HERBALİFE 21 GÜN GERÇEĞİ NEDİR ?

HERBALİFE 21 GÜN GERÇEĞİ NEDİR ?

HERBALİFE 21 GÜN GERÇEĞİ NEDİR ?

 

Herbalife Kilo Aşağı Ultimate Set

BÜGÜNE ÖZEL ONLİNE ÖDEMELERDE % 15 GERİ İADE HEMEN SATIN ALMAK İÇİN TIKLA

 

Yaş ortalamamız tecrübe ve deneyimlerimizi tekrar gözden geçirmeyi ve bilgileri güncel olarak insanlara ulaştırmayı, daha uygun bir zayıflama stratejisi olarak görmemizi sağlıyor.

 

 

Gençler için, ki; 18-24 yaş aralığında hayat çok hızlı ve olduğundan değişken bir şekilde ilerliyor.Ofis çalışanı olan orta yaşlı insanlar için 3 haftada 10 kilo vermek demek ciddi bir başarı sayılmakta.

 

 

Herbalife 21 gün gerçeği burada size yeniden kilo vermek için neler yapılabileceğini sıralamamızı kolaylaştırıyor.Çoğu insan yoğurt ve suyla bol bol kilo verileceği konusunda bir düşünceye sahip.1 ayda 10 kilo nasıl verilir? bunun yanıtını arıyor oluyoruz bir blog yazısında.Peki temelde gün içinde bol bol yoğurt yemek ne kadar kilo vermenize sebep olur?.

 

Bu bizim araştırma konumuz değil asıl mesele Amerika’yı yeniden keşfetmek değil, bir diyet yaparken programın sizin için uygunluğunu sorgulamak ve her diyet size göre mi? Bunu da anlatabilmek isteriz.

 

 

Konuyu çok geniş gördüm diyor 45 yaşında bir hanımefendi,Antalya Serik merkezde yaşıyorum dedi.5 sene öncesine kadar çok fazla kilolu olduğundan bahsediyor ama Sağlıklı bir diyet uyguladığı için avantajlı hale geldiğini belirtiyor.Ekmek ve diğer hamur işi gıdalardan uzak olarak yaşamaya çalıştığını, genelde sebze ağırlıklı beslendiğini anlatıyor.

 

 

Peki gerçekten 10 kilo vermek nasıl bir şey?.

 

 

Herbalife 21 gün gerçeği nedir derseniz tabii ki 3 haftada hızlı bir şekilde 10 kilo vermeyi bizler uygun bulmuyoruz.Neden öyle diye sorarsanız pazardan şapka almıyoruz.Neticede insan bedeninden ve gıdalardan bahsediyoruz. Öyle ise sadece Herbalife konusunu işlemeyelim, örnek tanımlamalar ile devam edelim.

 

 

 • Hazır yiyecekler aşırı yağ içerir ve yağ içeren bir çok hazır gıda ve yiyecekler kalorisi artırılmış olarak sınıflandırılmaktadır. 21 gün boyunca yağsız yiyecekler ve yüksek kalorili tercihleri Herbalife Shake sayesinde değiştirebiliriz.

 

 • Denemesi bedava derler ya ofis çalışanı birçok insan işe toplu taşıma ya da kendi aracıyla gidip gelmektedir. Bu şu anlama geliyor vücut zaten hareketsizken bir saatlik yürüyüş mesafesi bile olsa; yeri geldiği zaman yürüyüş yapmak 30 gün boyunca size neler kazandırabilir bunu düşünün.

 

 

 • Su içmek çocukluktan bu yana birçok insanın zorlandığı bir konu.Siz en iyisi mi su içmeyi eğlenceli hale getirin bence kendinize bir su içme planı yapın ve bir de arkadaşınızı bu plana ilave etmeyi düşünseniz gün boyunca ne kadar su içtiğinizi birlikte not edebilirsiniz.

 

 

 • İnsanların kahvaltı alışkanlıkları olmadığından her sabah düzensiz beslenme ordusuna katılmak zorunda kalıyorlar.Ben hep kilo vermek istiyorum, 3 haftada kaç kilo verilir diye soruyorsunuz.Soru sormak yerine yapmak daha kolay değil mi? Tavsiyeleri dinlemek başka, tavsiyeleri hayata geçirmek başka şey.

 

 

 • Sonuç almak insanlarin büyük bir çoğunluğunu mutlu ediyor. Eğer kilo vermek istiyorsanız mutlaka bir Herbalife yaşam koçu ile yakın temasta kalmak kendi mutfağınızda yemek pişirmek kadar zevkli ve eğlenceli bir faaliyet.

 

 

 • Bizim için şeker kullanmak ile kokain kullanmak arasında çok fazla bir fark yok.Neden derseniz her gün 10 bardak kola tüketen bir insan ile 10 bardak çay içen insanın arasında şeker kullanımı açısından çok büyük farklılıklar olmamaktadır. Mühim olan rafine şekerin düzenli bir şekilde azaltılarak hayatınızda minimum seviyelere getirmek.

 

 

 • Herbalife yaşam koçları sürekli aktif kalmayı ve aktif yaşam önerilerini dile getiriyor. Peki siz ne kadar hareketlisiniz? 3 haftada kilo verme hayaline mi sahipsiniz.Yoksa gerçekten kilo vermek mi istiyorsunuz o zaman harekete geçmelisiniz.

 

 

 • Bir doktor arkadaşım 3 haftada 10 kilo verdim çok mutlu oldum, ancak yorgunluk ve mutsuzluk haritam yükseldi ne yapabilirim diye şikayetlerini dile getiren hastasına; hızlı kilo vermek marifet değil! Mühim olan düz mantık dışında ara öğün ve düzenli uyku gibi faktörleri düşünerek kilo vermek demiş.Bu bizi de mutlu etti.

 

HERBALİFE SHAKE
Herbalife besleyici shake karışımı formül 1
 • Porsiyon kontrolü; 21 günde vücudu bütün fazlalıklardan kurtarmak için ciddi bir yardımcı adımken; genelde nişasta ve gluten içeren gıdalar sorusu ile karşı karşıya kaldığımız durumlar oluyor.Normal yemekler yerine Herbalife shake tüketen bir insanı ketojenik diyet uygulayan insanla kıyaslamak hatasına düşmeyin diyoruz.

 

 

 • 60-65 kilo bir Kadın için 3 haftada 10 kilo vermek iyi bir niyet gibi gözüküyorsa da; diyet yapmak bu kadar zor olmamalı. Dengeli bir diyet oluşturmak gerekiyor. Peki siz diyetinizde yeterince lif ve vitamin aldığınızdan emin misiniz?

 

 

 • Meyveler de sebzeler de lif açıklarını tam karşılamıyor olsa bile ;hamur işinden daha sağlıklı enerji ve lif kaynakları olarak görülmektedir.Çoğu insan alışkanlıklarını uzun vadede değiştirmek için çabalar. 21 günlük bir diyet programı uygulamak istiyorsanız öncelikle 21. güne değil birinci güne odaklanmamız gerekiyor.

 

 

 • Tamam sonuç almak çok önemli ama tok olmak demek çok şey yemek demek anlamına gelmiyor.Kahvaltıda besleyici bir öğün ile güne başlamak çok önemli.

 

BİR ÖĞÜN İÇİN FARKLI HERBALİFE LEZZET TARİFLERİ

 • Kahvaltıdan sonra öyle boş durmak yok, günler uzadı vücudun sesine kulak vermek gerekiyor.Öğle vaktine kadar dört beş bardak su tüketmek 21 günlük değişimin bir parçası olarak görülmeli.

 

 

 

 • 3 haftada yani 21 günde kaç kilo verebilirim sorunun cevabı sorunun içinde saklı.Dengeli beslenme ve düzenli karbonhidrat ve protein dengesi hiç bu kadar kolay olmamıştı siz hiç denediniz mi?

 

 

 • Öğle yemeğinde dombili diyette etiketiyle paylaşım yapan bir arkadaşımın yemek menüsüne şahit oldum.Gerçekten sevindiriciydi.2 adet pişmiş yumurta bir tane salatalık ve bir bardak ayran içmiş gerçekten şaşırtıcı bir gelişme.Çünkü Face food yiyeceklerden uzaklaşan insanları gördükçe biz de mutlu oluyoruz.

 

 

 • Öğleden sonrası için akşama kadar bol bol vaktiniz var en az 8 bardak su ile günü günü akşama kavuşturmak gerekiyor. Arada açlık hissi yaşadığınız durumlarda kesinlikle basit, kalorisi yüksek yiyecekler tercih etmemeliyiz.3 haftada 5 kilo sonuç alabilirsiniz bu kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

 

 

Tek tip beslenme dediğimiz sadece katı bir diyet şekli ile insanın yorgun bitkin düşmesi ihtimali yüksek diyetler denilebilir.

 

 

 

Hızlı kilo verme taktikleri uzun vadede çok hızlı kilo alarak geri dönüşü olan bir bumerang gibi gelip sizi yakalama dan günün her saatinde dengede kalacağınız bir program daha hızlı kilo vermenizi ve dengeli bir diyet oluşturmanıza kolaylık sağlayacaktır.Hiç açlık hissi yaşamadan bir günü tamamlamak diyet mucizesi değil, beslenme farkındalığı olarak görülmelidir.

 

 

Herbalife nedir?

 

Bugüne kadar karşılaştığınız Herbalife tanımı sizi ikna etmemiş ise bir de bu bölümü okumanızı istiyoruz.Neden herbalife?..Yıldız Ronaldo kullanıyor öyle reklam mahiyetinde değil.Neticede sokaktan bir insan değil.Maça çıkıyor ter atıyor ve beslenmesini optimum herbalife ile destekliyor.

 

Firma 1980 yılında küçük bir ofiste kurulmuş.Tam 41 yıl yıldır Beslenme alanında çalışıyor aynı zamanda birçok gıda takviyesi ürünlerinin de dünya pazarında en çok aranan markası.İşin enteresan tarafı 5 milyondan fazla insan bu sallamalar denilen besin karışımlarından tüketiyor.

HERBALİFE SHAKE ZAYIFLAMA ÜZERİNE

 

İnsanların çoğunlukla zayıflama ürünü diye lanse etmesi gayet normal bir durum.Bunun en bariz göstergesi herbalife kilo alma kadınlar kulübü en çok merak edileni işin muhatabına sorulmayan internet sayfalarında görmek mümkün..

 

Bugün bir Terapist videosu izledim.İşinin uzmanı olduğunu gördüm.Çünkü insan davranışlarının tam 15 gün içinde oturmaya başladığını anlatıyordu.Herhalde bu mesaj size bir şeyler hatırlatmıştır.21 gün mücadelesi insanın kendi bedenindeki değişimin önemli bir tarafa doğru gitmesi.Amaç sadece kilo vermek üzerine kurulu bir oyun değil.Davranışları değişime uğratmak.

 

Dünya yaşanılabilir bir yer ve kendi yaşam biçimimizi destekleyen bir çok kaynak var.Herbalife türkiye resmi sayfası her gün birçok insan tarafından ziyaret ediliyor.Bir nevi Açık Kaynak Kütüphanesi de diyebiliriz.

 

Burada; doğru yiyecekleri tüketmek, vücudu dengelemek, sağlıklı alışkanlıkları kazandırmak hakkında geniş bir yelpaze sunulmuş.İşte tam da bu nedenle;bir çok sporcu bu ürünleri kullanıyor,bir ev hanımı bu ürünleri kullanıyor,kilosunu kontrol ediyor.

 

Tamam ünlüler kullanmış olabilir.Biz nasıl kullanacağız derseniz bir yaşam koçu ile çalışmanız gerekiyor.Sağlıklı yöntemleri keşfetmek, beslenme alışkanlıklarını değiştirmek isteyenler yazımıza yorum bırakabilir.

HERBALİFE 21 GÜN GERÇEĞİ NEDİR ? herbalife liderbeslenme

Sabahları enerji dolu olmalı.Bunun için birçok gıdayı bir araya getirmiş olan Herbalife shake 1.tercihiniz olabilir.Sabah kahvaltısında her gün simit poğaça gitmiyor derseniz herbalife aloe vera, herbalife çay gibi ürünleri de başlangıçta tavsiye ederim.

 

İnsan sadece bir kahvaltı ile kilo kontrolü yapabilir mi?.. Evet yapabilir değişimi takip etmek eğlencelidir.Vücut kitle endeksi yüksek olan insanlarda sabah yataktan kalkar kalkmaz yorgunluk ve harabiyet göze çarpar.Bu durum genelde beslenme kaynaklı sorunlardan oluşmaktadır.

 

Kesinlikle şaka yapmıyoruz Herbalife ile başlıyoruz.Başlarken ilk gün ne yapacağımızı önceden birlikte planlıyoruz.Shake temel üründür.Herbalife çay ve aloe konsantresi ise tuzu biberi derler ya o misal.

 

 

Hiçbir diyet sizin sağlığınızdan daha değerli değildir.Herhangi bir diyet programına başlamadan önce doktorunuz ile neler yapılabileceği konusunda fikir yürütebilirsiniz.

 

 

HERBALİFE 21 GÜN PROGRAMI

 

Bir diyetisyen değiliz.Ancak Uzman Diyetisyen Berrin Yiğit bizlere çok şey katıyor.Eminiz ki bizim gibi düşünen yaşam koçları da bu durumu destekliyor.

HERBALİFE ÜRÜNLERİ VE BİLİME ADANMIŞLIK 

 

Herbalife hakkında bilgi nettir.Biz beslenmeye inanırız.Bazı insanlar kendi uyguladıkları şok diyeti,herbalife şok diyet etiketi ile paylaşıyor.Bu tutumu kesinlikle kabul etmiyoruz.Hızlı kilo vermek güzel.Öyle mi?.

 

2 Hafta sonra ne oluyor?.Hop kilolar geri geliyor.Neden?.Çünkü vücudumuzun %75’i sudan oluşur.Şok diyetle giden yağlar değildir.Sıvı kaybıdır.Kendimizi kandırmayalım.

 

Herbalife 21 gün programı 5 adımla öğrenin

 

Kilo kaybı denince hemen akla gelen sorular ve herbalife 21 gün yanıtlarını burada bulabilirsiniz.Her insanın bir limiti vardır.Bu limiti değerlendirmek hörbilayf yaşam koçlarının işidir.

 

Bu felsefe bitkisel beslenme planları kurar.Bu planlar kişisel olarak düzenlenir.Bizi farklı yapan nedir?.Uzun süreli diyet tıpkı korku tüneli gibidir.Bir noktadan sonra insanlar vazgeçer.Kilo vermenin en sinir bozucu yönü nedir?.Plansız hareket etmek.Yaşam koçunuz ile çalışın, bu açıkları kapatmanıza yardım edebilir. 

 

İnsanlar normal diyetlerden çabuk vazgeçer.Bu kimi zaman maddi bazende psikolojik nedenle olmaktadır.Herbalife 21 günlük program size de yardım edebilir.

 

HERBALİFE 21 GÜN GERÇEĞİ NEDİR ? metabolizma

 

Tartıdan eli boş dönenlere sesleniyoruz.Çaresiz değilsiniz sadece istikrar için yardıma ihtiyacınız var.Vücut belli bir dinamik üzerine kuruludur.Bazen metabolizmayı şaşırtmak işe yaramaz.Çünkü normalde bedensel değişim 21 gün ve daha fazla sürebilir.

 

İşte tam bu nedenle normal diyet yapanların büyük çoğunluğu pes ediyor.Evde kilo vermek için 2 çocuklu bir annenin özel diyet yemekleri hazırlaması kolay mı?.Kesinlikle kolay değil.Hani bizim etiketimiz şu olabilir;herbalife 21 day shake challenge!.

 

Çünkü herbalife shake kolay hazırlanan bir yemek.Bir anne yada yoğun çalışan bir muhasebe çalışanı fark etmez.Netice de bu değişim insanlara bir alan yaratıyor.Zaman kazanmak çok önemli.Ani bir ilerleme elde etmek istersiniz;bir gram bile gitmez.Bu her insanın başına gelen bir şey.Bunu değiştirelim.

 

 

Aç kalarak,ekmek yemeden 1 ayda kaç kilo verilir?.Bu kişinin otomatik olarak moralini bozar.Çünkü ekmek bizim enerji kaynaklarımız arasında.Kaloriyi kıstınız diyelim.Beden hemen eyvah aç kaldım paniği yapar.Ne bulursa yağa çevirir.Artık yiyecek yokmuş gibi davranmaya başlar.

DAHA FAZLA YAĞ YAKMANIN YOLLARI

 

Sonuçta yağ yakmayı bırakır.Böyle bir diyet kabul edilemez.Peki herbalife kilo vermek için nasıl kullanılır?.Kesinlikle aç kalarak değil.Yemek yiyerek ve kontrollü şekilde gidiyoruz.Metabolizma ile düşman olmuyoruz.Günde 2 herbalife shake 1 defa yemek.

 

Biz herbalife 21 günlük program yaparken en çok şuna dikkat ediyoruz.Metabolizma hızınız,yaşınız,ve cinsiyete göre farklılıkları gözetir.Bunlara uygun herbalife ürünleri tavsiye ederiz.Zamanla aradaki fark kapanır kilo kaybı başlar.

 

Kilo verme mantığı her zaman basmakalıp değildir.Kişiye özel gelişim, 21 günlük herbalife farkını bizimle yaşayın.Dün Ankara etimesguttan bir hanım bize ulaştı.50 Yaşında olduğunu ve engelli olduğunu belirtti.Bu kişi için özel bir program gerekiyor.Daha neler var inceledikçe.

 

Herbalife 21 günlük program 1.adım kalori kontrolü

 

Bir diyetin en zor tarafı kalori kontrolü sağlamaktır.1 Gün yaptığını istikrarla sürdürmek en zor olanıdır.Herbalife 21 gün plan,besleyici shake ile kalori kontrolünü kolaylaştırır.Geriye kalan öğün size rahatlama sağlar.

 

HERBALİFE 21 GÜN GERÇEĞİ NEDİR ? kalori hesabi

Kadınlar için 1500-1800 kaloriye kadar,Erkekler için 2500-3000 kaloriye kadar günlük kalori ihtiyacı olabilir.Kaloriyi kısmak için;sizin deyiminiz ile boğazdan kısmak her insan için kolay olmayabilir.Shake programın en güçlü yanıdır.Diğer saatlerde meyve,ara öğün,sebze tüketmek gerekiyor.

 

Herbalife 21 günlük program 2.adım antioksidan

 

Herbalife içecekler doğal antioksidan kaynağı vitamin içerir.Herbalife çay,herbalife 21 günde değişim yolunda sizinledir.Vücudunuzda serbest radikal miktarının azalmasına yardımcı olur.Yani bir yerden kilo kaybı bir yandan detoks yapmanız gerekiyor.Her ikiside aynı hızda ilerlemelidir.

 

Herbalife 21 günlük program 3.adım küçük porsiyonlar

 

Daha az yemek mi?.Herbalife 21 day challenge insanı alıp götürüyor.Nasıl mı?.Aceleyle yenen bir yemekten daha kötüsü yoktur.İnsan ne yediğini anlar nede damakta lezzet kalır.

 

Peki biz ne yapıyoruz?.Gün boyunca sizi küçük porsiyonlar ile destekliyoruz.Hörbilayf protein bar 10 gram protein ile 2 saate kadar tok tutar.Şaşırtıcı değil mi?.

 

Sabah kahvaltıdan 1 saat sonra çay gevreği yerken,bir protein bar mı doyurur demeyin.Hörbilayf kullananlar iyi bilir.Bir bar gofret 500-600 kalori sağlar.Protein bar 140 kalori.Demekki porsiyon boyutu değil besleyiciliği daha önemli.

 

Porsiyonlarımızı küçük ve besleyici hale nasıl getireceğini bilmiyor musun?.Bunu birlikte çözebiliriz.

 

 

Herbalife 21 günlük program 4.adım hareket

HERBALİFE 21 GÜN GERÇEĞİ NEDİR ? hareket liderbeslenme

Eskimeyen gerçek!.Nerede hareket orada bereket.Bazen inisiyatif almak gerekir.Herbalife kullanırken spor yapılır mı?.Neden olmasın değişimi hızlandırmak elinizde.Kaslarınız gelişmeye devam ettikçe yağlar gider.Yağ yakmak için diğer adımları anladınız.

 

Sizde herbalife günlük beslenme programının bir parçası olarak başlayın,gerisi gelir.Günlük 30-45 dakikaya kadar hareket neler katacak size bi düşünün.

 

Herbalife 21 günlük program 5.adım düzenli takip

 

Zayıflamak için ne yapmak gerekir?.Herbalife programlarının başarı sırrı düzenli takipten geçer.Tek başına herbalife kullananlar takipsiz sonuç alamaz.

 

Peki düzenli takip nedir?.

 

 • Hörbilayf yaşam koçu ile planlı görüşme.

 

 • Uygun zaman aralıklarında vücut analizi.

 

 • İhtiyaç duyulan değişiklerin yapılması.(Su artırımı,ürün değişimi yada ilave ürün gibi.)

 

 • Ara öğünde neler yenilir birlikte kararlaştırılması gerekiyor.

 

Tüm bu tavsiyeleri dikkate alırsanız;sizde  21 günlük program da başarı hikayesi yazabilirsiniz.

 

 

HERBALİFE 21 GÜN SIKÇA SORULAN SORULANLAR

 

S-Anne-kız hörbilayf kullanmak istiyoruz.Yemek yemeyi çok severiz.Başlangıç yapmak için sabırsızlanıyorum.Bir kaç güne ürünlerimiz gelecek.Siz programın kişisel olduğunu belirtiyorsunuz.Kullananlar,herbalife zayiflama konusunda temkinli ol diyorlar.Bunun nedeni ne olabilir?.

HERBALİFE 21 GÜN GERÇEĞİ NEDİR ? Aciktim yemek

C-Sizler için 21 gün programı bir başlangıçtır.Beden disiplinini artırmak hızlı kilo vermek isteyenler için farklı seçenekler sunar.Disiplin dediğimiz zaman bazı insanlar konfor alanından çıkmak istemezler.

 

Mesela güne erken başlamak gerekiyor.Normal şartlar içinde sabah kahvaltısı en geç dokuzda yapılmış olmalı.Burada sanıldığı gibi sihir yapmıyoruz.Sihirli olan şey insan metabolizması.Doğru yakıt ve yöntemler var.

 

Tam tersine 21 günde çabuk bir şekilde adaptasyon sağlamak.Bir kilo verme programı uygularken süreci birlikte takip etmek gerekiyor.Değişimi hızlı bir şekilde yapmak mümkün.

 

Programın faydaları;Besleyici Shake Karışımı,sabah-akşam Protein tozu,yüksek lif içeren ürünler ile desteklenirse mükemmel bir sonuç verir.

 

Normal yemekler ne kadar fazla kalori veriyor?.Bunu ölçen insan yok.Temkinli olmanızı isteyen insanlar haksız değil,çünkü tek başına diyet yaparak sonuç almayı umuyor ve başarısız olunca vazgeçiyorlar.

 

Su kontrolü için kendinizi hazırlayın.Suyu yudum yudum için.Bir anda yükleme yapmak gaz oluşumuna neden olabilir.

 

S-46 Yaşındayım kendi iş yerim var.Dışardan yemek yemem.Kilo vermek istiyorum,herbalife ile zayıflayanlar yok değil.Ancak ben sürekli bu ürünler ile mi beslenmem lazım.Yemek yemeyecek miyim?.

 

HERBALİFE 21 GÜN GERÇEĞİ NEDİR ? herbalife kilo kontrol urunleri slider1

C-Ürünlerimiz kilo verme ile ilişkilendiriliyor.Biz beslenme odaklı olarak çalışmayı doğru buluruz.Yanlış duymadınız bizim işimiz budur.Maksimum beslenme ve en yüksek kalitede ürünler. 

 

Yemek denilince herbalife shake içeriği en az bir yemek kadar doyurucudur.Beklediğinizden fazla tok tutabilir.

 

Yemek yeme konusuna gelince; bireysel beslenme programı uygulanırken kişilerin durumuna göre yemek önerileri yapılır.Yani sadece tavsiye edilen yada satın aldığınız gıda takviyelerini yemiyoruz.Karma bir program oluşturuyoruz.

 

S-Herbalife 21 gün programında herbalife vitaminler kullanmak mecbur mu?.Benim hap ve ilaca karşı hassasiyetim var.Doktor reçeteli ilaçları bile mümkünse uzun süre kullanmamaya gayret gösteriyorum.Lütfen yardımcı olun.

 

C-Önce bir düzeltme yapalım.Hiçbir ürünümüz ilaç değildir.Kaldı ki vitaminler de ilaç değildir.Herbalife kadın ve erkek vitamin dengeli beslenme programlarının bir parçası olabilir. 

 

Kişisel bir beslenme planı olmadan hangi ürünleri kullanacaksanız belirlemek mümkün olmaz.Beslenme ve yaşam koçluğu burada devreye giriyor.

 

 

Lider Beslenme Herbalife Official Member

One thought on “HERBALİFE 21 GÜN GERÇEĞİ NEDİR ?

 1. Pingback: HERBALİFE İLE BİR GÜNÜM – Site başlığı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.