Herbalife ile Zayıflamak İçin Bilmeniz Gerekenler

Herbalife ile Zayıflamak İçin Bilmeniz Gerekenler

Herbalife ile Zayıflamak İçin Bilmeniz Gerekenler

 

 

Zayıflık Nedir Ne Değildir?

 

 

Artık iletişimin gücünün ulaştığı noktalar o kadar yaygın hale geldi ki insanlar zayıflık denilince insanların gözünün önünde bir sürü manken sıfır beden podyumda arzı endam etmiyor.

 

 

Günümüz terminolojisi zayıflık dediğimiz zaman sağlıklı dengeli beslenme aktif bir yaşam tarzı ve şehrin stresinden uzak kendi iç dünyasına dönük ama sağlıklı bireyleri kast eden bir yaşam şekli halinde düşünülüyor.

 

 

Önceleri zayıf insanların sağlıksız bedenen yetersiz oldukları gibi bir yanılgı söz konusu idi ancak bütün gelişmeler ve bilimsel veriler gösteriyor ki asıl problemin hızla yaygınlaşan beslenme kaynaklı kilo alımı ve buna bağlı olarak obezitenin çocuk yaşlardan itibaren toplumun tüm katmanlarına yayılması anlamına geliyor.

 

Herbalife ile Zayıflamak isteyenler bu noktada Herbalife Nutrıtıon günümüz insanına yeni taze bir umut ışığı olarak yol gösteriyor.

 

 

Dilerseniz başlamadan önce konumuzu detaylandırmadan ve yol haritamızı çizmeden önce kısaca değinelim insanlar teknolojinin ve iletişimin gücünü kullanarak sağlıklı bir şekilde kilo vermek adına yalın bilgi alabileceği güvenilir kaynaklar arıyorlar.

 

 

Bu biraz zaman alabiliyor ancak Herbalife; insanlara en pratik yoldan bilgi ve uygulamalı nasıl yapılır gösteren sunan açık kaynak paylaşımları ile yormadan üzmeden yol almaları için kilo problemlerine çözüm üretiyor.

 

 

İnternetin sınırsız özgür paylaşımı sayesinde zayıflık nedir?

 

 

Ne değildir konusunda hatta sağlıklı yaşam ile ilgili yüzlerce belki de binlerce yazıya ulaşılabilir ancak bizim burada yapmaya çalıştığımız “Herbalife ile Zayıflamak” konusunda en yalın bilgileri sizlerle paylaşmak oluyor.

 

 

Herhangi bir uzmanlığı olmayan hatta sorgulama yetisine sahip olmayan bir çok kimsenin beslenme ve sağlıklı yaşam hakkında olumlu ya da olumsuz paylaşımları sizleri yanıltmasın.

 

 

Kilo problemleri konusunda zayıflığın sadece bir amaç olmadığını tam tersine kilo vermek için;mücadele etmek isteyen kimselerin insan üstü bir güç sahibi olmasını gerektirmiyor.

 

 

Dengeli beslenme,düzenli sadık kalınan bir çok Herbalife beslenme programları istediğiniz zayıflığa kavuşmanız için size kolaylıkla rehber olacaktır.

 

Herbalife ile Zayıflamak Ne Kadar Zamanımı Alır?

 

 

Zayıflamak ne kadar zamanımı alır sorusunun yanıtı tamamen bu yazıyı okuyan siz saygıdeğer okuyucularımızın disiplinli ve sabırlı olmalarına bağlıdır.

 

 

Elbette ki tüm insanların metabolizma hızları aynı eşdeğer enerjiyi üreterek aynı eşdeğer kalori yakma potansiyeline sahip değildir.

 

 

Öncelikle kilo vermek sağlıklı bir bedene kavuşmak isteyen tüm kullanıcılarımız gün içinde neler yapıp neler yapmadıklarını bizlerle paylaşmaları gerekmektedir.

 

 

Bu paylaşımları yaparken de dürüst olmaları almak istedikleri sonuca Herbalife ile zayıflamak amaçlarına hizmet edecek  altın kapının basit anahtarıdır.

 

 

Madem öyle zamanımız dar diye kendi kendinizi yıpratmanıza ya da herhangi bir arkadaşınızın kilo kontrolünü ne kadar kısa sürede yaptığına pek takılmamanız gerekiyor.

 

 

Çünkü her bir insan için aynı zamanda aynı sonucu almak söz konusu değildir her bir kadının ya da erkeğin kendisine verilen Herbalife kullanım önerilerini gün içinde uygulayıp uygulanamadığı konusu ciddi manada sorun olabilir çevresel faktörler her an sizi etkileyebilir.

 

 

Örneğin; bir arkadaş toplantısı ya da hafta sonu çocuğunuzun sınıfça düzenlediği bir kahvaltı etkinliği bunlar kısa basit örnekler bu tamamen sizin elinizde olan bir durum yeri geldiği zaman size sunulan yiyeceklere Hayır cevabını verebilmeyi bilmeniz ve yolunuzda sağlam adımlarla ilerlemeniz gerekiyor.

 

 

Herbalife ile Zayıflamak Ne Kadara Mal Olur?

 

 

Elbette umutsuzluğa kapılmamak gerekiyor.

 

 

Tabii bir de bütün insanlarda olduğu gibi sizin de ilk aklınıza gelen sorun Herbalife ile kilo kontrolü yapmak ve zayıflamak bana ne kadara mal olacak sorusuna hızlı bir yanıt almak birçok danışanımızın bizlere aktardığı ortak mesele.

 

 

İnsanlar Herbalife kullanıcısı olarak çok yüksek maliyetler ile kilo problemlerini çözebileceklerini ve bu nedenle de zayıflamanın maliyetini karşılayamayacaklarını düşünmektedir.

 

HERBALİFE SHAKE
Herbalife besleyici shake karışımı formül 1

Öyle ki bilinmesi gereken önemli bir nüans Herbalife ile kilo kontrolü yapmanın maliyeti çok yüksek değildir bunun tamamen kişinin sağlıklı bir bedene kavuşmak için zayıflama kararını vermesi ile ilintili olarak görmekteyiz.

 

 

Çünkü kararsız kişiler için bırakın herhangi bir Herbalife ürününü başka bir üründe işe yaramayacaktır insanın bu durumu kabullenip hele ki yakın dönemde yayınlanmış bir makalede;

 

 

Türk toplumunun yüksek bir çoğunluğunun yapılan araştırmalar neticesinde kendisi hakkında kilo problemi olduğu gibi bir gerçeği kabul etmediği görülmekte bağımsız kaynakların ilettiği bu bilgiyi de paylaşmış olalım.

 

 

Ucuz Herbalife Ürünlerini Almak Mantıklı Mı?

 

 

Peki gelelim diğer bir ayrıntıya farklı kanalları kullanarak ucuz satış yapan yerlerden herbalife almalımıyız?

 

 

Unutmayın “Ucuz Etin Yahnisi Yavan Olur ” Derler neden mi? Evet tabiki simitçi,kahveci ,gazozcu değil elbette resmi olarak Herbalife temsilcisi olmayan ürünler hakkında bilgisi olmayan kimselerin niye neden ucuz fiyatlarla ürün satmaya çalıştıkları konusuna değinelim:

 

 • Ucuz ürünler gerçekten ucuz mu?: Gerçekte ciddi bir süreç ve emek gerektiren kilo kontrolü ve zayıflama ciddi şekilde ürün bilgisi ve iletişimi gerektiren bir süreçtir bunlarla vakit kaybetmek istemezler.Bu yüzden bu kimseler size herhangi bir şekilde katkıda bulunamayacak ları için elbette ucuz fiyatlarla sizi cezbetmeye çalışacaklardır.

 

 

 • Sonuç almanızı degil çok kazanmayı amaç edinmiştirler: Sizlerin sağlıklı olarak zayıflamanızı değil kısa zamanda çok ürün satarak sürümden kazanmak isterler.

 

 

 • Resmi yetkili değildirler: Herbalife resmi temsilcisi olmadıkları için ürünlerin hangi şekilde depolandığı ve ne şekilde saklandığı hep bir muammadır hatta ürün etiketleri ile ürün son tüketim tarihleri yanıltıcı olabilir işte bu sebeple ucuz ürün almak sizler için pahalıya mal olabilir.

 

 

 • Sizi ücretler ile cezbetmeye çalışırlar: Herhangi bir şekilde resmi satış yapmadıklarından fatura satış belgesi gibi belgeleri temin edemezler.Bu nedenle satış sonrası meydana gelebilecek iade gibi taleplerinizi cevapsız bırakırlar ve herhangi bir belge ile satış yapmadıklarından resmi olarak herhangi bir talepte bulunamazsınız.

 

 

Neden Zayıflamalıyım?

 

 

Zayıflamak için aslında birçok sebebimiz var ama biz yine de en sağlıklı seçenekleri sizlerle paylaşalım istedik:

 

 

 • Sevdiklerimiz için kendimizi degerli kılmak  : Herbalife neden zayıflamalıyım sorusunun yanıtını önce sen önce sen değişmelisin olarak yanıtlıyor çünkü insan Sağlıklı ve mutlu olduğu zaman ancak sevdikleri için daha fazla zaman ve özveri gösterebilir sağlıksız bir insanın sevdikleri için yapabileceği şeyler kısıtlıdır neden kısıtlamaları kaldırmıyorsunuz.

 

 

 • Zayıflamanın yolunu bir kere öğrenip tüm hayat boyu Siz de paylaşın: Evet evet yanlış duymadınız insan bir kere sağlıklı kiloya kavuştuktan sonra Herbalife sayesinde eşi,sevdiği hatta çevresinde yaşayan tüm insanlara faydalı olacak bilgileri sayesinde birçok insanın hayatını değiştiren bir kimliğe bürünebilir hatta çok daha ciddi işler başarabilirsiniz.

 

 

 • Sosyal yaşamda örnek bir insan olmak için : Insan düz mantık ile yaşayan bir varlık değildir onun içindir ki hayatın bütün sosyal yanlarını da kendi merceğinden süzerek kendine has bir sosyal profil oluşturur duygu bütünlüğünü sağlayabilen kendisiyle barışık insanlar etrafını hep pozitif enerji saçarlar.Tabii bunun yolu biraz çetin olabilir ama siz istediğiniz sağlıklı kiloya kavuştuğunuz zaman inanın sosyal profilinizde artık yükselişe geçeceği bilinmelidir sizin pozitifliğiniz etrafınızdaki insanların da pozitif bir sosyal profil olma yönünde tercih sebebi olacaktır.

 

 

 • Eğlenceli bir insan olabilmek için : Her gün sabah işinize giderken insanların ne kadar bezgin ve yorgun göründüğünü fark ettiniz mi Herbalife ile kilo kontrolünü yapan tüm insanların ortak bir noktası vardır öncesinde her gün sokakta gördüğü insanlar kadar üzgün ve bezmiş bir pozisyonda iken birden hayatın anlamını ve önünde yaşayacak güzel bir gelecek olduğunu fark ederler ve bir çoğu da artık önceki hayatına bir dur diyerek yeni bir bakış açısı ve her doğan günün ayrı bir değeri olduğunu düşünerek hayattan en yüksek keyfi almaya  ve bir anda kendilerini görüp görebilecekleri en eğlenceli aktivitelerin içinde buluverirler.

 

 

 •  Ayakları üzerinde duran güçlü bir kadın için. Evet yanlış duymadınız Bugün dünyanın dört bir tarafında Herbalife ürünlerini kullanarak sağlıklı kiloya kavuşan birçok kadının bu başarıyı sürdürmesi ve ekip ruhuna inanarak Herbalife ekibinin bir parçası olan bir çok kadın artık ayakları üzerinde dimdik duran kendi kendilerine kazanan hatta daha ileri giderek çevresine maddi manevi destek oluyor sizde bu ruha sahip bir çok kadın gibi hayallerinizin peşinden gidebilirsiniz.

 

 

Herbalife ile Zayıflamak için Teknik Bilgi Lazım Mı?

 

 

Evet en can alıcı sorularınız dan birisi de bu olsa gerek zayıflamak için Herbalife hakkında teknik bilgi sahibi olmalı mıyım?

 

 

Bu sorunun yanıtı çok kısa ve basit eğer gerçekten ürünleri kullanmış ürün deneyimini yaşamış bir Herbalife temsilcisiyle çalışıyorsanız başka da bir teknik bilgiye veya uzman olmanıza gerek yok.

 

 

Zaten konunun uzmanı olarak Herbalife resmi temsilcisi yaşam koçunuz size gereken rehberliği ve bilgiyi ücretsiz bir şekilde sunacak.Dilediğiniz sağlıklı kilonuza güvenle kavuşacaksınız.

 

 

Herbalife ile zayıflamak İçin Hangi Herbalife Ürünlerini Almam Gerekir?

 

 

Amaç hem güvenilir hem de mali açıdan bütçenizi sarsmayan bir beslenme planı ile zayıflayın.

 

 

Bu nedenle size sunulan Herbalife ürünlerini kullanmanız verilen ürün kullanım talimatlarını uygulamanız halinde çok fazla ürün almanız ya da tüketmeniz gerekmez yeter ki siz sonuç alana kadar Herbalife temsilcisi ile irtibatınızı kesmeyin.

 

 

Ürün kullanma konusunda tereddüt etmeyin.Zaten resmi bir Herbalife temsilcisi ile irtibatınız var ise size en uygun planı sunarak güvenli bir şekilde sizi sonuca götürecektir başkaca macera aramanıza hiç gerek yoktur.

 

 

Herbalife ile zayıflamak için İhtiyacıma Yönelik  Seçimi Nasıl Yaparım?

 

 

Herbalife ürün ihtiyaçlarınızı tespit etmek üzere yapmanız gereken Herbalife resmi temsilcisi ile görüşerek size uygun olan ürünleri beraberce tespit edebilir kafa karıştıran diyet listelerinden uzak kalabilirsiniz.

 

 

Herbalife kişiye özel beslenme için detaylı bilgi için 05314079994 numaralı hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

 

İnsanlar Neden Herbalife Kullanıyor veya Tavsiye Ediyor?

 • Herbalife artık dunyanın dört bir tarafında milyonlarca kullanıcıya ulaşmış marka bilinirliğine sahip bir üründür.

 

 • Herbalife ile zayıflamak demek yorucu bezdiren zor diyetlerle baş başa kalmadan hatta aç kalmadan zayıflayabilirsiniz.

 

 • Yaygın hizmet ağı ile problemlerimizi paylaşarak diyet sırasında sıkça yapılan yanlışlardan uzak kalarak tam destek alarak sıkıntısız zayıflayabilirsiniz.

 

 • Herbalife ile zayıflamak insanların büyük bir çoğunluğu için beslenme alışkanlıklarını değiştirdiklerinde tekrar kilo alma korkusu yaşamazlar bu nedenle ürünlerin güvenliğinden ve verilen danışmanlıktan memnun oldukları için memnun müşteriler daima Herbalife’nin mükemmel ürünlerini tavsiye ediyorlar.

 

 • Kilo kontrolü yapmak isteyen insanların farklı ürünlerle boşa çıkan çabaları Herbalife ürünleri ile hayal kırıklığına uğramadan sağlıklı sonucu elde etmenizi sağlar.

 

 • Herbalife resmi temsilciliği yürüten insanların ciddi bir oranda Herbalife ürünleri ile sonuç almış işinin ehli insanlardır. Bu sebeple herhangi bir farklı kaynaktan belge ve bilgi aramaktansa hazır kaynaktan birinci ağızdan bilgiye sahip olarak zahmetsiz bir şekilde hedefinize nokta atışı yapabilirsiniz.

 

 


Herbalife Çay Neden İnceltiyor?

 

 

Yoğun olarak soru aldığımız Herbalife çay neden inceltiyor sorusuna  kısaca değinelim ve böylece özellikle kadın Herbalife kullanıcısı ya da ürün kullanarak sonuç almak isteyen kadınların en çok merak ettiği ve sürekli tüm kanallardan bilgi talebinde bulunulan Herbalife ile zayıflamak nasıl bir şey anlatalım.

 

herbalife-bitkisel-konsantre-cay-seftali-50-g

Herbalife çay kaliteli doğal bitkisel karışımlardan en tazesi en verimlisi ve hatta zamanlama olarak en doğru zamanda birçok bitkisel aparatın bir araya getirilmesi ile oluşuyor.

 

 

Bunlara örnek verecek olursak yeşil çay ve siyah çayın en gözde bölümleri alınarak örneğin bamya çiçeği eklenerek çeşitli doğal aromaların eklenmesiyle birbirinden lezzetli 4 farklı tada sahip Herbalife çay aroma seçenekleri var.

 

 

Birincisi limonlu ,ikincisi şeftali ,üçüncüsü Herbalife severlerin gözdesi Herbalife klasik çay ve son olarak da meşhur ahududu aromalı Herbalife çayları olarak damak tadınıza uygun hazırlanmış Herbalife ile zayıflamak isteyen kadınların en çok talep ettiği ürünlerin başında gelmektedir.

 

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay 100 gr

Tabii ki Herbalife çay aktardan alınan ve neyi ne kadar hangi ölçü birimi ile harmanlanarak bir araya getirip hazırlayacağımızı ve akabinde tüketeceğimizi bilmediğimiz malzemelerin bir uzman ekip tarafından beslenme konusunda ihtisas sahibi bilim adamları gözetiminde bir araya getirilerek hazırlanmış mükemmel bir içecektir.

 

Herbalife çay vücut genelinde biriken ödemlerin ve antioksidan özelliği ile toksinlerin atılmasını kolaylaştıran gün içinde yoğun tempolu çalışan insanlar için vücuttaki biriken yağları yakmaya ve vücudu inceltirken bir yandan da gençleştiren bir ürün.

 

 

Deride sarkmalara neden olmadan, kilo almadan önce nasıl gergin ve elastik duruyorsa o şekle gelene kadar vücutta sağlıklı bir etkiye sahip olması nedeniyle hem kadınların vücudunu inceltiyor hem de onların istedikleri kıyafetleri rahatça giymelerine olanak sağlıyor.

 

 

Herbalife kullanarak para kazanabilir miyim?

 

 

Ekonominin temeli olan aileler ve gençler Herbalife kullanarak para kazanıp kazanamayacakları konusunda ciddi açıklamalar istiyorlar.

 

 

Elbette Herbalife ile zayıflamak size de para kazandırabilir ciddi bir potansiyel yakalayabilir ve hatta esnek çalışma şartlarına ayak uydurarak hem çalışıp hem Herbalife’nin size tanıyacağı olanaklardan faydalanıp aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

 

 

Ancak bu tamamen size kalmış karar verme aşamasında tereddüt ettiğiniz konular varsa detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Herbalife ile Zayıflamak İçin Bilmeniz Gerekenler herbalife multi fiber yetiskin

Bu arada birçok insan Herbalifeyi bir iş bir uğraş olarak görmüyor Herbalife’ yi tamamen hayat felsefesi haline dönüştürdükleri için yeri geldiği zaman bir eğlence hatta hobi gibi vasıflandırarak çalışıyor,eğleniyor ve bu imkanları hayatına entegre ederek emeğinin karşılığını alıyor.

 

 

Tabii ki olumsuz durumları göz önüne alarak Herbalife hakkında size bilgi sunamayan hatta yanıltıcı olduğunu düşündüğünüz insanlara itibar etmek yerine merak ettiğiniz konuları direkt olarak Herbalife Türkiye Ofisinden resmi kaynaklar üzerinden bilgi alarak hareket edebilirsiniz.

HERBALİFE İLE ZAYIFLAMAK  İÇİN YAPILACAKLAR LİSTESİ

 

 

Herbalife ile bir düzen içinde hareket etmeniz ve nihai sonuç alarak zayıf kalmanız için önerilerimizi paylaştık karar size kalmış.

 • Lütfen zayıflamak için bir programa başlamadan önce doktorunuza danışarak herhangi bir olumsuzluk yaşamamak için bilinçli hareket ediniz.

 

 • Satışa yetkili resmi bir Herbalife temsilcisinden Herbalife ürünler almışsanız garantili ürünler almış sayılırsınız.Lütfen belgesiz satış yapan kimselere itibar etmeyiniz.

HERBALİFE SELÜLİT ÇÖZÜM ÖNERİLERİ

 

 • Herhangi bir probleminiz yoksa size danışmanlık edecek Herbalife temsilcisi ile bir rota çizerek yola çıkabilirsiniz.

 

 • Herbalife ile zayıflamak önerilen tüm ürünleri önerilen miktarlarda kullanarak kendi başına ürün kullanan insanlara göre daha çabuk sonuçlar alarak kolayca zayıflarsınız.

 

 • Ürün kullanımı sırasında Herbalife beslenme felsefesini tanıyarak önerilen miktarda su tüketimi yaparak metabolizmanızın istediğiniz tempoyu yakalamasını kolaylaştırabilirsiniz.

 

 • Mazeretler üretmek yerine kendinize vakit ayırarak haftanın en az 5 günü günlük;başlarda zorlamadan 30 dakika ile 45 dakika arasında tempolu yürüyüşler yaparak Fit bir vücut yapısına sahip olabilirsiniz.

 

Herbalife zayıflama ürünü mü yoksa beslenmeyi mi ön planda tutuyor

 

Şimdi burada asıl olan; yeterli meyve sebze tüketip tüketmediğimiz.Aslında temel olan şey yeterli kalsiyum alıyor muyuz yeterli derecede besin alabiliyor muyuz?.. 

 

Bu herhalde şöyle oluyor birçok insan daha fazla yemek tüketiyor ve daha az besleniyor.Herbalife nedir?..Beslenmeyi bütün olarak ele alan bir düşünce tarzı.Çoğu insan Herbalife ile zayıflamak nasıl oluyor diye soruyor.Gün içinde ne kadar yağ tükettiğini ya da şekerli gıdalar ile ne kadar yakın mesafede olduğunu tahmin bile etmiyor. 

Herbalife ile Zayıflamak İçin Bilmeniz Gerekenler Herbalife nedir

Herbalife yorum yapmadan önce şu noktalara dikkat etmenizi istiyoruz.Dürüst olmak gerekirse; vitamin ve mineral kaynaklarından uzak yaşayan bir beslenme tarzınız var mı?.. yok mu?.. bunu sorgulamak gerekiyor. 

 

 

Mesela birçok insan süt ile arasında çok fazla bir ihtiyaç var mı bu konuda bir fikri yok.Halbuki süt dediğimiz zaman bizim kalsiyum kaynağımızdır.Getirisi nedir, götürüsü nedir?.. derseniz de D vitamini ihtiyacını karşılamak bu durumda biraz zorlaşıyor.D vitamini bir yerde sadece Kilo verirken değil,günlük yaşamda da bizim moral motivasyon kaynağımızdır. 

 

 

Burada paylaştığımız bilgiler sadece herbalife kullananlar için geçerli değil, tüm insanları kapsayan bilgilerdir.İşte tam bu nedenle çoğu insan diyet yapar, ancak eksik olan vitaminleri,mineralleri;meyvelerde sebzelerde sütte aramaz.Sadece tek düze beslenme planı ile farklı sonuçlar elde etmeye çalışır.Doğrusu Herbalife ile zayıflamak hayatı bir bütün kabul etmekten geçiyor.

 

 

İnsanlar sadece herbalife kullanma talimatı var mı bunu araştırıyor.Peki siz beslenmenizde folik asit gibi değerli gıdaları ne kadar ön planda tutuyorsunuz. Örneğin hamile kadınlarda öngörülen bir kaynak olarak; vücudunuzda oksijenin etkilerini artıran, aynı zamanda kan hücrelerini de çoğaltmak için kullanılan değerli bir besin öğesidir. 

 

Folik asit

Tabii ki şimdi folik asit nereden karşılanır bunu da paylaşmak gerekiyor. Hani o çoğu insanın sevmediği beslenmesinde pek fazla önemsemediği yeşil yapraklı sebzeler var ya; brokoli,avokado,turunçgiller,fasulye,fındık,kuşkonmaz gibi kaynaklardan karşılamak mümkün. 

 

 

Mesela içinden geçtiğimiz bu dönemde herkes bağışıklık üzerine odaklanmış durumda.Herbalife vitaminleri ayrı ayrı değerlendiriyor.Bildiğiniz gibi insan vücudu elektrik sinyalleri ile iletişim kuran büyük bir bilgisayar gibi çalışıyor.A vitamini eksiklikleri;vücutta haberleşme sisteminin, gözlerin ve cildin dolayısıyla da bağışıklığın etkilenmesine sebep olmaktadır.

 

 

Kendi beslenme tarzınıza göre; karaciğer,yumurta tereyağı gibi hayvansal gıdaların yanında, meyve sebze ve koyu yeşil turuncu renklerde olan bitki kaynaklı gıdalardan karşılamak mümkün.Kabak,şeftali,kayısı brokoli bunlardan sadece birkaçıdır.

 

 

İç Anadolu’da bir tabir vardır böğrüme yel girdi derler.İşte o böğrü ve tüm bedeni ayakta tutan kemik ve iskelet yapısı varya;sizin tabirinizle herbalife mama gibi besleyici gıdalara ihtiyaç duyar.İskeletimiz bütünüyle kalsiyum depolarının sahibidir.Kalsiyum sadece kemikler için değil aynı zamanda kas yapılanmasında da büyük bir rol sahibidir.

 

Herbalife ile Zayıflamak İçin Bilmeniz Gerekenler Kaslari zayif

Kasları zayıf olan bir insanın kilo kontrolü yaparken zorlanması gayet normal bir durumdur.Peki kalsiyum hangi kaynaklarda bulunuyor dersiniz?..Herbalife ile zayıflamak denilince yine yeşil sebzeler,soya,fasulye,badem, süt ve süt ürünleri aklınızda bulunabilir.

 

 

Gerçekler insanı biraz acıtır.Birazda kişinin kendisini sorgulaması gerekir.Kim ne yapıyor öğrenelim derken konu herbalife kullanmak zararlımı gibi sığ bir alana takılıp kalıyor.Asıl soru şu olmalı; sindirim sistemim gerçekten iyi çalışıyor mu?..

 

 

Çünkü magnezyum,D vitamini,kalsiyum gibi mikro ölçekte besinler hem sindirim sistemi,hem de bağışıklık sistemi açısından önemli besin kaynaklarıdır.İnce bağırsak,kalın bağırsak,mide üçlüsü iyi çalışmıyor ise;ne yaparsak yapalım istediğimiz sonuca kavuşmanız hep ertelenir.

 

 

Mesela birçok insan balık yemekten imtina eder.Ya da yumurtadan çekinir.Sakatat pek sevmez ama gerçekte  bakıldığı zaman; D vitamini gibi güçlü bir kaynaktan yoksun beslendiğini de göremez. 

 

 

Lider beslenme olarak; herbalife üye olmak hep aynı bilgileri tekrarlamak değildir diyoruz.Neden derseniz, bilim her gün yeni bir bilgi ile ufkumuzu açmaya devam ediyor.Bu noktada bilgiyi sizlerle paylaşmak en doğru yöntemdir.

 

Herbalife ile Zayıflamak İçin Bilmeniz Gerekenler herbalife liderbeslenme

Örneğin insanlar tamamen kilo vermek odaklı;Herbalife ile zayıflamak gibi bakarken biz beslenmeyi en öncelikli koruyucu sağlık bileşeni olarak görüyoruz.Kan basıncının bütün vücuttaki etkilerini hiç düşündünüz mü?..Potasyum eksikliği düzensiz bir çizgide önce kalp fonksiyonlarına etki eder.Genele bakılırsa merkezi sinir sistemini etkiler.

 

 

Yani bunlar bana ne yapabilir?..Diye düşünürken bir de bakmışsınız; meyveler,sebzeler gibi potasyum kaynakları ilginizi çekiyor.Sizde herbalife la zayıflama yerine beslenmenize odaklanmak istiyorsanız bizimle birlikte hareket edebilirsiniz.

 

 

Lider Beslenme Herbalife Nutrition Yaşam Koçu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.