5 YENİ HERBALİFE TAKTİĞİ

5 YENİ HERBALİFE TAKTİĞİ

5 YENİ HERBALİFE TAKTİĞİ

 

 

Merhabalar ismim Hayati Demir.Herbalife yaşam koçu yum.Şimdi bugün size ne aktarıyor olacağım?..Tabii ki 5 yeni Herbalife taktiğini anlatacağım.5 yeni Herbalife taktiği nedir?..Biliyor musunuz?..Arkadaşlar çok basit uygulanabilir ve kontrollü bir sistem.

 

 

Bu kontrollü sistemi kimler için paylaşıyorum biliyor musunuz?..Sadece sadece yeni başlayanlar için.Yeni başlamak isteyenler için.Karar verip tereddütleri, kafasında bir sürü soru işareti taşıyan insanlar için paylaşıyorum.

 

Videomun içeriğinden daha fazlasını internet sitemde de paylaşıyor olacağım.Açıklama kısmından direkt olarak sitemize ulaşıp bu videoda paylaştıklarım dan daha fazlasını bulabilirsiniz.Çünkü neden?..YouTube belli bir sayıda kelime paylaşmamıza müsaade ediyor.

 

 

 

Daha fazlasını nereden bulacaksınız?..Tabii ki paylaştığım linke tıklayarak sonuca doğru emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

 

 

5 YENİ HERBALİFE TAKTİĞİ-1 Kopyalama

 

5 yeni Herbalife taktiği dedim ya!.5 yeni Herbalife taktiğinin en sevdiğim birincisi.Kopyalama!Neyi kopyala yazacağız?..Elbetteki danışmanı kopyalayacağız.Yani yakasında bir rozet varsa,ya da Herbalife logolu bir rozet taşıyorsa.

 

O kişinin işini hakkıyla yaptığı konusunda emin olabilirsiniz.Bu rozeti herkes takmıyor.Her mecradan ürünü alabilirsiniz.Herbalife Shake aldığınız da tatlı kaşığı ile mi yapacaksınız?..Çorba kaşığı ile mi yapacaksınız?..

5 YENİ HERBALİFE TAKTİĞİ Herbalife Shake

Yoksa 200 mililitre sütle mi karıştıracak sınız?..Nereden bileceksiniz.Hiçbir şey bilmiyorsunuz.Hiçbir ürünün dili yok.Kopyalama dediğimiz olay da burada devreye giriyor.Size danışmanlık eden kişiyi birebir kopyalamanız gerekiyor.

 

Size ne tavsiye ettiyse yazın.Not edin bir kenara. Dolabınıza koyun.Başucunuza koyun ve bunu yapmaya devam ettiğiniz müddetçe;size ne söyleniyor ise kopyalar sanız.Herbalife Shake sizin hayatınızı değiştirecek.Peki ikinci ve önemli bir konu uygulama.

 

5 YENİ HERBALİFE TAKTİĞİ-2 Uygulama

 

Sevgili arkadaşlar çoğu insan Herbalife Thermo Complete ürünü alıyor.Ya da ürün almak istiyor.Bir sürü endişe taşıyor.Acaba bu ürün bana yarar mı?..Yaramaz mı?..Şimdi işin özü şudur.Herbalife Thermo Complete bir programın parçasıdır.Yani beslenme programının parçasıdır.

 

Tek başına yeri gelir kilo bile almanıza neden olabilir. Uygulama neden uygulama diyorum?..Herbalife yaşam koçunun verdiği uygulamalar.Birebir denenmiş, başarılmış.Hatta ve hatta 5 milyondan fazla insanın bu işi, ürünü kullanmış, her gün de kullanmaya devam ediyor olmasıdır.

 

Yeni olan sizlersiniz.Ne yapacağız?..Uygulamayı birebir adapte edeceğiz.Günlük hayatımıza adapte edeceğiz. Thermo tablet rafta beklerse size hiç bir faydası olmayacaktır.

Herbalife Thermo Complete

Ama Herbalife yaşam koçunun söylediği gibi kullanmaya devam ederseniz.Mükemmel sonuçlar elde edeceksiniz.Şimdi enteresandır.3 konuya geçiyorum.3 ve en can alıcı. 

 

5 YENİ HERBALİFE TAKTİĞİ-3 Kendin Ol

 

Kendin Ol.Kendin ol,sadece kendin ol.Kendin olmak nereden geliyor?..5 yeni Herbalife taktiği dedik ya!.Evet kendin olmak;örneğin kıyaslama yapmayın.Akşamleyin İstanbul‘dan bir arkadaşımızı aradı ve şunu söyledi.Ben sağlık çalışanıyım.

 

Yanımda bir doktor var ve ben de gayri ihtiyari şunu düşündüm.Tamam yanınız da doktor olabilir.Kişinin Doktor olması çok problem değil.Neticede nefes alan, yemek yiyen,su içen bir insan değil mi bu doktor?..

 

105 kilo olduğunu söyledi de.Hemen bunu önümüze koydu.Dedi ki yanımda doktor var.Evet Doktor olabilir. Ama biz de şunu söylüyoruz;ürünler ilaç değil ki.İlaç değil.Kendiniz olun.Sadece kendiniz olun.

 

Bunu yapabilirsiniz.Ayşe’nin diyeti Fatma’ya uymaz. Fatma’nın diyeti de Mehmete uymaz.Kıyaslama yapmayın!.

 

Sizin kaç kilo olduğunuz,yaşınız,boyunuz vesair.Bütün detaylar.Herbalife yaşam koçu zaten sizin bütün bilgilerinize sahip olacaktır.Sonuç aldıracak!..

 

Yani Ayşe 5 gün önce başladı.5 kilo vermiş!.Hayır öyle bir dünya yok.Buna inanabilirsiniz.Sadece ve sadece kendiniz olun kıyaslama yapmayın.

5 YENİ HERBALİFE TAKTİĞİ Herbalife Shake zayiflama lider beslenme

Örneğin; Herbalife Shake fiyatını kıyaslıyor.Dışarıda shake fiyatı şu!..

 

Peki bu insanlar şunu söyleyebiliyor mu?..Dışarıda çok ucuz ürün satan kişiler var.Yakasına rozeti takabiliyor mu?..Veya bugüne kadar hiç resmi bir distribütöre;ya arkadaş ben Herbalife Distribütörüyüm diye biliyor mu?..Diyemez.

 

Herbalife Shake satıyor diye; Herbalife üyesi olacak diye bir kaide de yok.Yani evet diyetin hayatın en önemli 4. faktörü.Herbalife taktikleri dedik ya.4.4 nedir biliyor musunuz?..

 

 

5 YENİ HERBALİFE TAKTİĞİ-4 Uyku

 

Sadece ve sadece uyku arkadaşlar.Vücudumuzun biyolojik saatini hiçbir zaman bozmayacağız.Şimdi gece ikiye kadar oturuyor isek.Ne oluyor?..Uyku düzenimiz bozuluyor.

 

Neydi?.Çoğu insan Herbalife nedir diyor.Arkadaşlar Herbalife nedir sorusunun yanıtı;kendi hayatımızda yatıyor.Aslında yaptıklarımız da yatıyor.Herbalife bir yaşam stili.

 

Yani; insanın daha aktif, daha iyi, daha mutlu, sağlam hissetmesini sağlayan taktikleri veriyor.Peki uyku düzenimiz nasıl etkiliyor kilo vermemizi?..Ya da kilo almamızı!.

 

Vücudumuz bir metal yığını değil.Vücudumuz;hisseden, bütünüyle her şeyi gören bir yapıya sahip.Beynimiz, Kalbimiz her şey bunu hissediyor.

5 YENİ HERBALİFE TAKTİĞİ uyku

En basiti ile çok kısa sürelerde uyuyorsanız.Ne oluyor?.. Sabahleyin ölü gibi kalkıyorsunuz.Uyku vücudun direncini arttıran en önemli ihtiyacımız.Yeterince uyku uyumuyorsak ne oluyor?..

 

Tamamen 2-0 yenik başlıyoruz.

 

Evet Herbalife taktiklerin de en sevdiğim son madde. Yeni başlayanlar için ;benim en sevdiğim bir konuyu dile getireceğim.Şimdi herbalife ile ilgili bütün kafanızdaki bütün soru işaretlerini bitirebilecek bir adres veriyorum.

 

Bunun en güvenilir kaynağı Herbalife Türkiye.Sevgili arkadaşlar,Herbalife Türkiye dediğimiz zaman sosyal medyadan takip edebiliyorsunuz.Instagram’dan takip edebiliyorsunuz.Facebook‘tan takip edebiliyorsunuz. 

 

Herbalife Türkiye ile ilgili notumu ilettiğime göre.5. maddeye gelelim.

 

5 YENİ HERBALİFE TAKTİĞİ-5 Hareket

 

5.Madde en sevdiğim madde.Dedim ya hareket sevgili arkadaşlar.Hareket;her yerde kısıtlı olduğunuz zamanlarda bile yapabileceğiniz bir şey.Sadece şu an olduğum yerde bile oturup kalkarak bir squat hareketi yapabilirim. 

 

Fakat spor yapıyorsanız mükemmel.Gerisi ne olacak?.. Beslenme.Tamam,toplamda ne oluyor biliyor musunuz?..% 80 beslenme,% 20 hareket.İzmir‘den bir arkadaşım bana diyor ki;pardon özür dilerim Kuşadası‘ndan.Ben spor salonuna yazıldım.Ben ürünleri kullanmak istemiyorum.Kendi takdiridir.Sonuç almadıktan sonra.

 

5 YENİ HERBALİFE TAKTİĞİ 100 de 80

 

Yani 100 de 80 lik bölümü çöpe attıktan sonra.Yüzde 20’lik dilim ile çabalamaya devam ederse,ne olur?..Kasetin bozuk tarafını dinlemeye devam eder.Hani devrimiz de kaset kalmadı ama.

 

Düşünün ki şey diyelim Laptoptan müzik dinliyoruz.O dinlediğimiz müziğin zevki de kalmaz.Hareket yerimizde tepinmek değil.Hareketi en son aşamaya atıyoruz.

 

Ne dedik kopyalama dedik.Uygulama dedik.Kendini ol dedik.Kendini kıyaslama dedik.Uyku düzeni dedik.En son hareket.Yani sadece hareket ederek kilo vermek devri kapandı.En güzel yöntem nedir?..Derseniz; beslenmeyi optimize ederek sonuç almak.Teşekkürler.

 

Bizi takip edebilirsiniz 

 

Facebok       instagram     Youtube    instagram

 

Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.