7 HÖRBİLAYF DENGELİ BESLENME TAVSİYESİ

7 HÖRBİLAYF DENGELİ BESLENME TAVSİYESİ

7 HÖRBİLAYF DENGELİ BESLENME TAVSİYESİ

 

 

7 Hörbilayf dengeli beslenme tavsiyesi nedir?.Bu yazı ile anlatalım.Günümüzde hiç kimse bugün evde yemek yiyelim demiyor.Öyle değil mi?..Belki evde yemek yapmak çok zaman alıyor.

 

 

Beslenme alışkanlıklarının değişmesi normal.Yeterli ve dengeli beslenme nasıl olur açıklayalım;herkes iyi görünmek ve iyi hissetmek istiyor.Öyle değil mi?.Belki de bu yediğiniz yemeklerden size bir armağan olacaktır.

 

 

Hani biraz değişiklik yapmak gerekiyor.Sadece karbonhidrat ya da yağlı yiyecekler ile yaşanmaz.Yani hörbilayf zayıflatırmı demeden önce yapılacaklar var.

 

 

Protein,vitamin,mineral denildiği zaman aklımıza ne geliyor?.Dengeli beslenme programı değil mi?.Peki bunu uygulamak neden zor geliyor?.Belki de alışkanlıklardan vazgeçmek biraz zaman alıyor.Dün bir arkadaşım Herbalife 21 gün gerçeği nedir anlamadım dedi.

 

 

İşte tam bu noktada aklınıza şu gelmeli!.Alışkanlıkların değişmesi 21 günde gelişiyor.Yani bir bardak hörbilayf çay içip hayal kurmayalım.Sorun ne ise üstüne gidelim birlikte.

 

 

Dengeli beslenme nedir?.Kilo vermek için bir fırsat biliyor muydunuz?.Hani hep aynı şeyleri yaparak sonuç almak zor.Kilonuzdan memnun değilsiniz.Her gün hörbilayf set içindeki ürünleri tüketin.Bunu yaparken sağlıklı besinler tüketmeye devam edin.Nasıl yapılır her birini açıklıyoruz.

PROTEİN NEDİR NE İŞE YARAR

 

7 HÖRBİLAYF DENGELİ BESLENME TAVSİYESİ-PROTEİN

 

 

Hörbilayf kullananlar için protein tüketimi çok önemli.Hani meseleye şuradan bakmak lazım.Vücut hormonları ve dengeyi korumak için ne yapıyor?. Proteinden faydalanıyor.

 

 

Protein vücutta kaslarda depolanır.Bir duvar gibi yıkılır,dağılır,erir.Sürekli protein ihtiyacımız vardır.Yağlı yemekler, hamur işleri bize yeterince protein sağlamaz.Yeterli ve dengeli beslenme yapmalıyız.

 

 

Bir kadın için kilo başına 1 gram protein gerekiyor.Mesela 95 kilo bir bayan için tam 95 gram protein lazım.Yanisi şu hörbilayf fiyatı merak ediyoruz.Ancak neye ihtiyacımız olduğunu biliyor muyuz?.Kesinlikle bilmiyoruz.

 

 

Arkadaşlar hörbilayf nedir?.Size birkaç örnek verelim. Günlük kalori ihtiyacını karşılamak önemli.Fasulye,tavuk, balık,yumurta,hayvansal proteinlerin önemini bilmek anlamına geliyor.Bunları size hatırlatan herbalife yaşam koçu olmadan kilo vermeniz zorlaşıyor.

 

 

Vücudumuz için gerekli bir besini anlatıyoruz.Dengeli beslenme ne demektir?.Sizi ayakta tutan bütün gıdaları öğrenmek anlamını taşıyor.Bu adımları öğrenmeden olmuyor.

 

 

Evet herbalife zayıflama hızlı oluyor.Nedeni nedir?.Çünkü ihtiyaç duyduğunuz bütün gıdaları size sağlayan bir planımız var.Kadınlar için,erkekler için ayrı ayrı program yapıyoruz.

 

BEDENSEL HAREKETLER NEDEN ZAYIFLAMAYA YETMİYOR

Biraz önce verdiğimiz örnekte olduğu gibi her kadın için aynı miktarda protein ihtiyacı söz konusu değil.

 

 

Hani bu standart bir mutfak önlüğü de değil ki!.Sonuçta bütün kadınlar farklı farklı bir yapıya sahiptir.Hörbilayf ürünleri farklı farklı tavsiyelerle sonuç veriyor.

 

 

Kilo vermek için Günde 2 defa herbalife kullananlar var.Sağlık ve dengeli beslenme kalori kontrolüyle olur.Çoğu kadın bunu anlamakta zorlanabilir.Hani elimizde bir mutfak terazisi ile ölçemeyiz.değil mi?.

 

 

Kilo veremiyorum!.Neden olmuyor?.Merak edenler var.Merak etmeyin protein yağsız ve kilo vermenizi kolaylaştırır.Nasıl mı oluyor?.Hörbilayf shake ile yapabiliriz.

 

 

Kaslardan kaybetmeden kilo vermek mümkün.Evet dengeli beslenme önemi burada karşınızda.İdeal vücut yapınızı öğrenmek,yağsız kas kütlesini oluşturmak için bizlerden yardım alabilirsiniz. 

 

 

Sizlere sadece herbalife zayıflama seti önermiyoruz.Yapmamız gereken çalışmaları birlikte yapıyoruz.Protein ihtiyacınız birlikte hesaplanır.Diyet planınızı ortaya çıkarırız.

 

 

Bu nedenle tek başınıza diyet yapmanızı tavsiye etmiyoruz.Birinci yöntem Herbalife beslenme kulüpleri.İkincisi ise bireysel Herbalife Koçluk alabileceğiniz bir danışman.

 

7 HÖRBİLAYF DENGELİ BESLENME TAVSİYESİ Zayiflama listesi icin gerekenler

Her iki yöntemde sizin işinizi kolaylaştırabilir.Takip nasıl yapılır?.Düzenli ve dengeli beslenme nedir?.Bilmeden hörbilayf yorumlar size yardımcı olamaz.Ne kadar protein ihtiyacınız olduğunu öğrenmek ister misiniz?.Herbalife  kullanımı çok basittir size anlatabiliriz.

 

 

Diğer öğünleri de unutmayalım.Her öğünde en az 25-30 gr protein almalıyız.Çünkü dengeli beslenme ne demek?.Birlikte öğreniyoruz.Avuç ayası kadar yağsız et yada tavuk ortalama 30 gr protein sağlar.

 

 

Protein sadece et ve et ürünlerinin gelmez.Aynı zamanda süt ve süt ürünleri,kuruyemişler,baklagiller gibi farklı gıdalardan gelir. 

 

 

 

Ortalama 90-100 kilo bir kadın için günlük protein ihtiyacı 100 gramdan az olamaz.Bu kiloda bir erkek için 130 gramdan aşağı olamaz.Bunun anlamı her gün en az 4 porsiyon proteinli gıdalar almak gerekiyor.

 

 

Proteine ne kadar önem verdiğimizi anladınız.Siz bir market rafından aldığınız her gıdanın etiketinde ne kadar protein var öğrenebilirsiniz.

 

 

Yeterli ve dengeli beslenme önemi ortaya çıkıyor.Nasıl oluyor?.Biz sadece herbalife zayıflama ürünleri demiyoruz.Hayatınıza değer katan açıklamalar getiriyoruz.

 

 

Kilo vermekte zorlanıyorsanız; porsiyonları birlikte ölçelim.Fazla yada az birlikte karar verelim.Şayet ihtiyacınızdan fazla tüketiyor iseniz bu kötü.Tam tersi az  protein alıyorsanız bu daha kötü.

 

HERBALİFE KİLO AŞAĞI QUİCK START BESLENME SETİ

Sizin için hörbilayf zayıflama seti bir başlangıç.Mühim olan genel diyet düzeni nasıl olacak?.Günlük diyeti nasıl takip edeceğiz?.Sağlıklı meyveler,protein harici gıdalar, sağlıklı yağlar.Bunların hepsi sizin hayatınızı değiştirebilir.

 

 

7 HÖRBİLAYF DENGELİ BESLENME TAVSİYESİ-KARBONHİDRAT

 

 

Sizin için dengeli beslenme afiş çizelim.Kesinlikle beyaz un bu afişte yer alamaz.Herkes beslenme düzeni içinde Karbonhidratları tüketiyor.Ama ne kadar sağlıklı yada sağlıksız bunun farkında değiliz.

 

 

Kadınlar için bir avantaj var aslında.Nedir bu avantaj?.Tabi ki my herbalife farkı.İçinde inanılmaz bilgiler var.Ayrıca buraya kayıt olan insanlar doktor sunumlarına katılıyor.

 

 

O enerjinin nereden geldiği çok önemli.Kilo vermek istiyorsanız; basit karbonhidrat dediğimiz şekerli, nişastalı ve niteliksiz gıdalardan uzak durmamız gerekiyor.

 

 

Diyetimiz de bir şeyleri değiştirmek istiyoruz.Neden mi?.Bunu yapıyoruz çünkü; sizden gelen herbalife yorumları takip ediyoruz.

 

 

Moda bir diyet yaratmak yerine.Dengeli beslenme listesi öneriyoruz.Bir günlük diyet listesi gözden kaçmıyor.Doğru Karbonhidratlar, doğru yakıt demek.Doğru enerji,doğru yağlar.Açıkçası Zayıflamak için ne varsa hepsini bir arada sunmaya gayret gösteriyoruz.İşte Diyet yaparken farkınız burada ortaya çıkıyor.

7 HÖRBİLAYF DENGELİ BESLENME TAVSİYESİ kalori kontrollu bir diyet

 

Kadın ve erkek ortak problem şurada başlıyor.Dengeli beslenme nasıl olmalıdır?.Hani bir tabir vardır attığını tutturmak.Çoğu insan burada yanılıyor olabilir.Karbonhidratlar dedik,enerji veriyor dedik.Ancak bir ayrıntı gözden kaçmasın.

 

 

Terazide dengeleri bozan,pirinç,makarna,beyaz ekmek hepsi beyaz şekerden farksız gıdalar.Ancak gözünüz hemen korkmasın.Yeterli ve dengeli beslenme nasıl olmalıdır?.Hepinize örnek verelim o zaman.

 

 

Vitamin,mineral kaynağı,yüksek lif içeren,besleyici, doyurucu birçok karbonhidrat gözden kaçıyor olabilir. Sağlıklı karbonhidratlar daha faydalıdır.

 

 

Sizler herbalife çayı içerken,ara öğün olarak meyveleri hedefleyebilirsiniz.Meyveler sağlıklı karbonhidrat kaynakları dır.Bunun yanında bağırsakların çalışması için vücuda yardımcı olurlar.

 

 

Diyet yaparken sadece beyaz şekerden uzaklaşmak yeterli olmuyor.Aynı zamanda işlenmiş karbonhidratlardan uzak durmak akılcı bir yöntem olarak önümüzde duruyor. 

 

 

Tabii ki meyveler konusunda bir uyarı yapmadan geçemiyoruz.Çünkü her bir meyve fruktoz şekeri içerir.Yani bunun fazlası da kilo yapabilir.

 

 

Karbonhidratların faydalı yönlerini öğrendiniz.Birde herbalife kilo alma var.Bu karbonhidratlar;nasıl kilo verirken yardımcı oluyor ise kilo alırken de yardımcı oluyor.

7 HÖRBİLAYF DENGELİ BESLENME TAVSİYESİ Basit Karbonhidratlar

 

Kısacası karbonhidratlar konusunda şu birkaç uyarıyı yapmış olalım.Sık sık acıkıyor iseniz;bunun tek nedeni olabilir.Basit karbonhidratlar.Hani siz de biraz araştırma yapın.Hörbilayf kullanıcı yorumları size bu konuda fikir verecektir.

 

 

Mesela tatlı krizi geçiren insanlar bir dönem sonra bu alışkanlıklardan kurtulmuş olarak yoluna devam ediyor.Bu tamamen dengeli beslenme nasıl olur?.Öğrenilerek yapılacak bir şey.

 

 

7 HÖRBİLAYF DENGELİ BESLENME TAVSİYESİ-SU 

 

 

Şimdi herbalife aloe vera markanın bilinen yüzü.Ancak insan vücudu hangi diyeti yaparsa yapsın en çok suya ihtiyaç duyar.

 

Vücudumuz bütün besinleri suyun sayesinde eritir. Vücuda dağıtır.Vücut ısısını düzenler.Kabızlığı önler.Saydıkça faydaları ortaya çıkar.

 

Mesela hörbilayf termo sadece su ile çalışır.Eğer ki yeterli miktarda su içmiyor iseniz işimiz çok zor olabilir. Vücudumuzdaki yağlanmayı engellemek için mutlaka su içmeliyiz.

 

 

Hörbilayf nasıl kullanılır?.Bir kez daha hatırlayalım. Yeterli miktarda su,günde iki defa herbalife shake,hörbilayf çayı,düzenli uyku,birazda yürüyüş.

 

 

7 HÖRBİLAYF DENGELİ BESLENME TAVSİYESİ-VİTAMİN VE MİNERAL 

 

HERBALİFE VİTAMİN KADIN ERKEK

Vitamin ve mineraller vücudumuzun gizli kahramanlarıdır.Kadınlarda hormon seviyesi belli bir yaştan sonra değişir.Bunu desteklemek için yeterli miktarda A-D-E-C ve B vitamini gibi ihtiyaçları dışarıdan almak gerekebilir.Herbalife kadın vitamin birçok vitamini bir arada sunuyor.

 

 

Mineraller kemik yapısını korur.Yaşlanmanın etkisini azaltabilir.Beslenme koşulları düşünülürse her şeyi karşılama çok daha zor olabilir.

 

7 HÖRBİLAYF DENGELİ BESLENME TAVSİYESİ-LİFLER

 

Avrupa Birliğinde yapılan araştırmalar şunu gösteriyor. Erkek ve kadınlar için ortalama 30 grama kadar lif içeren gıdalar tavsiye ediliyor.Sağlıklı kaynaklardan almak önemli.Dengeli beslenme listesi oluşturmak istiyoruz.

 

 

O zaman sağlıklı lif kaynakları meyveler,sebzeler,kepekli, tam tahıllı ürünleri tercih etmek diyet açısından,genel sağlık yapısını korumak açısından çok önemlidir.

 

 

7 HÖRBİLAYF DENGELİ BESLENME TAVSİYESİ-YAĞLAR

 

 

Herbalife faydaları nedir?.İnsan önce sağlıklı yağları öğreniyor.Hayatında uyguladığı zaman sağlıklı yağların;zeytinyağı ve bitkisel yağlar olduğunu ve işlenmiş bazı kötü yağların hayatından çıkarılması gerektiğini öğreniyor.Beslenme bir bütündür.Yağları hayatımızdan tamamen atamayız.Ancak sınırları biz çizebiliriz.

 

 

7 HÖRBİLAYF DENGELİ BESLENME TAVSİYESİ-HAREKET

 

 

Bakınız herbalife kullanımı kişiden kişiye değişir.Değişmeyen kuralları hatırlayalım o zaman.Hayatımızda beslenmenin önemi büyük.

HERBALİFE DENGELİ BESLENMEYİ ÖNERİYOR

 

Bu yazımızda dengeli beslenme nedir kısaca anlatmaya çalıştık.En son neden bahsedeceğiz?.

 

 

Sıraladığımız bütün bu beslenme tavsiyeleri hareket olursa mükemmel olacaktır.Yaşınıza,kilonuza aldanmayın küçük değişikler yapın.Günlük olsun ama sürekli olsun.Hareketin yaşı ve zamanı olmaz. 

 

 

Lider Beslenme Herbalife Nutrition Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.