HERBALİFE 7 KİLO KORUMA ANAHTARI

HERBALİFE  7 KİLO KORUMA ANAHTARI

HERBALİFE  7 KİLO KORUMA ANAHTARI

 

Kilo vermeyi merakla beklenen bir misafir gibi beklediğiniz günler olmuştur.Mutlu son sizi yanıltmasın.Herbalife ile 7 kilo koruma anahtarı size daima rehber olacaktır.Kilo verdikten sonra neler değişti?..Hepiniz yaşadığınızı biliyor ve eskiye dönmek istemiyorsunuz değil mi?.. 

 

Kilo verdikten sonra yaşananlar inanılmaz dı değil mi?..Bacaklarınızdaki incelme,belinizin hiç olmadığı kadar inceldiğini fark ettiniz,sağlıklı bir insan olarak mutlu oldunuz,bilekleriniz den ağır bir yük gitti öyle değil mi?..

 

Kilo koruma basit; ama neye göre, kime göre birde bu yöntemi uygulamak isteyenler için herbalife ne işe yarar?..Hepsini anlatacağız.Aksi takdirde bütün başarıların sonunda galibiyet sevinci yaşamadan eski günlere dönen birçok insan var.

 

Bir kere başladıysanız sonu görmekte sabırsız olmayın.Herbalife diyeti yapanlar başarılı sonuç almak için kendisiyle barışmak zorundadır.Kilo verdikten sonra sarkma olur mu?..Diyor cennet koyu Antalya da misafir olan dilek hanım.Bir yakını tavsiye etmiş herbalife kullanmasını ancak henüz yolun başında.

 

Dilek hanım yüzünün aşırı kilo nedeni ile yorgun ve bitkin olduğu uyarısını yapan insanların olduğunu belirtiyor.İnsan kilo verince yüz değişir mi evet gerçekten de değişiyor.Kim geriye dönmek istesin ki..

HERBALİFE 7 KİLO KORUMA ANAHTARI yorgun ve bitkin

Profesör Dr.İsmet TAMER’in de dediği gibi bir insan kilosunun %10 oranında fazlasından kurtulur ise hayat kalitesi değişiyor.Bunu günlük yaşamda şöyle de örnekleyebiliriz 15 kilo verince vücutta neler değişir bir hayal edin istiyoruz.Yaşam kaliteniz yükselir.Her gün sabah yataktan daha dinç uyanırsınız.

 

İnsanların çoğu Kervan yolda düzülür mantığı ile hareket eder.Sonuçta insan kilo verdikten sonra kiloyu koruma dönemi başlar.Bu öyle kilo verirken olduğu gibi bir süreç değildir.Daha rahat, Herbalife Shaker Kullanımı gibi basit, dök-çalkala-lezzeti-yakala tarzı bir döneme girdiniz.

 

Zaten yüksek kilolu insanların takıldığı noktayı hepimiz biliyoruz.Kilo verirken vücuttaki değişiklikler siz istemeseniz bile çevredekiler tarafından hemen dikkat çekiyor.Demek ki keramet kurallı olmak imiş.Herbalife kullanıcı yorumları okuduysanız bu tarz hikayelerle karşılaşmanız normal.

 

Kilo korumak zorluğun bittiği yerdir

 

Şimdi rahat olun bir bardak herbalife bitkisel konsantre çay hazırlayın ve keyfini sürün bu zaferin.İnsanların çok fazla beklenti içine girmesi doğru olmazdı.Ancak kilo verdikten sonra bunu kutlamamak da olmazdı diye düşünüyoruz.

herbalife bitkisel konsantre çay

Evet yanlış duymadınız bu bir zafer sarhoşluğu değildir.Belki de tam bir yılı aşkın süredir 50-60-70 kilo sonuç alan insanlardan bahsediyoruz.Şimdi bir anda kendinizi koyuvermek olmazdı.Bu işi başardım artık istediğimi elde ettim ve özgürüm diye bir dünya yok.

 

Düşünceniz kilo verirken yapılacaklar listesi sona erdi yoluma kendi bildiğim yöntemlerle devam edeyim derseniz;bu başarı çok sürmeyecektir.Herbalife aloe konsantre içecek bir yana ben bir yana artık dilediğimi yer içerim hatasına düşmeyin.

Kilo koruma diyetinizi gözden geçirin

 

Burada sizlere anlatmaya çalıştığımız şey aslında hedef kilonuza ulaştıktan sonra hala yapacak küçük ama etkili yöntemlerin var olduğunu bilmenizdir.Mide küçültme veya farklı Cerrahi yöntemlerin kullanıldığı operasyonlar sonrasında kilo veren insanların 5 yıl içerisinde eski kilolarını fazlasıyla aldıklarını bilseydiniz o kadar rahat olmazdınız diye düşünüyoruz.

 

Elde olanı korumak kilo koruma diyeti örneği ile her kişide farklı yöntemler kullanmayı gerektirir.Sokakta gezen insanlardan her 100 kişiden 60 kişinin obez olduğu düşünülürse sizin elde etmiş olduğunuz başarı korumayı gerektiriyor.

OBEZİTE VE DİYABET ARASINDAKİ SIKI BAĞLAR

Kilo verdim şimdi ne olacak bundan sonraki süreçte tek başıma mı kaldım demeyin.Herbalife shake en ucuz yöntem olarak halen yanınızda.Birde size eşlik eden herbalife yaşam koçunuz var.Sizi yalnız bırakmayan. 

 

Şimdiye kadar vermiş olduğunuz kilonun sizi yeniden esir etmesine müsaade etmeyeceğiz.Kilo koruma kalori dengesini birlikte sürdürebiliriz.Zaten bundan ötesi de hayalcilik olurdu.Nasıl ki Herbalife programına katılıp Herbalife Shake,Herbalife çay,Herbalife aloe içecek ile hızlı bir şekilde adapte oldunuz,şimdi sıra işi rutin takip ile dengede tutmaya geldi.

 

 

Şimdi sizlere kilo koruma programı listesi yaparken dikkate almanız gerekenleri sıralıyoruz

 

1-Kilo koruma yöntemlerin de başarılı olmanız için en başta kilo vermeye karar verdiğinizde kaç kilo olduğunuzu bir kenara not edin.Bu size psikolojik olarak nereden nereye geldiğinizi hatırlatan elle tutulur bir delildir.O zamanlar çok kötü beslendiğinizi söylediniz değil mi?..Peki şimdi eski alışkanlıkları dönmek için bir nedeniniz olabilir mi?..

HERBALİFE 7 KİLO KORUMA ANAHTARI psikolojik

2-Herbalife nutrition nedir hepiniz çok iyi biliyorsunuz.Bu insanın kendini yeniden tasarlaması gibi bir durum.O zaman kendinizi takip edecek bir yaşam koçu yoktu artık sizde belli becerilere sahip oldunuz.Kilo verirken egzersiz yaptınız, kilonuzu takip ettiniz, kaçamak yapmadan harika sonuçlar aldınız.Aynı başarıları devam ettirmek için herbalife çay en ucuz yardımcınız.Hem de keyifle…

 

3-Kilo koruma dönemi aktif kalmayı gerektirir.Yürüyüş en ideal egzersiz olarak bilinir. Artık kuş kadar hafif olma özgürlüğüne sahip oldunuz.Bu nedenle yürümeye ara vermeden devam edebilir sabah enerjinizi hiç aşağı çekmeden devam edebilirsiniz.

 

4-İnsanların belki de en zorlandığı nokta burası.Kilo koruma nasıl olur önceden kestirmek mümkün olmayabilir.Tabii ki bir de Kilo verirken verdiğimiz mücadeleyi düşünürsek, mevcut kiloyu korumak da çok ağır olmasa da belirli sorumlulukları kabul etmeyi gerektirir.

 

5-Bazen de insanlar yeme içme konusunu bir takıntı haline getirebiliyor.Ben bundan sonra hiçbir şey yemeyecek miyim?..İşte bu soru İnsanın içini yiyip bitiren bir tuzaktır.Bu kadar, uyanık olmak gerekiyor.Eminim siz bu zorlukların üstesinden geleceksiniz.Takıntılar sizi eski ve kötü alışkanlıklara götürür.

HERBALİFE 7 KİLO KORUMA ANAHTARI Takintilar

6-Kilo koruma yapılması gerekenleri üç aşağı beş yukarı anlatmaya çalıştık.Sabrın bir ödülü vardı değil mi?..Herbalife içeriği siz kilo verirken sizi nasıl mest ettiyse koruma yaparken de güvenle kullanabilirsiniz.Mesela hafta sonu doğum günü kutlaması planı içerisinde Herbalife protein toplarını deneyebilirsiniz hafif,çikolatalı ve besleyici.

 

 

7- Kilo korumada kaçamak yapmak istemiyor iseniz;size nereden geldiğinizi hatırlatan herbalife resimleri ile mutfak ve salonda öncesi ve sonrası fotoları görünür bir yere bırakın.Evet yanlış duymadınız Herbalife yaşam koçu her daim sizi kontrol edemez.Ama yanı başınızda size eskiyi hatırlatan, verdiğimiz mücadeleyi ve zorlukları gösteren bir kaç fotoğraf hiç fena bir fikir olmazdı.

 

Lider Beslenme Herbalife Official Member

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.