HERBALİFE DİYET KAÇAMAKLARI

herbalife diyet kaçamakları

HERBALİFE DİYET KAÇAMAKLARI

 

Bugün size diyet kaçamaklarından bahsedeceğim. İnsanlar neden diyette kaçamaklar yapar?.Örneklerle hızlıca anlatalım.Burada paylaştığımız bilgiler hepinizin işine yarayacaktır.

 

Herbalife yaşam koçu olarak bütün danışmanlarım ile bireysel olarak ilgilenmek ve onlara bireysel destekte bulunmak daha anlamlı oluyor.Şimdi size 4 farklı örnek vereceğim.1.Örneğimiz ile aynı yaştayız.

 

Bir diyetisyen ile çalışıyor.Ancak yaptığı diyetin kendisini zorladığından bahsetti.Bizim anladığımız kadarıyla bu arkadaşımız sürekli ayakta görev yapan bir kamu görevlisi.Yapmış olduğu diyette kaçamaklar bizzat yüzüne yansıyor.

 

Doğum yaşı ve metabolizma yaşının çok farklı olduğunu gördük.Bunun altında yatan en büyük neden diyetisyenin vermiş olduğu programı uygularken zaman zaman kaçamaklar yaptığını gördük.Bu yapmış olduğu kaçamakların altında neler vardır?.

 

Konuyu topladığımız zaman daha net anlayacaksınız. Çünkü metabolizma yaşı ile doğum yaşı arasında büyük bir fark var.Yapmış olduğu diyet,uyguladığı diyet kendisini epey sarsmış.Yani heran kaçamak yapmak için hazırda bekleyen bir insan.

HERBALİFE DİYET KAÇAMAKLARI insan sagligi

Bir diğer arkadaşımız servis çalışanı.Yoğun olarak insanlar ile haşır neşir olan bir kişi.Sürekli insanlar ile iletişim halinde kalarak onların problemlerini çözerken kendi problemleri ile başbaşa kaldığını anlatıyor.

 

Bu arada yaptığı diyette sürekli kaçamaklar yapıyor.3.Örneğimizde ise oturarak çalışan bir insan var. 35 yaşını çoktan geçmiş.Farkındaysanız genç nesil de olduğu gibi 30-45 yaş 50 yaş arasında olan insanlarda hızlı bir şekilde kilo alma meyli var.

 

Bunun altında pandemi ya da genetik bir etken mi var?,elbette yok.Daha doğru olanı Herbalife beslenme uzmanlarının anlattığı gibi kişinin bir gün içerisinde neler yaptığı ile alakalı bir durum.

 

4.Örnekteki arkadaşımızın kendisi 33 yaşında.Ne yaparsam yapayım bu kaçamaklardan kurtulamıyorum. Kilo veremiyorum şikayeti ile bizlere geldi.Biraz dinlediğimiz zaman insanların ortak noktası şu;cinsiyet gözetmeksizin diyet kaçamağı yaptığını söylediler.

 

Kendisi eşinin bir dönem diyet yaparak kilo vermeye çalıştığını anlattı.Yapmış olduğu diyette çevresel faktörlerin de çok çok etkili olduğunu söyledi.Hani bazen çevremizdeki insanlar korumacı bir şekilde; zarar görmesin,farklı bir yere gitmesin,çok zayıflarsan hastalanırsın gibi bir yanlış önyargıyla yaklaşıyorlar.

HERBALİFE DİYET KAÇAMAKLARI Zayiflama diyet listesi

Bu nedenle eşinin diyeti bıraktığını belirtiyor.Peki sevgili arkadaşlar diyette kaçamağın nedeni nedir?.4 Farklı örnekte hepsinin ortak noktası nedir?.Diyet kaçamakları,diyette yapmış oldukları kaçamaklar neye mal olmuş?.Kilo verememeye mal olmuş.

 

Kilo veremedikleri içinde kendilerini iyi hissetmiyorlar. Yüksek kilolu bir insanın;yani normalde her bir insanı kendi değerleri içinde değerlendirelim.Kendi kilosundan daha fazla yüksek kilolu ise yani olması gerekenden daha yüksek kiloda ise bu kilonun % 10 miktarında aşağıya çekilmesi yaşam kalitesini %50 oranında artırır. 

 

Diyet kaçamağı dediğimiz olay nerede başlıyor?. Sindirimin merkezinde,yani bağırsaklarda.Şayet doyurucu,besleyici,dolu dolu bir yemek yediğiniz zaman 2 saat sonra acıkırsanız bütün beslenme uzmanları yanılıyor demektir. 

 

Biz ne yapıyoruz?.Özellikle metabolizmayı,özellikle bağırsakları lifsiz besliyorsak,yeterli miktarda su içmiyorsak,yeterli hareket etmiyorsak.Bunun yanında bir de glisemik indeks dediğimiz kan şekeri dediğimiz şeylere neden olan abartılı basit karbonhidratları asla terk etmiyorsak bu döngü hiç bitmez.

 

Diyet kaçamağı dediğimiz şey aslında nedir?.Tek tip beslenmenin bizim vücudumuzda yaptığı harabiyettir.  Sürekli motivasyon enerji düşüklüğü bunun yanında sürekli stres.

HERBALİFE BIRAKINCA KİLO ALINIR MI

Tamam 4 farklı kişilik 4 farklı yaşta insandan bahsettik. Ama bu insanları detaylı bir şekilde dinlediğimiz zaman tek ortak noktamız var.Lifsiz besleniyorlar,yeterli miktarda su içmiyorlar. 

DİYET KAÇAMAKLARI VE KİLO VERME

 

 

Daha da önemlisi çevreden gelen baskıların onları etkilediğini gördük.Örnek olarak bir gofret yiyorken herhangi birisi bile olsa 1 gofret yerken arkadaşına da mutlaka ikram ederek yemesini teşvik ediyor.

 

Aslında bizim temel amacımız nedir?.Kilo vermek,diyet yaparken diyet kaçamakları önlemek.Su baştan tutulursa felaket önlenir.Sel önlenebilir.Peki bunu ne ile başara bileceğiz?.Birincisi Herbalife yaşam koçu ile çalışarak.İkincisi Herbalife yaşam koçunun bütün tavsiyelerine uygulayarak.

 

Yapanlar %100 sonuç alıyor.Farklı diyetler uygulayıp tek tip beslenme dediğimiz basit Karbonhidratlar ile kendinizi zorlamaya devam ederseniz;hangi diyeti yaparsanız yapın bu diyet kaçamaklarının önüne geçemeyiz.

 

Meyveler,kepekli tahıllar,bakliyatlar ile vücudumuzu desteklersek gerçekten bizi dolu dolu tok tutacak. Doyurucu bir yemek,besin öğün planı yapabilirsek mükemmel bir kombinasyon elde ederiz. 

 

Kilo vermek sadece bir teferruat olarak geride kalır.Ne yapacaksınız?.Sadece Herbalife odaklı konuşmuyorum. Bütün insanlar ile sohbetler ediyoruz.Siz de bu çalışmalara destek vermek istiyorsanız kendi hikayenizden bahsedebilirsiniz.

HERBALİFE DİYET KAÇAMAKLARI kilo vermek

Gerçekten zorda kalmış, kilo vermek isteyen insanlara sizin hikayenizde fikir olsun diye buradan paylaşabiliriz. Bunun haricinde söylediğimiz gibi diyet kaçamakları temeli belli. 

 

Peki çözüm nerede?.Tabii ki kendinizde.Hani olabilir, Herbalife yaşam koçu olabilir ya da bir diyetisyen olabilir.Size tavsiye edilen basit uygulamaları yapmak birkaç gün sizi zorlayabilir.Tavsiyeleri dinlemeye devam ederseniz ve uygular iseniz %100 sonuç alacaksınız ve kilo vereceksiniz.Sağlıklı günler.

 

 

Lider Beslenme  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.