6 HERBALİFE GERÇEKLERİ NEDİR

6 HERBALİFE GERÇEKLERİ NEDİR

6 HERBALİFE GERÇEKLERİ NEDİR?

 

 

Merhabalar ismim Hayati Demir.Ben Herbalife yaşam koçu olarak,bir beslenme danışmanı olarak,okuduğum ve araştırdığım bilgileri insanlarla paylaşmaktan gerçekten zevk duyuyorum.

 

 

İnsanlara yardımcı olmaktan da zevk duyuyorum.Aslına bakarsanız;bizler birer pazarlamacı gibi kapı kapı dolaşan insanlar değiliz.Herbalife yaşam koçu dediğiniz zaman; daha çok beslenme odaklı,yani beslenme davranışlarının,beslenme alışkanlıklarının .Temeli üstünde kurulu bir sisteme sahip insanlarız.

 

 

Peki bir de sıcağı sıcağına yaşamış olduğum bir enstantane var.Onu da paylaşmak istiyorum sizlerle. Şimdi ne yapıyoruz?..Biraz önce Antalya Muratpaşa dan yani merkezi bir noktadan bir tane hanımefendi beni aradı.Dedi ki ben Herbalife kullanmaya niyet ettim.Karar verdim bana yardımcı olur musunuz?..

 

 

Aslında biz gerçekten beslenme temelinde hareket ettiğimiz için;insanların bilinç düzeyini artırmak istiyoruz.

 

İnsanların sadece ürüne ulaşması değil.Temel beslenme davranışları,temel beslenme alışkanlıklarını çevirmek, değiştirmek, bizim temel amacımız bu.Şimdi gelelim Herbalife gerçeklerine aslına bakarsanız;bizim videomuzun konusu tam da üstüne geldi.Bu noktadan sonra atacağımız adımları birlikte yapabiliriz.Nasıl yapıyoruz?..Hemen sizlerle paylaşıyorum.

 

6 HERBALİFE GERÇEKLERİ NEDİR temel beslenme aliskanliklari

Şimdi Steve Henig isminde bir bilim insanı,bunu özellikle belirtiyorum.Bilim gerçekler, kanıtlanabilir gerçekler üzerine kuruludur.Bu noktada Steve Henig,Herbalife bilim insanıdır.Bu kişi yıllardır beslenme üzerine alışkanlıkları inceleyen,insanların davranışlarını inceleyen,hatta laboratuvar çalışmalarında bulunan, Herbalife yaşam koçlarına rehberlik eden bir insan.

 

Hani bir İsveç bilim adamı demiyorum.Ya da bir Japon bilim adamı demiyorum.Dikkatinizi çekiyorum.Herbalife bilim adamı diyorum.Bu doktorun yapmış olduğu araştırmalar neticesinde bize vermiş olduğu temel bilgiler var.Bu temel bilgileri sizlerle de paylaşmak istiyorum. 

 

Herbalife gerçekleri dediğimiz zaman 6 tane temel şey var,aktör var.Peki bu aktörler nedir?..Nasıl yapacağız?.. Hemen sizinle paylaşalım.Hep notlar üzerinden,sizden gelen yönlendirilmiş sorular üzerinden.Hızlıca bir geçiş yapıyoruz.

 

Herbalife gerçekleri-1

 

 

Herbalife gerçekleri dediğimiz zaman;en başta temel varlığımız; bizim sağlıklı kahvaltı.Sağlıklı kahvaltı tabağı oluştururken birçok insan zorluk yaşıyor.Genelde basit karbonhidrat üzerine kurulu bir düzen olduğu için;ne yapıyoruz?..Herbalife kullanmaya karar veriyoruz.Ama normal beslenme alışkanlıklarımızı değiştirmek de zorlanıyoruz.Sağlıklı kahvaltı tabağı oluşturmak için size bir önerim var.

 

6 HERBALİFE GERÇEKLERİ NEDİR Saglikli kahvalti tabagi

 

Herbalife Shake ile her gün sabah kahvaltınıza devam edebilirsiniz.Yerine koyabileceğim güçlü,gerçekten güçlü bir Gıda var mı?..Derseniz de buna bizzat şahidim.Herbalife Shake yerine koyabileceğimiz birçok gıda var.Ancak bu besinleri alırken de;ne yapıyoruz?..

 

 

Kaloriyi yükseltiyoruz.Kalorimizi yükselttiğimiz zamanda kilo almaya devam ediyoruz.İnsanlar genellikle kilo alma ya da kilo verme üzerine konuştuğumu zannediyor. 

 

 

Tam tersi biz ne yapıyoruz?..Konunun üzerine ediyoruz. Şimdi sağlıklı kahvaltı alternatifi olarak; ben size ne önerdim?..Herbalife Shake önerdim.Herbalife Shake’in nasıl kullanıldığı,hangi aralıkta kullanıldığı bir Herbalife beslenme danışmanı tarafından en doğru yöntemi tercih edersiniz.

 

 

Ama tek başına da hareket ettiğiniz zaman,planınız zayıf kalır.Arkadaşlar buna inanabilirsiniz.

 

 

Herbalife gerçekleri-2

 

 

Şimdi gelelim küçük ama,sık sık beslenme.Herbalife gerçekleri dediğimiz zaman;küçük ama sık beslenme ,bunu nasıl yapıyoruz?..Kilo almak ya da kilo vermek niyetinde iseniz.Kesinlikle ne yapıyoruz?..Ara öğün kullanıyoruz.Ama ara öğünü her insana tavsiye etmiyoruz.

 

 

Farklı farklı kombinasyonlar ile hareket ediyoruz.Kişiye özel beslenme ile hareket ediyoruz ve bunu yaparken de ne yapıyoruz?..Ara öğün önerilerimizi sunuyoruz.

6 HERBALİFE GERÇEKLERİ NEDİR Kisiye ozel beslenme

 

Herbalife gerçekleri-3

 

 

Ara öğün dediğimiz zaman; o kadar çok seçeneğimiz var ki!.Herbalife ürünleri ile hazırlananlar.Evde bulunan gıdalar ile hazırlananlar.Yani saymakla bitmiyor.Herbalife gerçeklerinin bir parçası da; ara öğün listesi.Ara öğün listesini doğru oluşturursak.Mesela bir elma yiyeceksek bir porsiyon dur.Sevgili arkadaşlar şimdi Herbalife gerçeklerinden bahsediyoruz ya!.

 

Dedik ya; danışmanlığın kritik noktası,insanların beslenme alışkanlıklarını değiştirmek.İnsanların kötü beslenme alışkanlıklarından uzaklaşmasını sağlamak.Şimdi diğer bir mevzuda besleyici atıştırmalıkları nerede buluruz?..

 

 

Herbalife gerçekleri-4

 

 

Herbalife gerçeklerinin içerisinde önemli bir kriter. Besleyici atıştırmalıkları nerede buluruz?..Tahıllarda bulabilir miyiz?..Evet kepekli,işlenmemiş tahılları tercih ederek besleyici atıştırmalıklar oluşturabiliriz.

 

 

Bunun haricinde sabahleyin mesela; bir ara öğün olarak besleyici çorbayı hiç denediniz mi?..Hemen ilk bulduğunuz işlenmiş,yüksek kalorili bir yiyecek yerine. Hiç tercih ettiniz mi?..Sıcacık bir mercimek çorbası.

 

 

Yanında bir dilim kepekli ekmek.Mükemmel bir atıştırmalık.Bunu deneyen var mı acaba?..Deneyen varsa lütfen videonun altına yorum bıraksın.Özellikle mesela;yeni dönemde trend olan bir şey var.Protein Bar Herbalife protein bar ile normal bir gofretin kalorisini ve besin içeriğini incelediğiniz zaman bu gerçek ortaya çıkacaktır.

Herbalife Protein Bar

 

Yani Steve Henig bu noktada da boş konuşmuyor. Kesinlikle Bilim Temelli ve araştırmalara dayanarak konuşuyor ve biz bunu ne yapıyoruz?..Temel olarak günlük meyve mesela!.

 

 

Meyve ihtiyacını karşılayacak sak;bir porsiyon meyve, bir tane meyvedir.Bir porsiyon meyve dediğimiz zaman; biraz önce bahsettiğimiz hanımefendinin de dediği gibi. Bir tabak Çilek,bir tabak Vişne,bir tabak elma,bir tabak Armut değil.Sadece bir tane elma.Yani bunları dengeye oturttuduğunuz zaman.

 

 

Kilo probleminiz kalmayacak.Kilo kontrolümüz zaten oturacak.Evet bir diğer Herbalife gerçeğinden bahsetmek istiyorum.Herbalife nin ana unsuru nedir?.. Temel beslenmeyi bütünüyle tek bir kalemde değil, parça parça alıştırarak,öğreterek yerine koymak.Ne yapıyoruz?..Su içmek dedik!.

 

 

Herbalife gerçekleri-5

 

 

Şimdi düzenli iç su içmek denilince; Herbalife gerçeği aklınıza tamamen otursun.Şimdi enteresandır,su içmek zayıflatır mı ,su içmek kilo aldırır mı ?..Şimdi bizim bir bedenimiz var ve bu bedenimizin % 75’i sudan oluşuyor.

 

 

Biz buna temel olarak hidrasyon diyoruz.Hidrasyonu yerine koymazsak,suyu içmezsek!.Biz ne yukarı kontrol yani ne kilo alma ya da kilo verme konusunda başarılı olabilir miyiz?..

 

6 HERBALİFE GERÇEKLERİ NEDİR su lider beslenme

 

Asla olamayız.Gerçeği nedir?..Gerçeği ihtiyacın kadar suyu tüketmek.Suyu tüketmek de zorlanıyorsanız da diğer videolarımızı takip edebilirsiniz.

 

 

Kanalımızda birçok video paylaşıyoruz.Paylaştığımız videoları; biz keyfe keder değil.Gerçekten birilerine ulaşsın.Gerçekten kararlı insanlara ulaşsın istiyoruz. Şimdi hemen notlarıma devam ediyorum.

 

 

Burada Steve Henig ,Herbalife gerçeklerini açıklarken; temel besin maddelerinden bahsediyor.Peki temel besin maddesi dediğimiz zaman;canlıların bütününün neyi var?..

 

 

Canlıların temel besini var.Temel besin dediğimiz zaman Makro besinler,mikro besinler işte sağlıklı yağlar olabilir.Su olabilir.Hayatınızı idame ettiğiniz.Hayatınızı devam ettirdiğiniz,devam ettirdiğimiz her şey her besin maddesi.Bizim temel besinimiz.

 

 

Ancak bunun ölçüsü,kararı nedir?..Bunu iyi tartışmamız gerekiyor.İnsan tek başına hareket ettiği zaman ne oluyor?..Basit karbonhidrat dediğimiz Market raflarında bolca bulunan gıdaları tükettiğimiz zaman kilo kontrolünde geriliyoruz.

 

 

İşte;Herbalife kullandım kilo veremiyorum!.Peki diğer taraf ne olacak?..Diğer mecra ne olacak?..Aslında yaptıkların ne olacak?..Veya yeni başlamak isteyen insanlar için;temel besin maddelerinin ne kadar önemsiyorsun?..

 

 

Diğer bir nokta da neydi?..Temel besin maddeleri.Temel besin maddeleri dediğimiz zaman;

 

6 HERBALİFE GERÇEKLERİ NEDİR Temel besin maddeleri

 

Herbalife burada şeyi açıyor,çizgiyi aşıyor.Herbalife Gerçeklerinin temel gerçeği; temel besin maddelerinin hepsinin bir dengede, bir otokontrol ile yavaş yavaş insanların bilincine  yerleştirerek,kilo kontrolü,sağlıklı yaşam,aktif yaşamın gereklilikleri gibi gibi örneklerimizi çoğaltabiliriz.

 

 

Doğal ve düzenli beslenme.Zaten size birçok yenilik kazandıracak.Bu yenilikler nedir?..Örnek veriyorum en son ve 6.önemli noktayı paylaşıyorum.Vitamin ve mineraller.

 

 

Herbalife gerçekleri-6

 

 

Şimdi Steve Henig diyor ki;vücudumuzun gerçekten işlevsel olarak her zamankinden daha güçlü,her zamankinden daha iyi olmasını istiyorsak; vitamin ve mineralleri asla pas geçmeyin.

 

 

Peki bunu nasıl sağlıyoruz?..Şimdi vitaminler ve minerallerin ortak özelliği nedir biliyor musunuz?.. Vitaminler ve mineraller  şu anda elimde görmüş olduğunuz kalem gibi düşünün!..Bir kaldıraç görevi yapıyor.Neyi kaldırıyor?..Sırtımızdaki yükü kaldırıyor.

 

 

Mineraller biliyorsunuz mikro besinlerdir.Vitaminlerde yine aynı şekilde mikro besindir.Vücudumuz devasa bir üretken makina.Bu üretken makineye doğru besini, doğru yakıtı verdiğimiz zaman;Herbalife gerçekleri küçücük bir çıpa’dan giriyor.

 

 

Çok daha genişliyor.Ne yapıyoruz?..Vitaminleri ve mineralleri nerede arıyoruz?..Yapabildiğimiz şekilde kadın ve erkek vitamini ayrı ayrı hitab edecek şekilde vaten hazır mevcut.Elimizde var.Ama gün içinde ne yapıyoruz?..

6 HERBALİFE GERÇEKLERİ NEDİR meyveler lider beslenme

 

Meyvelerden faydalanıyoruz,sebzelerden faydalanıyoruz.Vitamin ve mineralin önemini nerede anlıyoruz?..Daha enerjik,daha güçlü hissettiğimiz zaman anlıyoruz.Çoğu insan;Kumluca’dan bir sevgili ağabeyimiz aradı.Ya ben çok yorgunum!.

 

 

Bana vitamin tavsiye edebilir misin?..Boyunu ve kilosunu sorduğum zaman;1.58 boyunda, 95 kilo ve benim bir şeyim yok diyor.İşte Herbalife gerçekleri budur arkadaşlar.

 

 

Yani 95 kilo bir insanın yorgun hissetmesi,kendini zorda hissetmesi budur.Temelde ne yapıyoruz?..Beslenme alışkanlığı dedik.Yani sadece bir noktadan bakmayalım.  Geniş açıdan bakalım.Şimdi vitaminler ve mineraller konusunu da irdelediğimize göre;temel beslenme gerçeklerini,herbalifenin gerçeklerini umarım iyi anladınız.

 

 

Üstünden tekrar tekrar geçiyorum.Bir noktadan değil, geniş noktadan,geniş açıdan bakıyoruz.Temel beslenme gerçeklerini,Herbalife gerçekleri olarak kabul ederseniz ürünler zaten %100 işe yarıyor.

 

 

Bizi takip edebilirsiniz

 

Facebok       instagram     Youtube    instagram

 

Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.