HERBALİFE EVDE SPOR TAVSİYELERİ

HERBALİFE EVDE SPOR TAVSİYELERİ

HERBALİFE EVDE SPOR TAVSİYELERİ

 

Anlaşılan bu kışı da evde geçireceğiz.Sizi bilmiyorum.Ama özellikle ev hanımları bu durumdan çok etkileniyor.Gerçi şimdi diyeceksiniz ki zaten evdeler.

 

Bütün görüşlere saygılıyız.Kaçınılmaz gerçek koronavirüs henüz etkisini kaybetmemiş iken evde boş durmak olmaz.

 

Kilo vermek isteyen insanları yürüyüşten mahrum eden yorucu bir süreçten geçiyoruz.İnsanlar hastalık var diye dışarıya çıkmak istemiyor.O zaman hemen alternatifleri değerlendirmek gerekiyor.

 

İnsanların dışarıda imkanları kısıtlı.En azından beslenme ile ilgili ve hareketle ilgili Herbalife evde spor tavsiyelerini hayata geçirmeleri gerekiyor.

 

Zaten evde spor yapmak isteyen insanların Spor aletleri satınalma çılgınlığının tavan yaptığı günlerde  alışveriş parametrelerinin altüst olduğunu görüyoruz.

 

Kimse almış olduğu kiloları öyle hemen birkaç gün içinde almıyor.Evde sıkıcı bir süreç.Bu süreci eğlenceli hale getirmek gerekiyor.Hem böylece aşırı kilo almaktan ve tembellikten kurtulmuş olacağız.

 

HERBALİFE EVDE SPOR  KEYFİ 

 

Bir herbalife yaşam koçu olarak en sevdiğim şey  herbalife fitness videolarına elimden geldiğince ayak uydurmak.

 

Siz de yapabilirsiniz.Hiçbir spor aleti olmadan ve hiçbir masraf yapmadan.Günün dilediğiniz her saatinde.Kendinizi rahatlatmak ve ardı sıra gelen videolara (https://herbalifenutritionfitness.com/)ayak uydurun.Zevkle takip edin uygulayın. 

HERBALİFE EVDE SPOR TAVSİYELERİ HERBALIFE EVDE SPOR KEYFI

HERBALİFE EVDE SPOR HAREKETLERİ

 

 

Aile hep birlikte olacağı için evde kısıtlı alanlarda spor yapmak, spor hareketlerini işlevsel hale getirmek için müzik ile başlayın.Sizi gaza getiren parçaları tercih edebilirsiniz.

 

Sadece 1 metrekarelik bir alan her bir kişi için yeter. Şimdi o 1 metrekare alan içerisinde erkek kadın gözetmeksizin yapacak en kolay hareket squat hareketidir.

 

Squat tüm vücut kaslarını çalıştırmayı sağlam bacaklar elde etmeyi kolaylaştıran bir egzersiz.

 

Evde spor yapmak tüm kadınlar için beslenme ve rutin hareketlerle maksimum fayda sağlayacaktır.

 

Unutmayın birkaç gün içerisinde kendinizi zorlamadan başlamak için bu hareketi bir sette 10-20-30 olarak yükselen sayılarda arttırmak mümkün.

 

Sadece biraz cesaret gerekiyor. Herbalife Evde spor deneyimi.Esneklik kazandıran çekme yaylar ve esnek bantlar ile hareketi değiştirmek mümkün.Tek bir rutinde kalmamak için dilediğiniz yöntemi denemeye adapte olun.

 

Kadınların en çok şikayet etmiş olduğu bel ve basen bölgesi yağ biriktirmeye müsait bölgelerdir.

HERBALİFE EVDE SPOR TAVSİYELERİ EVDE SPOR UYGULAMASI lider beslenme

HERBALİFE KOÇUNDAN EVDE SPOR UYGULAMASI

 

 

Eskiden ilkokulda ve ortaokulda en popüler oyun aracımız.Sek sek ve ip atlama idi ve inanılmaz keyif alırdık.Çünkü çok eğlenceliydi.

 

Nasıl kalp atışı’nın yükseldiğini insan fark edemiyor bile.Bir an insan gaza geliyor. Tabii bu aralar kalabalık olarak oynama şansımız yok.

 

Toplamda 5 er Dakikalık setler halinde başlayın.Böylece kilolu hanımlarda yavaş yavaş sürece dahil olabilir.

HERBALİFE EVDE SPOR TAVSİYELERİ HERBALIFE EVDE SPOR ICIN BESLENME

HERBALİFE EVDE SPOR İÇİN BESLENME

 

Kapalı hayatım bizi günlerde evde spor için beslenme yöntemlerini birlikte keşfedelim.

 

Madem spor yapmak istiyoruz ve gün boyu evde kapalı kalıyoruz.Sadece kendimizi değil ruhumuzu da beslemeye çalışmak daha güzel değil mi?..

 

  • Yüksek lif içeren gıdaları tüketmemiz gerekiyor. Sağlıklı bir kahvaltı açısından erken kalkıp Herbalife kahvaltısı ile protein alımını güne yaymak mümkün.

  • Her gün mevsim meyveleri tüketilmesini öneriyoruz.Meyveler düşük kalorili yüksek besleyici özelliği olan gıdalardır.Evde spor hareketleri erkek ve kadın birlikte eşler arasında motivasyonu yükseltir.Her bir porsiyon meyve meyve şöleni haline gelmediği müddetçe Sağlıklı ve dengeli olabilir. 

 

  • Protein ve protein tozu kelimelerini birçok kez duydunuz. Ancak evde spor yaparken Kilo verme planlarını bir adım öteye götürmek isteyen insanlar formül 1 sport deneyebilir. 
179,90
  • Beyaz ekmek ve kek börek pasta tariflerini takip etmek yerine; tam tahıllı yani kepekli un ile kendi tariflerinizi renklendirmeniz mümkün. 

 

  •  Gün içinde atıştırmalık olarak fırında kendi meyve şekeri ile 2 kat zenginleşmiş pişmiş meyveler kan şekeri açısından sizi destekleyebilir.

 

  • Vejeteryan beslenmesi için örnek beslenme listesi ile başa çıkamayan insanlara tavsiyemiz evde spor yaparken protein açıklarını Herbalife tri blend ile tamamlama yolunu seçebilirler.

HERBALİFE İÇECEKLER

Herbalife Tri Blend Select 600 gr

276,79
  • Tabii ki güneş faktörünü unutmamak gerekiyor. Evde vitamin takviyesi bulundurulması konusu söz konusu ise temel 24 vitamin ve mineral sunan Herbalife kadın ve erkek vitamini de D vitamini ile ilgili açıkları kapatmanızı yardımcı olabilir. 

 

  • Hep dediğimiz gibi su yoksa hayat yok. Spor yapıyoruz tek eksiğimiz hareket değil.Öncelikle su vücutta kasların ve kemiklerin, cildin daha diri ve canlı kalmasını sağlıyor. 

 

  • Her bir sporcu için profesyonel olmak gerekmiyor.Uzun süre bisiklet kullanmayı düşünüyorsanız Herbalife prolong ile bisiklet egzersizi keyfini daha fazla yaşamak mümkün. 

Herbalife Sporcu Beslenmesi

Herbalife H24 Prolong 900 g

209,90
                                       
  • Evde spor tecrübeniz için daha fazlası var mı dersiniz?.. Elbette var kas gelişimini desteklemek isteyenler için Herbalife Pro Max egzersiz sonrasında onarılması gereken kasları ve protein stoklarını destekliyor olacak. 

 

Lider Beslenme Herbalife Resmi Üyesi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.