Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri nasıl olunur?

Unutmayın, Herbalife ayrıcalıklı müşteri olmak tamamen ücretsizdir!
Üyelik ile ilgili 0 531 407 99 94 nolu telefondan destek alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Herbalife ayrıcalıklı müşteri nedir?

Herbalif ayrıcalıklı müşteri; Herbalife’ın ayrıcalıklı müşteri programı olarak isimlendirdiği bir avantajlar dünyasıdır.Bu programa ücretsiz olarak katılarak düzenli olarak kullandığınız Herbalife Shake, Herbalife Çay, Thermo Complete, Herbalife Aloevera gibi ürünleri daha indirimli bir şekilde alabilirsiniz. Şimdi gelin Herbalife ayrıcalıklı müşteri olunur birlikte ilerleyelim.

 

Herbalife ayrıcalıklı müşteri kaydı nasıl yapılır?

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın. Açılan sayfa ön kayıt sayfasıdır, burada sizden istenen isim soy isim, e posta adresi gibi bilgileri doldurun ve hesap oluştur adımından devam edin.

Daha sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır. Burada size iki tane seçenek sunulacaktır, eğer indirimli olarak ürün almak istiyorsanız soldaki Ayrıcalıklı müşteri olarak kayıt olun seçeneğini tıklayarak devam edin.

kayıt sayfasına git

Burası önemli!

Devamında karşınıza girişteki üyelik formuna benzer daha detaylı bir form sayfası çıkacak. Burası iki bölümden oluşmaktadır.Birinci bölüme aşağıdaki bilgileri girin.

Referans veren / Sponsor ID: T116190128
Referans veren / Sponsorun Soyadının ilk 3 harfi : DEM

Neredeyse bitti

Devamında sizden istenen kişisel bilgileri girin ve sonraki butonunu tıklayarak devam edin. Bu aşamadan sonra Herbalife ayrıcalıklı müşteri kaydınız oluşturulmuş olur.

Herbalife’ın ayrıcalıklı dünyasına hoş geldiniz.

Artık Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri’siniz ve ürünlere ayrıcalıklı fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Ürün almaya devam ettikçe indirim oranınız hızla değişir ve gün geçtikçe daha fazla indirim hakkı kazanırsınız. Bu Herbalife ürünleri uzun vadede kullanmanıza ve daha fazla sonuç almanıza olanak sağlar.Herbalife ayrıcalıklı müşteri avantajlar dünyasında güncel size özel hediyelere artık daha kolay erişebilirsiniz.

Herbalife ayrıcalıklı müşteri olarak ürünleri ne kadar indirimli alırım?

Herbalife ürünlerini uygun fiyatlarla almak için ayrıcalıklı müşteri kayıt oluşturdunuz.Şimdi bakalım ürünleri ne kadara alacaksınız?

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri programı belirli aşamalardan oluşmaktadır, ilk aşamada satın alacağınız her üründen %15 indirim alırsınız. Yani örneğin 100 TL’lik bir ürün almak istiyorsunuz, normal fiyatı 100 TL iken siz aynı ürünü 85 TL’ye alırsınız. Her alışverişinizde puan kazanırsınız ve puanlarınızı Herbalife profilinizden takip edebilirsiniz. Kazandığınız puanlar 100 puana ulaştığınızda indirim oranınız %25 olur. Yani 100 TL’lik ürünü 75 TL’ye almaya başlarsınız. Aynı yıl içerisinde 500 puana ulaşırsanız tam %35 indirim kazanırsınız. Yani aynı ürünü sadece 65 TL’ye alırsınız. Harika değil mi?