HERBALİFE 21 GÜN GERÇEĞİ NEDİR?

herbali̇fe 21 gün gerçeği̇ nedi̇r

HERBALİFE 21 GÜN GERÇEĞİ NEDİR ?

 

 

 

 

Herbalife 21 gün gerçeği alışkanlıkları değiştirme seferberliği gibi sayılabilir.Yaş ortalamamız tecrübe ve deneyimlerimizi tekrar gözden geçirmeyi ve bilgileri güncel olarak insanlara ulaştırmayı, daha uygun bir kilo yönetimi stratejisi olarak görmemizi sağlıyor.

 

 

Gençler için artık 18-24 yaş aralığında hayat çok hızlı ve olduğundan değişken bir şekilde ilerliyor.Ofis çalışanı olan orta yaşlı insanlar için kilo kontrolüne yönelmek bile artık ciddi bir başarı sayılmakta.

 

 

Herbalife 21 gün gerçeği burada size yeniden kilo yönetimi için neler yapılabileceğini sıralamamızı kolaylaştırıyor.Çoğu insan kilo kontrolü konusunda farklı bir düşünceye sahip olabilir.21 Günde alışkanlıkları değiştirmek için neler yapılabilir.Bu soruların yanıtını arıyoruz bugün.Peki temelde gün içinde neler yapıyorsunuz?.Bu yapılanları not edip günlük tutuyor musunuz?.

 

 

Bir şeyleri yeniden tecrübe etmek insana farkındalık getirebilir.Mesela uyku düzeni insana ne kadar enerji verebilir?.Elbette bu bizim araştırma konumuz değil.Asıl mesele Amerika’yı yeniden keşfetmek ise hiç değil.Siz kilo kontrolü yaparken programın sizin için uygunluğunu sorgulamak ve her yeni kazanımın size faydalarını da anlatabilmek isteriz.

 

 

Konuyu çok geniş gördüm diyor 45 yaşında bir hanımefendi,Antalya Serik merkezde yaşıyorum dedi.5 sene öncesine kadar çok farklı bir insan olduğunu anlatıyor.Kendisine uygun bir kilo yönetimi programıyla avantajlı hale geldiğini belirtiyor.Ekmek ve diğer hamur işi gıdalardan nişaşta bazlı yiyeceklerden uzak olarak yaşamaya çalıştığını, genelde,yüksek lifli tahıl ve sebze ağırlıklı beslendiğini anlatıyor.

 

Peki gerçekten kilo kontrolü nasıl bir şey?.

 

 

Herbalife 21 gün gerçeği nedir derseniz tabii ki 3 haftada hızlı bir şekilde aşağı bir hareketi bizler uygun bulmuyoruz.Neden öyle diye sorarsanız pazardan şapka almıyoruz.Neticede insan bedeninden ve gıdalardan bahsediyoruz.Öyle ise sadece Herbalife konusunu işlemeyelim, örnek tanımlamalar ile devam edelim.

 

 

 • Hazır yiyecekler aşırı yağ içerebilir ve yüksek yağ içeren bir çok hazır gıda ve yiyecekler kalorisi artırılmış olarak sınıflandırılmaktadır. 21 gün boyunca yağsız yiyecekler ve yüksek kalorili tercihlerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz.Öğün planınıza besleyici Herbalife Shake ekleyebiliriz.Küçük bir adımla başlar değişim.

adım

 

 • Denemesi bedava derler ya ofis çalışanı birçok insan işe toplu taşıma ya da kendi aracıyla gidip gelmektedir. Bu şu anlama geliyor vücut zaten hareketsizken bir saatlik yürüyüş mesafesi bile olsa; yeri geldiği zaman yürüyüş yapmak 30 gün boyunca size neler kazandırabilir bunu düşünün.

 

 

 • Su içmek çocukluktan bu yana birçok insanın zorlandığı bir konu.Siz en iyisi mi su içmeyi eğlenceli hale getirin bence kendinize bir su içme planı yapın ve bir de arkadaşınızı bu plana ilave etmelisiniz.Düşünsenize gün boyunca ne kadar su içtiğinizi birlikte not edebilirsiniz.

 

 

 • İnsanların kahvaltı alışkanlıkları olmadığından her sabah düzensiz beslenme ordusuna katılmak zorunda kalıyorlar.Ben hep kilomu kotrol etmek istiyorum, 3 haftada kilo kontrolü mümkün mü diye soran insanlar var.Soru sormak yerine yapmak daha kolay değil mi?.Tavsiyeleri dinlemek başka, tavsiyeleri hayata geçirmek başka şey.

 

 

 • Sonuç almak insanlarin büyük bir çoğunluğunu mutlu ediyor.Eğer kilo kontrolünü ele almak istiyorsanız mutlaka bir Herbalife yaşam koçu ile yakın temasta kalmak,kendi mutfağınızda yemek pişirmek kadar zevkli ve eğlenceli bir faaliyet.

 

kalori

 

 • Gereksiz kalori almak ile hiç kullanmadığın bir eşyayı almak arasında çok fazla bir fark yok.Bir örnek ile devam edelim, her gün 10 tane bilyeyi bardağa bırakan bir insan ile 10 gün geçmeden artık bardakta boş yer kalmadığını görecektir.İnsanın aklına şu gelebilir benim yediğim içtiğim gıdalar beni nasıl etkileyecek?.Kilo kontrolü açısından bakılacacak olursa  her yiyeceğin bir kalorisi var.Yiyecekler arasında kalorilerde çok büyük farklılıklar olabilir.Mühim olan aldığımız kaloriyi düzenli bir şekilde kontrol altına alarak hayatınıza  yenilikler getirmek.

 

 

 • Herbalife yaşam koçları sürekli aktif kalmayı ve aktif yaşam önerilerini dile getiriyor. Peki siz ne kadar hareketlisiniz?.3 haftada kilo kontrolü hayaline mi sahipsiniz?.Yoksa gerçekten kilonuzu kontrol etmek mi istiyorsunuz?.O zaman harekete geçmelisiniz.

 

 

 • Bir doktor arkadaşım tek başıma uyguladığım program ile çok mutlu oldum, ancak sevincim yorgunluk ve mutsuzluk ile yer değişti ne yapabilirim diye şikayetlerini dile getiren hastasına; ezbere kilo kontrolü marifet değil! Mühim olan düz mantık dışında ara öğün ve düzenli uyku gibi faktörleri düşünerek kilo kontrolü demiş.Bu bizi de mutlu etti.

 

herbali̇fe shake
herbalife besleyici shake karışımı formül 1
 • Porsiyon kontrolü; 21 günde vücudu bütün kalori tuzaklarından kurtarmak için ciddi bir yardımcı olabilir.Bu sayede kalori kontrolü alışkanlığı edinmeye başlanabilir.Genelde yüksek kalori içeren gıdalar sorusu ile karşı karşıya kaldığımız durumlar oluyor.Normal yemekler yerine Herbalife shake tüketen bir insanı farklı yöntemler uygulayan insanlarla kıyaslamak hatasına düşmeyin diyoruz.

 

 

 • 60-65 Kiloğram bir Kadın için kilosunu kontrol etmeyi arzulamak bir niyet gibi gözüküyorsa da; kilo kontrolü bu kadar zor olmamalı.Dengeli bir plan oluşturmak gerekiyor.Peki siz diyetinizde yeterince lif ve besleyici gıdalar aldığınızdan emin misiniz?

 

 

 • Bazen yetersiz beslenme sonucu lif açıkları tam olarak karşılanamıyor.Meyveler de sebzeler de hamur işinden daha sağlıklı enerji ve lif kaynakları olarak görülmektedir.Çoğu insan alışkanlıklarını uzun vadede değiştirmek için çabalar. 21 günlük bir beslenme programı uygulamak istiyorsanız öncelikle 21.güne değil birinci güne odaklanmamız gerekiyor.

 

 

 • Tamam sonuç almak çok önemli ama tok olmak demek çok şey yemek demek anlamına gelmiyor.Kahvaltıda besleyici bir öğün ile güne başlamak çok önemli.

 

bi̇r öğün i̇çi̇n farkli herbali̇fe lezzet tari̇fleri̇

 • Kahvaltıdan sonra öyle boş durmak yok, günler uzadı vücudun sesine kulak vermek gerekiyor.Öğle vaktine kadar dört beş bardak su tüketmek 21 günlük değişimin bir parçası olarak görülmeli.

 

 

 

 • 3 haftada yani 21 günde neleri değiştirebilirsiniz?.Sorunun cevabı sorunun içinde saklı.Dengeli beslenme ve düzenli takip ile başarılı kilo kontrolü dengesi için bir adım atın yeter.Daha önce hiç denediniz mi?.Fırsat varken birlikte başlayalım.

 

 

 • Öğle yemeğinde dombili diyette etiketiyle paylaşım yapan bir arkadaşımın yemek menüsüne şahit oldum.Gerçekten sevindiriciydi.2 adet pişmiş yumurta bir tane salatalık ve bir bardak ayran içmiş gerçekten şaşırtıcı bir gelişme.Çünkü Face food yiyeceklerden uzaklaşan insanları gördükçe biz de mutlu oluyoruz.

 

 

 • Öğleden sonrası için akşama kadar bol bol vaktiniz var en az 8 bardak su ile günü günü akşama kavuşturmak gerekiyor. Arada açlık hissi yaşadığınız durumlarda kesinlikle basit, kalorisi yüksek yiyecekler tercih etmemeliyiz.Değişimin bir parçası olup sonuç alabilirsiniz bu kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

 

 

Tek tip beslenme dediğimiz,sadece belli bir grup gıdaları beslenme şekli haline getirmektir.Bu bazen insanın yorgun bitkin düşmesi ihtimali gerçeğini gündeme getirebilir.

 

 

 

Kilo kontrolü denge  ve istikrar ister.Uzun vadede çok hızlı kilo alarak geri dönüşü olan bir bumerang gibi gelip sizi yakalama dan günün her saatinde dengede kalacağınız bir program daha fazla katkı sunabilir.Uyumluluk için tek rakibiniz sizsiniz.Dengeli bir rutin oluşturmanız için zamana ihtiyacınız olabilir.Hiç açlık hissi yaşamadan bir günü tamamlamak mucize değil, beslenme farkındalığı olarak görülmelidir.

 

 

Herbalife nedir?

 

Bugüne kadar karşılaştığınız Herbalife tanımı sizi ikna etmemiş ise bir de bu bölümü okumanızı istiyoruz.Neden herbalife?..Herbalife bir yaşam tarzı bütünüdür.Neticede sıradan bir insan olmak önemli değil.Maça çıkmak için ter atmak  için oyunu kurallı oynamak gerekiyor.Beslenme bir bütündür tıpkı çocuk gibi;oyun,uyku,beslenme ve daha fazlası.ile destekleyin kendinizi.

 

Firma 1980 yılında küçük bir ofiste kurulmuş.Tam 40 yıldan fazla bir zamandır Beslenme alanında çalışıyor aynı zamanda birçok gıda takviyesi ürünlerinin de dünya pazarında en çok aranan markası.İşin enteresan tarafı 5 milyondan fazla insan bu shake denilen besin karışımlarından tüketiyor.

herbali̇fe shake zayiflama üzeri̇ne

 

İnsanların çoğunlukla shake ürünümüz ile ilgili farklı yorumlarda bulunması gayet normal bir durum.Bunun en bariz göstergesi herbalife kilo kontrolü kişiden kişiye farklı olabilir.

 

 

Bugün bir Terapist videosu izledim.İşinin uzmanı olduğunu gördüm.Çünkü insan davranışlarının tam 15 gün içinde oturmaya başladığını anlatıyordu.Herhalde bu mesaj size bir şeyler hatırlatmıştır.21 gün mücadelesi insanın kendi bedenindeki değişimin önemli bir tarafa doğru gitmesi.Amaç sadece kilo yönetimi üzerine kurulu bir oyun değil.Davranışları değişime uğratmak.

 

 

Dünya yaşanılabilir bir yer.Artık yaşam biçimimizi destekleyen bir çok kaynak var.Herbalife türkiye resmi sayfası her gün birçok insan tarafından ziyaret ediliyor.Bir nevi açık kaynak kütüphanesi de diyebiliriz.

 

Burada; dengeli beslenme,faydalı alışkanlıklar,aktif yaşam rutinlerini kazandırmak hakkında geniş bir yelpaze sunulmuş.İşte tam da bu nedenle;insanlar burada bir üründen fazlasıyla karşılanıyor.

 

 

Tamam buraya kadar anladık.Biz nasıl başlayacağız derseniz bir herbalife yaşam koçu ile çalışmanız gerekiyor.Kolayca yöntemleri keşfetmek, beslenme alışkanlıklarını değiştirmek isteyenler yazımıza yorum bırakabilir.

Sabahları enerji dolu olmayı kim istemez ki!.Bunun için birçok yöntemi denemiş olabilirsiniz.Besleyici bir kahvaltıyı bir araya getirmek gerçekten zor görünebilir.

 

 

Herbalife shake alternatif bir kahvaltı olabilir.Sabah kahvaltısında her gün alışıldık yiyecekler gitmiyor mu?.Herbalife aloe vera, herbalife çay gibi ürünleri de başlangıçta tavsiye ederim.

 

 

İnsan sadece bir kahvaltı ile kilo kontrolü yapabilir mi?.. Evet yapabilir değişimi takip etmek eğlencelidir.

 

 

Kesinlikle şaka yapmıyoruz Herbalife ile başlıyoruz.Başlarken ilk gün ne yapacağımızı önceden birlikte planlıyoruz.Shake temel üründür.Herbalife çay ve aloe konsantresi ise ideal kahvaltınızın bir parçası olabilir.

 

 

Hiçbir şey sizin sağlığınızdan daha değerli değildir.Herhangi bir kilo kontrol programına başlamadan önce doktorunuz ile neler yapılabileceği konusunda fikir yürütebilirsiniz.

 

 

HERBALİFE 21 GÜN PROGRAMI

 

Bir diyetisyen değiliz.Ancak alanında marka olmuş isimlerden eğitim alıyor olmak çok güzel,Bizlere çok şey katıyor.Eminiz ki bizim gibi düşünen herbalife yaşam koçları da bu durumu destekliyor.

herbali̇fe ürünleri̇ ve bi̇li̇me adanmişlik 

 

Herbalife hakkında bilgi nettir.Biz beslenmeye inanırız.Bu tutumu aldığımız eğitimlere borçluyuz.

 

 

Etkili kilo kontrolü ne oluyor?.Planlı hareketlerle başarı geliyor.Neden?.Mesela vücudumuzun %75’i sudan oluşur.Su olmadan olmaz.Su hayatın kaynağıdır.Yeterli miktarda su içmeliyiz.Sıvı kaybı her insan için olumsuzluklar getirebilir.Kendimizi kandırmayalım.Ne kadar su içiyoruz not edelim.

 

Herbalife 21 gün programı 5 adımla öğrenin

 

 

Kilo kaybı denince hemen akla gelen sorular ve herbalife 21 gün yanıtlarını burada bulabilirsiniz.Her insanın bir limiti vardır.Bu limiti değerlendirmek gerekiyor.Çerçeveyi net çizersek resmi tamamlamak kolay olur.Atacağımız adımlarda net olalım. 

 

 

Bu felsefe bitkisel beslenme planları kurar.Bu planlar kişisel olarak düzenlenir.Bizi farklı yapan nedir?.Uzun süreli susuz kalmak tıpkı korku tüneli gibidir.Bir noktadan sonra insan kilo kontrolüne bir karar ile başlar.Herbalife koçunuz ile çalışın, bu açıkları kapatmanıza yardım edebilir. 

 

 

İnsanlar kilo kontrolü uygulamaktan çabuk vazgeçer.Bu kimi zaman maddi bazen de psikolojik nedenle olabilir.Herbalife 21 günlük program alışkanlıklarınızı geliştirmenize yardımcı olabilir.

 

 

Her defasında eli boş dönenlere sesleniyoruz.Çaresiz değilsiniz sadece istikrar için yardıma ihtiyacınız var.Vücut belli bir dinamik üzerine kuruludur.Bazen metabolizmayı anlamak gerekir.İnsan önce kendi bedenini tanımakla başlar yolculuğa.Çünkü normalde bedensel değişim 21 gün ve daha fazla sürebilir.

 

 

İşte tam bu nedenle tek başına kilo yönetimi yapanların büyük çoğunluğu pes ediyor.Evde kilo kontrolü için 2 çocuklu bir annenin özel bir plan hazırlaması kolay mı?.Kesinlikle kolay değil.Evet kolay değil ancak bir yerden başlamak lazım.

 

 

Herbalife shake kolay hazırlanan bir öğün sunabilir.Bir anne yada yoğun çalışan bir muhasebe çalışanı fark etmez.Netice de bu değişim insanlara bir alan yaratıyor.Zaman kazanmak çok önemli.Yolda ilerleme elde etmek istersiniz;bir adım atmanız gerekir. Bu her insanın başına gelen bir şey.

 

 

Aç kalarak,kilo kontrol edilir mi?.Bu kişinin otomatik olarak moralini bozar.Çünkü sağlıklı gıdalar bizim enerji kaynaklarımız arasında.Kaloriyi kontrol ettiniz diyelim.Bedensel olarak dengede kalmak gerekir.Aksi durumlar da vücudumuz ne bulursa yağa çevirebilir.Artık yiyecek yokmuş gibi davranmaya başlar.

daha fazla yağ yakmanin yollari

 

Sonuçta yağ yakmayı bırakır.Böyle bir kilo konrol programı kabul edilemez.Peki herbalife ürünleri nasıl kullanılır?.Kesinlikle aç kalarak değil.Yemek yiyerek ve kontrollü şekilde gidiyoruz.Metabolizma ile düşman olmuyoruz.Günde 2 öğün herbalife shake ,1 defa yemek.

 

 

Biz herbalife 21 günlük program yaparken en çok şuna dikkat ediyoruz.Bireysel farklılıklar,yaşınız,ve cinsiyete göre farklılıkları gözetir.Bunlara uygun herbalife ürünleri tavsiye ederiz.Zamanla aradaki fark kapanır program süreklilik kazanır. 

 

 

Kilo yönetimi mantığı her zaman basmakalıp değildir.Kişiye özel gelişim, 21 günlük herbalife program bir başlangıç noktası olabilir.Dün Ankara etimesguttan bir hanım bize ulaştı.50 Yaşında olduğunu ve engelli olduğunu belirtti.Bu kişinin hayatında yeni bir alışkanlık edinmesine yardım edebilir isek ne mutlu bize.Hayatın içinde neler var neler insanlarla konuşunca ortaya çıkıyor.

 

 

Herbalife 21 günlük program 1.adım kalori kontrolü

 

 

Bir kilo kontrol planının en zor tarafı kalori kontrolü sağlamaktır.1 Gün yaptığını istikrarla sürdürmek en zor olanıdır.Herbalife 21 gün plan,besleyici shake ile kalori kontrolüne yardımcı olabilir.Geriye kalan öğün size rahatlama sağlar.

 

Kadınlar için 1500-1800 kaloriye kadar,Erkekler için 2500-3000 kaloriye kadar günlük kalori ihtiyacı olabilir.Kaloriyi kontrol etmek için;sizin deyiminiz ile boğazdan kısmak her insan için kolay olmayabilir.Shake karışımı besleyicidir.Diğer saatlerde meyve,ara öğün,sebze tüketmek gerekiyor.

 

 

Herbalife 21 günlük program 2.adım sıvı kontrolü

 

 

Herbalife içecekler ferahlık kaynağı lezzetlerde içecekler sunar.Herbalife çay,multifiber gibi içecekleri denediniz mi?.Herbalife distribütörünüz Herbalife 21 günde değişim yolunda sizinledir.Vücudunuzda su miktarının azalmaması gerekir.Hiç bir içecek suyun yerine geçemez.Sıvı kontrolü yaparken suyunuza meyveler ekleyebilir farklı aromalar elde edebilirsiniz. 

 

 

Herbalife 21 günlük program 3.adım küçük porsiyonlar

 

Daha az yemek mi?.Yani insanı alıp götürüyor.Nasıl mı?.Aceleyle yenen bir yemekten daha kötüsü yoktur.İnsan ne yediğini anlar nede damakta lezzet kalır.

 

 

Peki biz ne yapıyoruz?.Gün boyunca size öğünlerinizi küçük porsiyonlar ile nasıl desteklemeniz gerektiğini hatırlatıyoruz.Hörbilayf protein bar 10 gram protein ile güzel bir atıştırmalıktır.Şaşırtıcı değil mi?.

 

 

Sabah kahvaltıdan 1 saat sonra çay gevreği yerken,bu alışkanlığı değiştirmek zaman alabilir.Kalori kontrolü yapanlar iyi bilir.Basit bir bar çikolata yada gofret 500-600 kalori sağlar.Demek ki porsiyon boyutu değil besleyiciliği daha önemli.

 

 

Porsiyonlarımızı küçük ve besleyici hale nasıl getireceğini bilmiyor musun?.Bunu birlikte çözebiliriz.

 

 

Herbalife 21 günlük program 4.adım hareket

Eskimeyen gerçek!.Nerede hareket orada bereket.Bazen inisiyatif almak gerekir.Herbalife kilo kontrolü yaparken spor yapılır mı?.Neden olmasın spor yapmaya engel bir durumunuz yok ise güzel olur her şey elinizde.Kaslarınız gelişmeye devam ettikçe yağsız kas kütleniz artar..Yağ yakmak için spor yapmayı tercih edebilirsiniz.

 

 

Sizde herbalife günlük beslenme programının bir parçası olarak başlayın,gerisi gelir.Günlük 30-45 dakikaya kadar hareket neler katacak size bir düşünün.

 

 

Herbalife 21 günlük program 5.adım düzenli takip

 

 

Kilo kontrolü için ne yapmak gerekir?.Herbalife programlarında başarının sırrı düzenli takipten geçer.

 

 

Peki düzenli takip nedir?.

 

 

 • Hörbilayf yaşam koçu ile planlı görüşme.

 

 

 • Uygun zaman aralıklarında vücut analizi.

 

 

 • İhtiyaç duyulan bilgilerin güncel aktarımı.

 

 

 • Ara öğünde neler yenilir birlikte kararlaştırılabilir.

 

 

Tüm bu tavsiyeler örnekleme için sunuluyor.Sizde alışkanlıklar konusunda 21 günlük program da başarı hikayesi yazabilirsiniz.

 

 

HERBALİFE 21 GÜN SIKÇA SORULAN SORULANLAR

 

S-Anne-kız hörbilayf kullanmak istiyoruz.Yemek yemeyi çok severiz.Başlangıç yapmak için sabırsızlanıyorum.Bir kaç güne ürünlerimiz gelecek.Siz programın kişisel olduğunu belirtiyorsunuz.Kullananlar,herbalife konusunda yardım almalısın diyorlar.Bunun nedeni ne olabilir?.

C-Sizler için 21 gün programı bir başlangıçtır.Beden disiplinini artırmak kilosunu kontrol etmek isteyenler için farklı seçenekler sunabiliriz.Disiplin dediğimiz zaman bazı insanlar konfor alanından çıkmak istemezler.

 

 

Mesela güne erken başlamak gerekiyor.Normal şartlar içinde sabah kahvaltısı en geç dokuzda yapılmış olmalı.Burada sanıldığı gibi sihir yapmıyoruz.Sihirli olan şey insan metabolizması.Dengeli beslenme yöntemleri var.

 

 

21 Günde yeniliklere hızla adaptasyon sağlamak.Bir kilo yönetimi programı uygularken süreci birlikte takip etmek gerekiyor.Değişimi birlikte başarmak mümkün.

 

 

Programın güzel yanı;her adımda birlikte hareket ederiz.Sabah-akşam farklı kombinasyonlar sunarız.İnsanlar desteklenirse mükemmel bir sonuç verir.

 

 

Normalde yediğimiz yemekler ne kadar kalori veriyor?.Bunu ölçen insan yok.Temkinli olmanızı isteyen insanlar haksız değil,çünkü tek başına kilo kontrolü yaparak sonuç almayı umuyor ve başarısız olunca vazgeçiyorlar.

 

 

Su kontrolü için kendinizi hazırlayın.Suyu yudum yudum için.Bir anda yükleme yapmak gaz oluşumuna neden olabilir.

 

 

S-46 Yaşındayım kendi iş yerim var.Dışardan yemek yemem.Kilo kontrolü istiyorum,Çevrede herbalife kullananlar yok değil.Ancak ben sürekli bu ürünler ile mi beslenmem lazım.Yemek yemeyecek miyim?.

 

C-Ürünlerimiz kilo kontrolü ile ilişkilendiriliyor.Biz beslenme odaklı olarak çalışmayı doğru buluruz.Yanlış duymadınız bizim odak noktamız beslenmeyi bir bütün kabul etmektir.Maksimum beslenme ve en yüksek kalitede ürünler. 

 

 

Beslenme denilince herbalife shake içeriği için ürün etiketlerini incelemek yeterlidir.Beklediğinizden fazlası için bizlerden destek alabilirsiniz.

 

 

Yemek yeme konusuna gelince; bireysel beslenme programı uygulanırken kişilerin durumuna göre yemek önerileri gelişebilir.Yani sadece tavsiye edilen yada satın aldığınız gıda takviyelerini yemiyoruz.Karma bir program oluşturuyoruz.

 

 

S-21 gün programında tablet vesayir bir şeyler kullanmak mecbur mu?.Benim hap ve ilaca karşı hassasiyetim var.Doktor reçeteli ilaçları bile mümkünse uzun süre kullanmamaya gayret gösteriyorum.Lütfen yardımcı olun.

 

C-Önce bir düzeltme yapalım.Hiç bir ürünümüz ilaç değildir.Kaldı ki kilo yönetimi bir bütündür.Herbalife kadın ve erkek vitamin dengeli beslenme programlarının bir parçası olabilir. 

 

Kişisel bir beslenme planı olmadan hangi ürünleri kullanacaksanız belirlemek mümkün olmaz.Beslenme ve herbalife yaşam koçluğu burada devreye giriyor.

 

 

HERBALİFE 21 GÜN PLANI ATIŞTIRMALIK YADA ARA ÖĞÜN TERCİHLERİ

 

 

  

Protein güçlü bir yapıya kavuşma formülünü açıklar.

 

 

 

Herbalife protein bar atıştırmalık tüketmek için yeterince iyidir.Buradan açıklananlar temsilidir.Her kişi için ayrı bir beslenme programı gerekebilir.İnsan dengeli beslenme için çalışırken ne zaman neler yemesi gerektiğini öğrenince her şey daha kolay oluyor.

 

 

herbalife protein bar

 

Protein dolu gıdaları keşfedin.Size faydaları olan besinleri ve bu programda beslenmenize nasıl katkı sağlayabileceklerini düşündünüz mü? 

 

 

 

Herbalife besin çarkı sizlere protein,karbonhidrat,liflerin ne kadar önemli olduğunu hatırlatır.Sadece spor yaparak kilo yönetimi yapmayı düşünenler olabilir.Bazı uyarılarımız var pas geçmesinler.Hayat günlük beslenme düzeni ile değişir.Değişim hakkında bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

 

 

Atıştırmalıkları neden tercih ederiz

 

 

 

Bilindiği gibi vücudumuz çalışmak için enerji ister.Bu öyle sanıldığı gibi kalorisi yüksek yiyecekler değildir.Bazen bir protein kaynağı tahıllar,bazen bir kase yulaflı yoğurt gibi basit kolay protein kaynaklarıdır.

 

 

 

Düzenli yoğun şekilde spor yapanlar.Beslenmeyi ilerletmediği zaman kilo kontrolü zorlaşabilir.Her ne kadar bazı mobil uygulamalarda yemek listesi olsa bile bunun herkese uyması beklenemez.

 

 

 

Buradan şöyle bir sonuç çıkar;her birey farklı beslenme tarzı ve değişen listelere sahip olmalı.Herbalife yaşam tarzı bu konuda bir çok insanın ilgisini çekiyor.Ancak bu zamanda protein kaynaklarını ve sıvı kontrolünü tek adımda geçmek olmaz.

 

 

Beslenme bir bütündür.Her gün atıştırmalık yapamayanlar da var.Bazen de hızlı bir kaçamak yapanlarda var.Bu kaçamaklar sadece geçici bir iştah kabartmaktan ibarettir.

 

beslenme

 

Bir beslenme programında, proteinlerin yeri ve tokluk için katkısı çok önemlidir.Bunu iyi kavramanız gerekir.90 Günlük bir plan yapalım kas yapınızın nasıl değiştiğini gözlemleyin.Protein kilo korumayı ve aynı zamanda bitmek bilmeyen açlık duygusunu da yatıştırmak için yardımcı olabilir. 

 

 

 

Çevreden bakanlar, sadece bakarlar.Siz yapmaya devam ettiğiniz sürece yaşadıklarınızı değil pozitif enerjinize ilgi duyarlar.

 

 

 

Yemeklerde yapılan tercihler, bedensel olarak daha fazla enerji ve motivasyon sağlar.Ancak atıştırmalık ve yapılan ara öğünler öğün arası geçişlerde sizlere yardımcı olabilir.

 

 

En çok tercih ettiğimiz atıştırmalık ve ara öğün menüleri;protein barlar,humus karışımı,meyve salataları,bakliyat ürünleri ve domates çorbası gibi yüksek besin değerleri ve lifli yapılarıyla dikkat çekerler.

 

 

 

İnsan bedeni huzursuzluk ve özellikle aç kalma duygusunu hiç sevmez.2 Öğün arasında yaşanan en küçük sızıntı bile olduğundan fazla yemeye neden olabilir.

 

 

 

Ara öğünleri ve dengeli atıştırmalıkları tercih etmemizin nedeni bu maddesel ihtiyaçların yanında duygusal açlık krizlerini bitirmektir.

 

herbali̇fe ara öğün

 

Ara öğünler ne zaman yapılır

 

 

 

Beslenme kültürümüzde doğunun ayrı batının ayrı lezzet haritası var.Kendi alışkanlıklarınız ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ara öğünler yapmak gerekir.Bu şu anlama geliyor gece ve gündüz çalışanlar farklı saatlerde ara öğün ihtiyacı duyabilir.Yada henüz  kilo yönetimine yeni başlayan bir insan için günlük farklı atıştırmalık tarifiyle desteklenmesi gerekebilir.

 

 

 

Ara öğünler 2 öğün arasında köprü görevini üstlenir.

 

 

Bu neyi nasıl sorularını açıklıyor.Yani beslenme planı sadece size uygun olarak düzenlenir ise öğünler arasında açlık hissetmeden günü tamamlamak mümkün olabilir.

 

 

 

Burada önemli olan şaşmaz bir gerçek var;protein ve kompleks karbonhidratlar lif bakımından dengeleyici gıdalardır.Hep diyoruz renkli ve çeşitli beslenme önemli.Peki günlük hayatınızda ne kadar riayet ediyorsunuz.

 

 

 

Dengede kalmayı ve formunuzu korumayı istiyor iseniz atıştırmalıklar ve ara öğün konusunda dikkatli olmanızı öneriyoruz.

 

 

 

Herbalife Mevsim Tercihlerine Odaklanın

 

Dünyanın dört bir tarafında yeme-içme alışkanlıkları nasıl ki mevsim trendlerini oluşturuyor ise bugün yaşadığımız bu coğrafyada da yiyecek içecek tercihleri mevsime göre şekil alıyor.

 

Bildiğiniz gibi yaz mevsiminin sulu ve bol tatlı meyveleri yerini,yeniden pazarlara gelen kış sebzeleri ve meyvelerine bırakıyor.Sizde kışın kış mevsimine yazın yaz mevsimine göre pozisyon almalısınız.21 günde alışkanlıkları değiştirme programına sadık kalırsanız faydalı alışkanlıklar kazanabilirsiniz. 

 

Kış mevsimin de kendinizi daha güçlü ve mutlu hissetmek için ipuçlarını paylaşıyoruz.

 

Herbalife yaşam tarzını benimseyenler için genel geçer beslenme kuralları her zaman yeniliklere açıktır.Basit bir anlatım ile her gün yapmanız gereken kuralları alışkanlık haline getirebilirsiniz.Bu gün de 2-3 porsiyon meyve tüketmeyi,düzenli uyku ve hareketlilik gibi yararlı alışkanlıkları içermektedir.

 

 

Biliyorsunuz meyve tüketimi konusunda genel geçer bir alışkanlık var.Bir porsiyon meyve denilince biz büyük tabakla ortaya karışık meyveler tüketmiyoruz.

 

 

Bu daha çok eskilerin söylediği gibi ne düşman için nede dost için beslenme.Sadece kendimiz için basit birkaç kuru erik,bir dilim kış Armudu,bir miktar hurma bile olabilir.Ancak aşırıya kaçmamak her zaman sabit kuralımız olmalı.

 

 

Kış mevsiminde sıvı ilavesini artırmak için evde şekersiz hazırlanan meyve kompostoları mükemmel bir lezzet şöleni gibidir.Bildiğiniz gibi Herbalife yaşam tarzı tekdüze beslenmenin dışına çıkmanıza yardımcı olabilir.

diyet

Özellikle belirtiyoruz ki vücut Kış mevsiminde yağ toplamak için elinden geleni yapar.Demek ki biz de buna karşı dik bir duruş olarak daha pratik yöntemleri kullanmalıyız.Mesela birkaç gün hastalanınca insanlar ne yapıyor?.

 

Bazen insanlar farkında olmadan hastalandıkları zaman,kötü beslenme alışkanlıklarını sürdürüyor ve daha fazla kötü hissediyor.

 

Sizde bu gibi durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız hastalık kapıya gelmeden sağlıkta sağlığın kıymetini bilin isteriz.Vitamin kaynağı sebzeleri ve meyveleri tüketmeyi düşünebilirsiniz.Hatta düşünce bir kenara dursun mandalina,portakal gibi antioksidan kaynaklarını günlük diyet listenize ekleyebilirsiniz.

 

 

İnsanlar genellikle hastalanınca bu tarz meyve ve sebzeleri tüketmeyi tercih eder.Aslında bağışıklığı destekleyen temel nokta beslenmeye önem vererek ortaya çıkar.

 

 

Beslenmenizde sebze ve meyveleri düzenli olarak tüketmek ihtiyaçtır.Hani tüketmek deyince fazlaya kaçma manasında söylemiyoruz.Çünkü vücut bir miktar kalori aldığı zaman ihtiyacı olanı kullanır,ihtiyaç fazlasını vücutta depolamayı seçer.

 

 

Burada mesele sadece kilo kontrolü değil.Asıl olan niyetimiz iyi alışkanlıklar edinmek.Sürdürülebilir sağlam bir şekilde ayakta kalan beslenme alışkanlıkları kazanmak.Kilo kontrolüne devam etmek.Bunu nelerle başarabileceğimiz ise aslında günlük yaşantının içinde saklı.

herbali̇fe i̇le 4 sağlikli beslenme i̇pucu

Mesela gündüzlerin kısa olduğu bu dönemde yüksek lifli gıdaları tüketmek;aynı zamanda uzun geceler boyu daha az yeme içme alışkanlığı kazanmanıza yardımcı olabilir.

 

 

Bunu yaparken ister doğal kaynaklardan isterseniz özel gıda takviyelerinden yardım alıyor olmanız durumu değiştirmez.

 

 

Ayrıca lif konusunda size yardımcı olan mevsim sebzelerini de tavsiye edebiliriz.Bunlar;karnabahar, brokoli,kuşkonmaz gibi doğal kaynaklardır.Kış boyu kendinizi daha rahat ve güvende hissetmenizi sağlayan gıdalar.

 

 

Her diyet listesinin bir püf noktası vardır.Bu önemli adımları takip ederseniz mutlaka kış mevsiminde kilo yönetiminde başarılı olabilirsiniz.Basit ama gerçekçi kuralları sahiplenmeniz gerekiyor.

 

 

Kış sebzelerinden bahsetmişken;lahana,havuç,brokoli kuşkonmaz,karnabahar gibi yüksek lifli ve değerli vitamin mineralleri içeren besin kaynaklarını mutlaka haşlamak ve mümkün olan en az miktarda yağ ile tüketmek gerekiyor.

 

 

Bilindiği gibi yağ damak tadı için mükemmel bir açık oluşturuyor.Ancak ne var ki yeşil yapraklı ıspanak,tere, roka,marul yüksek yağlı olarak tüketildiği zaman belli başlı vitaminlerin vücutta emilmesi daha zor hale gelebilir.

yag

İnanılması güç ama yağlı tüketmek sadece damak tadına hitap ediyor.Mevsimsel değişimleri göz önüne alırsak;soğan,sarımsak ve pırasa gibi gıdaları tüketmek ve bunları tüketirken genel bir diyet listesinin parçası olarak davranmak her zaman bedensel enerjinin kaynağı olarak karşımıza çıkabilir.

 

 

 

 

 

Diyetinizde karma besinlerle çeşitliliği artırmak çok pahalıya gelmeyecektir.Çünkü her gün farklı ama,basit erişebilir gıdalar hedeflediğiniz zaman her gün aynı menü ile karşılaşma olasılığı daha düşüktür.

 

 

Biliyorsunuz gecelerin uzun olması ertesi gün için yeni bir menü hazırlamak avantajlarını sunuyor.Bunu yaparken tercihleriniz arasında kış mevsiminin vazgeçilmezi balkabağı,balık ve mevsimin diğer imkanlarından faydalanabilirsiniz.

 

Kış mevsiminde daha fit bir vücuda sahip olarak baharı karşılamak istiyorsanız mevsimin çeşitli ve renkli besinlerinden uzak kalmanızı tavsiye etmiyoruz.

 

Her şey bir adımda gelişmiyor.Ancak kararlarınız ile gelişiyor olacaktır.Herbalife yaşam tarzıdır.Rutin dışına çıkarak daha fazlasını bulabileceğiniz 21 günlük değişimi mevsimsel yemek tercihleri ile şekillendirebilirsiniz.

 

 

Kış mevsiminde metabolizmanın yavaşladığını savunan insanlar olabilir.Bu mevsimin doğası ile birebir uyumlu bir gelişmedir.Ancak bu rutini kırmak da elimizde.Herbalife çay içerken sohbet ediyoruz farklı insanlar ile.Her bir insanın rutinlerden kurtulmak için farklı alışkanlıklar edinebileceğini öğreniyoruz.Hissiyatlarını paylaşıyorlar bizimle.

herbalife bitkisel konsantre çay 100 gr

Mevsimsel olarak bazı meyveleri ve sebzeleri tüketemeyen insanlar var.Kadınlara ayrı,erkeklere ayrı titiz hazırlanmış beslenme planları ile sizlerde yol alabilirsiniz.

 

 

HERBALİFE 21 GÜN PROGRAMI NASIL DÜZENLENİR

 

 

Sorular geliyor bizlere.Yahu ben bu ürünleri hiç bilmiyorum.21 günde ne yapılıyor?.Kıymetli arkadaşlar motorin benzin kıyaslaması yapar gibi plan yapılmaz.

 

 

Söz konusu olan beslenme farkındalığı olduğu unutulmamalı.İnsanların farklı planlarla yol aldığını unutmayalım.Başka insanlarla kıyaslama yapmanızı tavsiye etmiyoruz. 

 

 

Birbirimize benziyoruz.Beslenme alışkanlıklarımız farklı gelişiyor.Bazen bir insanın rutinleri terk etmek için ne kadar etkili olduğunu görüyoruz.

 

 

Farklılıklarımız bizi bize özgü kılan noktalardır.Bu noktaları iyi takip etmek gerekir.Uyku düzenimiz, hareketlilik,beslenme tarzınız gibi. 

 

 

Bu sıcak başlangıç size bir çok yenilik getirebilir.Mesela su içme alışkanlığı.Bilirsiniz birçok insan su içmekten imtina eder. 

 

 

Demek ki alışkanlıklarının değişmesi gerekiyor.Peki bunu nasıl yapıyoruz elbette Herbalife yaşam koçu ile birlikte yapıyoruz. 

 

 

Mesela kabızlık ile ilgili birçok bilgilendirme yapıyoruz.Biliyor musunuz kabızlık nasıl geçer?.Bir kişi Her gün düzenli olarak lavabo ihtiyacı karşılamıyor ise kabız sayılmaktadır.

 

 

Böyle iki üç günde bir lavaboya ihtiyacı karşılıyor iseniz; önce kabızlık problemini ortadan kaldırmak gerekiyor.Şimdi daha iyi anladınız diye düşünüyorum.

 

Kabızlık kimi insanda iki haftaya kadar çözülmüyor.Demek oluyor ki;kendimizden fedakarlık yapmadan bedel ödemeden başarı gelmiyor.Hani çok farklı bir şey beklememek gerekiyor.

 

 

Vücudumuz yaşamak zorunda olduğumuz tek yer.Yemek yiyoruz,uyku uyuyoruz,dinleniyoruz,spor yapıyoruz ve bunları yaparken çoğumuz kendimizi ihmal ediyoruz. 

 

 

Nasıl mı ihmal ediyoruz?.Yetersiz besleniyor, yeterli uyumuyoruz,ihtiyacımız kadar su içmiyoruz,bazen de karmaşık listelerden medet umuyoruz. 

 

 

Herbalife beslenmesi hayatı kolaylaştıran basit yöntemleri benimsiyor.Hepimiz için uygulanabilir beslenme taktikleri vardır.Ancak uygulamalar ve hayatımıza yansımaları kişiden kişiye farklılık gösterebilir bu gayet doğal bir şey.

 

 

Burada mesele hedefe ulaşmak değil.Burada aslolan işini severek yapan bir Herbalife danışman ile sistemli çalışmak.Peki nasıl bir çalışma yapıyoruz?.

 

 

Öncelikle sizlere ait rutin bilgileri işliyoruz.Mesela bugün sabah İzmir‘de bir tekstil firması yöneticisi bize ulaştı.Dedi ki ben yıllar önce kilomu kontrol etmiştim.Bakın zaman kavramı girdi devreye.

 

 

Beslenme düzenim yıllar içinde değişti dedi.Peki ne kadar süreden bahis ediyorsunuz dedim.Vallahi ne bileyim 7-8 yıl oldu galiba dedi.

 

d vi̇tami̇ni̇ hakkinda bi̇li̇nmesi̇ gereken faydali bi̇lgi̇ler

 

Hani şaka gibi algılamayın.Açıkça belirtmek gerekiyor ki o köprünün altından çok sular geçti.Herbalife ürünleri yenilendi.Hatta birçok ürün eklendi.Demek oluyor ki bu kişinin bilgilerini yeniden tazelemek gerekiyor.

 

 

Kendisi şöyle devam etti;46 yaşındayım yoğun bir insanım.Kilomu kontrol edemiyorum.Küçük bir yazışmadan sonra telefonla görüştük.

 

 

Sabahleyin 7.30 da serviste oluyormuş.Akşam 7.30 da evine geliyormuş.Bu 12 saatlik süre içerisinde hiçbir hareketlilik durumu yok.Sürekli masabaşı görevi nedeniyle çok da hareketli olmayan bir yaşantısı varmış.

 

 

Takdir edersiniz ki bu kişinin değişime olan isteği zamana ve kendi bedenine bağlıdır.

 

 

Ortalama bir insan için;hareketli,yeterli beslenen, yeterli uyku uyuyan,yeterli miktarda su içen bir hale gelmek 21 günde bazı faydalı aksiyonları gerçekleştirmek mümkün olabilir.Tavsiyeleri uygulayan kişi ve danışman için bu tarz bir aksiyon başarılı bir sonuç olarak görülebilir

 

 

Anlatmaya çalıştığımız şey her insanın farklılıkları var.İşte bu yüzden üzerinizde değişim yapmayı düşünüyorsanız mutlaka yardım almalısınız.

 

 

Evet farklılıklar demişken bilmeyen kişiler soruyor;Herbalife Shake nasıl hazırlanır?.

 

 

Kıymetli arkadaşlar vakti olmayanlar için beslenme bir problem gibi görülüyor.Kolay basit bir yemek hazırlamak gerekebilir,yani Herbalife Shake hazırlamak çok basit bir olay.250 Ml süt veya su ile çok kısa sürede hazırlanabilir.

 

 

Tabii ki yeni başlarken alışkanlıklardan falan bahsettik.Ağır yemek yiyen insanlardan bahsettik.İnsan illaki merak ediyor değil mi?.Yani bir bardak su içmek ne kadar zor olabilir ki!.

 

 

Örnek verelim;ben sabah kahvaltısında ciğer ile besleniyorum,öğlen kebap yiyorum,makarna yemekten vazgeçemiyorum,ben öyle her şeyi yemem diyen bir çok insan var.

 

 

Elbette kimsenin aç kalmasını falan istemeyiz.O yüzden kişiye özel beslenme yaparken farklılıkları gözetmek gerekiyor.Her kişinin beslenme alışkanlıkları ile gelişimine katkı sağlamaya önem veriyoruz.

 

 

Herbalife ürünleri bir yaşam tarzı ile özdeşleşiyor.Herbalife 21 günlük program da ve ilerleyen günlerde neler yapmamız gerektiğini birlikte belirliyoruz.Madem ki başlamak için karar verdiniz hadi başlayalım. 

 

 

HERBALİFE HAKKINDA BİLGİ 2022 SORU-CEVAPLAR

 

 

Sevgili arkadaşlar Herbalife yaşam koçu olarak,bize ulaşan insanlara yardımcı olmaya çalışıyoruz.

 

 

Birebir soruları buradan yanıtlıyor olacağız.Taze taze sıcağı sıcağına sorular var.

 

herbali̇fe nasil soru cevaplari

 

Bugünkü soruları cevaplayalım.Bizi takipte kalın.Her soruyu titizlikle seçiyoruz.Kişinin duymak istediği değil olması gereken yanıtları veriyoruz.

 

 

 

Şimdi hemen hızlıca başlayalım.İlk sorumuz; 22 yaşında genç bir arkadaşımızdan gelmiş.Bana yardımcı olur musunuz?.

 

 

 

Herbalife kullanırken nasıl beslenmeliyim.Herbalife ürünleri birbirini tamamlayan bir konsepte mi sahip?. 

 

 

Herbalife de beslenme programları kişisel olarak düzenlenir.Yaptığımız programda da kişinin farklı yönlerine odaklanıyoruz.

 

 

Şimdi bu arkadaşımız 22 yaşındaymış.Günlük aktif olarak spor yapıyormuş.Evet bu arkadaşımız çok başarılı olabilir daha aktif olabilir. 

 

 

Bu noktada rahat olabilirsiniz.Ancak Herbalife yaşam koçu ile yaptığınız ön görüşme sizin ihtiyacınız olan desteği almanıza yardım edebilir.Ne yapmanız gerektiğini,yol haritasının nasıl çizilmesi gerektiğini,bunu Herbalife yaşam koçu ile birlikte yapmanız gerekiyor. 

 

 

Şimdi hızlıca ikinci soruya geçelim.Bu arkadaşımız bize şöyle bir soru sormuş.Herbalife formül 1 Sport ürününü soruyor.

 

 

Herbalife formül 1 Sport 1 Sporcu beslenmesi ürünüdür.Bu arkadaşımız ürünleri hiç bilmeden direkt olarak danışan bir kişi. 

 

herbalife formül 1 sport h24 vanilyalı

 

Bu ürünün süt ya da su ile nasıl kullanması gerektiğini soruyor.Aslında sistem çok basit.Bireysel olarak destek almaktan çekinmeyin.

 

 

Spor yapmak,kas geliştirmek ne bileyim vücut yapmak gibi bir çok soru var.Fakat temel şudur;mesele ürüne ulaşmak yerine danışmana ulaşmaktır.

 

 

Kendimizi geliştirmek istiyoruz.Peki neden yardım almıyoruz?. 

 

 

Şimdi biz genel bir beslenme rutinini kapmak istiyoruz.Neyi kapmak istiyoruz?.Alışkanlıklarla ilgili gelişmeleri.Şuraya bakalım ondan sonra yol almaya çalışalım.Gün içerisinde neler tüketiyoruz?.Suyu ne kadar içiyoruz gibi gibi birçok soruya ihtiyacımız var. 

 

 

Lütfen gerçekçi olalım.Ayağımız yere bassın. 

 

 

Kararlı olalım,bir şey yapmak istiyorsak!.Bir bilene soralım.Bilen size yol gösterecek.Yeni alışkanlıklara sahip olmak mı önemli,yoksa bir ürünü almak mı önemli?.Beklemenin bir faydası olacak mı?.

 

 

Diğer soruya geçelim. Evet bu beyfendi de bizi Konya’dan aramış.Bir saat kadar önce kendisi ile görüştük.Kullanım şekli nasıl?.Günde 2 defa mı,3 defa mı içmem gerekiyor. 

 

 

Biz ona dedik ki;yaş boy ve kilonuz?.52 yaşında olduğunu söylüyor.175 santim boyunda olduğunu söylüyor.Fakat hareketsiz bir yaşam tarzına sahipmiş.

 

 

Şimdi 52 yaşında olan bir kişinin kilo kontrolü için azimli olması sevindirici bir durum.Hangi ürünü soruyorsunuz dedim.Herbalife iyi de herbalifenin içerisinde bir sürü ürün var.

 

 

 

Herbalife bir marka.Herbalife içinde birçok ürün var.Herbalife de birden çok ürün var.Şimdi hangi ürünü soruyorsunuz diyoruz.

 

 

Herbalife,evet Herbalife’yi bilmiyor olabilirsiniz ya da öncesinde farklı bir ürün kullanmış olabilirsiniz.Şimdi elimde bir kutu ürün var.Elimde küçük bir kutu içerisinde tabletler var.

 

 

Hangi tabletler var?.Bana resmini atar mısınız? dedim.Thermo tablet varmış elinde.Yeni başlayan bir kişinin mutlaka yardım almasını öneriyoruz. 

 

 

Birincisi kişinin bilmediği bir alanda yol alması zor olabilir.Kendini geliştirmek istiyor ise belli adımları bir danışman ile atması gerekiyor.

 

 

Şimdi pat diye;örnek verelim yine günlük hayattan bir örnek verelim.Biz bir duvar boyayacak olsak ne yapıyoruz?.Boya yapacağımız zemini temizliyoruz. Temizlemiş olduğumuz zemine ne yapıyoruz?.

 

 

1 Kat astar boya sürüyoruz.Astar boya sürdükten sonra ne yapıyoruz?.Baktık ki son kat boya yaptıktan sonra istediğimiz renk Ortaya çıkmayacak!.

 

 

 

Yine bir kat daha astar boya sürüyoruz ve en son olarak duvarı beyaza boyayacak isek,yeşile boyayacak isek istediğimiz renkte boyayı kullanacağız karar bize kalmış. 

 

 

Yani kısacası zemini hazırlamadan,öyle şak diye bir adım atmıyoruz.Demek ki sorular aynı mecrada dönüyor.Biz bu beyefendiye şunu önerdik Herbalife Ayrıcalıklı müşteri programını önerdik.

 

 

Bu kişi Herbalife yaşam koçu şemsiyesi altında kalıyor.Peki ne yapıyor?.Biraz önce belirttiğimiz gibi 22 yaşındaymış,52 yaşındaymış,1.80 boyu varmış,boyu 1.75’ miş gibi bütün bu bilgileri toparlıyoruz kişiyle birlikte çalışıyoruz.

 

 

 

Biz ürün satıcısı değiliz.Biz market çalıştırmıyoruz ya da bir eczane gibi reçeteli ilaç da satmıyoruz.Bizim sattığımız bir şey varsa; oda Herbalife yaşam koçluğu hizmetidir. 

 

 

Herbalife yaşam koçluğu hizmetini almadan ileriye gidemeyiz.Şimdi diğer bir soruya geçelim. 

 

 

Biraz karmaşık bir sistem gibi ama çok da basit bir sistem.Şimdi dün bu arkadaşımız öğlen 14.00 gibi bize yazmış. 

 

 

Demiş ki;benim elimde Herbalife Shake ve birde herbalife limonlu çay var. 

 

 

Selamlar ben bunları 2 ay önce almıştım.Ürünü açmadım kullanamadım.İki günden bu yana bu ürünleri kullanmak istiyorum.Bana yardımcı olur musunuz?. Günde 1 öğün yemek yiyen bir insanım.

 

 

Bu ürünleri aç karna mı? tok karna mı? içmem gerekiyor.Lütfen yardımcı olur musunuz?. 

 

 

Herbalife Shake besleyici karışımı ve çay.Artık ürünü nereden aldı çok önemli değil.Bu insana da yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sorunun cevabı net.Herbalife Shake ve Herbalife çay sevilen ürünler.Bir öğün yemek yiyen bir kişiye de yani kalkıp gündelik hayatını öğrenmeden bir tavsiyede bulunmak yanlış olurdu.

 

 

Çünkü kilo kontrolü yapmak istiyor.Bir yandan da bir öğün yemek yiyor.Beslenme hayatımızın bütününü kapsıyor.

 

 

Bir gün 24 saat,günlük en az 16 saat ayaktayız.7-8 saatte dinlenmeye ayırmamız gerekiyor.Yani günde bir öğün yemek yiyen bir insan alışkanlıklarını gözden geçirmelidir diye düşünüyoruz.

 

 

Yani aç kalarak bir şeyleri çözmüş olamayız.Bu sadece kendisini durdurmuş oluyor.Sistem çok basit.Hayatı zorlaştıran biziz.Demek ki hayatı kolaylaştırmak isteyen insanlar ne yapıyor?.

 

 

Sistematik bir şekilde bir beslenme programı içerisine entegre oluyor.Kimin için kendisi için.Sevgili arkadaşlar bu 4 kişinin sorularını yanıtladık.

 

 

Yapmamız gerekenler çok basit.Cesur olun,kararlı olun.Elinize bir kağıt alıp ortasından bir çizgi çizin ikiye bölün.Bir tarafına olumlu yanlarınızı diğer tarafa değiştirmek istediğiniz yönlerinizi not edin.

 

Kilo kontrolü bir süreçtir,insanların bu yolda ilerleyişi farklılıklar göstermektedir.

 

 

Alışkanlıklarınızı değiştirmek istiyorsanız 21 günlük değişim kampına katılabilirsiniz.Bu değişim kampı nasıl oluyor fikir edinmeniz için sizlerle önemli dipnotları paylaşalım.

 

 

 

Sevgili arkadaşlar 21 günlük kamp içerisinde neler var biliyor musunuz?.

 

 

 

 • 1.Adım 

 

Öncelikle hepimiz çok hızlı yemek tüketiyoruz.Farkına varmadan sindirim sistemini resmen felç ediyoruz.Peki bu nasıl oluyor?.

 

 

 

 

İnsan beslenmesine dikkat ederken,davranışlarını değiştirmesi gerekiyor.Hızlı tüketmek neredeyse yeni yüzyılın problemi.

 

 

 

 

Neredeyse her şeyi çok hızlı tüketiyoruz.Hayatın her alanında hızlı bir tüketim söz konusu.Yemek masalarında çok kısa vakit geçiriyoruz.Bütün katı gıdaları çiğnemeden yutuyoruz.

 

 

 

 

Bu en başta Herbalife Nutrition aktif yaşam danışmanlarının dikkatini çekiyor.Uyarılarımızı sıralıyoruz.

 

 

 

 

Peki bunlar nelerdir?.Yani yemekleri çok hızlı bir şekilde, çiğnemeden yutmak nelere sebep oluyor?.

 

 

 

 

Midemiz yediğimiz bütün yiyecekleri;bir mama kıvamında,akışkan ve ince bağırsaklardan emilecek şekle gelene kadar sindirmeye devam eder.

 

 

si̇ndi̇ri̇m si̇stemi̇ne sağlikli yaklaşim hayat kali̇tesi̇ni̇ yükselti̇yor

 

Mide bunu yaparken de,yiyeceklerin parçalanması için asit salgılar.Biz şayet bilinçli bir yemek erbabı değilsek ne oluyor?.

 

 

 

 

Çiğnemeden yutulan bütün yiyecekler,neredeyse 8-10 saat boyunca Mide de sindirmek için fazladan mesai harcanıyor.Onun yansıması ve devamı var.

 

 

 

 

Sindirilmesi zor olan yiyeceklerin mide içerisinde çok fazla kalması;bağırsakların da daha fazla mesai yapması anlamına geliyor.Normal şartlarda sindirim nasıldır?.

 

 

 

 

Ortalama 4-5 saat içerisinde bütün yediklerimiz sindirilir. Ancak biz kurallara uyarsak!.

 

 

 

 

Peki ne yapmalıyız?.

 

Acele etmeden,yediğimiz bütün yiyeceklerin damak tadına varmak istiyorsak,yeterince çiğnememiz gerekiyor.Bir lokmayı homidi gırtlak yuttuğumuz zaman bize eziyet oluyor.

 

 

 

 

Ancak bir lokma yemeği çiğnedikten sonra,en az 15-20 kez çiğnedikten sonra ne oluyor?.Midede kolayca parçalanıyor.Bağırsaklarda hızlı bir şekilde emiliyor. Vücudumuz tıkır tıkır çalışmaya devam ediyor.

 

 

 

 • 2.Adım 

 

Katı gıdalardan sonra bir de içecekler var.Eminim herkesin bir favori içeceği vardır.Fakat bu içecekler ne kadar faydalı?.Beslenmemizde ne kadar yer edinmeli?.

 

 

 

 

Şimdi Herbalife ne işe yarar çok daha iyi anlayacaksınız.

 

herbali̇fe başlangiç nasil yapilir 

 

 

Vücudumuz 7/24 hiç durmadan çalışıyor.Biz uyurken,biz çalışırken,biz masa başındayken,biz yürüyüş yaparken…Hayatın her alanında bitmek bilmeyen bir koşuşturmaca devam ediyor.

 

 

 

 

Siz kilo kontrolü yapmaya çalışırken;neleri organize etmemiz gerekiyor?.Özellikle şeker ilaveli içeceklerden uzaklaşmak gerekiyor.

 

 

 

 

Son zamanlarda şeker fiyatlarının yükselmesi,Mısır şerbeti ile hazırlanan birçok içeceğin daha ucuza mal edilmesini sağladığı için tercih ediliyor.Peki siz tükettiğiniz içeceklerden ne kadar habersiz bir şekilde elinizi rafa uzattınız biliyor musunuz?.

 

 

 

 

Evet çoğu insan suyu içmeyi unutuyor.Ancak mutlaka meyveli çaylardan,asitli içeceklerden,enerji içeceklerinden gelen kalorinin farkında değil.

 

 

 

 

Bu içecekleri sürekli tüketen insanlarda su içme alışkanlığı köreliyor.Bu insanların Herbalife yaşam koçu ile yaptığı programda kesinlikle bu içeceklere yer yoktur.

 

 

 

 

Her gün,güne başlarken bir bardak suyla güne başlamak alışkanlığını kazanmak bile en az 21 gün sürer.Hedeflediğimiz kilo kontrolünü sağlamak,kişilerin metabolizmasına,yaşına ve süreç içinde gösterdiği kararlılığa bağlıdır.

 

 

 

 

 • 3.Adım 

 

 

Arkadaşlar;Herbalife zararlı mı zararlı alışveriş alışkanlıklarının da zaman içerisinde insanların hayatından çıkmasından taraftar.

 

 

 

Bunu neden yapıyoruz biliyor musunuz?.İnsan beslenmesine odaklandığı zaman akıllı alışveriş mantığı tamamen oturuyor.

 

 

 

 

Geçenlerde bir Danışanım beni marketten aradı.Şunu söyledi;Gönül Hanım siz Karbonhidratlar hakkında bana birçok bilgi verdiniz.

 

 

 

 

Elimi her rafa uzattığım zaman söyledikleriniz gözümün önünde canlanıyor.Alışveriş çantasının içerisinde ne kadar gereksiz şeyler taşıyormuşum.Ben meğer daha önceki dönemde hiç farkında değilmişim.

 

 

 

 

Bunu sadece maddi olarak değerlendirmemiz yanlış olur.Çünkü alışveriş sepetinde o kadar fazla işlenmiş gıda var ki!.Neredeyse her gün yevmiye olarak çalıştığım günlük kazancımın yarısı bu gereksiz alışverişlere gidiyormuş.

 

 

 

 

Tabii ki farkındalık yaratmak çok güzel bir şey.Fakat alışveriş alışkanlıkları insanın beslenme ve hayat döngüsünü de ilgilendiriyor.

 

 

 

 

Düzenli olarak basit Karbonhidratlar ile beslenen bir insanın;hem maddi kayıpları,hem de sağlık kayıpları olacaktır.Olay bu,tek tip beslenmenin yan etkisi.

 

 

 

 

Mesela sabahları insanları pastanenin önünde erken saatlerden itibaren yığılmış bir vaziyette görüyorum. Çoğu insan işe giderken birkaç simit ve meyve suyu ile yoluna devam ediyor.

 

 

 

Biz insanlara sadece Herbalife ideal kahvaltısını sunmuyoruz.Aynı zamanda alışveriş alışkanlıklarında farkındalık yaratmak için birebir çalıştığımız danışanlara yardımcı oluyoruz.

 

 

 

 

 • 4.Adım

 

 

 

 

Herbalife ne kadar hareketli olunduğu konusunu da dikkate alır.Bunu nasıl mı yapıyoruz?.Birebir koçluk hizmeti alan insanların,gün içerisinde neler ile meşgul olduğunu not ediyoruz.

 

 

 

 

Örneğin iş yerinize giderken iki durak önce inerek sadece 15-20 dakikalık yürüyüş yapmak hiç fena bir fikir değil.Siz bunu yaparken kademeli bir yükseliş söz konusu olacak.

 

 

 

 

İzmir’de büyük bir iş merkezinde çalışan arkadaşımız 7. katta bulunan çalışma ofisine çıkarken,3 katta asansörden iniyor.Tam 4 kat merdiveni yürüyerek çıkıyor.

 

 

 

 

Sadece 7 gün boyunca bu basit uygulamayı gerçekleştirdikten sonra ilk değerlendirmeyi beraber yaptık.Farkında olmadan her gün tam 2 saat araçta vakit geçirdiğini söyledi.

 

 

 

 

2 Saatin sonunda en az 6 saat oturarak ofiste çalıştığını anlattı.Ne kadar hareketsiz bir insan olarak hayatıma devam ettiğim kendimi harap ettiğim sayenizde ortaya çıktı dedi.

 

diyet

 

Sakın gözünüz korkmasın.Ölçülü bir şekilde diyet yapmak istiyorsanız program içerisinde;size uygun kalori kontrolü,alışveriş deneyimi,günlük rutin egzersizler,gibi birçok konuda yardım edeceğiz.Siz sadece entegrasyon için hazır olduğunuzda iletişime geçiniz.

 

 

 

 • 5.Adım 

 

 

 

 

Herbalife nedir nasıl kullanılır bütün adımları birlikte  takip ediyor olacağız.Asıl mesele diğer 3.porsiyon ya da 4.-5. porsiyon nasıl olmalı?.

 

 

 

 

İnsanların farklı beslenme alışkanlıkları var.Maksatları farklı.Porsiyon denildiği zaman herkesin farklı beyanları bulunuyor.Porsiyonları küçültmek dediğimiz zaman; kime göre,neye göre sorusu akla geliyor.

 

 

 

21 Günlük programda hangi yemeklerden,hangi meyvelerden,hangi içeceklerden ne kadar tüketmemiz gerektiğini,porsiyon kontrolünü birlikte tasarlıyoruz.

 

 

 

Örnek verecek olursak;yetişkin bir insan için kadınlar ve erkeklerde protein ihtiyacı farklıdır.Erkeklerin daha fazla protein alması gerekebilir.Bir kadın için ise kilosu ile orantılı 1 gram protein alması gerekiyor.

 

 

herbalife protein bar

 

Ancak biz porsiyonlarımızı kontrol etmediğimiz müddetçe;bazen yerimizde saymaya devam ederiz. Örnek verebiliriz. 

 

 

 

Şarküteri çalıştıran bir arkadaşımız şöyle diyor;gençler benim mekanıma geliyor.Burada en az 400 gram tavuk göğsü alıyor.

 

Bir porsiyon oluşturuyorlar.Tamam şimdi bunlar genç. Spor yapıyor,ancak vücudumuz bunun bütününü protein olarak değerlendiremez.

 

Bu insanlar kas yapayım derken;yukarı kontrol yapan insanlar gibi istenmeyen sonuçlarla,yani vücutta yağlanma ile karşılaşması mümkün.

 

İşte porsiyon kontrolü,kalori kontrolünün nerede nasıl noktasını burada tam olarak ifade etmiş olduk.

 

 • 6.Adım

 

Sevgili arkadaşlar son olarak; Herbalife 21 günlük program içerisinde hangi davranış sorununu ortadan kaldırmamız gerekiyor?.

 

 

 

 

Evet Herbalife nedir kullananlar yaşam koçları sayesinde birçok bilgiye anlık olarak ulaşabiliyor.

 

 

 

Her bireyi ayrı ayrı değerlendirmek gerekiyor.Kişisel olarak problemlerin çözümünde yol almak gerekiyor.Kilo probleminin tam olarak ne olduğunu,kaynağını öğrenmeden yola çıkarsak işte orada hiç beklenmeyen sonuçlarla karşılaşabiliriz.

 

 

 

 

Mesela kişinin kararlı olup olmadığı çok önemli.Bir kişi karar vermeden bu yola çıkıyorsa;bizler ne yaparsak yapalım,nedeni-sebebi olmayan bir kimseye kesinlikle yardım edemeyiz.Çünkü güç içeriden gelir.Bedenimiz ve ruhumuz birlikte hareket ediyor.

 

 

 

Hani yeni bir komşu geldiği zaman;eskiden herkes hoş geldin derdi.Bir şekilde insanların birbiriyle tanışması, birbirinin karakterini çözmesi,en az birkaç ay zamanını alıyordu değil mi?.

 

 

 

 

Şimdi artık apartman hayatı,site hayatı bu birçok değişikliği günlük yaşantıda ortadan kaldırdı.Peki siz kilo kontrolü için ne amaçlıyorsunuz?.

 

Neler yapmak istiyorsunuz?.İşte sorunun kaynağını yerinde tespit etmek gerekiyor.

 

beslenme

 

 

Yakın zamanda bir düğün mü var?.Yoksa genel olarak sağlık kalitenizi arttırmak mı istiyorsunuz?.Beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmek mi istiyorsunuz?.Bizim temel amacımız son noktada budur.

 

 

 

 

Bizler ürün satıcısı ya da pazarlamacı gibi bir yerden bir yere gitmiyoruz.Tam tersine online ortamda iletişimde kalıyoruz.

 

Kişilerin ihtiyacını ve hedeflerini birlikte tespit ediyoruz.Peki siz şu anda kilo yönetimine nereden başlamak istiyorsunuz?.Önce tanışalım ve yardımcı olalım.

 

 

Herbalife Yeni Başlangıç İçin Hızlı Bir Kılavuz

 

 

Arkadaşlar kaliteli bir besin takviyesi olan Herbalife hakkında bilgi edinin!.Başarılı ve inanılmaz bir değişim için hazır olun.Herbalife nasıl kullanılır birlikte keşfedelim.Bu bir değişimin ayak sesleri olabilir mi?.

 

Değişimin faydalarını keşfedin ve Herbalife yolculuğunuzdan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi öğrenin.

 

 

Herbalife yaşam koçunuzla, sizi gören eski dostlarınızın ve arkadaşlarınızın bu inanılmaz değişime katkı vermelerini isteyin.

 

 

Unutmayın topluluğun gücü bireysel adımlardan daha kuvvetli ve etkili olur.Birlikte hareket etmenin yararları ve takip etmesi kolay herbalife diyeti dünyanın en güçlü bir besin takviyeleri ve keyifli atıştırmalıkları arasında gösterilmektedir.

 

 

Birlikte; Herbalife hakkında her şeyi öğrenebiliriz, maksimum değişim küçük adımlarla başlar.

 

herbali̇fe di̇yet li̇stesi̇ 8 kesi̇n bi̇lgi̇

Sizde alışkanlıkları değiştirirken fayda sağlamak istediğiniz alanı seçin!.Bunlar ne olabilir?.Her insanın belli başlı beslenme alışkanlıkları vardır.

 

 

Sizde kendiniz için bir olumlu birde olumsuz alışkanlık listenizi düzenleyin.Mesela yeterli uyuyor musun?.Gibi sorular sorabilirsiniz kendinize.

 

 

Bu yolculukta ürünleri verimli bir şekilde nasıl kullanacağınızdan Herbalife yolculuğunuzdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak ipuçları ve püf noktalarına kadar.Her detay yaşam koçunuzda.

 

 

Herbalife 21 gün bir slogan olsun sizlere;Herbalife yolculuğunuzdan en iyi şekilde yararlanmak için, size en uygun beslenme ve egzersiz kombinasyonunu birlikte tespit edelim ve başlayın. 

 

Diyetinizi bol miktarda sağlıklı meyve ve sebze ile desteklemenin yanı sıra yeterli dinlenme ve sıvı alımını sağlayın. 

 

Ek olarak, optimum sağlık için fiziksel aktivite, rahatlama ve doğru beslenme arasındaki dengeye odaklanmaya çalışın. 

 

 

Kilo kontrolüne yönelik bütün referanslar, diğer hususların yanı sıra dengeli beslenme, düzenli egzersiz, yeterli günlük sıvı alımı, gereken zamanlarda yapılacak besin takviyesi ve yeterli dinlenme de dahil olmak üzere Herbalife Nutrition Kilo Yönetimi Programı ile ilgilidirler. Ferdi sonuçlar değişiklik gösterecektir.

 

Bu ürünün herhangi bir hastalığı teşhis veya tedavi etmesi veya iyileştirmesi öngörülmemektedir.

 

“Ticari Markalar, tasarımlar ve diğer Fikri Mülkiyet hakları, Herbalife International, Inc. kuruluşuna veya lisansörlerine aittir. Herbalife Nutrition’ın verdiği izne istinaden kullanılmaktadırlar.”

 

Gönül DEMİR Herbalife Bağımsız Üyesi

2 thoughts on “HERBALİFE 21 GÜN GERÇEĞİ NEDİR?

 1. Saadet says:

  Merhaba,sayfanızı inceledim ve okudum,benimde yardıma ihtiyacım var. Ürünleri temin ettim fakat tam olarak düzene koyamıyorum bi koçum yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.