HERBALİFE KAÇ KİLO VERDİRİR

HERBALİFE KAÇ KİLO VERDİRİR

HERBALİFE KAÇ KİLO VERDİRİR

 

Sevgili arkadaşlar.Bugünkü konumuz; herbalife kaç kilo verdirir.Çok önemli bir detay.Konuları buradan paylaşıyoruz.İsmim Hayati Demir.Herbalife yaşam koçuyum ve buna emin olabilirsiniz.Herbalife yaşam koçu olarak tam 5 yıldır bu işin içindeyiz.Ben part-time olarak devam ediyorum.Eşim full time işin içerisinde. Birçok insana sonuç aldırdık.Türkiye’nin dört bir tarafından İzmir, Ege bölgesinden örnek verebiliriz. Manisa’dan örnek verebiliriz.Trabzon’dan örnek verebiliriz.Diyarbakır’dan örnek verebiliriz.Yani Türkiye’nin dört bir tarafından insanla birlikte yol aldık ve yol almaya da devam ediyoruz.Bu arada 

 

 

Herbalife Yaşam koçu nedir?..

 

Kısaca açıklamak istiyorum. Herbalife yaşam koçu; insanların moral motivasyon ve aynı zamanda genel beslenme düzeyini bir tık öteye yani normalde bilip yapmadığı birçok alışkanlığı tekrar kazandırmak ve hayatlarına hareketi kazandırmak.Hatta ve hatta sadece kilo verme,kilo alma odaklı olan bir insanın ufkunu açarak bütün bildiklerini paylaşan kişi Herbalife yaşam koçudur.

 

Bu noktada bugün sizlerle neler paylaşacağım?..Aldığım notlar üzerinden devam edelim.Herbalife kaç kilo verdirir,herbalife kaç kilo verdirir sorusu nereden geldi biliyor musunuz?..

HERBALİFE KAÇ KİLO VERDİRİR Herbalife kac kilo verdirir

İzmir’den Soner isminde bir arkadaşım 97 kilo olduğunu, 168 santim boyu olduğunu,yaşı,boyu,kilosu dediğimiz zaman;insanlar bazen tam bilgiyi vermemiş olabiliyor.

 

Biz Soner ile program yaparken ney dikkatimizi çekti?.. Aslında Soner’in 97 kilo değil,tam 101 kilo olduğunu öğrendik.Neden diyorum; akşam beni aradı ağabey 97 kiloyum.Herbalife kaç kilo verdirir?..Ne yapabiliriz falan gibisinden bir muhabbetimiz geçti.

 

Bu muhabbetin üstüne sabahleyin gitmiş.Kendisi eczanede tartılmış.101 kilo olduğunu öğrenmiş.Ertesi gün sabah tekrar beni aradı.Ağabey Aslına bakarsan ben 101 kilo olmuşum.Şimdi 97 ile 101’in arasında tam 4 kilo var.

 

İnsan kendi değerlerini,kendi alışkanlıklarını gözden geçirip kilo vermeye karar verdikten sonra bu aşamaya gelirse çok daha iyi olur.

 

Bunu burada netleştirelim.Peki kişinin yaşı dedik.Boyu dedik,kilosu dedik.Bir diğer şeye geçelim.Soruya geçelim.

 

Sadece Herbalife çayı kullanarak kilo vermek isteyen Manisa’dan Firuzan Hanım.Kendisi dedi ki;

 

Herbalife kaç kilo verdirir;Herbalife Çayı kaç kilo verdirir

 

Hanımefendinin sorusuna hemen hızlıca yanıt vermiş olalım.68 kilo olduğunu söylüyor.66 kiloya düşmek istediğini söylüyor.Arkadaşlar ürünlerimiz aslına bakarsanız kilo kontrolünde yardımcı ek gıda takviyeleri dir.

herbalife-bitkisel-konsantre-cay-limon-aromali-50-g

Herhangi bir şekilde kilo verme,kilo alma değil.Aslında biz normal değerleri,beslenmeyi hatırlatıyoruz burada. Yaptığımız şey bu.Herbalife çay tek başına kilo verdirmiyor.Beslenmenizi dizayn etmediğimiz müddetçe; bu problemle yüzleşmeye devam edeceksiniz.

 

Yani her tartıya çıktığınız da bununla karşılaşacaksınız. Evet şimdi gelelim;

 

Herbalife nasıl kilo verdirir 

 

Çoğu insan soruyor  yağdan mı gidiyor kastan mı gidiyor.Evet soruların birbiri ardına geldiği bir ortamdayız.Soruları yanıtlarken de inanın bazen zorlanıyoruz.Odak noktanız sadece kilo verme olduğu için.Burada detaylara geldiğimiz zaman sıkıcı oluyor.

 

Detaylar hayatın ta kendisi,maalesef böyle.Nasıl kilo verdirir?..Yağdan mı gider?,kastan mı gider?..Elbette güzel bir program yaparsak.Kişiselleştirilmiş, bireysel beslenme planı yaparsak.

 

Elbette yağdan gidecek.Ama hem shake içeyim gideyim hem de yemek yiyeyim derseniz daha fazla devamlı kilo almaya devam edeceksiniz.İşte Herbalife yaşam koçları burada devreye giriyor.

 

Diğer bir soru;

 

herbalife kaç kilo verdirir;Herbalife Shake kaç kilo verdirir 

 

Kişiye göre dedik.Kişisel beslenme planı dedik.Dengeli beslenme dedik.Yemekler dedik ve ne yapıyoruz?..Burada kişinin özetini çıkarıyoruz.Yaşı,boyu, kilosu,hareketli olup olmadığı.Bir masa başı çalışan mesela 97 kilo olabilir.Bir diğeri hareketli bir çalışan insan 97 kilo olabilir.

HERBALİFE KAÇ KİLO VERDİRİR Kisisel beslenme plani

Aynı yaşta aynı boyda olabilir.Ama metabolizmaları daha yavaştır ya da daha hızlıdır.Bunun bir garantisi var mı derseniz kesinlikle yoktur.Ürünler garantili.Uzun vadeli bir şekilde kilo kontrolünün sonuna kadar götürüyor.Peki bir diğere sorumuza geçelim.

 

Herbalife kaç günde kilo verdirir 

 

Aslında soruların cevapları,hepsi bütünü bedeninizde yatıyor.Biliyor musunuz?..Ürünler aynı,sonuçlar farklı. Neden farklı?..Hayır bir insanın bünyesi kendine özel, kendine has,ben beş buçuk ayda bu kadar kilo vermişim.Bir diğer insan belki 1 senede verecek.Benim kontrol ettiğim kiloyu.

 

Bu ne ile ilişkilendiriliyor.Ürünle ilişkilendiriliyor.Kesinlikle ürün ile alakalı bir durum değil.Bu daha çok sizin kendi iç dinamikleriniz ile alakalı.Yani iç dinamikten kastım ne?..Bir kişi televizyon seyredip akşama kadar yatıyorsa bu kişinin kilo vermesi zaten zor.Ürünleri kullansa da zor.

 

Niye zor?..Yatarak çalışıyor.Çok şeydir yani enteresandır.Bir diğer konuya geçelim.

 

Herbalife haftada kaç kilo verdirir 

 

Standart bir şeyden bahsedelim istiyorsunuz.O zaman cevap da standart olsun.Yani standartların dışına çıkmayalım.Bir kişi sağlıklı bir şekilde bir diyet uyguluyor ise;Haftada 1 kilo veriyorsa mükemmeldir.Ama bir diğer kişinin Metabolizması çok daha düşüktür,çalışmıyordur. Yeterli miktarda su içmiyor dur.Haftada 500-300 gram gidiyordur.

HERBALİFE KAÇ KİLO VERDİRİR 8 bardak su

Ama bu da demek oluyor ki; Herbalife ile ilişkili bir konu değil.Kesinlikle değil.Buradan net bir mesaj vermiş olduk.En son olarak da;

 

Herbalife 2 ayda kaç kilo verdirir 

 

Bu soruyu BESYO öğrencisi bir arkadaşımız direkt olarak şunu söyledi;benim 2 ayda 15 kilo vermem lazım. Şimdi bu bir koşullanma,şartlanma.Bakın hiç kimse beklemiyordu.Pandemi den dolayı birçok yer kapandı. Bu kişi beni tekrar aradı ve şunu söyledi; ya ben şantiye işçisi değilim ki!.

 

Evden dışarıya çıkamıyorum nasıl olacak bu iş?..Ama bunun için de Herbalife yaşam koçu yine devreye giriyor. Ne yapıyoruz standardın dışına çıkıyoruz.Standardın dışına çıkmak için çok uzaklarda aramanıza gerek yok.

 

Örneğin Herbalife nin uzman,bireysel fitness eğitmenleri var.Bakın tamam şantiye işçisi değil.Ama anladık bunu. Ne yapıyoruz?..Örtbas etmiyoruz.Üstüne gidiyoruz. Sorunun üstüne gidiyoruz.Sorunun üstüne ne ile gidiyoruz?..

 

Elbete kendim fitness uzmanı değilim.Ama bir sürü fitness uzmanının olduğu bir mecrayı biliyorum.O da nerede?..İletişime geçerseniz size de yardımcı olabilirim illaki.

HERBALİFE KAÇ KİLO VERDİRİR fitness

Şimdi Herbalife çay kilo verdirir mi?..Biraz önceki hanımefendinin sorduğu soru ile ilintili olduğu için paylaşıyorum bu bilgiyi.Biz de şöyle bir kriter var.Hızlı kilo verelim.Nasıl olursa olsun.Hayır aslına bakarsanız yapmanız gereken şeyler çok basit.

 

Hayatı zorlaştıran aslında yine kendimiz oluyoruz.Kendiniz için hayatı kolaylaştırmak istiyorsanız sadece çayla sonuç alabilir miyiz?..Alabiliriz.Ancak rutin beslenme düzeni de değişmeli.Alışkanlıklarımız değişmeli.Su içmeliyiz,hareket etmeliyiz.Bundan sonra fırsat buldukça ne yapmalıyız?..

 

Kendimizi bu alana kapatmamalıyız.Kilitlememeliyiz, ket vurmamalıyız.Beyin diyorlar ya;beyin odaklı tamam.Çok güzel.Kilo vermek istiyor.Ama bir alana kapatıyor.Hep yapma etmeler ile gidiyor.Bunun dışına çıkmamız gerekiyor.

 

En son soru Herbalife Thermo Complete, ne demiş?.. Kaç kilo verilir demiş.Thermo Complete bir beslenme planı içerisinde.Bireysel Herbalife listesi içerisinde.Yani kişiye oluşturulmuş listenin içerisindeki ürünlerden sadece bir tanesi.

 

Yani hatta bir bayan arkadaşımız bunu defaten yazmış bana.Herbalife kapsül aldım.Sevgili arkadaşlar Herbalife de kapsül yok.Sadece Thermo tablet var. Thermo tabletin içeriği de bellidir.Gün boyunca uyanık kalmanızı,enerjik olmanızı,hatta ve hatta aralarda yapmış olduğunuz kaçamakların önüne geçebilmek için ne yapıyor?..

HERBALİFE THERMO COMPLETE TABLET NEDİR

Vücut ısısını arttırıyor.Depodan tüketmenizi yardımcı oluyor.Yani yağların yanması,yağların ısınarak parçalanması.Vücutta dinamizmi arttırıyor.İşte bunu sağlıyor.Tek başına kilo kontrolü yapılmıyor.Tek bir ürünle kilo kontrolü yapılmıyor.Yapılan sadece ve sadece kişiden kişiye farklı planlar.

 

Kişiden kişiye doğru yöntemler.E peki bu doğru yöntemleri biz de keşfetmek istiyoruz.Herbalife kaç kilo verdirir?..Demeden ben ne yapabilirim?..Ben de kendi kendimi tanımak istiyorum.Ben de alışkanlıklarımı değiştirmek istiyorum diyen var mı?..

 

O zaman videonun altına yorum bırakabilir.Hatta ve hatta videomuzu biz sitemizde de paylaşıyoruz.Orada da katkıda bulunabilirsiniz.Paylaştığım numaralardan ulaşabilirsiniz.Yani bütün kanallar sizin için açık.Sadece bir adım atmanız.Karar vermeniz.Verdiğiniz kararın da arkasında durmanızı istiyorum.Teşekkürler.

 

05314079994-05336917296

 

 

https://www.youtube.com/channel/UCwU8e26T-WIwHJYcmqWQ_iQ

 

Lider Beslenme Herbalife Official Member 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.