HERBALİFE BIRAKINCA KİLO ALINIR MI

HERBALİFE BIRAKINCA KİLO ALINIR MI

HERBALİFE BIRAKINCA KİLO ALINIR MI

 

 

Herbalife bırakınca kilo alınır mı?.Bir herbalife yaşam koçu olarak sizlere ne tür tavsiyelerde bulunabilirim hepsini açıklıyorum.Tüm herbalife ürünlerini kullandım,deneyimledim ve sonuç aldım.

 

Herbalife ile sonuç almak,herbalifeye başlamak!. Herkesin kafasında belli tereddütleri ve soru işaretlerini oluşturuyor olabilir.Merak etmiş olduğunuz soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz. 

 

 

Yaşanmış anekdotları paylaşıyoruz.Kendi deneyimlerimizi paylaşıyoruz.Bu konuda insanlarla görüşmelerimiz var.İnternet sitemizden,YouTube kanalımızdan ve sosyal mecralardan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Herbalife yi bırakınca ne oluyor?.Herbalife’ye yeni başlamak isteyen,Herbalife’yi hiç tanımayan insanlar için soruları cevaplıyoruz.Herbalife bırakınca geri kilo alınır mı?.İnsanlar bir diyet listesi oluşturuyor.

 

BAŞLAMADAN ÖNCE NE OLUYOR?.HERBALİFE BIRAKINCA KİLO ALINIR MI?

 

 

İnternetten,sosyal medyadan.Önceden hazırlanmış bir liste.Gerçekten size uyuyor mu?.Bu çok tartışılan bir konu.Herbalife ürünleri bütünüyle bir diyete hitap etmiyor.Net olursak soruların cevapları da net olarak gelecektir. 

 

Temel önceliğimiz nedir?.Bir diyet yapmak istiyoruz ve yaptığımız diyetten sonra kilo almak istemiyoruz.Fazla kilolardan kurtulmak istiyoruz.Ancak tekrar kilo almak istemiyoruz.Peki nerede yanlış yapıyoruz da tekrar kilo alıyoruz?.Hiç düşündünüz mü?. 

 

HERBALİFE BIRAKINCA KİLO ALINIR MI insan davranislari

İnsan davranışları üzerine birçok makaleler ve kitaplar okudum.İletişimin gücüne çok fazla inanan bir insanım. İnsan dilinin söylediklerini bedeni inkar edebiliyor. Buna defalarca şahit oldum.Kişiye soruyorum, a kişisi ya da b kişisi hiç fark etmez. 

 

 

Siz de kabızlık var mı diyorum.Gözlerini kaçırıyor. Demek ki bu kişi de kabızlık olma ihtimali yüksek. İletişim,bireysel iletişim,yüz yüze iletişim kadar önemli bir konu yok.Telefonda ve görüntülü olarak insanlarla görüşüyorum. 

 

 

Aslında insanların fazla kilolardan kurtulmaya çalışırken farklı alanlarda daha fazla vakit geçirdiklerine şahit oluyorum.Bugün sadece Herbalife konuşmuyoruz. Genelde diyet yapan insanların yapmış oldukları;birebir temasta olduğum ve gözlemlediğim kişilerden farklı hikayeler paylaşabilirim. 

 

 

Dün gelişen bir olay var.Bunu sizlerle sıcağı sıcağına paylaşmak istiyorum.Fizyoterapist bir arkadaşımız bize ulaştı.Ben sosyal medyadan bir şok diyet listesi aldım, uyguladım.Ancak yağlardan değil de kaslardan kaybettim dedi.Çok pişman oldum dedi. 

 

 

Bunu söyleyen kişinin eğitim seviyesi yüksek. Fizyoterapist hangi okuldan mezun oluyor hepimiz biliyoruz.Herbalife bıraktıktan sonra kilo alır mıyım ?.Diye soruyor.Herbalife kullanmamış.Sosyal ağlardan aldığı bir şok diyet listesini uygulamış.

HERBALİFE BIRAKINCA KİLO ALINIR MI 7 Gunluk sok diyet

 

Geldiği son nokta da insan vücudunu tanıyan,bilen bir insan olmasına rağmen;yaptığı şok diyetin şoklarını bizlerle paylaştı.

HERBALİFE BIRAKINCA KİLO ALINIR MI?.YOKSA DİYET HATALARI MI VAR

 

 

Yaptığımız diyet,dengeli beslenme planı içermiyor ise; dengeli beslenme dediğimiz zaman aklımıza ne gelmeli?.Sadece ağzından girenler değil elbette.Dengeli beslenme dediğimiz her şey;kilo aldırmayan yiyecekleri de öğrendiğimiz bir serüven.

 

 

Bunun içine neler giriyor?.Düzenli uyku giriyor,Aktif Yaşam giriyor,farklı neler giriyor?.Fiziksel gelişim,zihinsel gelişimi bütünü ile kaplıyor.Küçücük bir noktadan giriş yapıyoruz.

 

 

Çıpa o kadar yükseliyor ki!.Artık limiti siz belirleyin.Artık bir ev hanımı ile iki üniversite bitirmiş,yüksek lisans sahibi bir kadının arasında çok fazla bir fark yok. Herkesin aklında belli soru işaretleri var. 

 

 

Herbalife bıraktıktan sonra kilo alanlar oluyor mu?. Bunun gibi kulaktan duyma.Asılsız konuların altında neler yatıyor?.Bunları paylaşıyorum.İnsan beslenmesine dikkat ederse,spor yaparsa kilo verilir.

 

 

Şu olur bu olur diyen insanlar var.Peki bu şekilde çevreye akıl veren insanlar elbet olacak.Kızım beslenmene dikkat et,oğlum spor yap,Kilo verirsin. 

HERBALİFE BIRAKINCA KİLO ALINIR MI Kisisel beslenme plani

 

Bu öğüdü paylaşan insanlar gerçekten sonuç almış mı? Bu tavsiyeleri sıralayan,çevrenizde insanlar vardır.Peki gerçekten bu insanlardan kaç tanesi kendi hayatlarında verdikleri öğütleri başarıya kavuşturmuş yada  kavuşturmuş mu?. 

 

 

Ya da gerçekten size bir faydası oluyor mu?.Bunu bir düşünün.Herbalife bırakınca ne oluyor?.Herbalife yı bırakınca şu oluyor.İnsanlar belli bir şekilde kilosunu kontrol etmiş.Ancak eski kötü alışkanlıklardan hiç vazgeçmemiş. 

 

 

Bunun en basit örneği basit karbonhidratlar,lifsiz beslenme,suyu az tüketmek,sürekli yüksek kalorili içecekleri tüketmeye devam etmek.Evet içecekleri hiç hesaba katmıyoruz.Öyle değil mi?.

 

 

Her şeye tek bir noktadan bakıyoruz.Evet sonuçta herbalife kullandım,herbalife bıraktım,sonuç aldıktan sonra verdiğim kilonun iki mislini geri aldım.Bu tamamen bir bakış açısı.

 

 

Biz azınlıkta olan insanların da görüş açısına saygı duyuyoruz.Ama genel geçer kuralları da hatırlamaktan geri kalmıyoruz.Siz gerçekten Herbalife kullanmak istiyor musunuz?.

 

 

Herbalife bırakınca kilo alınır mı?.Kim biliyor?.Sonuç almış,hangi ürünün hangi etkiyi yaratabileceğini bilen,günlük beslenme planlarının içerisinde nelerin olması  gerektiğini bilen,doktorlardan eğitim almış insanlar var.

HERBALİFE ÜRÜNLERİ VE BİLİME ADANMIŞLIK 

 

Son anekdot Ankara‘dan geliyor.37 Yaşında genç bir arkadaşımız beni aradı ve şunu söyledi.Herbalife ürünlerini kullandım bıraktım.İki aydır lanet olsun bu işi yapamayacağım diyerek bıraktım.

 

 

Peki neden bıraktınız?.Neden geri başladınız tekrar?.Diye sorduğumuzda; 105 kilodan 95 kiloya düşmüş 2 ay içerisinde.Halen hızlı kilo vermek istiyor.

 

 

Herbalife; bırakıp başlamak değil.Mühim olan sonuç almak.Bir insan herbalife bırakmak istiyorsa saygı duyarız.Ama bir insan beslenmesini yerine koymadığı müddetçe,dengeli beslenmediği müddetçe.

 

 

Dengeli beslenmenin o küçük küçük adımlarını yerine getirmediği zaman kilo almaya devam edecektir.Bunun bir ilacı yoktur.Bunun bir sırrı yoktur.Bunun çözümü hayatımızı,alışkanlıklarımızı yavaş yavaş değiştirmek. 

 

 

Mesela 1,5 litre su içiyorsak standart nedir?.2 litre su içmek.İki litre su içiyor isek 2 litre standart nedir?.Vücudunuza uygun miktarda ne kadar su içmeniz gerektiğini öğrenmek.Bunu Herbalife yaşam koçu ile planlayabilirsiniz.

 

 

Bize bütün mecralardan ulaşabilirsiniz.Herbalife bırakınca kilo alınır mı?.Sorunun yanıtı net!.Dengeli beslenme olmayan bir diyette kilo almak kaçınılmazdır arkadaşlar. 

 

 

Lider Beslenme Herbalife Yaşam Koçu

Görsel sahibine teşekkür ediriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.