HERBALİFE DİYET TATLI TARİFLERİ 

HERBALİFE DİYET TATLI TARİFLERİ

HERBALİFE DİYET TATLI TARİFLERİ 

 

Evet yanlış duymadınız.Herbalife diyet tatlı tarifleri var.İnsanlar bir diyete başlarken;ben bir daha yemek yemeyecek miyim?.Diyet tatlı da mı yasak?.Sorar dururlar. 

 

Herbalife tektir.Karmaşık diyetlerden uzaktır.Herbalife ürünleri sizin için değişimi hazırlar.Sadece benim denediğim bir çok tarifim var.Bizim arkadaşlarımız bu tarifleri uyguluyor.

 

Diyet tatlı tarifi yapmak istiyorsunuz.Herbalife Shake içerken acaba tatlı yemek ne kadar doğru olur?.İşte bu problemi tamamen ortadan kaldırabileceğiniz önerilerim olacak. 

 

Bir insan kilo vermek istiyor ise iş değişir.Hangi diyet tatlı krizi konusunda kişiye özel çözümler getiriyor?.Bu sadece bize has bir uygulama.Kişisel beslenmeye inanıyoruz.Sadece bunu uygulayıp başarılı olan insanlar var. 

 

Herbalife insanların sonuç almasını ister.Hangi diyetle başarılı olacağını belirlemeye yardımcı olur.Bir hedef belirlemek gerekiyor öyle değil mi?. 

 

Mesela bazı yanlış inançları buradan yıkıyoruz.Protein sadece erkeklerin diyet gereksinimi değildir.Kadın vücudu hassastır.Protein kadın vücudunda da yapılanmayı destekler. 

HERBALİFE DİYET TATLI TARİFLERİ  kalori yakmak

 

Çoğu kadın sadece aç kalarak kilo verileceği fikrine sahiptir.Halbuki kalori kısıtlaması kimi insanlar da işe yaramaz.Bunu biraz açalım isterseniz.Emziren Anne bir kadın günde 1800 kalori alıyor, bir diğer kadın 1200 kalori.Bu yöntem işe yaramıyor.

 

Herbalife yaşam koçu bu ayrımı çok sıkı takip eder.Kas yapısı zayıf bir kadın için diyet farklıdır.Kas yapısı güçlü bir kadın için diyet farklıdır. 

 

Çünkü 25 Yaşından itibaren kadınlar yaşlanma belirtileri görebilir,kas kaybetmeye başlıyor olabilirsiniz.Bu durumda diyet tatlı tarif yapmadan bunları açıklamalıyız.Bilinçli yapılan bir diyet kilo verdirir. 

 

Hani gerçekten tatlı yemek gerekiyorsa.Kas yapısı güçlü hanımlar daha şanslı gibi.Yağlardan kaybetmek için lifle desteklenmiş tatlılar olabilir. 

 

Diyet yapmak her zaman kolay değildir.Çevreden gelen tepkileri hesaba bile katmıyoruz. 

 

Her diyetin bir kırmızı çizgisi olur.Bazı insanlar tatlı krizi nedeniyle diyeti bırakır.Kilo vermek endişesi başka şey.Tamam daha fazla zayıflama uyarıları başka.

 

Diyet yaparken kendi değişimini sağlıyorsun.Alışkanlıkların değişiyor.Daha mutlu oluyorsun.Üç beş kilo kaybetmek bile heyecanlandırıyor insanı.

 

HERBALİFE DİYET TATLI TARİFLERİ NASIL YAPILIR

 

Mesele sade pratik diyet tatlı.Kolay abartmadan.Kontrollü, şekerden ve yağdan uzak.Hani yasaklarla nereye kadar demeyin.Çikolata ekmek,Antep baklava,Yaş pasta ile kilo verilmez!.. 

HERBALİFE DİYET TATLI TARİFLERİ  herbalife uyelik

Basit bir tarif verelim.Bir kase yağsız yoğurt,bir kaşık heartwell,bir yumruğu geçmeyen taze meyve.(karpuz,kavun vb.)Masum ve tatlı krizini bitiren lifli bir karışım.

 

Ayrıcalıklı müşterilerimiz şanslılar.Diyet tatlı tarifleri diyetisyen Berrin Yiğit’ten.Üstelik sadece meyve kompostosu bile içinizi açabilir.

 

Kontrollü gitmekte fayda var.Meyveler Fruktoz şekeri içerir.Besleyici tok tutan özellikleri de pozitif yanları olabilir.

 

Evde diyet tatlı yapmak eğlencelidir.Dışarıdaki karmaşadan uzak.Kalori kontrol etmek daha kolaydır.Bu konuda daha detaylı bilgi için Herbalife yaşam koçundan yardım alabilirsiniz.

 

Herbalife Shake ile yemeklerin yerini değiştiriyoruz.Neden bunu tatlılarda da yapmayalım?.Şahsen bir anne olarak çocuklarımla birlikte mutfakta vakit geçirmeyi seviyorum.

 

Onlara daha sağlıklı ve besleyici tatlılar yapıyorum.Bunu yaparken bazen Herbalife ürünleri kullanıyorum.

 

 

Mesela balkabaklı diyet tatlı.Hem de protein deposu.4 porsiyon tatlı için;8 kaşık Herbalife Promax kullanıyorum.Çikolatalı ve aynı zamanda yüksek lif içeren bir tatlı.Önceden haşlamış olduğum kabak ve promax harmanı.Hafif ve besleyici.

HERBALİFE DİYET TATLI TARİFLERİ  balkabagi

 

Benim evde tek başıma yaptığım tarifler.Evet diyet tatlı tarifleri pratik ve hafiftir.Örneğin kesinlikle beyaz bundan uzak duruyorum.Bol kepekli, beyaz çikolatalı shake ile 30 dakikada hazır keklerim var.

 

Biz aile boyu beslenmeye önem veriyoruz.Hani bazı insanlar soruyor.7/24 Herbalife mi kullanıyorsunuz.Bu biraz göreceli bir kavram.

 

Herbalife beslenmesi kan şekerini yükselten gıdalara karşıdır.Diyetiniz de yapmış olduğunuz tarifleri destekleyen bir çok tarifim var.Hiç hesapta yokken muzlu protein topları,sürpriz herbalife waffle.

 

Elma yaz kış en kolay bulunan meyvelerden dir.Çocuklu annelere önerim var.Elmalı diyet tatlı ;fırında şekersiz tarçınlı,sadece kendi haline pişmiş elmalar.Kış günlerinde yemekten sonra Herbalife çay ve bu basit tarif.Çocuklarda çok seviyor doğrusu.

 

Bir de kış Armudu ile yapmış olduğum vanilyalı kek var.Tabii ki bunu hazırlarken kolay diyet tatlı olduğunu hatırlatırım.

 

Her bir porsiyon için bir armut kullanıyorum.6 kaşık Vanilyalı Herbalife Shake,bir su bardağı dolusu kepekli un.Lezzeti artırmak için eser miktarda tereyağı.Yanlış anlaşılmasın doyumluk değil.Kısa zamanda hazırlıyorum ve tüketiyoruz.

HERBALİFE DİYET TATLI TARİFLERİ  Herbalife Shake

Kapris yok!.Şekersiz diyet tatlı çok.Tabi gerçekten isteyen olursa.Tatlı bir karbonhidrat kaynağı.Bunun miktarını belirlemek elimizde.

 

Alışıldık düzeni bozmak gerekiyor.Diyet yapıp kilo vermek istiyorsak farklı önlemleri birlikte yürütebiliriz.

 

Tatlıya hasretle yaşamak yerine.Yeni lezzetleri keşfetmek için sizi de aramızda görmek istiyoruz.Birçok kadın aynı zamanda anne.Bir anne kendisi için en iyisini başardığı zaman;çocuklarda anneyi takip ediyor.

 

 

Herbalife sayesinde sadece kalori kontrolünü öğrenmiyoruz.Aynı zamanda hayatımızda değişiklikler getiren yenilikleri de öğreniyor olacağız. 

 

Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.