EVDE SPOR ALETLERİ İSİMLERİ VE EN İYİ YÖNLERİ

EVDE SPOR ALETLERİ İSİMLERİ VE EN İYİ YÖNLERİ

EVDE SPOR ALETLERİ İSİMLERİ VE EN İYİ YÖNLERİ

 

Evde spor aletleri isimleri ve en iyi yönleri;Spor salonları elbette profesyonel spor aletlerinin bulunduğu mekanlardır.

 

Ancak zaman kısıtı bulunan insanların işten eve, evden işe telaşları arasında evde spor hareketleri erkek programı gibi özelleştirilen programlar sayesinde kişiye özel hareket kabiliyetinizi yükseltmektedir.

 

Bunun yanında spor yapan kadınlar için evde spor hareketleri söz konusu olduğu zaman bayanlar daha çok video eşliğinde pilates ve fitness çalışarak formlarını korumaya gayret göstermektedir.

Herbalife H24 Rebuild Strength ProMax

Takdir edilir ki evde spor yapmak bayanlar arasında her geçen gün artmaktadır. Erkekler daha profesyonel çalışmalarda genelde spor salonlarını tercih etmesine rağmen evde spor aletleri ile de çalışmayı ihmal etmiyorlar.Burada dikkat edilmesi gereken konu daha çok, evde spor aletleri isimleri ve en iyi yönleri olmalıdır adını bile bilmediğiniz garip kullanışsız ekipmanlar sizi canınızdan bezdirmesin.

Değerlendirilmesi gereken eğlenceli bir konu var karşımızda bu nedenle kendinizi daha yüksek bir çıtaya taşımak istiyorsanız; evde muhtemelen elinizin altında bulunması gereken en iyi ekipmanları sizler için Herbalife yaşam koçluğu açısından da değerlendirelim istiyoruz.

 

 

Egzersiz yapmaya bütünüyle karşı olan insanlar da var tamamen bunun dışında bireysel çabaları ile karar verip kondisyonunu arttırmak isteyen birçok insan da fitness çalışmalarını evde düzenli olarak sürdürmek çabasındalar.Her şey insanın pozitif düşüncelerini hayata yansıtması ile gerçeğe dönüşüyor.

 

Eğer hazırsanız başlayalım istiyoruz.

 

Ne yazık ki büyük bir çoğunluğa yaklaşan insanlarda kilo problemi şu son 30 yılın en üst sıralarında yer alan ve çözüm bekleyen bir konu olması nedeniyle; yeterli derecede kararlı ve bahaneleri elinin tersi ile çevirip mücadeleye koşan insanlara destek olmak istiyoruz.

 

 

Genelde spor yapmanın pahalı bir salona ya da yüksek meblağlarda abonelik ile hiç gidilmeyen ölü yatırımlara dönüşmesi en az sizin kadar bizleri de üzüyor.

 

 

Gerçek anlamda formunuzu yakalamak belki biraz zaman alabilir ama en çok ihtiyacımız olan şey Herbalife yaşam koçluğu ve motivasyon eşliğinde çalışmak.

 

 

Yanı başımızda sizin gibi bu problemleri yaşayan insanları gözlem şansı bulmuş kişiler olarak pür dikkat sizlerin vücut ağırlığının aşağıya doğru düşmesini ve genel vücut postürünüzün,kaslarla birlikte gelişmesinin gerektiğini en iyi bilen insanlarız.

 

 

Bazen yürümek sadece yarım saat bile olsa insanın bütün motivasyonunu tavan yaptıracak kadar faydalı olan bir aktivitedir.Vücudu zorlamak gerektiği anda kuvvet antrenmanları kardiyovasküler yapıyı mükemmel bir duruma taşıyor.

 

 

Vücudunuzun esnek ve çevik yapısını spor sayesinde güçlendirmek ve mazeretleri geçmek için nedenleriniz güçlü ise çözümde bir o kadar güçlü olacaktır.İnanan her insan için küçük yatırımlar büyük bir olasılıkla dengeli ve formda bir vücuda yapılan yatırımlardır.

 

 

Mükemmel olmak şart değil, akışına göre kendinizi geliştirebilirsiniz.Bugün de başlayan siz olmalısınız!Peki yanınızda hangi ekipmanlar olmalı?

 

Evde spor aletleri su şişesi

 

İnsan spor yapar da su içmez ise bütün yatırımları boşa gitmiş sayılır.Vücudun en iyi performans göstereceği saatlerde vücudu susuz bırakmak gereksiz bir eylem olabilir.Evde spor yaparken su şişeleri bir an olsun yanınızdan ayrılmaması gereken bir gereksinim.

 

 

Evde spor aletleri yoga minderi

 

 

İstanbul’da yada İzmir’de yaşıyor olmanız bizim için çok farklı bir şey ifade etmiyor.Mühim olan Hakkari’de yaşayan bir kadın içinde Ankara’da yaşayan bir kadın içinde sonuçlar her ne olursa olsun yüz güldürücü olmalı.

 

 

Yoga konusunda eğitim alan onca birey ile görüşmelerimiz gösteriyor ki ruhun dingin,bedenin daha üst seviyelere taşınması.

 

 

İnsanları yoga gibi rahatlatan aktivitelerin içine gönderiyor, bunu evde de devam ettirmek süreklilik gerekiyor.Yoga minderinin yanınızda olması işinizi kolaylaştırabilir.

 

 

Evde spor aletleri dambıl

 

Sakın yanlış anlaşılmasın erkek kullanıcılar kadar kadınlarda dambıl çalışması ile farkını gösteriyor.

Herbalife CR7 Drive

Özellikle kol ve sırt kaslarının gelişmesi için minimize değerlerden başlayıp yükselen bir çizgide kendi kendinizi takip edebilirsiniz.Evde dambıl çalışması yapmak için birkaç küçük dambıl ile işe başlayabilirsiniz.

 

 

Evde spor aletleri sek sek ipi

 

Evet en eğlenceli zıplama hareketlerinin yapıldığı ip atlama, herkes kadar sizide heyecanlandırabilir.Çünkü siz atladıkça vücut yukarıdan aşağıya doğru muhteşem bir ivme kazanıyor.Denemeyen varsa mutlaka denesin.

 

 

Evde spor aletleri çekme yay

 

 

Evet doğru duydunuz çünkü spor salonunda olmadığınıza göre basit, kullanışlı Spor aletleri ile evde de kendi bedeninizi geliştirebilirsiniz.Bir kenara sabitleyeceğiniz yay sayesinde çekme hareketlerini yapabilirsiniz.

 

 

Evde spor aletleri pilates topu

 

 

Çoğu insanın umursamadan hatta küçümseyerek baktığı pilates topu sayesinde bugün caddelerde formunu koruduğu her haliyle belli olan bayanların ;kurtarıcı çalışma arkadaşı pilates topu gerçekten eğlenceli ve bir o kadar da dengeli, çalışmaları kolaylaştıran ilgi çekici bir aparat siz hangisini seviyorsanız o noktadan başlayabilirsiniz.

 

 

Evde spor aletleri step tahtası

 

Bir döneme damgasını vuran manken,model birçok ünlünün formunu zirveye taşıyan step tahtaları sizler için de mükemmel bir vücut geliştirici olarak evinizdeki yerini alabilir.Hele bir de müzik eşliğinde yüksek tempoyu yakalarsanız, değmeyin keyfinize.

 

 

Evde spor aletleri rahat kıyafetler

 

 

Bireysel spor çalışmalarını evde yaparken rahat kıyafetler hatta geçen sene almış olduğunuz tayt bile sizin işinizi kolaylaştırabilir.Yeter ki beslenme ve spora karşı olan yakınlığınız devam etsin.Sizi istediğiniz seviyeye giydiğiniz yeni kıyafetler ile değil, yüksek motivasyon ve dengeli beslenme ile çıkarabiliriz.

 

 

Pandemide evde spor tavsiyeleri

 

Ortalık çok kötü pandemi haritası kırmızıya dönüyor.Sağlık çalışanları bu dönemde çok zorlanıyor. Vatandaş bir yerden bir yere gidemiyor.Hepimiz evde sıkılmaktan memnun değiliz.Bir yandan da kilo almak istemiyoruz. 

 

Bizim hayatımızda shake herbalife yolculuğumuzun kalbidir.Yoksa bu kadar negatif etken nasıl düzelir.Beslenme hayatın gerçeği.1 Porsiyon shake güne 216 kalori ile başlatır sizi.Başlama vuruşu her maçta önemli.

 

Kahvaltı günün başlama vuruşu anlamını taşıyor.Peki kimler nasıl kahvaltı yapıyor?..Lütfen yorumlarınız ile dönüş yapın.

 

Hayatımız internet,sosyal medya.Zamanı kendinize ayırmak için fırsat yaratın.Diyelim ki; herbalife protein tozu satın aldınız.Size uygun evde spor programı olmadan.Ne işe yarar ki!.

 

Yani hareket olacak.Bir insan evde ne kadar hareket yapabilir demeyin.Yemek içmek kolay.Kilo almak,vücut yağının çoğalması demektir.Heleki dengesiz beslenme çok arttı bu dönemde.

 

İnsanlar herbalife şikayet hattı gibi bizimle paylaşıyor yaşadıklarını.Her şehir aynı risk altında.Enteresan ama mesajlar mizah taşımıyor.Merdivenden çıkmakta zorlananlar.Her gün kas ağrısı ile yaşayanlar.Yaşlılarda kalça kemiği problemleri gibi…

 

Radyolar insanlara pozitif olmayı öğütlüyor.Hiç alışıldık değil ama, Star TV evde spor programı yayınlıyor.Hatta bir obezite cerrahının reklamı dönüyor habire cıngıl olmuş.Yani içinizi karartmak için paylaşmıyoruz.Kendinize dönün ve yaptıklarınız nerede?..Siz neredesiniz.Şöyle bi gözlemleyin.

 

Tekirdağ’dan Soner bey sormuş;herbalife zayıflama çayı  içsem birazda spor yapsam olur mu?..100 kiloyu geçtim demiş.

 

Dürüst olmak gerekirse bu mesajların sayısı çok fazla. Cevaplamak için mutlaka dönüş sağlıyoruz.Sorun şu ki;Evde spor hareketleri Erkek Programı oluşturmak lazım.Herbalife fitness programı size ilham olabilir.

 

Yani öyle bazıları eleştiriyor.Herbalife tanıtanlar zayıf kalmış falan gibi.Bizler bu vücut geliştirme profesyonelleri gibi değiliz.Sizler gibiyiz.Kas oranıma bakıyorum % 60 olmuş ve kendimi enerjik hissediyorum. 

 

Sokaktaki insanın derdi değil ki vücut geliştirmek.Tabi Profesyonel destek alan insanlar yok değil.Ancak bu bizim konumuz değil.

 

Günümüzde insanlar herbalife kullanma talimatı nedir?..Diye google aramaları yapıyor.Sonuç almak istiyor tabiki de.

 

Evde spor yapmak erkek kadar, kadınlardan da destek görüyor.Madem öyle evde spor programı kadın için neden olmasın.Emine Başarır herbalife ayrıcalıklı müşterilere yol gösteriyor.

 

Yanılırsak lütfen düzeltin.Kasap,ayakkabıcı,memur neylesin yıllık bir bedel ödeyerek salon sporunu.Virüs patlamış iken öyle değil mi?..Evde spor uygulamaları bireysel olarak yapılabilir.

 

İhtiyacı karşılamak için illa bir yerde mi olmalı.Şenay hanım bize şöyle diyor;herbalife ile zayıflama trendler içinden hiç çıkmıyor.Eşim ve ben sporcuyuz.Herbalife beslenme temelli bir firma.Besyo mezunuyum.çoğu insan bu ürünleri bilmiyor.Herbalife neden reklam yapmıyor demiş.

 

Bakın Şenay hanım düşüncelerini bizimle paylaştı.Kendisi besyo mezunu.38 Yaşında.Bu küçük hatırlatmayı yapalım.Herbalife kadınlar basketbol ligi resmi sponsorudur.Bilginize.

 

Yakın zamanda birçok şehirde insanların kısıtlanmaları söz konusu.Yasaklar geri geliyor gibi.Birçok kamu ve özel sektör çalışanı evden çalışabilir.

 

Evden çalışanlar evde spor videoları ile formunu koruyabilir.Ya peki ev hanımları pek mi memnun durumdan.Tabii ki bu süreçte o insanların da desteğe ihtiyacı var.Şimdi herbalife cilt bakımı kozmetik firması değil ki.Bir beslenme firmasıdır.Kadınlara yol gösteren Uzman Diyetisyen Berrin Yiğit ile çalışıyoruz.

 

Uzman bir kadrodan destek alıyoruz.Pandemide evde spor için ne varsa burada.Kadınlara evde spor hangi saatlerde yapılmalı diye sormuyoruz.Sizin günlük rutininize uygun program yapıyoruz.

 

Örneklerimiz çok.Biz bir ekibiz.Start verdik değil mi?..Birlikteyiz işte, herbalife ne demek?..Tabiki bildiklerini paylaşmak,yardımlaşmaktır.30 dakikalık evde spor hareketleri planlıyoruz birlikte.Evet yapabilirsiniz demek için buradayız .

 

Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.