöntemi deneyen insanlar öğünlerini düzenliyor ve sonuç olarak açlık ve kilo verme ile ilgili engelleri ortadan kaldırıyor.

 

Yazımıza yorum bırakabilirsiniz.Sizin herbalife yorumlar yapmanız başka insanlara ilham olabilir.Sağlıklı ve huzurlu günlerde buluşmak üzere. 

 

 

 

Lider beslenme herbalife bağımsız üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.