HERBALİFE ALOE VERA SUYU NEDİR?

HERBALİFE ALOE VERA SUYU NEDİR

HERBALİFE ALOE VERA SUYU NEDİR?

 

 

Karşımızda herbalife alovera suyu nedir ?..Sorusu var.% 40 bitkinin özüyle hazırlanmış.Adeta bir yaşam kaynağı gibi.Hani hep şikayet edersiniz yaşadığınız hayattan.Kurtarıcı beklersiniz de; gelmez bir türlü kahramanınız.

 

 

 

Tarihsel süreçte şifa kaynağı olarak tescillenmiş bir bitki.Günümüzde gıda,kozmetik,ilaç sanayinde kullanılıyor.Jel kıvamı yetiştiği toprağa göre değişiyor.Herbalife en yaygın olan 300 çeşit bitkiyi incelemiş.Bu ürünü ortaya koymuş.

 

 

 

Meksika da karar kılınmış.En kaliteli aloe çeşitlerinin yetiştiriciliğini yapıyor.İşlendikten sonra markayı gururla temsil ediyor.

 

 

Bizim şakir ağabeyin dediği gibi.Elma sirkesi yüze faydaları nedir?..Bilmem, ama yorgunken içmeliyiz!.Neyi derseniz?..İnsan çalışınca yoruluyor tabi.Bir yudumda uzaklaşmak istiyor yükten.Çözümü buldum herbalife aloe vera suyu.

Sabahları kalkar kalkmaz yaparım.Ya eskiden böyle miydi?..Kesinlikle değil.Hani hep yorgundum,bezmiştim hayatımdan.Sabahları arabaya binmeden bir sigara yakardım.Bir Ankara havası açardım.O da ne işe yarayacaksa!.İnsan kendini kandırıyor farkında olmadan…Sizde herbalife aloe vera suyu fiyat soranlardan olmayın.Bakın Şakir ağabey nasıl açık.Net ifade ediyor kendi gerçeklerini, olayını.Hani hanımlar soruyor.. Soruyor.

 

Herbalife Herbal Aloe Konsantre İçecek

 

Sormadan önce bir karar verin.Hedef koyun kendinize.Yurdanur hanım mesela başlayıp bırakanlardan.Bekliyor ki; aloe vera bitkisi nasıl kullanılır .

 

 

 

Hani bitki dile gelip konuşacak değil ya.Mutfak robotundan yanıt mı gelecek?..Bunlar bize yansıyanlar.Hikayeler ile yaşıyoruz.Yaşanmış gerçek insan hayatları.İletişim denilince sosyal ağlar önde.Bireysel kontaklar nerede?..Ta Almanya’dan bize ulaşmış.  

 

 

 

Görümcesi kullanıyormuş.Elma sirkesi maskesi. Birde sizden öğreneyim diyor.Nedir bu sihirli bir formül mü ?.. 

 

 

Şimdi ben yapıyorum ama!..Aloe vera jeli nasıl kullanılır ?..Sihirli bir formül  falan değil.Şimdi bu ürünü aldınız.Şayet kullanırsanız iyi gelecek.Cildinizin hem üst tabakasını koruyor.Hem de alt derideki gelişmeleri destekliyor.

 

 

 

Bir pasta hazırladığımız zaman.Ne oluyor?..Pastanın her 1 katı farklı oluyor değil mi?..Cildimizde aslında tam bu tarife benziyor.Mesela bazı insanlar duş sonrası uyguluyor.İki kat daha fazla nem elde etmek için. 

 

 

 

Aloe vera suyu nasıl yapılır ?..Bunu hiç merak ettiniz mi?..Hani araçlarda egzoz gazının zararına dikkat çekilir.Aloe vera bitkisi de topraktan zehirli maddeleri toplar.Tamamen filtre edilmeden kullananlar var.

 

HERBALİFE ALOE VERA SUYU NEDİR? Aloe vera suyu nasil yapilir

 

Bahçesinde,balkonunda yetiştirdiği bitki.Hiçbir zararı yoktur diyemeyiz.Neticede bitki topraktan ne alırsa.Gövdesinde ve yapraklarında depoluyor. 

 

 

 

Sıradan elma sirkesi tonik değil ki bu.Sizin anlayacağınız bir dizi işlem gerekiyor.Hiç kimse vücuduna zarar vermemeli.Yapılan işlemler biraz kafanızı karıştırabilir.

 

 

 

Ağaç dalında meyve değil ki bu.Olgunlaşsın diye bekleyelim.İllaki bir işleme tabi tutulması gerekiyor.Seraları bir düşünün senede 3-4 farklı ürün ekiliyor.Her ekim-hasat başka bir telaş.Toprak ne kadar işleme maruz kalıyor değil mi?..Bir parmak işareti değil yani.Ürünün arkasındaki güven…

 

 

 

Gerçekleştirilen işlemleri sıralayalım.Birinci aşama;aloe vera tarlasında hasat zamanına kadar korunuyor.Tarladan toplanana kadar özenle besleniyor.Lojistik çok önemli.Neden mi?..Bu bitki özel bir bitki.Taşınma süresi ne kadar uzarsa.Özelliğini de yitirebilir.

 

 

HERBALİFE ALOE VERA SUYU NEDİR? NE DEĞİLDİR?

 

 

Bilenler bilir;limon sirkesi faydaları meşhurdur.Şimdi eskilerdeki gibi yapılmıyor hasat.Limon daha olgunlaşmadan toplanıyor.Sarartma için fabrikaya gönderiliyor.Bir dizi işlemden sonra satışa sunuluyor.Bu bilgiyi neden mi paylaşıyoruz.

 

 

 

Bu yazıda konumuz limon değil.Ancak; aloe vera jel nasıl kullanılır ?..Herbalife gıdanın özelliğini yitirmesini istemiyor.Bu nedenle üretim yaptığı tesisleri.Tarlaya yakın kuruyor.

 

HERBALİFE ALOE VERA SUYU NEDİR? aloe vera jel nasil kullanilir

 

Hasat edilen mahsul gıda değeri düşmeden işleniyor.Biz güvenle kullanalım diye bütün telaş.Her kullanımda 2-3 kapak bir bardak suya karıştırın.Topraktan topladığı atıklar filtrasyon ediliyor.Karbon filtre maliyeti yükseltiyor.Tabi bir çok firma bu gerçeği biliyor.Herbalife karbon filtre sistemi kullanıyor.

 

 

 

Hani saflık derecesi kaybı % 0 gibi.Bu bile insanı heyecanlandırıyor.Güvenin önemi büyük.Elinizde standartları karşılamayan bir ürün varsa?..Ne yaparsanız yapın.Sonuç kocaman bir sıfır olur.

 

 

Soruları pas geçmiyoruz.Aloe vera cilt lekeleri için nasıl kullanılır ?..Bir kere bu saf formüle sahipseniz.Daha kolay olacak.Yediklerimiz ve içtiklerimiz vardır.Bunlardan geriye kalan atıklarda vardır.Bu atıklar deride biriktiği zaman ne oluyor?..

 

 

 

Tabii ki bir takım lekeler ortaya çıkıyor.Deriyi alttan desteklemek çok önemli.Bir temizleme işlemi yani.Bu bitmez tükenmez bir döngü.Yeme içme devam ediyor.Atık üretiyoruz.Peki temizlik için ne yapıyoruz?..

 

 

 

Suyu kullanıyoruz.Aloe özünü içmeye devam ediyoruz.Cildi besleyen özler ile.Hanımlar lütfen dikkatle okuyun.Aloe vera çiçeği nasıl kullanılır ?.. Soranlara sesleniyoruz.Evimiz başka,laboratuvar başka.Sakın ola yanlış yola sapmayın.Şakası yok cildinizi tahriş edersiniz.Korumak istediğiniz cildiniz unutmayın.

 

HERBALİFE ALOE VERA SUYU NEDİR? laboratuvar

 

Savaşlarda kullanılan bu özel formül.Askere can vermiş. Hani yok yok gibi.Plaza hayatı sadece İzmir‘de yaşanıyor değil.Gaziantep‘te elit bir plazadan yazmış.Yahu umut tüccarı mısınız?..Ben anlamam detaylardan.Bana nasıl sonuç alacağım onu söyleyin.Çevremde bu kadar insan var.Ben kullanan kimseyi görmedim. 

 

 

 

Biraz internette araştırdım.Sizde aloe vera yan etkileri falan diyorsunuz.Ne yani şimdi insanlar bunu kullanacak mı?..Tabii ki kullanacak ama bir danışmanla.Ben televizyonda aloe vera gördüm demek başka.Suyunu kaliteli yapmak başka.Bize yazdıklarınıza bakılırsa.Detayları çok önemsiyorsunuz. 

 

 

 

Yanlış bir yolda olmadığınızı söyleyebilirim.Herbalife aloe vera suyu ne işe yarar?..Hayalleriniz için.Hani bahsettiğiniz plaza hayatına dönmeyin.Bir yudum mutluluk.İnsanlar bir makinenin bile temizliğini yapıyor. Peki siz nasıl detoks yapmayı düşünüyorsunuz.

 

 

Bedensel temizlik süreklilik getirir.51 yaşında olduğunuzu belirtiyorsunuz.Gençlik yıllarından sonra olanları anlattınız.Daha hızlı kilo aldığınızdan bahsediyorsunuz.Bir kadın için yaşanılan zor süreç.

 

 

 

Belki dedim çocukları büyütünce olur.Hemen kilo veririm dediniz.Bu bir dilektir.Araştırın bakın, karşımıza neler çıkacak.İnsanlara kulak vermeye devam ediyoruz. 

 

HERBALİFE ALOE VERA SUYU NEDİR? Frankfurt

 

Frankfurt bir tarihi anlatıyor.Burada yaşayan Türkler anlatıyor bize.Kadınlarımız her yerde aktifler.Herbalife Almanya’da yayılmaya devam ediyor diyorlar.İnsanlar aloe vera maskesi kullanıyorlar.Dediler, ama bu kil maskesi aslında.Tabii Almanya’da o kadar ürün var ki.Hangi birini anlatsak.Devran bey anlatıyor.Ben hayatımda tıraş sabunundan başka bir şey kullanmadım.Öyle yüzüme falan da yüz bakımı yapmam.Eşim Nebile anlattı biraz.

 

 

 

Şimdi benim yaşım olmuş 43.Aloe vera maskesi nasıl yapılır ?..Ben kadın mıyım nerden bileyim?..Dedim de dinletemedim.Ne yaptı etti beni Herbalife üyesi yaptı.Hani bizim oralarda Trabzon‘da yayla havası gibi.Cildi acayip nemlendiriyor.Yahu bu da bir şey mi.Ben bir kaynakçıyım. 

 

 

Almanya’da her şeyden önce iş güvenliği gelir.O yüzden Türkler genelde hep ağır işleri yapar.Hele ki bir de vasıfsız işçi ise.İşi daha zordur.Malum kaynakçıyım dedim ya.

 

 

Benim gibi atölyede çalışan insanlar için iyi bir şey.Sürekli dumana ve toksine maruz kalıyoruz.Benim gördüğüm kadarıyla birçoğumuz ne yapıyor?..Bir ürünü aldığı zaman hemen sonuç bekliyor.Yahu ben kaynak atölyesinde çalışıyorum.Herhangi bir cihazı hazırlarken ne yapıyorum?..

 

HERBALİFE ALOE VERA SUYU NEDİR? kaynak atolyesi

 

Önce kendime göre bir formül uyguluyorum.Bana verilen planı inceliyorum.Hani şimdi şöyle diyebilirsiniz.Hani Almanya otomasyon yapıyor ya.Sen ne yapıyorsun orada.Tabii ki binalardaki kaynak işlerini.Şimdi bütün bunların ne alakası var demeyin. 

 

 

Benim hayatım değişti sizinki de değişebilir.Ben sıradan bir kaynak ustasıyım.Eşim söylemese aloe vera  nedir?..Haberi bile olmayan bir insandım.Hani siz Türkiye’den hep öyle görüyorsunuz.Almanya’da her şey var.Burada yaşayan Türkler de her şeyi biliyor.Kesinlikle öyle değil.

 

 

 

İster genç nesil olsun.İster yetişkin nesil.Aynen Türkiye’de ne yapıyorsak.Burada da çoğu alışkanlıklar devam ediyor.

 

 

Hani Almanlar farklı mı?..Derseniz onlar bile inanamıyor.Bendeki gelişmelere.Derviş; aloe vera nasıl çoğaltılır ?..Öğren de şu herbalife ci arkadaşlarından  bizde yapalım diye takılıyorlar.Ben teorik ve pratik bilgilere inanan bir insanım.Herbalife her alanda gelişmeyi sürdürüyor.Avrupa’da birçok ülkeyi gezdim. 

 

 

 

Kültürel farklar ne olursa olsun.İnsan her yerde insan.Burda Norveçli bir aile ile tanıştık.Özellikler ortak.Saçı kel olan her yerde kel.Bizim evin mutfağında bir yemek yedik.Herbalife aloe vera suyu yorumları anında geldi.Sadece eleştirmek için.

 

HERBALİFE ALOE VERA SUYU NEDİR? herbalife aloe vera suyu nedir 1

 

Hani tarihi bilmesek neyse dedi.Ben anlamam öyle doktorun önermediği şeyleri.Bildiğin birçok yöntem var tamam dedim.Herbalife;bu bitkiyi skin serisinde kullanıyor.Aloe vera tonik yapımı’nda bile kullanılıyor.Eşin cilt bakımı yapmıyor mu?..Elbette eşim bazı ürünler kullanıyor.Ama ben bunların işe yarayacağını düşünmüyorum.Şimdi seni ikna etmeye çalışmıyorum zaten.Dedim,ama 2 ay sonra kendiliğinden geri döndü.

 

 

 

Derviş dedi; biraz araştırdım.Geçen sefer sana haksızlık etmişim.Aloe vera nasıl yetiştirilir? diye yazdım.Karşıma bir sürü makale çıktı.Meğerse bu bitki yeni bir şey değilmiş.Hakikatin tarihsel süreçte ölümsüzlük bitkisi gibi sayılıyor.Ama biliyorsun ben makine mühendisiyim.Daha çok mesleğimle ilgili konularla ilgilenirim. 

 

 

 

Anladığım kadarıyla bu bitki Tıp sektöründe kullanılıyor.Seni ve söylediklerini hafife almışım.Beni affet dedi.Biliyorsun günümüzde kime güvenebileceğini şaşırıyor insan. 

 

 

Peki dedim.Sana biraz anlatayım.Herbalife üyeleri ürünleri iyi tanır.Önce kendisi kullanır.Sonucunu görenler gıptayla izler.Mesela aloe vera kremi nasıl yapılır biliriz.Firmaya olan güvenimiz her zaman tamdır.

 

 

Çünkü firma bizi hiçbir zaman yalnız bırakmaz.Her fırsatta bizlere yeni bilgiler sunmaya devam edilir.Bunlar için ekstra para ödememe gerek var mı?..Hayır dedim,üye olmak istediğini söyledi.

 

HERBALİFE ALOE VERA SUYU NEDİR? ekstra para odeme

 

Şahitlik ettiğimiz diyalogları aktarıyoruz.Bu sadece bizim başımıza gelmiyor.Herbalife denilince her konuda yazan oluyor.İnsanlar netten gizlice bir şeyleri araştırıyor.Kimi zamanda tavsiye eden kişiye güvenmiyor.Elma sirkesi yüze sürülür mü?..

 

 

 

Demiş bir genç kız arkadaşımız.Sakın ola biz doktor değiliz.Dermatolog hiç değiliz dedim.Sinirlendi hemen telefon ile aradı.Ne yani cevap verirseniz ne olur?…O anda cevap vermediğimiz için sinirlenmiş.Halbuki biz kendisine gerçekleri aktardık.Siniri bir türlü geçmiyordu.Malum ergenlik sivilcelerini bilirsiniz. 

 

 

 

Ama o yine de sormaya devam ediyor.Elma sirkesi cilt lekeleri için kullananlar var.İyileştirmek için.Görüyorsunuz ne söylersek ters anlaşılıyor.Gençler her şeye çabuk ulaşmak istiyor.Bilmediği gerçek sindirim sistemi problemleri cilt İle bağlantılı.Yıpranmış hücrelerin gelişmesi içten dışa doğru gelişir. 

 

 

Neyse ki biraz sohbet edince açıldı.Evin balkonunda yetiştirdiği bitkiler varmış.Aloe vera sarı sıvı gelmesi iyi bişey mi?..Ben bu bitkiyi kullanabilir miyim?..Dedi.Bütün istedikleri hemen olsun istiyor.Belki de gençleri teknoloji etkiliyor.

 

HERBALİFE ALOE VERA SUYU NEDİR? Aloe vera sari sivi gelmesi

 

Hani cep telefonuna tıktık yazıyorlar ya.Bedenlerinin de bir dili olduğunu bilmeden!!.

 

 

 

Mesela mide rahatsızlıkları varmış.Biraz dinledim.Neler yediğini içtiğini anlattı.Hepsi basit karbonhidrat.Bilincini açalım dedim.Nasıl yani dedi.Aloe vera nasıl kullanılır?..Dedim bu bitki mide problemlerini minimize ediyor.Şeffaf camı örnek verdik.Bir kavanozun içine ne atarsan dışından o gözükür.Cildimiz de aynı dedim. 

 

 

Sahi bir bitki ne yapabilir?..Sorguluyor kendince; yok diyor ben bi düşüneyim bunu diyor.Sorgulamak iyidir.Araştırmak en iyi kaynaklardan.Kendi gerçeğini bulmak için.Bir gün sonra geri aradı.Sahiden aloe veranın faydaları nedir?..

 

 

Hani cilt problemin var ya.Hücreleri içten dışa doğru yeni gelen bir formül.Yani yüzünü ekşitmeyecek kadar iyi koruyor.Kuruyan ciltler de mükemmel etki yaratıyor. 

 

 

Mevsim artık eskisi gibi değil.Bünye bu durumu kaldıramıyor.Herbalife aloe vera suyu yorumları okuyanlar var mı?..Bu insanlarda ulaşıyor bizlere.Allah etmeye yanığı olanlar bile var.Biliyorsunuz yanık çok ciddi bir problem.Cildimizde büyük lekeler bırakabilir.

 

 

 

Diyarbakır merkezinde jeneratör servisi.İşinde çalışıyorum dedi Mehmet bey.Elini yakmış çalışırken.

 

HERBALİFE ALOE VERA SUYU NEDİR? elektrik

 

Malum elektrik kesintisi.Bütün firmaların işini zora sokar.Bir arıza olduğu zaman biz de panikleriz.Farkına varmadan elini akma kaptırmış.Neyse ki yalnız değilmiş. 

 

 

Konu komşudan önerenler olmuş.Herbalife aloe vera suyu fiyat istedi bizden.Hani ulaşım vesair zaman alır.Diyarbakır’da çalışan arkadaşlarımız var dedim biraz şaşırdı.Nasıl yani burada Herbalife şubesi var mı?..Siz nereden biliyorsunuz bunu?.. 

 

 

Biliyoruz herbalife yapan insanları tanırız dedik.Pek bi memnun ayrıldık.Hangi şehirde olursanız olun farketmez.Sorularınızı yanıtsız bırakmıyoruz. 

 

 

 

Herbalife aloe vera suyu faydaları deneyimlenmesi gerekir.Aloe vera bitkisinin bileşenleri çok güçlü.Herbalife bitkiyi gücünü yitirmeden hazırlıyor.Belki de bu kadar meşhur olmasının nedeni budur.Sıradan insanlara sıra dışı bir deneyim.

 

 

 

Aloe vera suyu satın al, tamam oldu diyemeyiz.Kişinin beslenme rutinlerine bakarız önce.İnsan belli ediyor zaten kendini.Olsaydı bir çırpıda, bize de gerek kalmazdı zaten.Samimi insanlar çözüm odaklı davranır. 

 

 

 

Bize her mecradan ulaşanlar var.Mümine hanım gibi. Elma sirkesi yüz lekeleri için iyi gelir mi?..Facebook üzerinden soruyor.Biliyorsunuz Antalya bu yıl çok sıcak olacak.

 

HERBALİFE ALOE VERA SUYU NEDİR? antalya

 

Cilt lekelerinin nedeni güneşte kalmak olabilir.Yok yok ben ofis çalışanıyım diyor.Halbuki Güneş her yerden etkiliyor insanı.Dikkatli davranmak gerekir dedik.

 

 

 

Bu defa; aloe vera maskesi lekeler için kullanılır mı?..Sorusunu soruyor.Herbalife skin serisinden bahsettik.İlgiyle dinledi.Birde yeni bebeği olmuş.Malum doğum sonrası kilo vermek istiyor.Malum başlamak istersem iletişime geçebilir miyim?..dedi.

 

 

 

İster cilt bakımı ister kilo yönetimi.Bize her mecradan ulaşabilirsiniz.

 

Lider Beslenme Herbalife Ürünleri Bağımsız Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.